Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

V čem uchovávat erotické hračky a pomůcky? - 1. díl

1.únor 2022
V čem uchovávat erotické hračky a pomůcky? - 1. díl

Erotické hračky vám mají přinést spoustu a spoustu rozkoše. Ale pozor! Když je budete špatně skladovat, mohou vám místo ní způsobit infekci a podráždění. Naučte se své intimní pomocníky správně skladovat a pořiďte si pouzdro, které vám bude nejvíce vyhovovat.

Jen pro upřesnění: riziko infekce a podráždění nepředstavují samotné erotické hračky. Za předpokladu, že používáte takové hračky, které jsou vyrobeny z materiálu bezpečného pro tělo (silikon, nerezová ocel, ABS plast a sklo), nemusíte se bát, že by vašim intimním partiím ublížily. Riziko plyne z prachu v šuplíku a chlupů domácích mazlíčků, které se pravděpodobně usídlí na vašich hračkách během chvil, co je nebudete používat. Mít je pod matrací či ve staré krabici od bot prostě není ten správný krok. Nejenže je to špatné pro zdraví vašich intimních partií, ale podle Lisy Finn, sexuální pedagožky ze společnosti Babeland, je to špatné i pro zdraví vašich erotických pomůcek.

"Zaprvé, odstraňování žmolků a psích chlupů ze silikonových hraček je otrava. Kromě toho když necháte hračky jen tak na vzduchu, budou také vystaveny vlhkosti a teplu. Způsob, jakým hračku skladujete, může ovlivnit její životnost, životnost motoru a pocit z ní," říká Finn. Podle ní je základním pravidlem to, abyste své sexuální hračky po použití očistili, vysušili je naprosto dosucha a pak je uložili do sáčku nebo pouzdra, aby byly v bezpečí. Navíc díky tomu, že je budete mít uložené v pouzdrech nebo speciálních taštičkách, budou vždy připravené k použití na svém místě. Nic nezničí náladu rychleji, než když musíte poslepu hledat vibrátor pod postelí.

Kromě ochrany je dobré skladování sexuálních hraček nezbytné také pro udržení pořádku ve vašem prostoru. Koneckonců, jakmile ke své současné sbírce simulátorů orálního sexu, análních kolíků a bullet vibrátorů přidáte hračky ze svého seznamu přání, nebudete je schopni všechny vměstnat do jednoho šuplíku.

V dnešním prvním díle i následujícím druhém díle článku vám prozradíme ty nejlepší tipy na skladování erotických pomůcek pro všechny. Rádi byste něco nenápadného, co nebude na první pohled křičet "Hej, tady jsou vibrátory!"? Určitě si vyberete z diskrétních pouzder. Některé vypadají jako kosmetické kufříky, jiné dokonce jako lahve s vodou nebo konzerva! Existují dokonce i takové schovky, které mají zámek, aby se do nich nedostali zvědaví spolubydlící nebo všetečná návštěva. A pokud hledáte něco, co byste mohli snadno hodit do kufru pro pořádně žhavý prázdninový sex nebo sebelásku na cestách, také si přijdete na své. A protože je důležité udržovat své erotické hračky v čistotě, dáme vám i tipy na několik špičkových pouzder s UV světlem, které dezinfikuje všechno, co do nich vložíte - od wand vibrátorů přes rabbit vibrátory až po kroužky na penis.

Vyberte si z následujícího nepřeberného množství možností pro bezpečné uskladnění erotických hraček

Stash Storage Pouch

Společnost: Dame Products
Cena: 38 dolarů

Erotické hračky se možná od 70. let vyvinuly, ale to neznamená, že vaše pouzdro na hračky pro dospělé musí také. Tato batikovaná taštička, která je prostornější, než vypadá, je 21,5 cm široká a 15 cm vysoká. Jinými slovy: je moc malá na wand vibrátor, ale perfektně se hodí pro vaši sadu strap-onů a sbírku análních erotických pomůcek. Díky zipu je to dobrý úložný prostor pro jakoukoli erotickou hračku s dálkovým ovládáním, kterou nechcete ztratit.

Lockable Toy Chest Storage

Společnost: BMS Enterprises
Cena: 34 dolarů

Pokud máte děti, zvědavé spolubydlící nebo detektivní úchylku, je tato uzamykatelná skříňka dobrou volbou. Je přibližně ve velikosti krabice na tenisky a můžete do ní uložit slušné množství hraček. Ale co je na ní nejlepší? Místo klíče k otevírání a zavírání zásuvky stačí číselný kód. "To, že se nemusíte starat o to, kam jste dali klíč, je obrovská výhoda," říká Finn.

Stash Storage PouchLockable Toy Chest Storage

Happy Rabbit Silicone Storage Case

Společnost: Happy Rabbit
Cena: 7 dolarů

Co vypadá jako erotická hračka, ale vejde se toho do ní jako do kufru? Tento silikonový úložný kufřík Happy Rabbit vypadá jako ta stará školní, tvrdá pouzdra na tužky, která jste používali v páté třídě, ale tento roztomilý kufřík je ideálním místem pro uložení lubrikantů, CBD oleje, kondomů, ubrousků a baterií. K dispozici jsou tři velikosti - malá, střední a velká - a tři barvy, takže si vybere každý.

We-Vibe Travel Pouch

Společnost: We-Vibe
Cena: 8 dolarů

Cestovní pouzdro We-Vibe je skvělou volbou pro úschovu sexuálních hraček: Je jednoduché, klasické a vhodné pro většinu hraček a doplňků k nim. "Je to 'kabelka', do které lze uložit kabely, dálkové ovladače a menší hračky," říká Finn. To je dobře, vzhledem k tomu, že nic nepřekáží sexuálním hrátkám tak jako nešťastná náhoda, že nemůžete najít kabel nebo ho musíte pracně rozmotávat.

Happy Rabbit Silicone Storage CaseWe-Vibe Travel Pouch

Babeland Keeper Case

Společnost: Babeland
Cena: 6 dolarů

Milovníci cestování, tohle je pro vás! Pouzdro Babeland Keeper Case je vyrobeno z plastu a vypadá jako úložný box na bezdrátová velká sluchátka. Díky několika přepážkám odděleným síťkou a přihrádkám na zip je toto pouzdro ideální volbou pro uložení hraček při cestování. Schovejte do něj snadno svůj bullet vibrátor, lubrikant v cestovní velikosti a nabíjecí kabel.

Babeland Keeper Case

B-Vibe UV Sterilizer Pouch

Společnost: B-Vibe
Cena: 95 dolarů

Víte, že byste měli erotické hračky čistit. Ale věděli jste, že ji můžete také sterilizovat? Ano, s pomocí této cestovní tašky s napájením přes USB. "UV Sterilizer Pouch se hodí pro hračky až do výšky 25,5 cm a sterilizuje je během tří minut," říká Finn. "Po sterilizaci hračku očistíte a necháte ji v sáčku."

B-Vibe dokonce během začátku pandemie darovala 50 těchto sterilizačních tašek newyorským nemocnicím, aby pomohly dezinfikovat telefony a další předměty zdravotníků.

UVee Home Play

Společnost: UVee
Cena: 199 dolarů

Toto diskrétní pouzdro je zamykací a navíc vaše hračky vydesinfikuje! Tomu se říká zabít dvě mouchy jednou ranou! Vypadá jako solárium pro erotické pomůcky, ale z dobrého důvodu: používá ultrafialové světlo k bezpečnému odstranění bakterií z hraček. A co je na tom nejlepší? Vejdou se do něj tři až čtyři kusy.

B-Vibe UV Sterilizer PouchUVee Home Play

Good Vibrations Drawstring Bag

Společnost: Good Vibrations Toys
Cena: 8 dolarů

"Jednoduchá taška se šňůrkou je ideálním místem pro uložení hračky, pokud nechcete, aby se na ni dostal prach nebo psí chlupy," říká Finn. Takže je v podstatě na úplně všechny hračky.

The Zappa Bag

Společnost: Liberator
Cena: 25 dolarů

Měkká, pružná a odolná proti rozlití - to je taštička Zappa Bag. Její vnější vrstva je vyrobená z mikrosemiše, zatímco vnitřek je podšitý voděodolným nylonem. S délkou 34 cm je to jedna z mála tašek, do které se vejdou wand vibrátory, jako jsou Le Wand a Hitachi Wand. Navíc je k dostání v sexy červené barvě...

Cheeky Midi Julie Mollo Clutch

Společnost: Early to Bed
Cena: 28 dolarů

Jistě, broskvové a lilkové emoji nabývají neslušného významu, když je doprovází nemravný text. Ale když jsou vyšité do příruční taštičky, jsou rozhodně roztomilé. Jen počítejte s tím, že se do ní nevejde wand vibrátor nebo podobně velká pomůcka. U vibrátorů na klitoris se nemusíte bát.

Good Vibrations Drawstring BagCheeky Midi Julie Mollo Clutch

ETB Cotton "in bed" Toy Bag

Společnost: Early to Bed
Cena: 7 dolarů

Pokud je vaším cílem úložný prostor - nikoliv rafinovanost - bude se vám tato bavlněná taštička s nápisem You can find me in bed (Můžeš mě najít v posteli) hodit. Můžete do ní schovat několik hraček, lubrikantů a další příslušenství pro bezpečný sex.

FTME Rooster Packer Keeper

Společnost: Early to Bed
Cena: 5 dolarů

Hledáte způsob, jak uchránit své oblíbené dildo nebo jinou erotickou hračku? Zvažte tuto plátěnou tašku. Je 18 cm široká a 13 cm vysoká, takže se do ní vejde většina dild pro začátečníky až středně pokročilé. Vskutku skvělá koupě za tu cenu.

ETB Cotton "in bed" Toy BagFTME Rooster Packer Keeper

ETB Padded Zippered Storage Bag

Společnost: Early to Bed
Cena: 10 dolarů

Chráníte své hračky opravdu pečlivě? Nestyďte se za to, vždyť jsou opravdu drahé! Tato polstrovaná (čtěte: odolná proti pádu) kabelka je právě pro vás. Se zapínáním na zip a saténovou podšívkou se tahle kráska postará o to, že jediný, kdo "používá a zneužívá" vaše hračky, jste vy.

Womanizer Bedside Caddy Sex Toys Storage Bag

Společnost: Womanizer
Cena: 19,99 dolarů

Buďme upřímní, když jste v zápalu boje a rozhodnete se přidat do hrátek sexuální pomůcky, nechcete to celé zastavit a otevírat skříňku na zámek, abyste našli přesně tu hračku, kterou chcete. Díky tomuto závěsnému organizéru připevněnému na kraji postele budete mít vaše oblíbené hračky vždy na dosah. Má několik různých kapes na hračky, nabíječky, lubrikanty, kondomy a cokoliv dalšího, co máte rádi nebo potřebujete.

ETB Padded Zippered Storage BagWomanizer Bedside Caddy Sex Toys Storage Bag

Lockable Toy Box Large

Společnost: Overkink
Cena: 51,69 dolarů

Pokud potřebujete něco, co by pojmulo poměrně rozsáhlou sbírku, máme pro vás řešení. Tato truhla na hračky měří 38 cm na 20 cm na 18 cm, takže jinými slovy je v ní spoustu místa, ale přesto by se stále mohla vejít pod postel. Navíc má zámek na číselný kód, který udrží zvědavé spolubydlící stranou.

Safe Sex - Antibacterial Toy Bag

Společnost: Blush Novelties
Cena: 9,69 dolarů

Kdybychom to náhodou museli znovu zdůraznit, své erotické hračky musíte udržovat v čistotě! V ideálním případě byste je měli umývat přípravky bezpečnými pro tělo a skladovat je na čistém místě, například v těchto sáčcích. Jsou navrženy tak, že jsou antimikrobiální, a to díky iontům stříbra v materiálu. Pojmou pouze hračky do délky 15 cm, skvěle se tedy například hodí na vibrační kuličky, vibrátory do kalhotek, erekční kroužky a další. A za méně než 10 dolarů si jich můžete rovnou koupit několik.

VUSH Making Moves Soft Storage Case

Společnost: Vush
Cena: 25,69 dolarů

Nic nepůsobí tak luxusně jako samet. Tento měkký úložný kufřík je dlouhý asi 20 cm, takže se do něj určitě vejde řada menších hraček, jako jsou vibrační kuličky, kondomy, erekční kroužky a další. V závislosti na tom, jak velký je váš vibrátor nebo dildo, se sem možná vejde i jedno z nich. Navíc se s tímto pěkným pouzdrem snadno cestuje a nekřičí "Tady jsou erotické hračky!!!".

VUSH Making Moves Soft Storage Case

Pokud jste si z těchto schovek pro intimní pomůcky nevybrali, nemusíte zoufat, protože v dalším díle vám jich představíme ještě 17! Sledujte kategorii Erotické pomůcky, aby vám neunikl.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.