Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Už vás klasický sex nebaví? Pořiďte si sex houpačku

23.únor 2021
Už vás klasický sex nebaví? Pořiďte si sex houpačku

Sex houpačky mohou mít lidé spojené s něčím zvláštním, protože se o nich moc nemluví a nejsou tak úplně běžnou součástí sexuálního života většiny lidí. Ale to určitě neznamená, že by byly jen pro menšinu - naopak je může využít každý. Zkuste to, uvidíte, že se budete skvěle bavit.

Sex houpačky jsou pro všechny, kteří chtějí zkusit v sexu něco nového a rádi si užívají sex trochu netradičně. Můžete s nimi vyzkoušet nové polohy, ale třeba i úhly nebo pohyby, které v posteli nejsou možné. Nehledě na to, že je velmi žhavé, když vidíte svého partnera, jak nahý levituje uprostřed bytu. 

Když ale zkoušíte sex houpačku poprvé, a především když ji poprvé kupujete, může vám to celé připadat složité. Existuje totiž pomerně velké množství houpaček, některé jsou lepší než jiné, některé zase vyhovují jiným lidem. Jak vybrat tu správnou? Musíte se nejprve rozhodnout, kolik jste ochotni utratit peněz, jaký materiál by vám byl nejbližší (nebo který by nejlépe vyhovoval vaší pokožce) a kolik místa, které byste mohli věnovat houpačce, v bytě máte. S výběrem vám dále pomohou odborníci, kteří se podělí o svá doporučení.

Jaké jsou typy sex houpaček?

Existují 3 základní typy sex houpaček: door swings (houpačky na dveře), sex slings (houpací síť) a sex swings.

Door swings

Door swings se připevňují přes dveře, což je deální pro lidi, kteří hodně cestují, nebo obyvatele klasických bytů. "Jsou levnější, rychle se instalují a nejčastěji je kupují mladší lidi," říkají Scott a Angella Alexandr, spoluzakladatelé sexswings.com. Mají ale také své nevýhody: Mohou být nepříjemné a nepohodlné. 

Sex slings

Sex slings jsou spíše na princip houpací sítě. Obvykle jsou potřeba 4 montážní body. "Ze všech sex houpaček jsou nejstabilnější, ale zase jste s nimi omezeni počtem sexuálních poloh, které lze dělat. Jsou to ty nejpohodlnější ze všech sex houpaček a také jsou nejdražší, protože se většinou dělají z kůže. Jsou velmi populární v gay komunitě, BDSM komunitě a u osob se zdravotním postižením," říkají Scott s Angelou. 

Sex swings

Podle nich jsou nejoblíbenější sex swings. Ty se obvykle skládají ze dvou popruhů na podporu těla a dvou třmenů. Mezi volitelné doplňky patří například madla nebo opěrky hlavy. "Tyto houpačky jsou jen o něco málo méně pohodlné než sex slings, ale nabízí velké množství různých poloh, které můžete zkoušet," říkají Alexandrovi.

Na co byste se měli především zaměřit? "Prioritou číslo 1 je pohodlí. Následně byste měli řešit otázku prostoru," vysvětluje Daniel Saynt, zakladatel The New Society for Wellness (NSFW), klubu zaměřeného na sex-pozitivní členy, který pořádá workshopy sexuální výchovy se zaměřením na BDSM. "Pokud máte jen omezený prostor, pravděpodobně byste měli popřemýšlet nad door swings. Máte-li trochu víc prostoru, zvažte sex swings, které se používají ve stoje, mají základnu a dají se sestavit za méně než 10 minut. Po použití ji zase rozložíte a uskladníte."

Přinášíme vám 12 sex houpaček, nad kterými můžete přemýšlet, pokud chcete svůj sexuální život zpestřit trochou sexu ve vzduchu.

Sex Swing Leather od společnosti Terginum

Sex Swing Leather

Společnost: Terginum

Cena: 342 dolarů

"Houpačka s pevnými zády vám umožní řadu poloh, které si na ní člověk může užít. Dorazí vám s vlastní taškou, do které ji uložíte, když ji nebudete potřebovat, což je příjemný bonus," říká Mistress Vala, profesionální domina a fetish modelka. Ano, tento bonus je příjemný, ale myslete na to, že řetězy musíte přikoupit zvlášť. Také pozor na váhový limit, který je trochu nižší než u jiných houpaček - 100 kg.

Soft Over The Door Sex Swing

Společnost: Bondage Boutique

Cena: 40 dolarů

Jestliže jste sex houpačky ještě nikdy nezkoušeli, tato od firmy Bondage Boutique bude přesně pro vás. "Skvěle sedí na horní hranu dveří a má polstrované popruhy, které se dají nastavit," říká o ní sexexpertka od Lovehoney, Sammi Cole.

Sex Sling

Společnost: Purple Reins

Cena: 150 dolarů

"Jestliže jste už vyzkoušeli mnoho poloh, nebo máte odvahu je zkusit, tato sex sling od Purple Reins vám poskytne solidní podporu a extra pohodlí díky polstrování a vyztuženým nylonovým popruhům," říká Cole. Navíc unese až 140 kg váhy. To znamená, že buď si na ní mohou vylézt dva hubení lidé nebo jeden z páru, který je silnější. Rozhodně vám tato informace přinese klid na duši a budete si tak moci bezstarostně užívat.

Luxury Sex Swing

Společnost: BDSM Architecture

Cena: 592 dolarů

"Tato houpačka se pyšní neuvěřitelnou stabilitou a užijete si s ní hrátky ve všech polohách společně s pohybem 'tam a zpět', jako je například sex zezadu, s nohama nahoře nebo vleže na zádech," říká Mistress Vala. A co je na ní opravdu nejlepší? Můžete si ji v domě zavěsit kam chcete a mimo sexuální chvilky vám bude dělat pěkné houpací posezení.

Luxury Sex Swing od společnosti BDSM Architecture

Pleasure Swing

Společnost: Whipsmart

Cena: 224 dolarů

Skvělá houpačka pro lidi, kteří chtějí zkusit sex spinning. Alexandrovi doporučují právě Pleasure Swing od Whipsmart: "Staly se případy, kdy se lidé snažili zatočit houpačku a přitom se praštili do obličeje širokou tyčí. Proto v tomto případě můžeme říct, že čím užší, tím lepší." A ano, tato houpačka je opravdu dost úzká. Měli byste mít na paměti, že se zmenšující se šířkou se zvyšuje tlak na boky.

Sex Swing

Společnost: Wild Side

Cena: 148 dolarů

Podle Alexandrových je tato houpačka jednou z nejlepších a nejpohodlnějších z houpaček v levnější cenové kategorii. Také ji můžete pořídit v různých barvách, kromě černé například i v růžové, zelené, fialové nebo bridlicově modré. Váhový limit má 115 kg.

Web Leather Sex Sling

Společnost: Stockroom

Cena: 623 dolarů

"Existuje mnoho kožených sex slings, které jsou si velmi podobné, ale jsou rozdílné v montáži. Mnoho houpaček se sestavuje tak, že nahoře vznikne ostrý roh, do kterého můžete narážet stehny, když je budete mít od sebe. Tomuto nepohodlí ale zabráníte například v kožené houpačce Stockroom, protože je sestavená jiným způsobem," říkají Alexandrovi. Je konstruovaná podobně jako houpací síť a je velmi populární mezi lidmi, kteří hledají levnou koženou sex houpačku.

Love Sling With Seat

Společnost: D'Luxe Entry

Cena: 45 dolarů

"Love Sling od D'Luxe Entry představuje skvělou volbu pro začátečníky, kteří chtějí experimentovat se sex houpačkami," říká Saynt. Je velmi levná, takže si můžete zkusit, jestli jsou houpačky vůbec něco pro vás a neutratíte tisíce. Připevňuje se ke dveřím, takže před tím, než si ji koupíte, zkontrolujte robustnost vašich dveří a zda pořádně drží.

Sex Sling

Společnost: Strict Leather

Cena: 355 dolarů

"Tato kožená houpačka je takový typický BDSM kousek, se kterým si můžeme doma hrát. Je ideální pro lidi, kteří si potrpí na BDSM vzhledu a mají ve svém dungeonu dostatek prostoru. Tato samostatně stojící houpačka je můj osobní favorit, protože se lehce skládá, má polštářek pod hlavou a třmeny," doporučuje houpačku od Strict Leather Daniel Saynt. Její nevýhodou je především to, že řetězy a rám jsou prodávány samostatně a co si budeme povídat, ne zrovna levně... Zato ale budete mít doma kousek, který je opravdu na profesionální úrovni.

Sex Sling od společnosti Strict Leather

Aerial Yoga Swing

Společnost: Co-Z

Cena: 40 dolarů

Další z cenově dostupných sex houpaček, opět nejvhodnější pro začátečníky, kteří chtějí diskrétně zkoumat své sexuální touhy. Oficiálně se totiž jedná o pomůcku na cvičení jógy. Naprosto jednoduše se sestaví a můžete ji mít kdekoliv doma a tvrdit, že jste se opravdu ponořili do cvičení jógy či fitness.

Dual Hook Sex Swing

Společnost: Screamer

Cena: 255 dolarů

"Tou obecně nejlepší sex houpačkou je Dual Hook swing od společnosti Screamer. Tato houpačka má dva háky, které poskytují velký komfort, a navíc je to jediná houpačka, která má popruhy o šířce 10 cm, takže vám poskytne mnohem víc podpůrné plochy. To je další důvod, proč je tak pohodlná." říkají Alexandrovi. Dva háky, které houpačku drží, se navíc mohou umístit různě daleko od sebe, takže je vhodná i pro větší postavy. Nosnost má do 140 kg.

White Leather Sex Sling Swing

Společnost: Olly and Ally

Cena: 90 dolarů

"Otevřená záda, široké sedlo a třmeny vám pomohou udržet se na houpačce umožňují snadný přístup do klíčových oblastí během sexuálních hrátek. Mám tento design ve svém vlastním studiu a upravila jsem ho více způsoby, než dokážu spočítat. Miluji tento jednoduchý, ale robustní design," říká Mistress Vala.

Když se rozhodnete koupit si sex houpačku, musíte se rozhodnout, který typ by vám byl nejbližší. Cena by se měla rovnat kvalitě, za kvalitní kožené houpačky si připlatíte, také jsou mnohem bezpečnější. Bezpečí by mělo pro vás být to nejdůležitější, a tak se raději dvakrát přesvědčte, že jste houpačku sestavili správně, a pokud zvolíte typ na dveře, tak že to dveře vydrží. Ideálně se vyhněte dveřím se skleněnými výplněmi. Také experimentujte pomalu, začínejte lehkými polohami a ty extrémnější si nechte, až si budete jistější. Stejně jako o jiné erotické pomůcky, i o sex houpačky se musíte starat a dbát na hygienu a správné skladování, vše ideálně podle instrukcí výrobce.

Chybí vám v sexu trochu šťávy? Pak si pořiďte nějakou erotickou pomůcku, díky které se můžete dostat v sexu z 0 na 100. Jde jen o to správně určit, která bude pro vás nejvhodnější. Navštivte naši kategorii Erotické pomůcky a vyberte si tu svoji.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.