Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Tipy pro sex na pláži

29.květen 2019
Tipy pro sex na pláži

Blíží se léto a spolu s ním i doba dovolených. Nejčastějšími destinacemi bývají letoviska u moře, kde nemusí být lákavý pouze koktejl Sex on the beach, ale i samotný plážový sex. Co byste měli dělat, pokud se ocitnete v pokušení?

Představu o sexu na pláži má mnoho lidí zkreslenou. Není divu, ve filmech k němu dochází spontánně při procházce po pláži a pár prožije romantickou noc plnou vášně. Realita je však zcela odlišná. Abyste si mohli užít skvělý sexuální zážitek na pláži, musíte se na to patřičně připravit. Kdybyste to neudělali a nechali se unést atmosférou a narůstajícím sexuálním napětím mezi vámi a vaším partnerem, mohlo by to skončit nepříjemně s pískem tam, kde by být neměl, a případnými infekcemi. Nenechte se však odradit, když se správně připravíte, užijete si nezapomenutelnou dovolenou plnou vášně.

Jak se můžete připravit? V první řadě byste si měli projít několik scénářů, abyste věděli co dělat v určitých situacích a měli jistotu, že jste mysleli na všechno. Zní to jako dřina, což je pravý opak toho, čím by měl být sex, ale zkuste o tom uvažovat jako o plánování dovolené. Věřte, že tato "dřina" se nakonec vyplatí, s partnerem se budete mít na co těšit, což vám pomůže budovat sexuální napětí.

Najděte si odlehlejší místo, abyste měli soukromí

Sex na veřejnosti není zrovna legální, proto byste se měli ujistit, že si najdete místo, kde vás nikdo neuvidí. Jelikož veřejné pláže bývají přelidněné, udělejte si po příjezdu do vaší destinace procházku po pláži, abyste zjistili, zda se tam nenachází nějaké zřídka návštěvované místo. Čím více bude místo odlehlé a izolované, tím lépe. Pokud žádné takové nenajdete, zkuste alespoň počkat do večera, dokud lidi z pláže neodejdou. Nehledě na to, že budete mít takto více soukromí, váš zážitek bude zároveň romantičtější a kouzelnější ve večerních hodinách a vzhledem k teplotám mnohem příjemnější než třeba odpoledne. Hlavně se neuchylujte k sexu na přelidněné pláži (to zahrnuje i nuda pláž). I kdybyste dostali chuť potají masturbovat, nedělejte to.

Kromě soukromí od lidí byste měli dbát na to, aby vás nevyrušovalo něco jiného. Vyberte si takové místo, které bude bez vyplavených pozůstatků, relativně vyrovnané a trochu vzdálené od moře, aby vás nečekaně nesmáčel příliv. Zároveň si dejte pozor na různé živočichy - kraby, brouci, apod.

Buďte správně vybaveni

Jistě chcete, aby váš zážitek byl co nejvíce spontánní, musíte však uznat, že je dobré být na tuto situaci vždy správně vybaveni, abyste předešli různým nepříjemnostem. Co by vaše vybavení mělo obsahovat? Plážovou deku či osušku, na kterou si lehnete, a dále ručník, kterým se případně budete moci přikrýt. Není nutné si s sebou brát lubrikační gel, nicméně v případě, že je pro vás sex s lubrikantem příjemnější, pak směle do toho. Hlavně jej nenahrazujte opalovacím krémem, mohli byste si způsobit infekci, nebo si z dovolené přivézt jiný suvenýr, protože latexové kondomy by se při použití opalovacího krému poškodily. Jestliže jste si dovezli erotické pomůcky, raději je nechte v hotelovém pokoji. U nich totiž existuje trochu větší riziko, že by se mohly obalit pískem.

Při sexu na pláži dejte pozor na to, aby se vám písek nedostal do intimních míst

Oblečte se "nalehko"

To snad ani není třeba zmiňovat, neboť obecně v létě člověk nosí co nejméně vrstev oblečení. Vysoké teploty k tomu doslova nabádají. Vezměte si na sebe něco sexy, ale zároveň praktického. Nejlepší volbou jsou plavky, snadno do nich můžete rukama vklouznout a nejen rukama. Spodní část plavek lze odsunout a užít si penetrační sex. A po sexu se můžete zvednout a jít se zchladit do vody či případně si dát druhé kolo tam, ale o tom si povíme za chvíli. Pokud se rozhodnete pro sex ve večerních hodinách, pak by možná bylo vhodné si na sebe vzít místo plavek nějaké lehké oblečení, ve kterém vám nebude příliš chladno, případně si s sebou vzít slabou deku.

Udělejte si čas na předehru

To, že máte sex na pláži, neznamená, že byste se měli spokojit pouze s rychlovkou. Využijte ručník, který jste si donesli. Přikryjte se a vzájemně laskejte svá těla. Můžete zahrnout i dirty talk. Záleží jen na vás, na co budete mít zrovna chuť a co se vám líbí. Prostřednictvím masturbace a orálního sexu si můžete užít spoustu zábavy bez toho, abyste na sebe příliš upozorňovali.

Zvolte vhodné sexuální polohy

Je jasné, že ne všechny polohy jsou vhodné pro plážový sex. Jednak se potřebujete vyhnout písku a nechtěné pozornosti. V prvním případě jsou nejlepšími polohami takové, kdy máte genitálie co nejdál od písku, jak například doggy style, nicméně tato poloha je v rozporu s druhou podmínkou. Jaké polohy tedy splňují obě podmínky? Vyzkoušet můžete například polohu lžiček, při které ležíte oba na boku, přitulení k sobě. Muž může vstoupit do ženy zezadu a houpat se tam a zpátky, dokud nenajdou rytmus, který vyhovuje oběma. Pokud jste si donesli skládací plážovou židličku, můžete vyzkoušet polohu na koníčka. Misionářská poloha není nejvhodnější pro plážový sex, nicméně pokud vás láká, měli byste se na to připavit. Žena by měla mít pod zadkem polštář nebo třeba složený ručník, aby měla vagínu vyvýšenou a vyhnula se písku. Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv polohu, vždy se přikryjte ručníkem.

Když někdo projde kolem, nepanikařte

V této chvíli oceníte užitečnost ručníku. Jakmile si všimnete, že se někdo blíží, ujistěte se, že jste přikrytí, a chovejte se normálně, jakoby se nic nedělo. V případě, že zrovna partnera orálně uspokojujete, přestaňte a položte si hlavu na jeho břicho nebo stehno. Pokud naopak zrovna máte penetrační sex, přestaňte přirážet a místo toho se spolu mazlete.

Při sexu v moři buďte obezřetní

Přestaňte, pokud se písek dostane do intimních míst

Přestože jste provedli opatření, aby k tomu nedošlo, může se to stát. A pokud se tak náhodou stane a písek se dostane, kam nemá, žádný strach. Přestaňte s tím, co děláte, a běžte se opláchnout do moře. Jakmile si budete jisti, že se všechen písek smyl, můžete se opět vrátit k předchozí činnosti.

Pozor na sex ve vodě

Vlny a mořská voda vás mohou lákat k tomu, abyste vyzkoušeli sex ve vodě. Nechceme vás od toho odrazovat, ale musíme vás upozornit, že u sexu ve vodě existují rizika. V první řadě voda smyje přirozenou vlhkost vagíny, čímž vznikne nepříjemný problém. Intimní místa mohou být podražděná, může také dojít k lehčím zraněním. Co měl být váš skvělý zážitek, který si budete ještě dlouho pamatovat, se stane noční můrou. Jedno řešení pro sex ve vodě však existuje - lubrikační gel na bázi silikonu, který se jen tak nesmyje. Při použití kondomu byste také měli být opatrní, protože ve vodě neplní dostatečně svoji funkci. V takovém případě se můžete spolehnout na antikoncepci nebo nitroděložní tělísko, pokud vám ale ani jedno nevyhovuje, měli byste zvážit, zda vám vodní radovánky za to stojí.

Dalším rizikem je množství bakterií, které se v moři nachází. Uchlácholit vás v tomhle případě může fakt, že díky velké ploše je vše více zředěné, než v nějakém českém rybníce. Narazit můžete také na mořské živočichy, kteří vás nemile překvapí - především mořští ježci a medúzy, jež by vám mohli ublížit. Ryby vás naopak mohou trochu vyděsit, když se o vás otřou. Nohy vám mohou obmotat slizké chaluhy, které vaše vzrušení sníží.

Sex v moři však má i pozitivní stránky. Voda vám poskytne soukromí (pokud se v blízkosti nenachází potapěči, kterým by se pod vodou naskytla vskutku zajímavá podívaná). Zároveň mořské vlny a voda obecně nadnáší, přirážení bude o to snadnější. Jen si dejte pozor na to, jak daleko se vzdalujete od břehu a jaká vlajka zrovna visí na pláži (vlajky signalizují bezpečnost při koupání - to zahrnuje stupeň bezpečnosti vln a výskyt živočichů).

Rádi cestujete, ale nemáte partnera, se kterým byste mohli sdílet své zážitky a vášnivé noci? Na sex seznamce si můžete najít sex partnera, který miluje cestování a sex, stejně jako vy. Tak neváhejte a zaregistrujte se!

[rox]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.