Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Jaké polohy jsou ideální pro sex na pláži?

5.srpen 2018
Jaké polohy jsou ideální pro sex na pláži?

Chystáte se na dovolenou k moři a těšíte se, až si užijete spoustu sexu i mimo váš hotelový pokoj? Máme pro vás tipy na sexuální polohy, ve kterých si můžete užívat přímo u moře.

Zatímco sexy plážové scény ve filmech vypadají velmi autenticky, v reálném životě nejsou tak růžové a vzrušující jako na velkém plátně. Písek se vám dostane do míst, kde byste ho nechtěli mít a mořské vlny jsou nepředvídatelné, proto může být sex mnohem náročnější než ve filmu. Navíc existuje riziko, že po sexu na pláži se u žen vyskytne vaginální infekce, když se písek dostane k intimním partiím. A ačkoliv vám sex v moři může připadat jako skvělý nápad, protože nikdo neuvidí, že si zrovna užíváte, dobře si to rozmyslete. Při sexu ve vodě se z vagíny smyje přirozený lubrikant, což by mohlo vést k mikrooděrkám a infekci močových cest.

To však neznamená, že všechen plážový sex je nepříjemný a nebezpečný. Existuje několik možných způsobů, jak si užít sex na pláži a vyhnout se zmíněným rizikům. Pro začátek si s sebou na pláž vezměte velkou osušku nebo třeba i dvě, jež použijete jako ochranu před pískem (druhou osuškou se můžete zakrýt). Využít můžete i lehátka. V některých případech jsou vhodné polohy ve stoje.

Jaké polohy můžete na pláži vyzkoušet?

Vlny

Válení se v písku není zrovna ideální, ani příjemné při této poloze, proto byste měli mít pod sebou plážovou osušku. Sex v této sedavé poloze je velmi optimální, neboť poloha je snadno proveditelná a současně i nenápadná. Při této poloze sedí muž na osušce a žena na jeho klíně. Pak už jen stačí maličko odsunout plavky a pustit se do toho. Užíváte si sex nebo jenom spolu sedíte a houpete se? To se nikdo nedozví.

Jeskynní lidé

Byli jste někdy na pláži, v jejíž blízkosti byly chladné jeskyně, které lze prozkoumat? Takové jeskyně jsou skvělým místem pro sex. Stačí si najít odlehlé místo, trochu odsunout plavky stranou a pokusit se být potichu, aby se vaše sténání nerozléhalo po celé jeskyni.

Pro tuto polohu se žena ohne v pase a opře o své nohy nebo o stěnu jeskyně. Muž posléze vstoupí do partnerčiny "jeskyňky" a pro podporu drží ženu za boky. Nezanedbejte ani klitoris, ke kterému budete mít snadný přístup oba dva.

Surfařka

Abyste se úplně vyhnuli tomu, že by se písek dostal do ženských intimních partií, poloha, při které leží žena nahoře jako na surfovacím prkně, je přesně pro vás! Tato poloha však není zrovna nenápadná, i když se přikryjete dalším ručníkem. Proto tuto polohu vyzkoušejte při nočním dobrodružství, nebo když bude pláž zcela vylidněná.

Nejideálnější poloha pro sex na pláži je poloha, při které je žena nahoře

Pobřežní hlídka

Tato poloha je vhodná, když se chcete usadit na plážové židličce nebo na okraji hlídkové věže a společně "pozorovat západ slunce". A nejlepší část? Když si s sebou vezmete nějakou přikrývku, bude to vskutku vypadat jako byste jen seděli a v objetí si užívali romantiku při západu slunce. Nikoho ani nenapdne, že si ve skutečnosti užíváte úžasný orgasmus.

Při této poloze se žena usadí mezi nohy svého partnera, který sedí na židličce a pro maximální soukromí oba zakryje přikrývkou. Muž navíc může vklouznout rukou pod přikrývku a stimulovat partnerčin klitoris.

Lžičky na pobřeží

Když k sobě budete přitulení v poloze, která připomíná lžičky, a přikryjete si alespoň spodní část těla osuškou, nikdo nebude mít podezření, že při mazlení dochází i k pohlavnímu styku. Žena v této poloze leží na boku, zády přitisknutá na partnerovu hruď a vystrčeným zadečkem k jeho rozkroku, aby měl snadný přístup k její vagíně a klitorisu.

Ústřice

Tato variace polohy lžiček je další skvělou volbou pro sex na písku. Je trochu romantičtější, protože při ní máte možnost dívat se jeden druhému do očí a navíc máte i výhled přes partnera na další případné návštěvníky pláže, kteří by vás mohli vyrušit.

Partneři si pro tuto polohu lehnou na bok, čelem k sobě a přikryjou se ručníkem. Žena mírně roztáhne nohy, aby její partner mohl odsunout spodní díl plavek pro snadný přístup k vagíně. Následně může žena dát nohy opět k sobě, aby část penisu, která se nenachází uvnitř, mohla při pohlavním styku stimulovat klitoris.

Slaná předehra

I když by bylo pravděpodobně nejlepší se sexu v moři zcela vyhnout, je nám jasné, že může být těžké odolat pokušení. A na předehře ve vlnách není nic špatného. Moře poskytuje dostatek soukromí před očima ostatních návštěvníků pláže, jděte si zaplavat a zatímco budete ve vodě, využijte své ruce i k něčemu jinému než jen k plávání. Hlaďte svého partnera přes plavky nebo se k sobě v objetí přitiskněte a pánví přirážejte na partnerův rozkrok. Vzhledem k tomu, že vás budou vlny nadnášet, půjde to velmi snadno.

Chystáte se na dovolenou, ale nemáte doprovod? Zkuste se zaregistrovat na sex seznamce a najít si idealního partnera na cestování a sex.

[rox]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.