Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sexuální polohy, které muži zbožňují

1.duben 2018
Sexuální polohy, které muži zbožňují

Každý máme svou oblíbenou sexuální polohu, kterou v posteli (nebo mimo ni) rádi praktikujeme. Jaké sexuální polohy jsou ale neojoblíbenější mezi muži?

Sex byl, je a vždycky bude o lásce, vášni a intimitě. Zatímco polohy jsou součástí této zábavy, skutečným přínosem je způsob, jakým vám různé manévry umožňují vzájemné propojení a zkoumání partnerova těla různými způsoby. Chcete-li si okořenit sex nebo udělat partnerovi radost, zkuste následující sexuální polohy, které jsou oblíbené mezi muži. Některé z nich jsou pro vás zřejmě důvěrně známé, o některých jste možná někdy slyšeli, ale nezkusili. Vyzkoušet by se mělo skoro vše, dejte jim proto šanci, zvládnout je může každý.

Poloha na koníčka

Schválně se svého partnera zeptejte, co ho nejvíce vzrušuje. Vsadíme se, že vám odpoví, že vás rád přivádí ke slasti. Při poloze na koníčka jste u kormidla, řídíte tedy rychlost a způsob penetrace podle sebe. A přesně to se mužům líbí. Využijte možnosti ovládání podle toho, co se vám líbí, a nechte jeho ruce prozkoumávat vaše tělo. Bonus? Muži milují skvělý výhled na ženské křivky, dopřejte mu ten nejlepší výhled.

Misionářská poloha

Narozdíl od předchozí polohy dává tato poloha kontrolu mužům a umožňuje, aby zážitek byl stále intimní. Boky obou partnerů odvedou veškerou práci a kromě toho poloha také dává prostor pro líbání a oční kontakt. Při sexu v této poloze máte oba možnost nastavit tempo spolu. Muži se mohou nechat vést svojí partnerkou, která položí své ruce na jeho boky. Nejlepší sex je jako konverzace a misionářská poloha vám umožňuje komunikovat svými těly.

Obrácená kovbojka

Tato obrácená variace polohy na koníčka má rovnou 2 výhody. Mužům umožňuje sexy pohled na partnerku, který se mu naskytne při poloze zezadu, a ženy si mohou stejně jako u klasické polohy na koníčka určovat tempo a styl penetrace. Jediné, co tato poloha neumožňuje, je oční kontakt a prostor pro spoustu dotyků. Tvoří tak skvělý kontrast k některým z klasických, romantičtějších poloh. Pokud při této poloze zatoužíte po nějakém spojení, můžete se ohlédnout přes rameno, z čehož budete oba na větvi.

Poloha zezadu (doggy style)

U této polohy mají muži naprostou kontrolu, mohou tedy volit tempo, které je pro ně v tu chvíli nejlepší. Poloha navíc umožňuje hlubší proniknutí. Některé ženy milují intenzivní pocit plnosti, může se však stát, že pro některé to může být příliš intenzivní. Pokud se vám to stane, dejte svému partnerovi vědět. Komunikace je klíčem k prožívání psychologických přínosů fyzické intimity.

Sexualní poloha ve stoje je jednou z oblíbených poloh mezi muži

Poloha ve stoje

Polohu ve stoje byste si běžně jen tak nevybrali. Jestliže ale dostanete spontánně chuť na sex, je tato poloha naprosto ideální, hlavně tedy pro rychlovky. Kdykoliv a kdekoliv vás to přepadne. Můžete se například opřít o zeď či kuchyňskou linku. Buďte spontánní a udělejte to, co vás v dané chvíli zrovna napadne.

Tanec na klíně

Vezměte židli, posaďte na ni svého partnera a sedněte si obkročmo na jeho klín. Ženy mají v této poloze kontrolu, což se mužům líbí. Díky této poloze mají muži možnost vydržet déle. Narozdíl od klasické polohy, kdy je žena nahoře (poloha na koníčka), jsou oba partneři velmi blízko, mohou se políbit a navázat oční kontakt. Muži mohou zapojit i své ruce - pohrávat si s partnerčinými vlasy, hladit její záda a přitáhnout si ji blíž.

Preclík

Tuto polohu jste možná ještě nevyzkoušeli, ale slyšeli jste o ní někdy? Žena si při této poloze lehne na bok, spodní nohu nechá nataženou na posteli a horní nohu zvedne a omotá kolem pasu svém partnerovi. Muž poklekne, rozkročený nad partnerčinou spodní nohou a proniká do její vagíny. Může také použít ruku k podepření vyvýšené nohy.

Úhel těla mu poskytuje neuvěřitelný, velmi vzrušující pohled na akci, a protože ani jeden z vás nemá úplnou kontrolu, budete muset spolupracovat, abyste našli rytmus, který bude vyhovovat vám oběma.

Motýlek

Motýlek je velmi jednoduchá a opravdu vzrušující poloha. Žena leží na okraji postele, zatímco muž stojí nebo klečí vedle postele, aby mohl vstoupit do ženy. Muž je v dominantní roli a skutečnost, že vidí partnerku lehce zranitelným způsobem a těší se každému pohybu, který učiní, ho opravdu vzrušuje.

Zaujali vás některé polohy a nemáte je s kým vyzkoušet? Zaregistrujte se na sex seznamce a najděte si sex partnera!

[rox]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.