Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sexting: Posílejte partnerovi vzrušující zprávy

6.březen 2019
Sexting: Posílejte partnerovi vzrušující zprávy

Sexting je velmi populární formou sexu bez přímého, fyzického kontaktu. Vhodný je především pro osoby ve vztahu na dálku, páry, které zrovna v danou chvíli, kdy mají chuť na sex, nemohou být spolu, ale i například pro lidi, co se právě seznámili na sex seznamce. V dnešním článku se můžete dozvědět pár tipů, jak na to.

Sexting však není jedinou formou sexu bez fyzického kontaktu a přítomnosti. Kromě psaní žhavých zpráv využívají páry sex po telefonu, který se může zdát lepší, neboť máte možnost slyšet hlas partnera, který vám odříkává či našeptává vzrušující slova. Tuto formu v dnešní době pravděpodobně ocení lidé s výhodným tarifem. Nicméně partnera lze slyšet i díky hlasovým zprávám, které člověk může posílat, pokud využívá sociální sítě nebo aplikace jako je například Skype, který býval pro tyto aktivity velmi oblíbený i díky možnosti využití webkamery. Technologie nám bezpochybně leccos usnadnila a to zahrnuje i sexy předehru či sex.

Vraťme se ale zpět k psané formě. Jak zajistíte, že svému partnerovi dáte to, co opravdu chce? Jak poznáte, že elektronická výměna erotických zpráv je konsensuální, tedy neprobíhá proti něčí vůli? A jak by vlastně měla vypadat dobrá erotická zpráva? Odpovědi naleznete v následujících tipech.

Nejprve si obstarejte partnerův souhlas

I když k sextingu dochází vzdáleně, stále se jedná o sexuální akt, což znamená, že vyžaduje souhlas - musí být konsensuální z obou stran. Máte-li partnera, se kterým jste v dlouhodobém vztahu, není úplně nutné se pokaždé partnera ptát, zda je v pořádku, když mu pošlete pár vzrušujících zpráv. Samozřejmě můžete partnerovi říct, že není zrovna nejvhodnější, aby vám posílal jednu zprávu za druhou, když budete v práci, abyste ho usadili. Nicméně z toho nebudete až tak vykolejení, jako kdyby vám posílal erotické zprávy někdo, koho skoro vůbec neznáte (například na seznamce). Jak tedy získáte souhlas od osoby, kterou jste právě poznali?

Když se řekne "získání souhlasu", může to někdy naznačovat poměrně vážný, ne zrovna sexy rozhovor. Nemusí to tak ale být. Získání souhlasu může být naopak snadné a dokonce i vzrušující.

Posílat nevyžádané fotky intimních partií není v pořádku. Ale zpráva od někoho, s kým jste se nedlouho předtím líbali, ve které vám sdělí, že na vás myslí, a zeptá se, zda nechcete slyšet, co se mu zrovna honí hlavou s varováním, že se jedná o něco sexuálního, může být ideální tah. Pokud se vám tento člověk nelíbí nebo si s ním nechcete vyměňovat erotické zprávy, můžete zdvořile odmítnout nebo se omluvit, že zrovna nemůžete, ale budete se těšit na budoucí hrátky, pokud to tak budete cítit.

Mějte na paměti, že každý je zodpovědný za to, aby si od partnera získal souhlas. Je to vskutku stejné jako se samotným sexuálním aktem, nikdo nechce, aby se jeho partner cítil nepříjemně. Dokonce i když máte pocit jistoty, že váš protějšek by si rád přečetl erotickou zprávu (především na seznamce), vždy se radši nejprve zeptejte, zda je to v pořádku. A v případě, že dotyčný bude ignorovat vaše přání a pošle vám nevyžádané fotografie nebo zprávy, můžete mu s klidem říct, aby vás s tím neobtěžoval a případně si jej zablokovat.

Zjistěte, co vlastně chcete

Někdy lidé posílají erotické zprávy, aby zahájili skutečný sex, koneckonců se jedná o formu předehry. V takovém případě se pokuste vybudovat očekávání. Začněte pomalu, pošlete zprávu, která je lichotivá, dráždivá a zároveň si vyslouží souhlas, poté se s partnerem vrhněte do konveerzace o tom, co byste spolu chtěli v posteli dělat. Chcete zkusit roleplay jako student a učitel? Podělte se o to, jak se nemůžete dočkat, až dostanete výprask za to, že jste odevzdali domácí úkol pozdě. Nebo máte chuť na hodiny plné orálního sexu? Zaplavte partnera slovy o tom, jak moc ho chcete ochutnat, že se nemůžete dočkat. Když konečně nastane příležitost mít orální sex s vaším partnerem, sexuální napětí, které jste do té doby s partnerem vybudovali, bude ještě víc vzrušující.

Součástí posílání erotických zprávy jsou i erotické fotografie, u jejichž sdílení byste měli být obezřetní

Buďme však upřímní, ne vždy člověk posílá erotickou zprávu, protože chce mít s někým sex. Občas jsou lidé osamělí, nudí se a potřebují menší sexuální rozptýlení. Není na tom nic špatného (pokud tedy nejste v monogamním vztahu a potají neposíláte erotické zprávy někomu jinému, v takovém případě je na čase se podívat na to, jak se opravdu cítíte). Nezapomeňte postupovat opatrně, protože sexting pro zvýšení sebeúcty vás může srazit ještě více na dno, když se necítíte moc dobře. Pamatujte, že se na výměně erotických zpráv podílí i další člověk, berte tedy na vědomí jeho hranice a způsob, jakým reaguje a užívá si vaši výměnu.

Buďte velmi opatrní, co se týče posílání nahých fotek

Zveřejnění erotických fotek a domácích porno videí je bohužel skutečnou hrozbou. Skutečná je i touha lidí ukázat svému protějšku, jak sexy vypadají některé jejich přednosti. Jak lze tedy bezpečně sdílet své erotické fotografie se svým protějškem?

Bohužel neexistuje žádný bezrizikový způsob, který by 100% fungoval. Dokonce i když své nahé fotky budete sdílet s nejvěrnějším a nejzodpovědnějším člověkem na světě, telefony, e-maily a účty na online archivech mohou být hacknuty. Jednoho dne se snad dočkáme toho, že bude posílání erotických fotek probíhat beze strachu, že by je někdo z pomstychtivosti či jakéhokoliv jiného důvodu zneužil. Do té doby jediný způsob, jak si zajistit, aby k tomu nedošlo, je, že nebudete nikomu posílat nahé fotky.

Existuje však několik způsobů, jak minimalizovat riziko, že vaše erotické fotky budou sdíleny. Můžete posílat fotografie, ve kterých budete mít na sobě nějaké sexy oblečení nebo můžete poslat nahé fotky bez tváře či upravit fotku tak, aby zakrývala to, co nechcete, aby bylo vidět. Pokud máte tetování nebo mateřská znamínka, může být obtížné vaši identitu skrýt úplně.

V případě, že nemáte problém s odesíláním sexy fotografií bez tváře, pak se toho držte. Vždy záleží na vás a na tom, co chcete. Ať už budete posílat jakékoliv fotky, vždy si buďte vědomi možných důsledků. A pokud se vaše fotografie někdy dostanou na veřejnost bez vašeho svolení, nezapomeňte, že to není vaše vina a že osoba, která je nasdílela, může být za tento čin v některých případech právně odpovědná.

Pište to, co se vám zdá nejlepší

Co byste měli napsat do erotické zprávy? Věta typu "Nemůžu na tebe přestat myslet..." je jistě skvělým začátkem, protože vám dává prostor k tomu, aby se vaše škádlení vyvíjelo přirozeně. Ale nebojte se napsat něco bláznivého. Například byste mohli napsat scénář, který by se mohli zařadit mezi fanfiction (fikce, vycházejícího z již existujícího díla, jež byla napsaná fanouškem originálního díla), pokud jste například oba fanoušky knih a seriálu Hra o trůny, nebo například filmů, seriálů a komiksů od Marvelu či DC a mnoho dalšího.

Můžete i vtipkovat, smát se překlepům nebo tomu, co vytvoří autokorekce. Při skutečném pohlavním styku někdy tělo vydává zvláštní zvuky, kterým nemůžete zabránit. Sex v jakékoli podobě může být veselý, tak si s tím moc nelámejte hlavu. Prostě napište cokoliv, co vám přijde na mysl. Bylo by velmi trapné, kdybyste to brali příliš vážně.

Máte-li sexuální fantazii - pro příklad použijeme výprask - můžete použít sexting, abyste na to přivedli řeč a jednoduše zjistili reakci svého partnera.

To nejdůležitější při sextingu je bavit se a být sami sebou za předpokladu, že jej budete provozovat konsensuálně a zodpovědně. A nezapomínejte vnímat svého partnera a dát mu prostor k tomu, aby se podělil o své vlastní fantazie. Online výměna erotických zpráv někdy vede ke skutečné odměně offline, o tom se můžete i sami přesvědčit, když se zaragestrujete na naší sex seznamce. Výměnou erotických zpráv můžete inspirovat sexuální scénář, který se svým protějškem následně uskutečníte.

[rox]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.