Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sex v letadle: příběhy členů mílového klubu

21.červenec 2022
Sex v letadle: příběhy členů mílového klubu

Mysleli jste někdy při cestě letadlem na sex? Nebo jste dokonce měli touhu si to vyzkoušet? Pokud ano, rozhodně nejste sami. Potvrzují to i příběhy z reálného života, které si můžete přečíst v našem dnešním článku.

Sex v letadle je riskantní záležitost. Málokdo je ochoten to zkusit, ale ti, kteří to udělají, si vyslouží místo v exkluzivním a nechvalně proslulém mílovém klubu. Není to skutečný, fyzický klub - je to jen slangové označení pro lidi, kteří měli sex v letadle tisíce metrů ve vzduchu.

Při pokusech o dovádění v tomto malém uzavřeném prostoru plném dalších lidí a personálu, který si dává pozor na tyto legrácky, jde o hodně. Ale možná právě to je součást zábavy. Souložit na sedadle v letadle je nezákonné, ale ani to lidi vždycky nezastaví. V roce 1999 se dva cestující letící z Dallasu do Manchesteru svlékli a začali si to rozdávat uprostřed business třídy. Byli rychle zatčeni.

Sex při soukromých letech

V dnešní době si bohatí lidé vybírají soukromé lety, aby mohli nerušeně dělat, co chtějí. Většina lidí jim ale může jen závidět, protože si tyto lety nemohou dovolit a musí zvolit komerční let. I tam ale neváhají zkoušet intimnosti - čekají, až se při nočním letu zhasne, nebo se plíží na záchod.

Aby se lidé nemuseli stydět, že je při tom někdo přistihne, existují i letecké společnosti, které se věnují náboru dalších členů do mílového klubu. Opravdu čtete dobře! Společnost "Love Cloud" nabízí soukromé lety nad Las Vegas, kde si páry mohou vychutnat skvělou kuchyni a dostanou skutečné VIP členské karty a certifikát člena mílového klubu. Jistě jste si ale všimli slova "soukromé", takže musíte počítat, že si za to připlatíte. Konkrétně vás tento vzrušující let bude stát nejméně 1 095 dolarů.

Možná, že by ale stejně let touto společností nebyl nic pro vás. Je to totiž právě riziko, že budete přistiženi, co je tak vzrušující...

Následujících 5 lidí, kteří si členství v mílovém klubu zasloužili, se svěřilo se svými zážitky sexu v letadle na komerčních letech. Zjistěte, jaké to je, když se vzrušení a touha stanou silnější, nedokážete se ovládnout a jste v oblacích.

Opravdové zážitky sexu v letadle

Byl to jeden z nejlepších orgasmů, jaký jsem kdy zažil

30. května jsme s manželkou letěli do Las Vegas na opožděnou oslavu 40. narozenin. Vzhledem ke zpoždění letu jsme měli na letišti dostatek času dát si před odletem drink. Cestovali jsme v business třídě, takže jsme si po nástupu do letadla vychutnali také šampaňské na uvítanou. V této fázi už jsme byli oba pěkně podnapilí.

Jakmile jsme vzlétli a cedule s bezpečnostními pásy byly vypnuté, moje žena se spontánně rozhodla, že mi chce dát předčasný dárek k narozeninám, a řekla mi, abych se s ní setkal na toaletě. Jako častí cestující víme, že letušky jsou v tuto chvíli obvykle zaměstnány přípravou první části pohoštění na palubě.

Nenápadně jsme spolu vklouzli na toaletu a užili si 20 minut vzrušujících sexuálních aktivit bez zábran. Přestože jsou toalety docela malé, s určitou mírou flexibility jsme se oddávali orálnímu sexu i plnohodnotnému pohlavnímu styku a mohu upřímně říci, že jsem prožil jeden z nejlepších orgasmů ve svém životě! Od té doby jsem se dočetl, že orgasmy jsou umocněny zvýšením nadmořské výšky, takže bych to doporučil zkusit každému, kdo má dost odvahy.

Risk z načapání je pro mnohé členy mílového klubu velmi vzrušující

Když jsme opouštěli toaletu, čekal venku nějaký chlapík, který se trochu pousmál nad tím, jak jsme s manželkou společně rozpačitě opouštěli toaletu. Rozesmálo mě to a smál jsem se po celou cestu zpátky k mému sedadlu. Jsem velmi rád, že jsem součástí mílového klubu, byl to úžasný začátek fantastického narozeninového výletu, který stál za to roční čekání. - Ben Austin, 41 let, zakladatel Megapleasure

Rozepnul zip a podařilo se mu dostat ruku do mého spodního prádla

Před několika lety jsem se se čtyřmi kamarády zúčastnila pánského zájezdu (nevím, co jsem si myslela). Vždycky jsme si vyrazili někam do města, tak nám přišlo jako dobrý nápad jet do zahraničí. Jeden z nich se přestěhoval do jiného města a já ho až do tohoto výletu moc nevídala.

Jednou v noci, když jsem byla u nich v hotelovém pokoji (měla jsem jeden pro sebe), ostatní kluci spali nebo telefonovali a já s A jsme se dali do řeči. Povídání začalo být sexy. Ten večer jsem ho pozvala k sobě do pokoje a rozjeli jsme to. Několik dalších dní na výletě jsme si našli výmluvy, abychom byli sami - líbali jsme se v zadní části resortu a chodili na procházky.

Tohle chování pokračovalo i v letadle, a to i když jsem seděla mezi dvěma kluky. A seděl po mé pravici (na sedadle u uličky), zatímco můj druhý kamarád byl nalevo. Když se setmělo a všichni usnuli (doufám), A mi rozepnul zip na džínách, podařilo se mu dostat ruku do mých kalhotek a pustil se do práce.

Bylo to velmi riskantní, už vzhledem k tomu, že jsem neměla ani deku a můj druhý kamarád se mohl snadno probudit. Neudělala jsem se, byla jsem příliš paranoidní. Cítím se nechutně, když to teď vyprávím. - Jamie

Viděla jsem, jak se pod přikrývkou něco děje...

Pracovala jsem jako palubní průvodčí u jedné oblíbené letecké společnosti. Během čtyř let létání jsem byla svědkem jednoho případu sexu na palubě. Byl to noční let. Po večeři stevard v rámci servisního protokolu ztlumil světlo v kabině. Každá palubní posádka se střídala v tom, aby šla zkontrolovat kabinu a cestující. Je to součást bezpečnostního a ochranného protokolu.

Na řadě jsem byla já, abych šla do kabiny a zkontrolovala ji. V zadní části letadla jsme měli spoustu volných míst. Když jsem se dostala téměř na konec letadla, uviděla jsem, jak se pod dekou na jednom ze sedadel u okna něco zvedá a klesá.

V kabině byla tma, svítilo jen modré vnitřní a stropní osvětlení. Přišla jsem tedy blíž. V duchu jsem se připravila tím, že jsem si zopakovala některé techniky sebeobrany, protože nikdy nevíte, do jaké situace se můžete dostat.

Čím blíž jsem byla, tím zřetelnější sténání jsem slyšela. Ukázalo se, že oba cestující pod dekou souloží. V rámci svých povinností jsem musela podat hlášení svým nadřízeným. Můj nadřízený šel se mnou, aby to překontroloval. Vrátili jsme se do kuchyňky, abychom se poradili, co dělat. Můj nadřízený rozhodl, že je necháme to dokončit, protože byli uprostřed divoké jízdy. Potom si s nimi šel promluvit mezi čtyřma (resp. šesti) očima a udělil jim varování. - Lisa

Láká vás představa sexu několik set metrů nad zemí?

V blízkosti toalety bylo slyšet sténání a vzdechy

Stalo se to dávno, ještě předtím, než se dalo natáčet telefony. Na záchodě byl pár, který měl sex... I zadní řady poblíž záchodu mohly slyšet sténání a vzdechy.

Muž, který cestoval se dvěma dětmi, vyskočil, začal bušit na dveře a říkal: "No tak, lidi, jsou tady děti." Žádná odpověď.

Svou žádost opakoval a ještě víc bušil na dveře. Dveře se otevřely a došlo k hádce. Muž ze záchodu udeřil muže od rodiny do obličeje. V letadle vypukl chaos. Ostatní mužští cestující zasáhli, aby posádce pomohli rvačku zastavit. Díky bohu za telefony, které teď drží některé lidi na uzdě! - Bývalý člen palubního personálu Jo Fiander

Ten nával byl neuvěřitelný

Sex v letadle jsem měl dvakrát. V obou případech to bylo spontánní, ale moje partnerka říkala, že chce během letu dělat něco nemravného.

Stalo se to, když jsem s partnerkou letěl byznys třídou na Island. Když se mě někdo zeptal, říkal jsem, že mi moje slečna musí pomoct na záchodě, protože s tím mám problémy. To ano, ale v té době jsem byl v pohodě!

Mám šrouby v kolenou a v chodidle, protože mám artritidu, takže řekla: "Musím mu pomoct sundat kalhoty."

Musel jsem odvrátit zrak, protože jsem se nemohl udržet, abych se nesmál. Nejlepší je, že všechny toalety pro postižené na palubě mají madla, takže při letu je to skvělá podpora.

Předklonila se a já s ní měl sex na pejska, nejdřív jsme se smáli z nervozity, pak po chvíli řekla: "Nemůžu být zticha", řekl jsem, že bude muset být, a dal jsem jí ruku kolem pusy. Trvalo to jen pár minut, protože jsem měl strach, že mě chytí.

Taky jsem seděl na záchodě, zatímco ona na mně skákala. Ten nával byl neuvěřitelný. Oběma nám to ulevilo, protože jsme byli nervózní z letu, a pak jsme měli nutkání to udělat. Bylo to tak příjemné.

Je to vzrušující a zároveň i úsměvné. - John Junior, aktivista za duševní zdraví

Cestu letadlem už nikdy neuvidíte stejně, že? Obzvláště bude-li vedle vás sedět váš partner (nebo partnerka), se kterým sdílíte sexuální život...

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.