Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sex v hotelu, na který nezapomenete!

22.březen 2022
Sex v hotelu, na který nezapomenete!

Plánujete v blízké budoucnosti dovolenou nebo pobyt s partnerem v hotelu? Pravděpodobně si u toho budete chtít i užít sexy chvilky. A protože to ne vždy dopadne tak, jak si představujeme, v tomto průvodci vám dáme pár tipů pro žhavý sex v hotelu a navrhneme užitečné věci, které vám pomohou vytěžit z ubytování maximum.

Než se do toho pustíme, podíváme se na jednu zajímavost o sexu v hotelu...

Věděli jste, že hotelový sex je lepší než sex v ložnici nebo běžný sex doma? Výzkumy ukazují, že sex na novém místě zvyšuje hladinu dopaminu, neurotransmiteru zodpovědného za pocity rozkoše a vzrušení, což je důvod, proč je sex v hotelu pro většinu lidí tak lákavý.

Nedávný průzkum přinesl výsledky, které to potvrzují. 81 procent z 3 100 respondentů uvedlo, že sex v hotelu je lepší než doma.

Proto se stále více lidí hrne do hotelů, ne nutně kvůli prohlídce města nebo turistických míst, ale jednoduše proto, aby zůstali celý (nebo téměř celý) den ve svém pokoji. Pobytové dovolené jsou v kurzu, protože stále více párů si chce rychle odpočinout od své běžné sexuální rutiny a okořenit si život novým místem. Teď se navíc opět opatření kvůli pandemii covid-19 rozvolňují, všechny hotely jsou otevřené bez omezení a neplatí žádný zákaz cestování. Tak toho využijte!

Výhody sexu v hotelu

Hotelové pokoje působí luxusní a romantickou atmosférou

Hotelové pokoje, zejména ty střední a vyšší třídy, mají nádherné pokoje s příjemným (i nastavitelným) osvětlením. Rozhodně to navozuje romantickou atmosféru, díky které bude sex mnohem lákavější ve srovnání s běžnými ložnicemi. Některé pokoje také nabízejí krásný výhled z okna, který umocňuje sexuální zážitek.

Hotelové pokoje mohou být únikem od každodenních povinností

Další skvělou věcí na pobytu v hotelu je to, že nová scenérie odvede vaši mysl od každodenních povinností, zejména pokud jste si pokoj rezervovali výhradně na dovolenou. To vám pomůže zbavit se stresu a ještě více si užít sex. Mějte na paměti, že stres může ovlivnit libido, takže pokud chcete mít sex, ale hladina stresu vám brání dostat se do nálady, zvažte rezervaci hotelu a soustřeďte se na smyslné chvíle se svým partnerem.

Pobyt v hotelu s partnerem může být osvobozující, zvláště pokud nemáte zamluvený pobyt s širší rodinou, přáteli nebo kolegy z práce. To znamená, že vás nikdo z ostatních pokojů vůbec nezná. To všechno znamená jediné... je čas se vyřádit!

Ale žerty stranou, sex v hotelovém pokoji vám totiž může opravdu pomoci k většímu experimentování v ložnici. Také se nemusíte tolik obávat vyjádřit svou rozkoš, například sténáním nebo sprostými slovy, protože kolem vás neslídí žádný soused nebo spolubydlící.

Mějte však na paměti i níže uvedené tipy. Stále musíte respektovat hotelová pravidla a ostatní hosty.

Vybavení vašeho pokoje vám pomůže vyzkoušet nové sexuální aktivity

Další skvělou věcí při hotelovém sexu je, že většina pokojů má speciální pohovky, vany nebo jiné kusy nábytku, se kterými můžete experimentovat. Na těchto místech můžete vyzkoušet různé sexuální polohy a sexuální aktivity.

Nebojte se experimentovat! Nasaďte masku a předstírejte, že se s partnerem neznáte!

Dbejte však na to, abyste po sobě nezanechali nepořádek! Po aktu je nutné uklidit - respektujte prosím personál úklidu a další ubytované v pokoji po vás.

Pobyt v novém prostředí jednoduše vzrušuje vaše smysly

Jak jsme se již zmínili, pobyt na novém místě může vzrušovat smysly a uvolňovat dopamin, neurotransmiter, který vyvolává pocity potěšení a vzrušení. Proto pokud chcete okořenit dění v ložnici, cesta na nové místo, například do hotelového pokoje, by měla být na začátku vašeho seznamu.

Nevýhody sexu v hotelu

Výše uvedené výhody vás pravděpodobně lákají k tomu, abyste si zamluvili pokoj a užili si se svým partnerem vášnivou noc (nebo několik nocí). Než to ale uděláte, musíte zvážit také nevýhody, které s sebou hotelový sex přináší.

Noc v hotelu může vyjít dost draho

Hlavní nevýhodou hotelového sexu jsou výdaje, které jsou s ním spojené. V České republice vás slušný hotelový pokoj vyjde i na víc než 2000 Kč za noc. Také stravování v hotelových restauracích vyjde množem dráž, než když si uvaříte doma. Při romantických chvilkách na pokoji páry rády využívají pokojové služby - ale i ta je zpoplatněna.

Proto se před rezervací hotelu ujistěte, že na něj máte vy i váš partner dostatek peněz; sex v hotelu s nedostatečnými prostředky může vaši hladinu stresu zvýšit, místo aby ji snížil.

Vyšší časová náročnost

Další častou nevýhodou sexu v hotelu je, že vyžaduje dostatek času na rezervaci pokoje, cestu do hotelu a přípravu před samotným aktem. A pokud máte děti, budete muset najít hlídání, své povinnosti "hodit" na někoho jiného a tak dále. Není to zkrátka tak pohodlné jako sex doma, při kterém se můžete v podstatě svléknout a začít s aktem přímo na místě.

Rušivé elementy

Pokud se chystáte do hotelu střední nebo vyšší třídy, budete mít jistotu prvotřídních pokojů a spolehlivého zákaznického servisu. V těchto hotelech se však koná mnoho zajímavých akcí, které by vás mohly odvést od vašeho plánu; možná vás víc nadchne vystupující jazzová kapela v lounge baru nebo kasino.

A pokud naopak budete využívat hotely nebo motely ekonomické kategorie, můžete narazit na tenčí stěny pokojů, kvůli kterým se budete stydět odvázat nebo vás bude rozptylovat hluk z ostatních pokojů.

Okořeňte si svůj sexuální život sexem v hotelu

Tipy pro sex v hotelu

Teď, když jste se dozvěděli o výhodách a nevýhodách, přejdeme k tipům na ten nejlepší sex v hotelu.

Ubytujte se v renomovaném a dobře hodnoceném hotelu

Pokud si rezervujete pokoj v hotelu, motelu nebo Airbnb jen proto, abyste si s partnerem užili žhavé chvilky, ujistěte se, že jste si pořídili bezpečný prostor.

Doporučujeme přečíst si recenze o daném místě ještě předtím, než si v něm pořídíte pokoj. Pokud uvidíte komentáře, ve kterých se uvádí, že oblast je "pochybná" nebo že zákaznický servis není tak spolehlivý, jděte jinam. Mějte však na paměti, že bezpečnější a efektivnější hotel může stát mnohem víc.

Doporučujeme také jít do hotelu nebo motelu s tematickými pokoji. Pokud milujete hraní rolí, pobyt v pokoji, který sdílí vaši divokou fantazii, vám jistě pomůže ponořit se do hry.

Nejdříve se sejděte v hotelovém baru v hale

Pokud chcete své hotelové hrátky posunout na další úroveň, doporučujeme vyzkoušet tento tip. Místo toho, abyste do hotelu vstoupili společně, jděte do jeho prostor odděleně, jako byste se právě setkali poprvé.

Poté se sejděte v hotelovém baru a stravte nějaký čas nezávaznou diskusí a jemným mazlením; můžete dokonce zkusit nějakou formu roley play a předstírat, že jste cizí lidé, kteří se právě potkali na tomto baru. Jakmile v salónku navodíte smyslnou náladu, můžete v žhavé zábavě pokračovat v hotelovém pokoji.

Odstraňte všechny možné rušivé vlivy z vnějšího světa

To je jeden z důležitých tipů pro sex v hotelu, který byste měli dodržovat. Než se vydáte do hotelu, ujistěte se, že jste si oba obstarali všechny povinnosti.

V práci si vezměte volno. Dejte své děti rodičům nebo si zajistěte hlídání. Pokud máte firmu, ujistěte se, že vaši zaměstnanci jsou dobře informováni a vědí, že si budete brát volno. Jakmile je vše připraveno, jeďte do hotelu, ubytujte se a pak vypněte telefony. Takto si budete moci užít tento počin, aniž byste zanedbávali své závazky.

Vezměte si erotické hračky, lubrikant, kondomy a vlastní ručník

Vzhledem k tomu, že většinu času budete pobývat na pokoji, sbalte si na cestu do hotelu jen lehké věci. Nezapomeňte si však připravit základní sexuální potřeby.

Nezapomeňte si přibalit ručníky na přikrytí na lůžkoviny nebo hotelový nábytek; můžete je použít i na úklid. Předem si také připravte lubrikanty na vodní bázi (nešpiní jako silikonové nebo olejové lubrikanty) a kondomy - poslední věc, kterou byste chtěli dělat, je jít ven jen kvůli nákupu těchto věcí.

Nezapomeňte se vybavit kondomy a jinými erotickými pomůckami!

Nakonec si noc okořeňte erotickými hračkami! V závislosti na vašich preferencích si s sebou vezměte vibrátor na prsty, minivibrátor, hračku na klitoris pracující s podtlakem, anální kolík, anální korálky, připínací dildo, pouta a další pomůcky na BDSM nebo jiné erotické hračky.

Na dveře pověste cedulku "Nerušit"

Nezapomeňte vyvěsit cedulku "Nerušit", protože tím zajistíte bezproblémový sex pro vás i vašeho partnera. Představte si, že vám někdo zaklepe na dveře v rozhodující chvíli... to je ale nepříjemné, že? Takže než začnete s aktem, pověste na kliku tuto ceduli.

Oblečte se na roli

Sex v hotelu berte jako výjimečný okamžik, kdy se můžete se svou drahou polovičkou sblížit. Proto doporučujeme, abyste si před cestou do hotelu pořídili nové spodní prádlo. Oba byste se měli obléknout pro roli a vyvolat v sobě touhu po tom druhém.

Pokud má váš partner na mysli nějakou konkrétní fantazii, můžete si také pořídit sexy kostýmy a během noci si zahrát vášnivý role play.

Vyzkoušejte hraní rolí

Pokud roleplaying (role play) neznáte: jedná se o sexuální aktivitu, při níž obě strany předstírají, že jsou jinou osobou, a hrají smyslné scénáře. Tento druh sexuálních hrátek nejlépe funguje na nových místech, protože umožňuje páru plně se ponořit do fantazie. Proto doporučujeme vyzkoušet tuto aktivitu právě v hotelu, protože je to nové místo.

Pokud máte zájem o role play v hotelu, ujistěte se, že máte pro tento scénář sexy kostýmy a rekvizity. Chcete-li dát činu zvrhlý nádech, můžete si s sebou vzít také BDSM sexuální hračky a pomůcky, jako je pírko, pouta nebo provaz.

Využijte vybavení svého pokoje

Jednou z výhod hotelového sexu je, že pokoj je obvykle vybaven různými kusy nábytku, se kterými můžete sexuálně experimentovat. Některé pokoje mají také nejmodernější sprchy a vany. Proto doporučujeme v těchto oblastech experimentovat s různými sexuálními polohami. Nesoustřeďte se jen na postel, je tu tolik prostoru k prozkoumání, využijte ho!

Před aktem i po něm vydezinfikujte hotelový nábytek

Než začnete se sexem, měli byste z kufru vytáhnout ručníky, o kterých jsme psali výše. Pokud se budete intimními partiemi dotýkat hotelového nábytku, nebo na něm sedět, měli byste ho nejprve přikrýt ručníkem. Ten ochrání jak vás před infekcí, tak hotelový nábytek před znečištěním.

Pro své sexuální hrátky si můžete sbalit i pouta a jiné BDSM potřeby

Také je třeba uklidit prostor, na kterém jste měli sex, použijte při tom vlhčené ubrousky a alkohol. Dezinfekce hotelového nábytku před a po sexu ochrání vás i vašeho partnera, stejně jako další hosty, před možnými infekcemi nebo podrážděním. Desinfikovat povrchy se ostatně vyplatí při každé návštěvě ubytovacího zařízení - nikdy nemůžeme vědět, jestli si na stole, na kterém jíme, někdo před námi neužíval.

Vyzkoušejte různé sexuální polohy

Když jste s partnerem v hotelovém pokoji úplně sami, máte svobodu experimentovat. Využijte ji naplno a vyzkoušejte netradiční sexuální polohy. Dost bylo obvyklých poloh na pejska nebo misionáře. Zkuste něco nového a rozjeďte to! Nemusí to být dokonalé, zejména pokud to zkoušíte poprvé - důležitá je snaha.

Odhoďte všechny zábrany!

Užívejte si. To je vše, co byste měli dělat. Ale vážně, sex v hotelu je skvělý způsob, jak dosáhnout nejen orgasmu, který si zasloužíte, ale také úžasná příležitost, jak se odreagovat a dočasně odstranit všechny sexuální zábrany.

Nezapomeňte, že ostatní hosté vás osobně neznají, takže sténejte, jako by tento sex byl vaším posledním! A nejen to, hotelové postele jsou obvykle vybaveny kvalitními matracemi, takže pokud chcete, aby vaše tělo při jízdě na partnerovi poskakovalo, odhoďte všechny zábrany a vezměte svého partnera na divokou jízdu!

Respektujte ostatní hosty v hotelu

Tuto radu byste měli striktně dodržovat. Nezapomeňte, že se můžete zbavit svých zábran, aniž byste byli ostatním hostům na obtíž.

Sténejte, jak chcete, ale nekřičte uprostřed noci. Užívejte si přirážení, ale nenarážejte zbytečně do stěn. Odhalte své exhibicionistické já sexem u okna, ale nedělejte to přímo na terase, kde na vás uvidí všichni hosti hotelu. Nesouložte na veřejných místech, jako je bazén nebo hotelový park.

Mějte na paměti, že v hotelu jsou ještě další hosté. Tito lidé zaplatili stejnou částku jako vy, aby si mohli užít klidnou noc se svými partnery nebo rodinami.

Smyslnou náladu udržujte pomocí sexy playlistu

Řekněme, že hotelový pokoj, který jste si rezervovali, má bohužel tenké stěny a v ostatních pokojích se děje spousta podobných rošťáren. I tak se můžete smyslně bavit, když si pustíte hudbu. Nepřehánějte to však s hlasitostí a nechte ji jen tak nahlas, abyste neslyšeli ostatní hosty. Nápady na sexy playlisty můžete najít na internetu.

Teď jste připraveni vyrazit ven a užít si se svým partnerem žhavou dovolenou! Sex v hotelu může rozhodně zpestřit běžnou sexuální rutinu. Nejenže uniknete každodennímu stresu, ale díky vybavení hotelů střední a vyšší třídy budete moci experimentovat s různými sexuálními aktivitami. Tak kam vyrazíte? Máte rádi spíš ruch velkoměsta, nebo raději zajedete do menších měst a vesniček?

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.