Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sex s ex? Nedělejte to!

29.duben 2018
Sex s ex? Nedělejte to!

Každý má nějakého nebo nějakou ex. Problém nastává, když spolu máte sex a už spolu nejste. Může se stát mnoho nepříjemných nebo trapných situací. Které například? To prozradí lidé, kteří je doopravdy zažili.

Proč se lidé uchylují k sexu s ex? Je to jednoduché, důvodů je hned několik. Ex vědí, co se nám líbí/nelíbí, co nás uspokojí. Pokud jste spolu byli delší dobu, tak se najednou ocitnete sami, může se vám zažít stýskat po něčí přítomnosti. Ale také budete úplně odříznutí od sexu a na první pohled se to zdá jako lepší varianta, než jít někam do baru a rozdat si to s někým, koho znáte 5 minut. Důvodem může být také to, že jste ještě neztratili ke své bývalé polovičce city a myslíte si, že by to šlo ještě nějak vrátit zpět... Nejde, většinou opravdu ne, akorát se budete utápět v depresích a dělat si to horší. Musíte také dávat pozor na to, když si chce na vás partner vychutnat pouze pomstu, protože i to se často stává, a to nejen u žen. Partner se nedokáže přenést přes to, že jste se s ním rozešli (např. kvůli někomu jinému) a dokáže vše udělat tak, aby se to nový partner dozvěděl. Nebo když už s novým partnerem nebudete a vy se budete chtít ke své/mu ex vrátit, dávejte pozor, aby se nezačal/a mstít tak, že si s vámi užije sex a pak vás odkopne, ačkoliv vy budete usilovat o něco více.

A zda to celé má i nějaké výhody? No, rozhodně uspokojení. Možná i to, že se nemusíte seznamovat s nikým novým, je to takové pohodlné a bez práce. Tím ale asi končíme. Zkrátka sex s ex je něco, čemu byste se měli na míle vyhnout, i když po něm moc toužíte. Možná, že potřebujete nějaké příklady, abyste viděli, co všechno se může stát a jak to celé může dopadnout. Přečtěte si následující příběhy, ty vás z toho snad vyléčí.

Příběhy lidí, kteří zažili sex s ex

Jack, 23 let, Taunton

"Oh, Bože, ne. Já bych neměl sex se svojí ex. Já ne. Ale někdo na mé střední škole rozhodně ano. A popravdě si zasloužil to, co se stalo. Rozešel se se svojí přítelkyní na konci střední, žprotože šel na univerzitu. Tam začal randit s nějakou jinou. Pak pomlouval svojí ex za jejími zády, říkal o ní, že je tlustá a že se teď má s tou novou holkou mnohem lépe. To se nějak dostalo k jeho ex. Když se pak vrátil na letní prázdniny, schválně s ním flirtovala jako o život, aby se s ním dostala znovu do postele a on si myslel, že je Pan Nepřekonatelný a může mít všechny holky ve městě. Ona pak šla za všemi jeho kamarády a řekla jim, že spolu spali. Udělala to proto, aby se to dostalo k jeho přítelkyni. Což se také stalo. Poučení z tohoto příběhu? Chlapi, ženský jsou fakt bláznivý - nikdy, ale nikdy je nesmíte naštvat."

Při sexu s ex vás může načapat jeho nebo váš partner

Dawn, 42 let, Clapham

"Zažila jsem opravdu nepěkný rozchod. Prakticky se náš vztah úplně rozpadl, protože jsem si myslela, že mě podvádí. Uběhlo šest měsíců a já jsem ho náhodou potkala v hospodě. Odešel od kamarádů, aby si mohl sednout ke mně a opili jsme se spolu. Trochu jsme se vzrušili a šli jsme k němu domů. Neuvědomila jsem si ale, že stále bydlí se svojí mámou. To mi došlo až ve chvíli, kdy vrazila do jeho pokoje s tím, že chce otevřít flašku pití Dandelion and Burdock. Nemohla to udělat sama, protože měla artitidu na zápěstí. Urychleně jsem se začala oblékat. O pár minut později ale přišla ještě jeho současná přítelkyně a začala brečet. Do kabelky jsem rychle narvala ponožky, podprsenku i kalhotky a odcházela pouze v tričku, kalhotech a teniskách. Nikdy v životě jsem takhle rychle neběžela!"

Sarah, 38 let, Kent

"S bývalým manželem jsme se po sedmi letech manželství rozvedli, protože jsme si šli po krku. A já jsem spala s jeho bratrem a i s jeho nejlepším kamarádem, Simonem. Ups. O pár let později mě Simon opět kontaktoval a tak jsme si začli psát a dohodli jsme se, že zajdeme na večeři. Všechno šlo velmi dobře, bylo to velmi romantické a užívali jsme si společnost toho druhého. Šli jsme k němu domů a začali jsme spolu na pohovce flirtovat. Hodně flirtovat. Později jsme leželi na pohovce už ukojení, usnuli jsme jeden druhému v náručí. Byli jsme nazí. Pak jsme ale byli někým vyrušeni  - bratrem mého ex manžela - protože vešel dovnitř. K mé hrůze jsem zjistila, že jsou spolubydlící! Nějak se ani jeden z nich do té doby nedozvěděl, že jsem spala s nimi oběma. Proto Simona nikdy nenapadlo se o tom zmínit. Bylo to celé příšerně trapné a já jsem zmizla, jak nejrychleji to šlo."

Daryl, 28, Islington

"Když mi bylo pozdních -náct a okolo dvaceti, chodil jsem dost často na párty a užíval jsem si poměrně hodně sexu na jednu noc. Jeden kluk mi byl sympatický, dřív jsme spolu spávali, ale nechodili jsme spolu. Po delší době jsem ho potkal a skončili jsme u něj doma. Když jsme byli hruba v polovině, přišel domů jeho přítel. Nejdřív byl naštvaný, ale pak po velké diskuzi a spoustě tequily se rozhodl, že by si chtěl zkusit trojku. No zvrtlo se nám to pěkně. Ale nebyli jsme proti. Další ráno jsem měl pohovor kvůli práci, takže jsem musel hodně brzo ráno ještě rychle domů, vykoupat se a nějak se zkulturnit. Pak jsem nervózně seděl na recepci. Pustili mě do kanceláře. Pak tam přišel člověk, se kterým jsem měl vést pohovor - kluk z předchozí noci! No, co víc k tomu říct. Tu práci jsem dostal."

Sex s ex se ve výjimečných případech může změnit na trojku

Stefan, 49 let, Middlesbrough

"Když jsem byl na vysoké škole, spal jsem s jednou holkou, ale pak jsem to s ní skončil, protože byla na můj vkus trochu moc akční a zapálená do vztahu. Jednou ke mně přistoupila na jedé párty a já si byl jistý, že se mnou chce spát. Byl jsem ale už s jinou přítelkyní a ani jedna o té druhé nevěděla. Naštěstí se moje přítelkyně rozhodla, že na tu párty nepůjde, protože ještě musela napsat esej. Té druhé jsem se nemohl vůbec zbavit, tak jsem jí zatáhl do koupelny a ošukal jsem jí přes umyvadlo tak tvrdě, jak to jen šlo. Opustil jsem koupelnu a během minuty vešla moje přítelkyně, která se nakonec rozhodla přijít. Ta druhá byla stále v koupelně a 'uklízela' a upravovala se. Rychle jsem odešel s tím, že mám příšernou migrénu."

Vidíte, že se může stát v podstatě cokoliv při sexu s ex a většinou to s sebou nic dobrého nepřináší. Vaše pocity budou minimálně smíšené, spíše vám bude trapně, budete na sebe naštvaní nebo zmatení. Navíc jste si mohli všimnout, že ne zřídka se stává, že člověk jde do sexu s ex, i když už má nového partnera. To může způsobit nejen výčitky, ale třeba i rozpad vašeho nového vztahu. Stojí vám to opravdu za to?

Kdy je sex s ex možný?

Neříkáme, že sex s ex není možný. Jen to chce určité podmínky a určitá pravidla. Bez toho se neobejdete. I tak to ale nemusí skončit nejlépe, obzvláště v případě, kdy s pravidly souhlasíte jen tak "na oko". Co byste určitě měli dodržet? Ani jeden byste v té době neměli mít nového partnera. Měli byste se domluvit na tom, že sex je pouze sex, takže fyzické uspokojení, neznamená to, že se poté k sobě vrátíte. Neočekávejte, že se stane nějaký zázrak a druhému dojde, jak strašně mu chybíte. Od toho jsou filmy, ale v reálném životě je naprosto minimální šance, že se něo takového stane. Nejlépe byste si měli nastavit podobná pravidla, jako mají kamarádi s výhodami. Pokud vás zajímá, jaká to jsou, přečtěte si náš článek Jak si udržet kamarádství s výhodami. Je sice pěkné a romantické na chvíli ztratit hlavu, ale myslete dopředu a představte si, jaké to může mít následky. Často se to totiž netýká pouze vás dvou - můžete zradit svého současného partnera, to samé se může stát u ex, pokud spolu máte děti, mohou být zmatené, když vás uvidí rodinní příslušníci,... Zkrátka myslete před tím, než něco uděláte, i když je to někdy těžké. Když i po promyšlení oba přijdete na stejnou odpověď - ano - tak do toho.

Máte ex, ale s ní/m sex nechcete? Najděte si tedy někoho jiného. Na erotické seznamce naleznete jak ženy, tak muže a seznámit se není žádný problém. Stačí si vytvořit profil a kontakovat toho, kdo vám bude sympatický...

[Lil]

Zdroj:

http://metro.co.uk/

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.