Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sex na jednu noc: A zažili jste tohle?!

19.srpen 2021
Sex na jednu noc: A zažili jste tohle?!

Více než polovina lidí v České republice někdy v životě zažila sex na jednu noc - jednorázový sexuální zážitek s očekáváním, že mezi účastníky nedojde k žádnému dalšímu vztahu. Správně provedený sex na jednu noc přináší vzrušení, možnost poznat někoho nového v ložnici a sex bez závazků.

Dnes se o těchto druzích známostí na jednu noc bavit nebudeme. Místo toho se budeme zabývat příběhy lidí, kteří mají za sebou hloupé, zábavné, divné, děsivé nebo trapné zážitky. Všichni lidé v našich příbězích jsou anonymní - důvod pravděpodobně pochopíte, až si je přečtete.

Varování: Kromě sexuálně explicitního obsahu obsahuje tento článek také zmínky o zvracení.

Je čas ponořit se do divoké stránky nezávazného sexu...

Zážitky sexu na jednu noc

Odchod v irském stylu

"Byla na univerzitě a byla jsem na narozeninové oslavě kamarádky. Byla jsem hodně opilá, ale všichni ostatní se zrovna moc nebavili, a tak to skončilo poměrně brzy. Ale mně se opravdu ještě nechtělo, aby ta noc skončila. Šla jsem domů a procházela jsem kolem domu, kde probíhala obrovská párty a někdo, koho jsem jen matně znala, venku kouřil. V podstatě jsem se pozvala dovnitř a začala se bavit s klukem, který tam podle mě bydlel, ale pořád si tím nejsem stoprocentně jistá."

"Nakonec jsme měli sex v ložnici, která mohla, ale nemusela, být jeho. Bylo to hrozné a na konci jsem ho celého pozvracela. I postel. Zpanikařila jsem a nevěděla, co mám dělat, tak jsem si přehodila šaty přes hlavu, popadla punčocháče a podprsenku, protože jsem měla pocit, že by mi trvalo moc dlouho, než bych si je oblékla, tak nějak napůl jsem si obula boty a utíkala domů jen s punčochami a podprsenkou v náručí. Každopádně jsem na něj potom párkrát narazila a ráda bych doufala, že mě nepoznal, ale myslím, že se mi možná jen nechtěl podívat do očí."

Miluj sám sebe

"Měla jsem intimní schůzku s chlapem, který mě požádal, abych mu hladila bradavky. Váhavě jsem je začala třít a on řekl 'ne rychleji a silněji, takhle' a pak mi předvedl, jak se mu líbí jejich tření. Dívala jsem se, jak si rychle přejížděl bradavky - myslela jsem, že si je popálí. Byl tak vzrušený, že ejakuloval."

Úhybný manévr

"V prosinci jsem se rozešla s přítelem a v březnu jsem v klubu na univerzitě potkala jednoho kluka a rozhodla jsem se pro svůj první sex na jednu noc - zdál se mi sympatický a byla jsem hodně opilá, tak jsem si řekla, že půjdeme ke mně do bytu. Tak jsme se dostali ke mně - byl v mém pokoji sám, myslím, že jsem šla na záchod a pak jsem seděla na záchodě a říkala si 'Ou, já vlastně nechci spát s tímhle náhodným klukem.'"

Sex na jednu noc může být někdy tak trapný, že už znovu s tím člověkem nechcete prožít jedinou noc

"Pak jsem uslyšela, jak kamarádky vcházejí do dveří, tak jsem k nim přiběhla a pošeptala jim, že mám v pokoji kluka, ale že s ním nechci spát, tak jestli by ho prosím nemohly poslat domů. Vešli dovnitř. Podle všeho ležel nahý na posteli a říkal: 'Ah a vy jste kdo?', já jsem mezitím v obýváku předstírala pláč."

Studentská noc

"Jednou na univerzitě jsem se dala dohromady s klukem a ráno jsem vůbec nevěděla, kde jsem. Musela jsem si zavolat taxi podle čísla na jeho popelnici a dojít na konec silnice, abych zjistila název silnice. Když jsem se pak vrátila na kolej, stála venku sanitka, protože můj kamarád měl to ráno plný záchvat, a já a) musela jít od taxíku na kolej před záchrannou službou a b) cítila jsem se naprosto hrozně, že jsem tam v tu chvíli nebyla."

Dělnice

"Jeden muž mě jednou donutil nasadit si brýle na virtuální realitu, zatímco mě osahával. Zeptala jsem se ho, jestli chce, abych mu udělala rimming. Řekl, že ne, protože to nikdy předtím nedělal, a pak jsme usnuli při sledování Frasiera."

"Pak mě o hodinu později vzbudil, aby mě požádal, abych mu ten rimming udělala, a pak mě ráno vzbudil, aby mě vyhodil, aby mohl jít se psem na procházku. Jo, a měl 'dělnickou' úchylku, takže mě donutil, abych si oblékla jeho montérky s roztrženým rozkrokem a jeho dělnické boty."

Sourozenci

"Se spolubydlící jsme se seznámily s dvojicí bratrů na noční procházce v Sheffieldu v jednom naprosto zapadlém klubu. Byli jsme přiměřeně opilí a v tu chvíli nám přišlo jako skvělý nápad zažít nějaké to 'bratrské milování'."

"Kluk, se kterým jsem měla tu čest, byl u námořnictva a očividně už dlouho neviděl/nemluvil/nespal s jinou ženou. Když jsem ho kouřila, trochu se vzrušil a strčil mi péro pod jazyk, čímž mi roztrhl uzdičku (kousek kůže, který připevňuje jazyk ke dnu úst), takže mi tekla krev. Bylo to jako scéna z filmu Quentina Tarantina zkřížená s audioknihou, kterou čte Louie Spence."

"Ráno se moje spolubydlící až příliš dobře bavila s druhým bratrem a při čekání se můj námořník rozhodl, že jediné, co chce dělat, je sledovat všechny díly Shreka a tulit se. Neuvěřitelně trapné."

Při sexu na jednu noc s někým, koho neznáte, vás může potkat (nepříjemné) překvapení

Boty

"Byl tu jeden kluk, který byl kamarádem mého kamaráda, a ten se mi opravdu líbil. Trochu to mezi námi jiskřilo. Nakonec jsme se po jedné noci políbili a já šla nakonec k němu domů. Zpočátku jsem si říkala: 'To je super, konečně se to děje!' ale pak trval na tom, že si nechá boty na nohou, a to po celou dobu sexu! A mimo to měl povlak na polštář přes televizi."

"Velmi rychle jsem si řekla: 'Ach bože, tohle se už nikdy nesmí opakovat'. Druhý den ráno byl ale velmi milý. Chtěla jsem to nechat vyšumět, dokud se o pár týdnů později neocitl na zkoušce přímo vedle mě. Pak jsme spolu ve stejnou chvíli museli odejít a pak jít 20 minut pěšky domů. Tam jsem mu musela jemně říct, že to s těmi botami bylo velmi divné, protože se mě zeptal, jestli se ještě uvidíme."

Žirafí overal

"Šla jsem na vánoční večírek ve svém rodném městě a nakonec jsem přišla domů s klukem, který bydlel o pár vesnic dál a znal se s některými mými kamarády. Samotná noc byla mlhavá a já jsem u kamarádky nechala pro jistotu kabelku. Pamatuji si jen, že jsem byla u něj v pokoji, měla jsem s ním dobrý sex, pak mi pustil DVD Frankieho Boylea a ukázal mi plechovku, kde měl trávu (žádná tam ani nebyla)."

"Ale opravdu trapné to začalo být, když jsem potřebovala na záchod. Půjčil mi svůj žirafí overal a řekl mi, kde je záchod. Seběhla jsem dolů, aniž bych oblečení zapla, a hned dole pod schody jsem se setkala s jeho tátou, to bylo to nejhorší, co jsem kdy zažila. Hned potom jsem si zavolala taxíka, a přestože měla kamarádka mou peněženku, taxík stál 3,90 liber - přesně tolik drobných jsem měla v kapse. Brala jsem to jako znamení, že mám odtamtud vypadnout a už se nikdy nevracet."

Opakovaná večeře

"Jednou jsem si to rozdávala s jedním chlapem v uličce pod stromem. Ten mi svým žaludem tak strašně dráždil krk, že jsem mu na ptáka vyvrhla svoje nachos se salsou, zakysanou smetanou, guacamole atd. a musela jsem to všechno slízat a znovu spolknout, než si toho všiml.''

Užívat si v místnosti, do které může kdykoliv někdo vejít a načapat vás, je velmi vzrušující záležitost, může to však vést k různým trapasům

Vítězství? Ani ne

"Když jsem byla na univerzitě, šla jsem domů s jedním klukem. Byli jsme v obýváku u jeho kamaráda, protože všechny pokoje byly obsazené, a snažili jsme se to co nejlépe zvládnout na pohovce. Všechno šlo dobře, sex byl dobrý, opravdu mě to bavilo a přišlo mi docela vzrušující, že jsme v obýváku a někdo může vejít."

"Ale pak... byl na mně a měl orgasmus. Když se udělal, vykřikl - z plných plic - 'Mortal Kombat!!!!' Byla jsem tak šokovaná a zmatená, že jsem na něj jen zírala. Pak, o několik vteřin později, slyším, jak jeho spolubydlící křičí odpověď z vedlejšího pokoje: 'Dodělej ji!!!!!' Což, jak jsem se mezitím dozvěděla, je odkaz na videohru. Přinejmenším morbidní."

Umělec

"Po extrééémně nadšeném cunnilingu (znáte ten druh), po kterém následovala velmi krátká akce 'penis ve vagíně', vedle mě spokojeně kouřil cigaretu. Bylo to v Kolumbii, takže to bylo tak nějak v pořádku. Po chvíli jsem se rozhodla navázat rozhovor a zeptala jsem se ho, co je za umělce. Velká chyba. Začal blábolit o tom, jak věří, že středobodem vášně a života a lidskosti je bla bla bla...."

"Ukázalo se, že je to sochař vagín. Dělal vagíny z nevím čeho. Maloval je. Byl jimi posedlý. Málem jsem omdlela, když mě napadlo, že si tu moji zapamatoval jazykem."

Vůně omylu

"Prožili jsme krásný večer, vrátili jsme se k ní domů a já opravdu potřeboval nečekaně na velkou. Tak jsem našel nahoře záchod, naprosto vypustil obří hovno, jen abych zjistil, že záchod je asi rozbitý a v míse není voda. Musel jsem bobek vylovit, nevěděl jsem, co mám dělat, a v opilosti jsem ho hodil do malého koupelnového koše."

"Po krásném mazlení jsme usnuli, jen aby teplé letní ráno zaválo do pokoje pach mých hoven z koše. Utekl jsem."

Prožijte šťastnější příhodu sexu na jednu noc díky sex seznamce.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.