Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sex na dálku - jak na to?

13.prosinec 2017
Sex na dálku - jak na to?

Je váš partner na služební cestě a dělí vás od sebe několik set kilometrů? Nebo jste se nedávno seznámili na seznamce s někým, kdo bohužel nebydlí zrovna blízko? Žádný problém, máme pro vás tipy, jak si můžete užívat sex na dálku, dokud nebudete mít příležitost si ho užívat reálně.

Vzdálenost může být pro váš sexuální život frustrující, pokud nejste náhodou zrovna single. Není lehké zůstat nějakým způsobem aktivní bez partnera, ale také to není úplně nemožné. I když vás dělí od partnera několik kilometrů, ještě to neznamená, že váš sexuální život je v troskách, a že to tak zůstane. To se nestane, pokud to sami nedovolíte. V dnešní moderní době existuje spoustu možností, jak vzdálenost překonat, když náhodou budete mít náladu si trochu zazlobit. Počítejte ale s tím, že budete potřebovat čas. Ten je pro vás zásadní, i když vás to spontánně popadne. Jestliže nebudete mít v danou chvíli vy nebo váš partner dostatek času, vaše vzrušení se může zase rychle vytratit.

Dále byste se měli také ujistit, že vás nikdo a nic nevyruší. Nejlépe uděláte, když si na sebe uděláte čas na sebe před spaním. To samozřejmě platí v případě, že vás kromě vzdálenosti od sebe nedělí ještě časový posun. Jste-li oba na stejném kontinentě, není to tak zlé. Jestliže vás od sebe dělí větší vzdálenost a časový posun, pak bude záležet na vaší domluvě.

Vzdálenost je sice překážka, neměla by vám však bránit ve vašem sexuálním vztahu s partnerem. Vyzkoušejte tyto následující tipy, díky kterým si budete moci užít spoustu žhavých chvilek, přestože vás od sebe dělí určitá vzdálenost.

Vyměňte telefonní rozhovory za videohovory

Je skvělé slyšet hlas svého partnera, ale vidět ho na vlastní očí je ještě lepší. Rozhovory po telefonu vám mohou připadat jako samozřejmost, ale často je mnohem snazší si povídat, kdykoli máte čas, třeba když stojíte ve frontě u pokladny v obchodě s potravinami nebo když jedete třeba do práce (jedině s handsfree). Tato prostředí nejsou zrovna ideální k sexy rozhovoru a hrátkám. Přestože videohovory mohou vyžadovat další plánování, stojí to za to. Mnoho párů cítí, že mají k sobě blíž a jsou propojenější, když mají možnost se vidět, protože se do hry zapojí zrak a sluch, které vytváří perfektní souhru pro intimní chvilku. Je to mnohem lepší, než když se navzájem jen slyšíte. Navíc pro takovou chvíli se ujistíte, že budete naprosto sami, což znamená, že budete mít oči jeden pro druhého. Bonus: nemusíte mít na sobě vůbec nic nebo naopak předvést partnerovi striptýz, vzájemně se vzrušovat, dotýkat se podle přání svého partnera a masturbovat.

Vyberte si dálkové erotické pomůcky

Hračky nemusí být sólo zážitkem jen proto, že nejste zrovna spolu. Vyberte si pomůcku, která je ovládána na dálku pomocí aplikace, jako je například vibrátor We-Vibe Jive, který váš partner může ovládat pomocí aplikace We-Connect kdekoli a kdykoli. Využijte hračku během vašeho videohovoru nebo buďte spontánní. Tyto pomůcky bývají velmi tiché, lze je tedy nosit během dne pod oblečením a nechat se partnerem příjemně překvapit bez toho, aby to někdo poznal. Více o hračkách na dálkové ovládání si můžete přečíst v tomto článku.

Videohovory vám mohou pomoci být si trochu víc nablízku, zatímco jste s partnerem od sebe odděleni

Mnoho párů, kteří se snaží mít sex po telefonu, přes zprávy nebo pomocí aplikací podporující sex, zatímco oni jsou odděleni, tvrdí, že sex je ještě žhavější, jakmile jsou zase spolu, protože nevyšli ze cviku a během týdnů nebo měsíců budují očekávání, které následně vede k reálnému sexu.

Posílejte vzrušující zprávy

Zpráva s několika strategicky vybranými emoji ikonami může být stejně tak vzrušující jako samotný dirty talk, jelikož se snažíte o to, aby si váš partner představoval to, co s ním toužíte dělat. Pošlete mu zprávu o tom, o čem přemýšlíte, nebo mu napište sexy scénář, který byste chtěli vyzkoušet, až se s ním příště uvidíte. Dejte si však pozor, abyste zprávu neposlali někomu jinému. A pokud posíláte sexy fotky, zvažte skrytí obličeje nebo jen odesílání detailů některých částí těla, aby nebylo možné vás identifikovat. Kromě toho si váš partner jistě ocení cokoliv, co mu pošlete. Nebojte se ho i dráždit tím, že mu pošlete více odvážných fotek ze všech možných úhlů. 

Pošlete sexy dárek

Už jen pouhá představa, že vás překvapí záhadný balíček, je vzrušující. Obzvlášť, když jeho otevření odhalí spoustu sexy věciček. Můžete být naprosto kreativní a na základě toho, co má váš partner rád, mu poslat krásný sexy dárek. Můžete poslat partnerovi nějaké sexy oblečení, které by si na sebe mohl vzít (nebo které byste si mohli obléct vy při vašem dalším setkání) či dokonce erotickou knihu nebo hračku. Můžete také vyplnit krabici některými neerotickými předměty, které má rád, jen abyste mu udělali radost a ukázali, že na něj myslíte. Jakmile se znovu uvidíte, může vám poděkovat za balíček osobně a na oplátku vás také obdarovat skvělým sexem.

Nemáte partnera a jste single? Nebojte, naše rady můžete vyzkoušet při seznamování na naší seznamce.

[rox]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.