Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Přistižen

12.prosinec 2016
Přistižen

Život na koleji má kromě mnoha nesporných výhod také jednu velkou nevýhodu, a tou je naprostá ztráta soukromí. Tu jsem nejvíc pociťoval, když jsem se několikrát za noc probudil se stojícím pérem a nemohl jsem s tím nic dělat, protože v pokoji spali ještě dva kluci a já nechtěl riskovat, že se probudí, zrovna když si to budu dělat.

Nedá se to ale vydržet věčně, a tak je občas třeba zariskovat. Odhadl jsem dobu, kdy by ve společných sprchách neměl nikdo být a vydal jsem se tam, abych konečně ulevil svému nadrženému penisu. Sundal jsem župan a odložil ho na parapet a vybral si kabinku v rohu místnosti, kam bylo nejméně vidět. Vzal jsem své přirození do ruky a několika naučenými pohyby docílil pořádné tvrdosti. Pak jsem si uvědomil, že jsem na parapetu nechal nejen župan, ale i sprchový gel. Říkal jsem si, že těch pár kroků tam a zpět zvládnu dřív, než někdo přijde a opustil jsem svou kabinku, jak jsem byl, tedy nahý a s erekcí. Popadl jsem lahvičku s gelem a vrátil se do bezpečí kabinky.

Gel jsem nanesl na svůj vztyčený úd místo lubrikantu a konečně začal honit. Udělal jsem jen pár rychlých tahů a za chvíli jsem s hrůzou zaslechl hlasy. Vzápětí se otevřely dveře a dovnitř vešly - k mému překvapení - dvě holky. To se občas stávalo, když u nich netekla teplá voda, tak se ty odvážnější šly umýt do pánských sprch. Kdyby přišly o pět minut později, stihl bych se udělat a mohl jsem v tichosti vypadnout. Takhle jsem se ve své polootevřené kabince natočil brkem do rohu a doufal, že holky neodhalí, proč se tam tak podivně choulím v koutku. Doufal jsem, že mi pták brzy změkne a já se budu moct vypařit. Jenže mě celá ta situace ještě víc vzrušila a mně teď stál jako snad ještě nikdy. V kabinkách naproti se sprchovaly dvě holky a já se ani nemohl otočit, abych si je prohlédl. Stál jsem na místě, bál se pohnout, aby nezahlédly mé stojící mužství, pouštěl na sebe střídavě teplou a ledovou vodu a čekal, až odezní erekce. 

Byl jsem tam tak dlouho, že už jsem holkám musel být podezřelý. Ony už se zatím osprchovaly, a to tam přišly až po mně. Nejednou jsem vedle svého ramene uviděl dlouhovlasou hlavu jedné z nich, jak se mi nepokrytě dívala dolů mezi nohy.
"Jasně, že mu stojí!", oznámila kamarádce, "co jsem ti říkala." Pak se otočila na mě a dodala: "Honil sis ho a my tě vyrušily, co?" Zatím už přiběhla i kamarádka a sama se přesvědčila, že ta první nelhala. Začala se hihňat na celé kolo a řekla: "Nestihl to. To musí bejt pěkně naštvanej." "Nevím, jestli naštvanej, ale rozdělanej je určitě."

Přistižen s blondýnkou

Otočil jsem se k nim, protože teď už nebylo proč se skrývat, když stejně věděly, že jsem se tam nepřišel umýt, ale že jsem onanoval"Kvůli nám si ale nemusel přestávat. Klidně dokonči, co jsi začal." Díval jsem se na ně, byly to holky, co bydlely na druhém konci chodby. Trochu jsem doufal, že se třeba nebudeme znát, ale to bych si přál moc. Potkávali jsme se skoro denně, a budeme se potkávat dál.

"No tak, na co čekáš, dělej." "V pokoji si ho stejně vyhonit nemůžeš, nebo chceš, aby tě při tom načapali ještě kluci?" Měla pravdu a hlavně se mi veškerá krev z mozku přelila do ocasu, tak jsem si řekl, že do toho půjdu.  Stál jsem nahý s tvrdým pérem proti dvěma krásným kočkám v županu. Abych trochu srovnal situaci, aspoň jsem té černovlásce rozvázal šňůru od županu. Viděl jsem její perfektní nahé tělo a znovu se chopil svého ptáka. Začal jsem si ho zběsile honit a přitom pozoroval jejich pohledy, kterými mě fascinovaně sledovaly. Koule se mi pleskaly o stehna, až to trochu bolelo. Černovláska nechala župan otevřený, abych měl inspiraci. Z té druhé, blondýnky, jsem sice nezahlédl nic, ale obě její ruce zmizely pod pláštěm. Jedna zpracovávala kozičku a druhou si dělala dobře mezi nohama. To už na mě bylo moc a začal jsem stříkat. První dvě salvy se rozprskly na nahém bří šku černovlásky. Pak jsem ještě stříkal nekonečně dlouho, tak mi to připadalo, než jsem ze sebe všechno dostal.

Blondýnka mě chytla za penis, pokračovala v honění. Drsně mi mnula mého přecitlivělého ptáka, a vypadala, že se mě rozhodla udělat ještě jednou. Kroutil jsem se jí v dlani a vzdychal, víc bolestí než vzrušením. Dobře věděla, co dělá, stáhla mi předkožku a svými dlouhými nehty mi začala škrabat žalud.

"To bylo dobrý. I když po pravdě řečeno jsme doufaly, že nás ošukáš. No ale když si to radši děláš sám, tak si holt budeme muset postavit nějaký jiný péro!"
Zasmály se a odešly. Já jsem ještě chvíli vydýchával svůj orgasmus a hlavně jsem ze sebe smyl své semeno. Pak jsem šel spát. Tu noc už mě erekce ze spánku nebudila.

Jestli i vás budí erekce ze spánku, měli byste s tím něco udělat... Najděte svou záchranu na erotické seznamce.

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.