Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sex horoskop na únor 2018

1.únor 2018
Sex horoskop na únor 2018

Co vás čeká v nejkratším měsíci v roce? Ovlivní váš sexuální život nějak to, že se bude jednat pouze o 28 dnů, případně jak? Nemusíte nad tím dlouze přemýšlet, stačí si přečíst svůj sex horoskop na tento měsíc a budete mít jasno!

Horoskop vytvořila Donna Page, profesionální astroložka s akademickým titulem z poradenské psychologie, jejíž práci, současnou činnost, knihy a videa můžete sledovat na těchto stránkách (v angličtině).

Ať už jste jakéhokoliv znamení, připravte se na to, že vás bude čekat velký měsíc vašeho milostného života, a to i přesto, že mu dva dny "chybí". Vesmír vám bude v únoru posílat pouze pozitivní vibrace. Merkur, planeta komunikace, a Venuše, planeta lásky, štěstí a peněz, začnou tento měsíc cestováním skrz Vodnáře, což bude vytvářet velkou energii ohledně propojování  a spojování se s dalšími lidmi. A to v jakékoliv formě si jen budete přát. No nezní to skvěle? Ale to není všechno. 

O novoluní 15. února bude částečné zatmění Slunce (ovšem my se ho opět nedočkáme, viditelné bude pouze v Antarktidě a Jižní Americe). To by vám mělo připomenout, že byste se měli soustředit především na sebe a své uspokojení. A zatímco nebudete mít problém najít někoho, kdo by zahříval vaši postel, měli byste se zamyslet nad tím, jestli kvůli tomu neděláte příliš mnoho kompromisů, abyste udělali toho druhého šťastného. Budete mít spoustu nových nápadů, co byste chtěli vyzkoušet - jak v posteli, tak mimo ni - jen do toho, zrealizujte je! Možná zjistíte, že milujete nové věci, na které jste nikdy předtím ani nepomysleli.

Co jiného vás ještě v únoru čeká? Vyhledejte si své znamení a zjistěte to...

Beran (21. března - 20. dubna)

Víte, jak jste pořád přemýšleli nad tím, že byste si pořídili novou erotickou hračku, ale nějak jste se nikdy nedostali k tomu, abyste to učinili? Tak teď je ten správný čas. Mars, planeta zkoumání, se nachází se vaší sféře učení, což z tohoto měsíce dělá perfektní dobu na to, abyste hledali další věci, které by vás mohly uspokojovat, zkoušeli a experimentovali. Venuše, planeta lásky, štěstí a peněz, se v únoru bude nacházet ve sféře, která reprezentuje skrytou lásku. Možná se jedná o někoho, kdo po vás pokukuje, ale bojí se promluvit, ale také jste to možná právě vy, kdo zažehl nový plamen lásky a zatím to držíte v tajnosti před světem. Ať už tak, nebo tak, mějte oči stále otevřené, protože někdo o vás bude mít zájem.

Býk (21. dubna - 21. května)

Býci, měli byste si doplnit zásobu lubrikantů. Proč? Protože tento měsíc si užijete a rozhodně ne jednou! Naopak celkem hodně a bude se vám to líbit. Mars, planeta akce a sexuality, je ve sféře, která představuje sex, takže... je vám to asi jasné. Budete cítit nezkrotnou touhu svou sexualitu mnohem více zkoumat. A jestliže se vám někde nedostává toho, co byste chtěli nebo co byste si představovali, budete přemýšlet o tom, že se poohlédnete někde jinde, kde byste takové problémy neměli. Váš kamarád se bude chtít stát vaším milencem, ale pořádně si promyslete, že je dobrý nápad do toho jít, než se posunete o krok dále. Nakonec možná totiž může být lepší, když zůstanete pouze přáteli.

Blíženci (22. května - 21. června)

Chcete to, co chcete a kdy to chcete, Blíženci, a není na tom vůbec nic špatného. A pokud vám něco v posteli s vaším partnerem neklape, je nejvyšší a také nejlepší čas na to, abyste o tom promluvili. Díky novoluní 15. února, o kterém jsme už mluvili v úvodu, budete cítit touhu se učit něco nového. Možná je na čase, abyste konečně vyzkoušeli nějakou novou polohu nebo novou erotickou hračku. Neválí se vám v šuplíku nějaká léta zapomenutá hračka? Možná byste jí právě teď mohli přijít na chuť. Venuše, planeta štěstí, lásky a peněz, se bude nacházet ve sféře kariéry, a to bude způsobovat, že vztahy mezi vámi a vaším kolegou budou trochu zamlžené a nejasné. Hlavně přemýšlejte, než uděláte další krok, protože pak byste se ve vaší práci mohli cítit divně.

Rak (22. června - 22. července)

Toužíte po partnerovi, který je naplněn kreativitou, Raci, a budete se chtít ujistit, že váš současný partner toto splňuje. Zkuste si udělat společnou hodinu malování na tělo (například sladkými barvami, o kterých jsme se zmiňovali v tomto článku) nebo vymyslete nějakou skvělou aktivitu na Valentýna, který se nezadržitelně blíží. Když pocítíte, že využíváte svou kreativní stránku, hezky se to odrazí i ve vaší ložnici. Od 10. února se bude několik planet přesouvat do vodních znamení, a to u vás vytvoří skvělé, romantické vibrace. Jestliže jste single, měli byste vyrazit na nějaké rande, protože teď je vhodná doba na to, aby se z toho vyklubalo něco víc...

Lev (23. července - 22. srpna)

Lvi, jste připraveni na nějakou akci, a je pro to dobrý důvod - Mars, planeta akce, energie a touhy, se bude nacházet ve vaší sféře milostných aférek a romantiky. Budete prožívat slastné chvilky a budete se bavit jejich vytvářením. A pokud se u toho bavit nebudete, měli byste se posunout dál. Dramatické chvilky budou mít tendence se objevovat, to se tak stává, když je ve vzduchu tolik milostné energie, jako právě tento měsíc. Možná přijdete na to, že je váš partner zhýčkaný tím, že mu poskytujete nepodmínečnou lásku, i přes veškeré jeho chyby. Ale je to to, co opravdu chcete? Odpověď znáte jenom vy sami. A pokud ještě ne, tento měsíc by vám měl napovědět.

Co vás čeká v sexuálním životě v únoru 2018?

Panna (23. srpna - 22. září)

Na začátku měsíce budete mít neustále co dělat, Panny, ale věci se změní na ty příjemnější, méně vážné, a naopak se stanou více sexy okolo 17. února. Najednou se totiž začnete cítit velmi romanticky a budete cítit velkou potřebu tím inspirovat i svého milence. Váš partner je talentovaný a chytrý, možná by mohl založit i nějaké své podnikání. A když ne, tak alespoň podnikne něco s vámi. Jde především o to, aby vás to nějak pozitivně ovlivňovalo. Pokud jste single, pravděpodobně se začnete cítit trochu vážně ohledně randění. Je tam venku opravdu to, co hledáte? Pokud ne, tak jak toho můžete dosáhnout? Zamyslete se nad tím. Ve druhé polovině měsíce byste mohli narazit na někoho, s kým budete pociťovat silnou vazbu. Jděte za tím, nikdy nevíte, kam vás to může zavést.

Váhy (23. září - 23. října)

Je v pořádku, když nebudete věci okolo Valentýna hrotit, Váhy, obzvláště jestliže nejste v žádném vážném vztahu. Máte mnoho možností, s kým můžete tento čas okolo Valentýna strávit a šířit okolo sebe lásku. Valentýn s partnerem a víkend s přáteli? Nebo naopak? Nebo oboje s přáteli? Udělejte to tak, jak se vám to bude nejvíce líbit a bude vás to bavit. Pokud jste v novém vztahu, na nic zbytečně netlačte. Užívejte si přítomné chvíle, nic neplánujte a soustřeďte se jen na tu jízdu. Možná se přistihnete, jak se sami sebe ptáte, co vlastně od vztahu chcete. Dostává se vám to teď? Nebo jste na svého partnera po celou dobu tak milí, že se to tím vlastně celé kazí, protože mu to nikdy neřeknete? Určitě stojí za to, abyste si nad tím popřemýšleli.

Štír (24. října - 22. listopadu)

Štíři, tento měsíc domů přivedete lásku. Venuše, planeta lásky, štěstí a peněz, se v únoru, konkrétně 10.,  dostává do vaší sféry romantiky, což ve vás bude vyvolávat pocit hřejivých vibrací. Několik planet se přesune 17. a 18. února do vašeho spojeneckého vodního znamení, Ryb, díky čemuž budete prozkoumávat romantické pocity ještě více. Takže je na čase, abyste zapálili v ložnici svíčky. Jestliže existuje někdo, kdo se vám již nějakou dobu líbí, teď je ten pravý čas na to, abyste o tom promluvili. Budete překvapeni, kam vás to může zavést. Jste-li bez partnera, v první polovině měsíce byste si měli vyrazit na nějakou párty, kterou bude pořádat nějaký váš kamarád nebo známý. Bude tam někdo zajímavý, kdo vám pomůže prožít zbytek měsíce v super-romantickém duchu.

Střelec (23. listopadu - 21. prosince)

Mars, planeta sexu a akce, se bude v únoru nacházet ve vašem znamení, a to vás pěkně rozpumpuje, Střelci. Budete cítit nepřekonatelnou touhu prozkoumat věci, které byste chtěli a také budete toužit po tom, aby se staly. Máte nějakou tajnou fantazii, se kterou jste se svému partnerovi ještě nesvěřili? Zvažte to, svěřte se a proveďte to. Když se Venuše, planeta lásky, štěstí a peněz, přesune do vaší sféry, která reprezentuje domov, konečně pocítíte novou jiskru nejen ve vašem sexuálním životě. Budete se ale muset snažit, nepůjde to samo. Nicméně poté se budete divit, jak moc vás to posunulo kupředu a nažhavilo vás to již v procesu. Pokud jste frustrovaní, co se týče toho, kam váš sexuální život spěje, promluvte si o tom se svými přáteli. Budou mít nějaké nápady, které vás zatím ještě nenapadly.

Kozoroh (22. prosince - 20. ledna)

Kozorozi, tento měsíc budete prozkoumávat a zkoumat. Mars, planeta sexuality, bude ve vaší sféře, která představuje něco skrytého. A bude to tak! Najednou objevíte skrytý aspekt své sexuality a vyzkoušíte věci, které jste ještě nikdy nezkusili. Teď se vám nabízí ten nejvhodnější čas, abyste pořídili tu erotickou hračku pro páry, po které již nějakou dobu pokukujete. Jestliže momentálně ve vztahu nejste, pravděpodobně brzy budete. Budete k sobě přitahovat lidi, nicméně nic nejde samo. Budete muset mít oči pořádně otevřené, abyste nepromeškali příležitost. Nemusíte ale hledat moc daleko, váš objev můžete najít "za rohem".

Vodnář (21. ledna - 20. února)

Únor u vás, Vodnáři, bude především o zkoumání a oslavování sám sebe, a to jak v ložnici, tak mimo ni. Novoluní 15. února, o kterém jsme se zmiňovali již v úvodu, pro vás bude něco jako narozeniny (které možná dokonce budete opravdu mít), takže se nebojte si říct přesně o to, po čem toužíte. Budete se poté cítit naprosto skvěle propojeni se svým partnerem, a to i v případě, že se jedná o nějaký prozatím ne moc dlouhý vztah. Připravte se také na nějakou hlubší konverzaci. Jste single? Váš kamarád bude mít zájem se stát něčím víc, než pouze kamarádem. Nechte si čas a pořádně si to promyslete, než do toho skočíte a uděláte tak nějaké unáhlené rozhodnutí. 

Ryby (21. února - 20. března)

Ryby, tento měsíc se vám budou stávat pouze samé dobré věci. Venuše, planeta lásky, štěstí, a peněz, se do vašeho znamení dostane 10. února, takže vás čekají nějaké malé dárečky. Nebojte se trochu pošťouchnout svého partnera, třeba v tom, že byste to negližé rádi v černé, a ne červené barvě. Pokud jste bez partnera, od 10. února byste měli vyrazit někam ven, protože tam budete mít skvělou příležitost někoho potkat. 21. února se spojí ve vašem znamení Venuše a Neptun, což bude mít za následek pěkné, romantické vibrace. Teď bude na čase, abyste si promysleli váš vysněný vztah, protože vesmír je připraven vám ho dát.

Co těm sexuálním vztahům trochu pomoci a najít si partnera na sex online? Jde to úplně jednoduše, stačí se zaregistrovat na erotickou seznamku a najít toho, který vám bude vyhovovat.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.