Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Pozlobte si trochu o Vánocích + tipy na sexy vánoční dárky

22.prosinec 2017
Pozlobte si trochu o Vánocích + tipy na sexy vánoční dárky

Strávit Vánoce se širokou rodinou může být krásné, ale co kdybyste je jednou oslavili pouze ve dvou? Také to může mít své výhody, třeba to, že budete mít prostor a příležitost si trochu zazlobit. Tak co si udělat trochu nevšední Vánoce?

Zapomeňte na stres

Přesně tak, o dnešních Vánocích nenechte stres ovládnout vaši duši. Naopak v sobě probuďte vánočního ducha, i když se vám to třeba každoročně vůbec nedaří. Vánoce totiž mají být veselé a vánoční duch je toho součástí. Je jenom na vás, jak toho docílíte... Až dosáhnete této vánoční nálady, je čas, abyste si užili váš Štědrý den. Pěkný večer strávený s vaším partnerem a "nečekaným" sexuálním zvratem. Jak na to? Jednoduše. Darujeme vám 7 tipů, abyste se do této zlobivé nálady dostali a vaše první sexy Vánoce si pěkně užili!

Tipy na sexy Vánoce

Vyzdobte dům

Zapomeňte ale na nudné vánoční dekorace, které najdete ve všech bytech a domech. Zkuste být originálnější. Perníčky ve tvaru mužských intimních partií? Proč ne! Zapomeňte také na vánoční svetry a jiné typické vánoční oblečení. To zahoďte někam hodně daleko, protože mottem pro tyto Vánoce bude především nahota. Nemusíte se samozřejmě producírovat po domě nazí, ale tak co si třeba místo podprsenky zavázat velkou červenou mašli? Muži si mohou místo tradičního spodního prádla zvolit vtipné santovské ponožky. Můžete být i originální a vymyslet si něco svého. Celým domem se pak mohou rozeznívat trochu provokativní koledy, například Santa Baby. 

Nakrmte se navzájem

Budete ještě připravovat nějaké cukroví? Určitě nezapomeňte na svou drahou polovičku a zapojte ji také! Rozehřátá čokoláda se skvěle hodí nejen na cukroví, ale i na tělo vašeho partnera. Stejně tak si můžete hrát s dalšími dobrotami od těch nejsladších až třeba po ty alkoholické. Krmit se můžete i svými výtvory. A když budou zrovna v troubě, je čas na trochu sexu. Muži totiž jakmile ucítí vůni cukroví z trouby, mají nutkání dělat jiné věci, než jen nečinně čekat, až se cukroví upeče...

Dejte si sexy dárky

Nic nenažhaví váš Štědrý večer tolik, jako opravdu sexy dárek, který navíc budete moc využít hned. Tipy na tyto dárky najdete níže. Určitě ještě něco z toho stihnete sehnat, pokud jste to doteď neudělali.

Oblečte se

Ano, sice jsme výše říkali, že těmto Vánocům bude vládnout nahota, ale můžete to zkombinovat i se zajímavými kostýmy. Která žena by si nechtěla rozbalit "dáreček" od Santy? Muži, hupsněte do kostýmů, ženy, pořiďte sexy vánoční spodní prádlo a zahrajte si trochu toho role play. Mimochodem, na Štědrý den se budete moci těšit na článek o fetiši na Santu Clause a o tom, co lidé nejvíce vyhledávají ve vánočním období na porno stránkách.

Poznámka: Ano, víme, že u nás dárky nosí Ježíšek. Kdo by se ale chtěl převlékat za mimino? To už by pak bylo úplně o něčem jiném...

Poupravte svůj dopis Ježíškovi

Udělejte si chviličku a napiště Ježíškovi dopis. Ať už jste byli hodní nebo jste trochu zlobili, doufejte, že se vám tato přání splní. Nezmiňujte se ale o tom, že byste si přáli nový mobil, oblečení nebo třeba štěňátko. Zapřemýšlejte pouze nad vašimi tajnými přáními a fantaziemi týkající se vašeho sexuálního života. Klidně se svěřte se svými nejbláznivějšími touhami. Vánoce jsou kouzelný čas, možná se vám splní... Nezapomeňte dát dopis na místo, kde si ho váš Ježíšek rozhodně všimne a bude vám tak moci udělat radost.

Udělejte letošní Vánoce sexy!

Nafilmuje si své speciální Vánoce

Když už budete v takové dobré a rozverné náladě, určitě bude stát za to, když se rozhodnete si tyto speciální momenty nafilmovat. Nemusíte to brát vůbec vážně, bude to jen pro vás a vaše pobavení. Můžete zkoušet věci, které jste ještě nikdy nezkusili, můžete si užít dovádění v kostýmech nebo jiný role play, je to jen na vás. K tomuto účelu si můžete do dopisu pro Ježíška přidat i nějakou tu kameru, abyste měli své kousky čím nafilmovat.

Pokud zrovna nejste příznivci domácíh sex videí, možná vás bude více bavit nafotit nějaké sexy fotky. Z těch si poté můžete vytvořit váš soukromý kalendář. 

Odpočítávejte dny

Do Vánoc nám zbývají už jenom dva dny, když začnete ale už dnes, máte tři. Každý den svému partnerovi nějak naznačte, že se bude mít na co těšit. Vybrat si můžete z mnoha způsobů - zanechte dopis na stole, lísteček na krabičce s obědem, napište sms,... Nejen s tím, že budete odpočítávat dny, ale doma ho také překvapte nečím pěkným, abyste ho více a více nažhavovali... Smyslná olejová masáž, lehké doteky, fotka, na které bude kousek vašeho těla,... Pokud vás odpočítávání bude bavit, nemusíte mít konečný den Štědrý den, ale třeba Silvestr nebo Nový rok.

Tipy na sexy dárky

Jak již bylo zmíněno, stále není pozdě na to, abyste pořídili nějaký ten dárek. A jaký jiný dárek byste měli svému sexuálnímu partnerovi pořídit než takový, který okoření jeho i váš sexuální život? Vybíráním dárku často lidé stráví dny, někdy i měsíce a přitom je to tak jednoduché, když se zaměříte na sexy dárky a necháte si od nás poradit. Takové dárky partnera uspokojí, a to i jinak, než ty "běžné" dárky. Můžete si být skoro jistí, že tyto dárky nezůstanou na věky věků nepoužité v šuplíku. 

Omalovánky se sexuálními polohami

Tento dárek spojuje dvě věci, které lidi milují - malování a sex. Hodně dospělých se v posledních letech uchyluje k vymalovávání obrázků, protože to uklidňuje a zbavuje stresu. Stejné účinky má mimochodem i sex. Člověk se díky tomuto dárku něco naučí a navíc i uklidní. Pro dvojité uklidnění může polohy rovnou i vyzkoušet v praxi. Cena se pohybuje okolo 350 Kč.

Kroužek na penis od firmy Lelo

Jasně, můžete svému partnerovi koupit nějaký klasický kroužek na penis a být s ním spokojení. Nicméně tento od firmy Lelo uspokojí vás oba! Jmenuje se Tor 2 a jedná se o hračku pro dva, kterou jen tak nevyměníte. Cena tohoto kousku se pohybuje trochu výše, a to okolo 3000 Kč.

Karty "I dare you"

Hra, ve které se říká "I dare you..." je velmi populární a lidé ji rádi hrají v souvislosti se sexem. Znamená to totiž, že někoho vyzýváte, aby něco udělal. Takových karet v luxusní krabičce najdete 30. Můžete díky nim vyzkoušet mnoho nových věcí, navíc za málo peněz - utratíte zhruba 330 Kč.

Saténové povlečení

Mazlení je skvělé, ať je kdekoliv, ale když to bude v saténovém povlečení, bude to ještě o level lepší zážitek. Je nádherně hladké a vypadá luxusně. Nejen, že se vám v něm bude skvěle sexovat a spát, ale i vaše ložnice bude rázem vypadat lépe. Saténové povlečení můžete pořídit v různých obchodech za různé ceny, na jedno lůžko se můžete vejít i pod 1000 Kč.

Saténové povlečení je skvělým a sexy doplňkem vaší ložnice

Jimmyjane Afterglow Candle

Tato svíčka vám dá mnohem více, než jen romantickou atmosféru. Když se zahřeje, její vosk se změní v masážní olej, který můžete roztírat po celém těle. A víte, kam takové věci většinou vedou... Pokud vás více zajímají takovéto svíčky, přečtěte si článek Udělejte si erotickou masáž s masážními svíčkami. Dá se pořídit cca za 630 Kč.

Jimmyjane Massage Stones

Pokud olejové svíčky nejsou zrovna váš šálek čaje, můžete zkusit masážní kameny. V podstatě to jsou podobné kameny, které se používají v masážních salonech, ale tyhle budete mít doma. Můžete si zahrát na pacienta a maséra, který svého svěřence dovede k absolutnímu blahu. Připravte si 550 Kč.

Sexy spodní prádlo

Spodní prádlo může jak muž věnovat ženě, tak žena sama sobě pro potěšení muže. Můžete koupit speciální prádlo ve vánočním stylu, nebo jakékoliv jiné sexy prádélko - košilku, podprsenku, kalhotky, korzet, k tomu přidat třeba síťované punčochy nebo podvazky. Cena bude záležet čistě na vás a vašich preferencích.

Smyslná koupelová sůl

Jestliže máte vanu tak velkou, abyste se tam vešli oba, měli byste rozhodně využít této výhody. Zapalte pár svíček, klidně si vezměte skleničku něčeho dobrého a pořiďte koupelovou sůl. Existují i takové, které v sobě mají sušené květy růží a jiné pěkné drobnosti.

50 odstínů šedi

Pokud jste ještě nevyzkoušeli nic z oblasti BDSM, ale rádi byste, můžete si pořídit set z 50 odstínů šedi. Ten obsahuje pouta na kotníky a zápěstí a pásku přes oči. Samozřejmě hraček a různých doplňků s 50 odstíny si můžete pořídit mnohem více, existuje snad skoro vše. Počítejte ale také s vyšší cenou. Holt za věc známého jména si musíte připlatit.

Čokoládové malování na tělo

Tato hračička od firmy Bijoux Indiscrets se jmenuje Poême Dark Chocolate Body Paint. Pokud máte raději ovoce, můžete si zvolit třeba jahodu, třešně ale radost určitě udělá i karamel nebo donutová příchuť. K malování je k dispozici luxusní pero z peří. To vše za méně než 450 Kč.

Už víte, co své drahé polovičce koupíte k Vánocům? Vybírejte rychle, čas se krátí! Navštivte třeba PrahuPlzeň nebo Brno a jejich sex shopy.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.