Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Proč ženy odmítají v posteli muže? 2. díl

1.listopad 2017
Proč ženy odmítají v posteli muže? 2. díl

Dnes pokračujeme v tomto tématu, které nedá mnoha mužům spát. A co vy, už jste našli vaší příčinu, proč vás žena odmítá v posteli?

V předchozím díle článku jste se dozvěděli celkem 7 možných příčin, proč žena odmítá v posteli sex. Vězte ale, že jich existuje mnohem více. 

Chcete po ní příliš mnoho

Často se stává, že muž místo toho, aby ženu navnadil na nějaké nové experimentování v posteli, ji vyděsí. Muži jsou často nadšenější a obecně ochotnější zkoušet různé sexuální fantazie a experimentovat v ložnici. To vás může opravdu otočit proti vaší partnerce. Když budete mít vy, jako muž, nějakou sexuální fantazii, se kterou budete na ženu naléhat, ačkoliv ona ještě není připravená, pravděpodobně spíše skončíte s úplným odmítnutím sexu. Žena se pak začne bát, že se uprostřed sexu náhle rozhodnete, že na ní budete tlačit se svou fantazií. A i když žena uzná, že je vaše fantazie sexy nebo že by to mohla být zábava, neznamená to, že je již připravená to zkusit v realitě.

Opravdu se snažte poslouchat, co vám vaše partnerka říká a také neopomíjejte její neverbální komunikaci. Jestliže už se rozhodne něco zkusit, netlačte ji hned zase do něčeho dalšího.

Jdete na to moc rychle

Ženská sexuální odezva reaguje na pomalý dotek. Žena nechce být hrubě chycena (i když někdy ano) nebo zaškrcená. Muži, pokud si myslíte, že se jí dotýkáte lehce a jemně, pravděpodobně byste se jí měli dotýkat ještě lehčeji a ještě jemněji. Mít sex se ženou není o tom dát gól. Není to sportovní událost. Jedná se o další lidskou bytost s komplexním nervovým systémem a systémem sexuální reakce. Probuzení ženské sexuální touhy je pomalý proces, nikoli závod.

Když žena cítí, že musí během sexuální intimity určitým způsobem (rychle) reagovat, uzavře svůj systém sexuální reakce. Když budete schopni zpomalit (a myslíme tím opravdu zpomalit), dáváte jí dojem, že nejste ve spěchu. Pokud ji přitahujete, bude s vámi chtít strávit veškerý čas na světě. Bude chtít, aby to trvalo, ne aby to bylo co nejrychleji odbyté. Zpomalení sníží vaše šance na odmítnutí.

Říká se, že připravit ženu na sex trvá 72 hodin

Již to bylo zmíněno v předchozím díle. Nemůžete prostě jen tak na ženu naběhnout, že zrovna teď hned chcete sex. Rychlovka, když jste oba vzrušení a v té správně náladě, je něco jiného. Teď se bavíme o tom, když se sotva žena probudí a muž na ni hned tlačí se sexem. Nebo když přijde žena z práce - muž se nezajímá, jak se v práci měla, ale hned by nejradši zasunul. A to je špatně, takto ženská intimita opravdu nefunguje. Pokud chcete opravdu zvýši své šance, připravujte ji 3 dny. Chovejte se k ní jako ke královně, říkejte jí pěkná slova, ukažte a řekněte jí, jak moc si jí vážíte. Sexuální orgány se totiž nenachází pouze mezi nohama... Dostanete se dál, když jí bude zima a vy jí donesete teplé ponožky nebo se o ní budete starat, když bude nachlazená. 

Neberte svou partnerku jako samozřejmost. Nemyslete si, že vaše sexuální uspokojení je její povinnost. Všechno uspokojení, ať už vaše nebo její, má být zábava pro vás pro oba. 

Dělejte toto všechno upřímně a minimálně 72 hodin před tím, než jí dáte vědět, že s ní chcete sex. A jestli chcete sex každý den, pak si jí važte každý den (což byste stejně tak měli...).

Jdete na ženu moc rychle? To je špatně!

Není to všechno jen o vašem penisu

Když se budeme bavit o sexuální intimitě, mluvíme o mužských formách sexuality a ženských formách sexuality. Mužská forma je soustředěna a zaměřena na cíl. Ženské formy jsou nejisté a také pomalejší, jak bylo zmíněno dříve. Mužské formy jsou fyzické, zatímco ženské formy jsou jemné.

Muži i ženy mohou si mohou užívat jak mužské tak ženské formy sexuálního projevu. A některé ženy mají velmi mužsky orientovanou sexualitu. Nicméně ale ne všechny, tudíž pokud jde o potěšení ženy, nedělejte to všechno jen o svém penisu. Pokud se budete soustředit pouze na to, jak ho poslat vzhůru, dovnitř a ven, pocítí to a nebude to pro ni pozitivní pocit. Zvýšíte svou šanci na její přijetí sexu, pokud se zaměříte také na jiné věci. Takové věci, jako je pohlédnutí do očí, ujištění se, že se cítí pohodlně, zda je dobře naladěla a zjišťování, co jí vyhovuje.

Penisy jsou nádhernou součástí mužské anatomie. Měly by být oslavovány. Nejsou to ale jen penisy, kdo by měl být oslavován. Vagíny by měly být oslavovány také. Ujistěte se tedy, že když se budete sexuálně přibližovat k nějaké ženě, nesoustředíte se pouze na svůj penis. Ohromně vám to pomůže v tom, že vás nebude odmítat.

Chováte se arogantně

Mnoho můžu si ani neuvědomuje, jak arogantně se chovají. Muži, mluvíte neustále jen o svém životě, o tom, co se stalo nebo podařilo vám? O vašich koníčcích, autě, místech, které jste navštívili? Pak si buďte jistí, že si již všimla toho, že jste ve středu veškeré konverzace. Opravdu by raději nějakou tu konverzaci o tom, jak společně zlepšit váš intimní život. Pokud tedy máte zájem navázat zase společný intimní vztah (což předpokládáme máte). Zahoďte tedy postoj "Pana Úžasného", kterým jste doteď byl a snažte se dostat si partnerku blíže k sobě. Hovořte s ní i o tom, jak se má ona a o věcech, které zajímají jí. Konverzujte, nemluvte pouze vy. Arogance vás akorát bude držet ve friend-zone, a to určitě nechcete.

Nedodržujete své slovo

Když dojde na vzájemnou komunikaci, může se pro ženu stát frustrující, když ví, že to, co z vás vychází, jsou pouze prázdná slova. Říkáte, že něco uděláte, ale jakmile na to dojde, nic se neděje. Začne se vám vyhýbat jako moru, když ji začne hlodat myšlenka, zda jste pro ni ten pravý muž. Važte svá slova. Musí se s vámi cítit emocionálně v pohodě a bezpečně, aby s vámi chtěla mít sexuální styk

Zveřejňujete fotky s jinými ženami

Co si budeme povídat. Vám by se líbilo, kdyby vaše partnerka zahlcovala všechny své sociální sítě fotkami s cizími muži? A pokud to dělá, zamyslete se, zda to není spíše na truc, protože jste s tím začali vy. Žena si přeje, abyste si jejího fyzického těla cenil. Možná ani nebude mít žádnou touhu soutěžit o vaši pozornost, když se bude zdát, že jste sukničkář. Takové fotografie křičí nedostatkem sebevědomí, ačkoliv to na první pohled může vypadat opačně. Zatímco vy budete plně zaměstnaní oslavováním sám sebe, s dámami okolo sebe, ani si nemusíte všimnout, jak rychle o vás ztrácí zájem. Nechce hrát druhé housle. A až pak přijdete domů a budete chtít sex, nemůžete se divit, že uslyšíte ne. Pokud tedy rovnou nepráskne dveřmi a neodejde. Vaše partnerka pro vás musí být prioritou.

Když budete zveřejňovat fotografie s jinými ženami, může na vás žena čekat doma třeba takto

Posíláte jí sexuáně explicitní fotky

Již jsme se o tomto zmínili v předchozím díle článku jako o nevzrušujícím přístupu a je to opravdu tak. Když ženě pošlete fotku, na které bude vyloženě pouze váš penis, bude to hlásat pouze jednu věc - sex! Ženy se chtějí cítit oceňované před tím, že s vámi půjdou do postele. Nemají žádnou touhu zapojit se do důvěrných vztahů, pokud mají pocit, že hledáte pouze sexuální uspokojení. To neplatí u sexu na jednu noc. Pokud nechcete ženu moc rozhodit nebo nechcete skončit s pohrdáním, raději to zkrátka nedělejte.

Chováte se agresivně

Když se budete do něčeho pouštět po hlavě, bude se cítit omezovaná a dupne na brzdu. Pravděpodobně s vámi nechce hned do postele ve stejný den, co jste se potkali. Pokud na ní budete tlačit, bude si myslet, že jí chcete jen dostat do postele, abyste vyhráli nějakou sázku. Každá žena ví, že muži mají sexuální touhy (ženy také), ale nejdříve musíte vybudovat její chuť na sex. Jak na to, bylo již popsáno.

Omezujete komunikaci

Když se budete zdržovat od komunikace, zabráníte tak růstu vašeho vzájemného spojení. Když nebudete komunikovat, bude se zdržovat odhalit sebe sama, protože nebude pociťovat dostatek důvěry. Komunikace a rozvoj přátelství jí ukazuje, že si ceníte času stráveného s ní a i naopak. Také musíte udržovat jistou důslednost, nemůžete jí jeden den seškvařit telefon rozhovorem na půl dne a druhý den se ani neozvat. Tak k vám bude mít důvěru a pro vás bude hned jednodušší začít nějaké intimnosti.

Nedodržujete správnou hygienu

Když budete zapáchat jako po propařené noci v baru a vaše oblečení bude vypadat jako byste měnili olej v autě, nebude to pro vás zrovna výhra. Ani nebude přemýšlet nad tím, zda s vámi něco mít. Sprcha je základem, zápach ani tunou té nejlepší voňavky nespravíte (spíše se to akorát zhorší). Muž, který se o sebe nestará, ženu nepřitahuje. Samozřejmě pak tady máme ještě zápach jednoho konkrétního místa - intimních partií. Vždy se dejte záležet na jejich čistotě, používejte speciální gely určené na tato místa a vše bude v pořádku. Nicméně vězte, že vaše špatná hygiena může být opravdu velká příčina, proč s vámi žena nechce mít sex.

Uvědomte si své chyby a mluvte s partnerkou narovinu. Jedině tak můžete dosáhnout uspokojivého výsledku (a uspokojení). Přejeme vám hodně štěstí a pokud nějakou partnerku teprve hledáte, zkuste se podívat na erotickou seznamku, třeba tam nějaká čeká právě na vás.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.