Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Proč ženy odmítají v posteli muže? 1. díl

31.říjen 2017
Proč ženy odmítají v posteli muže? 1. díl

Muži se často ptají právě na otázku "Proč mě žena v posteli odmítá?" Jen málo mužů je ale ochotno si přiznat, že by dělali něco špatně. Dnes se dozvíte některé ženské a mužské příčiny tohoto problému. Pokud víte, že se vás to týká, určitě stojí za to se podívat, zda některou z těchto věcí neděláte.

Muži si většinou řeknou něco ve smyslu, že na to asi nemá žena chuť, je unavená nebo ji něco bolí. Může to dojít dokonce až tak daleko, že ji začnou podezřívat, že má nějakého tajného milence. Často je to ale na hony vzdálené pravdě, která je v podstatě třeba i mnohem jednodušší. Samozřejmě ne vždy se příčina skrývá v mužích. 

Méně sexu pak vede k méně šťastnému vztahu. Nemusí to tak ale nutně být, jen musíte přijít na příčinu. Proč se to vlastně děje? Můžete se ženy narovinu zeptat, ale některé o tom celkem nerady mluví, některým je až trapně. Tak se podívejte na následující body, ve kterých se vidíte? Co by mohlo být právě tou vaší příčinou? Nebo co by mohlo trápit vaši partnerku? Na to se podíváme jako první, poté budou následovat "mužské" příčiny, které budeme hojně rozebírat v dalším díle článku na toto téma.

Trpí hormonálními nebo fyzickými problémy

Pokud žena není hormonálně vyvážená nebo má fyzické problémy, pak vás pravděpodobně bude odmítat. pH rovnováha ženské vagíny je velmi citlivá a snadno se rozhodí sprchovými gely, sexem, určitými erotickými hračkami, hormonálními změnami a dalšími věcmi. Když pH ženy není vyvážené, pravděpodobně ji budou trápit kvasinkové infekce, podráždění a prostě nebude mít náladu. To samé také platí pro periodu. Některé ženy jsou při jejich dnech vzrušené v podstatě neustále a jiných se nesmíte ani dotknout, jinak vám ukousnou ruku. 

Takže ze všeho nejdříve byste měli zjistit, jak je na tom tělo vaší ženy a respektoval to. Místo toho, abyste ji nutili do sexu, vezměte tuto dobrou šanci za pačesy, protože toto pro vás má i kladnou stránku. Je to totiž dobrá šance k vybudování emocionální intimity, jejíž budování se vám v sexu vyplatí později. Pamatujte si, že vzrušení ženy je budováno postupem času.

Jestliže příčinou jejích problémů jste vy nebo sex obecně, možná bude trochu zdrženlivá a nebude na to chtít hned skočit. Bude potřebovat čas a také nějakou změnu. Používáte špatný lubrikant? Mnoho z nich nadělá více škody než užitku. Nebo jsou na vině špatné hračky? Mnoho z nich si také rádo pohrává s ženským pH. Nebo jste snad navštívili její "zadní vrátka" a pak se vrátili "předními" a ona z toho chytla infekci? Může toho být mnohem více a ona díky tomu může trpět psychickými nebo fyzickými problémy, které se nejdříve musí spravit, abyste se mohli znovu vrhnout na sex.

Je vystresovaná nebo na tom není psychicky dobře

Když jsou ženy (vy)stresované, rozzlobené, smutné nebo zažívají různé intenzivní emoce, bude méně pravděpodobné, že se do sexu budou chtít zapojit. U žen sex extrémně proniká do všech úrovní tím, že se jedná o cizí objekt, který doslova vstupuje do jejich těla, a tak se již tak cítí dost emocionálně otevřené nebo exponované. Takže sex pro ně může znamenat zranitelnost, které se v ten moment nechtějí otevřít. Ženská mysl v naší současné společnosti je vždy pracovitá a multitaskingová, a tak, když jsou ve stresovém režimu, jim to znemožňuje skutečně se vcítit do svého vlastního těla, což je ale opravdový požadavek, aby si užívaly sexu a nevytvářely trauma v jejich těle.

Nejlepší věc, kterou můžete v těchto situacích dělat, je nejprve se ujistit, že nejste příčinou jejího stresu a emocí, a pokud ano, udělejte co nejvíc pro to, abyste se k ní emocionálně připojili a napravili situaci. Pokud jste zlomili její důvěru nebo znehodnotili její emoce, může to chvíli trvat, než vám znovu začne věřit. Takže nejlepší radou je trpělivost a dejte jí vědět, že jí chcete dát čas, který potřebuje. Pokud jste právě spoutáni uprostřed společné emocionální bouře, ale chcete, aby se její libido opět vrátilo, pak jí věnujte čas, podržte ji, pomozte jí si odpočinout, nabídněte jí ruku nebo ji prostě poslouchejte.

Čím dříve může žena pracovat prostřednictvím svých emocí, tím rychleji budete na cestě k úžasnému sexu.

Přijděte na příčiny toho, proč vás žena v posteli odmítá!

Má nízké sebevědomí ohledně svého vzhledu

Můžete říkat své partnerce každý den, že je ta nejkrásnější na světě a stejně pokud si bude připadat tlustá nebo ošklivá, tak ji nepřesvědčíte. Smutnou zprávou je, že její názor na své tělo se promítne i do jejího libida a touze po sexu. I když ji nedonutíte, aby měla své tělo ráda, můžete jí alespoň ukázat, že vy její tělo milujete. Prohlašujte komplimenty o tom, jak je sexy nebo jak si její tělo užíváte, to jí pomůže, aby některé strachy opadly a mohla si také užít. 

Druhou věcí také je, že jí musíte ukázat, že milujete celé její tělo a ne jen její intimní partie. Dotýkejte se jejích tváří, ramen, nohou a všeho mezi tím. To nejen probudí erotogenní zóny, ale také ji ujistí o tom, že uctíváte celé její tělo.

Někdy sex zkrátka není na menu dne

Někdy není sex to, co žena v tu chvíli chce. Ačkoliv jsme již zmínili i jiné důvody, někdy zkrátka nemusí mít jen náladu. Většinou místo toho spíše ocení objetí, polibek a prosté zbožňování bez nátlaku sexu. Pokud vám vaše polovička nedovolí, abyste jí toto vše poskytnul, je možné, že se obává, že pokaždé, když vám to dovolí, bude to mít za následek sex. Když vás odmítá kvůli sexu, neznamená to ještě ale, že od vás bude odmítat i veškerý jiný fyzický kontakt. Záleží na tom, co ji konkrétně trápí. 

Možná vás nemá ráda

Víme, že je to těžké číst a ještě těžší si to přiznat. Některé ženy chtějí mít sex jen s tím, koho doopravdy milují. Takže buď můžete být v dlouhodobějším vztahu, ze kterého vyprchala láska (ale i tak se dá snažit se to napravit) nebo jste spolu krátkou dobu a ona přišla na to, že si vybrala špatně. Poslední možností je to, že jste kamarádi s výhodami, ale ona přišla na to, že by raději byla jen tou kamarádkou. Pokud vám narovinu řekne, že o vás nemá zájem, nemá cenu ji nijak přesvědčovat, asi je již pevně rozhodnutá. Šetřete si svou energii na někoho, s kým si vytvoříte hlubší pouto a s kým budete mít potřebnou sexuální chemii. Sexuální chemie je velmi důležitá, a proto to, že s vámi nechce mít sex vůbec nemusí být o vašem vzhledu nebo o vaší osobnosti, ale může jen chybět tato velice důležitá součást každého (sexuálního) vztahu.

Váš přístup není vzrušující

Mnoho mužů přistupuje k sexu s takovým přístupem, který ženě vezme i tu poslední sexuální energii a vzrušení, které měla. Když jí pošlete fotku, na které budete vystavovat svou chloubu, a která bude už z dálky volat "Hej zlato, pojď si za*ukat!", tak ji to spíše znechutí (ačkoliv jsou i chvíle, kdy ne). Tyto věci často berou ženy, vědomě nebo nevědomě, jako hrubé chování a dokonce v nich mohou vyvolat i trauma. I když někdy může být zábava trochu si zazlobit nebo si užít rychlovku, většina žen ale nereaguje na tyto věci pokaždé pozitivně.

Sex pro většinu žen začíná hodiny někdy dokonce i dny před konečnou penetrací. Je to o tom, jak se chováte, co děláte a to vše buduje její vzrušení. Ujistěte se tedy, že ji začnete zahřívat dostatečně předem. Malé komplimenty, letmé polibky a doteky za vás udělají hodně práce. Ptejte se, jaký měla den, jak se má, dělejte maličkosti - třeba jí připravte kávu nebo umyjte nádobí, které zbyde od pěkné společné večeře. Buďte milí, ona se vám pak pěkně odmění později...

Vypadá to takto u vás doma?

Nevíte, co děláte

Přiznejme si, že když ji nebudete v posteli uspokojovat, asi nebude mít moc zájem... Existuje samozřejmě mnoho důvodů, proč si právě vaše partnerka neužívá sex, některé můžete vy, jako muži, spravit, jiné ne. Podíváme se tedy na některé z nich.

Ženě trvá 20-40 minut, než je opravdu připravena k proniknutí během sexu a pokud dojde k penetraci před tím, pak je pravděpodobnost, že prožívá pravou blaženost, velmi omezená. Může mít orgasmy, ale budou blednout ve srovnání s těmi, jakých je schopná, když ji správně připravíte. I některé ženy v dnešní době si stále říkají "No tak to vezmem rychle" a nevěnují ten čas svým orgasmům. Tak ji budete muset přesvědčit, že se to opravdu vyplatí. Pokud jí neposkytnete dostatek místa, času a pozornosti, abyste se dostali k několikanásobným orgasmům, pak pravděpodobně nebude vidět jejich přínos a nemůže tak doslova škemrat o další čas strávený sexem. To samozřejmě ale také neznamená, že by byla vaše povinnost ji dostat k orgasmu. Vy byste ale měli vědět, co má ráda, co se jí líbí, co si přeje, dát jí čas, aby mohla budovat své vzrušení a pak jí dopřát pěkný orgasmus a hupsnout dovnitř až nakonec. Penetraci si pak bude užívat mnohem více.

Také si musíte dát pozor, že i při sexu nasloucháte jejím radám, jinak se nemůžete divit, že ji to s vámi třeba nebude moc bavit. Využijte toho, že se vás snaží navádět a naučit vše tak, abyste ji správně a co nejlépe uspokojili. Nepočítejte s tím, že co fungovalo na vaší předchozí partnerku, bude fungovat i na tu současnou. Existuje spousta workshopů, trenérů, knih a vzdělávacích videí (porno není vzdělávací!), abyste se naučili techniky a způsoby, jak uspokojit svou partnerku. Pokud si nevíte rady, podívejte se na naše články, v nichž najdete spoustu inspirace, například článek Jak špičkově uspokojit ženu nebo Jak nejlépe orálně uspokojit ženu - podrobný návod.

Mnoho dalších důvodů se dozvíte zítra ve druhém díle. Zatím se můžete zamyslet nad těmito body. A nezapomeňte, ženy potřebují muže, kteří se o ně starají.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.