Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Pohrajte si s pomůckami na dálkové ovládání

4.červenec 2019
Pohrajte si s pomůckami na dálkové ovládání

Erotických pomůcek a hraček existuje tolik, že byste na každý den v roce mohli mít jednu a ještě by vám zbylo na další rok. Dnes se ale zastavíme u stále se rozvíjející kategorie, ve které se skvěle dají uplatnit moderní technologie, ale zároveň to nutně nemusí znamenat, že ovládání bude složité.

Erotické hračky na dálkové ovládání vám dokáží velmi zpříjemnit život. Nikoho nebaví hledat tlačítka, která se nachází na samotné hračce, když jste zrovna v nejlepším. Kolikrát se stane, že hrátky musíte na chvíli přerušit, na hračce tlačítko najít a poté teprve pokračovat, což zničí celou pěknou chvilku. Nejhorší je pak právě ta chvíle těsně před orgasmem. Proto jsou dálková ovládání, ať už jakéhokoliv druhu (drátová, bezdrátová nebo ovládání přes mobilní aplikaci), velmi vítanou změnou. 

Při uspokojování (a nezáleží přitom na tom, jestli bude s partnerem nebo o samotě) se chce člověk co nejvíce soustředit na krásné pocity, které povedou k velkému výbuchu slasti. S dálkovým ovládáním si to můžete dovolit. Polohu můžete zvolit, jakou budete chtít, stačí, když si někde po ruce necháte ovládání/telefon. Nemusíte ho ale neustále držet v ruce, ty můžete využít mnohem lépe, například saháním na své nebo partnerovo tělo a dráždění na jiných místech, než na kterých se bude nacházet hračka.

Erotických pomůcek na dálkové ovládání naleznete poměrně velké množství, dnes se zaměříme především na vibrátory. Některé z nich ale prokáží službu i mužům.

10 sexuálních hraček na dálkové ovládání, které byste měli vyzkoušet

My Secret od firmy Screaming O

Tato hračka se v překladu jmenuje "mé tajemství" a věřte, že je k tomu důvod. Jak lépe totiž schováte erotickou hračku než do kalhotek? Je to skvělý způsob, jak zkoušet něco, co je tabu, protože vyjít si ven s erotickou hračkou v kalhotkách? Nechat se uspokojovat v místnosti plné lidí? Tak o tom se vám určitě ani nesnilo. Kalhotky jsou součástí balení. Samozřejmě tento vibrátor nemusíte používat pouze společně s kalhotkami, ale i samostatně. Ovládání dosáhne až do vzdálenosti 15 metrů, takže není problém, abyste ho dali jiné osobě, která nebude zrovna v naprosté blízkosti. Balení obsahuje samozřejmě i ovládání, které je ve tvaru silikonového prstýnku, díky kterému je ovládání hračky naprosto snadné a nenápadné. Cena se pohybuje okolo 70 dolarů (necelých 1600 Kč).

Crescendo ovládané přes mobilní aplikaci od firmy Mystery Vibe

Vibrátor Crescendo je jedinečný hned několika věcmi. Začneme s tou pro nás v dnešním článku nejdůležitější - je na dálkové ovládání a to rovnou tou nejmodernější formou - přes mobilní aplikaci. Co víc si člověk, který hltá moderní technologie a neustále je přilepený k displeji svého telefonu, může přát? Faktem je, že je to pro většinu lidí pohodlné. Stačí si zakoupit hračku a s ní přijde i přístup do mobilní aplikace, kterou si stačí stáhnout. Navíc je tato hračka ohebná, takže si ji můžete nastavit tak, jak vám bude nejvíce vyhovovat. Ohromí vás 6 motory, 12 režimy vibrací a 16 intenzitami. Rozhodně se s ní nudit nebudete. Jen cena pro někoho může být trochu vyšší, pohybuje se okolo 150 dolarů, takže 3400 Kč.

Vibrátor Crescendo je ovládán přes mobilní aplikaci

Dildo na dálkové ovládání od firmy Lifelike Lover

Oficiální název je dildo, ale spíše se jedná o vibrátor, vzhledem k jeho 10 funkcím, které nabízí. Má ale přísavku, kterou většina vibrátorů postrádá, takže ho můžete přisát kamkoliv budete chtít a užívat si s ním a jeho dálkovým ovládáním. Jeho velikosti dosahuje lehce přes 20 cm, je voděodolný, nabíjí se přes USB a navíc se dá připnout jako strap on. Cena je přibližně 55 dolarů, v přepočtu 1250 Kč.

Lyla 2 od firmy LELO

A ani Lyla 2 není úplně obyčejný vibrátor! Resp. jeho ovládání není úplně obyčejné, obsahuje v sobě totiž skvělou funkci SenceMotion, díky které se mohou změnit intenzity vibrace podle toho, jak s ovládáním hýbete. Určitě to bude chtít trochu cviku, ale vyplatí se to. A i kdyby se vám tato metoda nelíbila, tak na něm najdete i klasická tlačítka, kterými lze vibrace nastavit. Na oficiálních stránkách se rovnou dozvíte českou cenu a ta činí 3990 Kč.

Tiani 2 od firmy LELO

Tiani 2 představuje neskutečně silný vibrátor, který je designovaný tak, aby se nosil na vulvě jako sponka na papír. Má dva motory, které se starají o to, aby žena byla uspokojena jak vnitřně, tak vnějšně. Může být použitý o samotě, ale i s partnerem. Celému tomu samozřejmě nechybí ani dálkové ovládání, které vypadá v podstatě úplně stejně jako u předchozí hračky Lyla 2 a má dokonce i stejnou funkci SenseMotion. Cena je o trochu nižší než v předchozím případě, 3690 Kč.

Vibrační vajíčko od firmy Fifty Shades of Grey

Toto vibrační vajíčko se může používat buď na klitoris, to znamená, že ho nebudete nikam zasouvat, ale zasunout ho můžete, protože má velmi praktickou šňůrku, díky které se nemusíte bát, že byste ho už nevytáhli. 7 vibračních módů řídíte pomocí ovládání, které je ve tvaru kroužku nebo prstýnku. Cena se pohybuje okolo 90 dolarů a to pro nás znamená lehce přes 2000 Kč.

Masturbační hračka od firmy Hot Octopuss

Tato hračka dostane všechny muže! Konečně tu máme taky něco pro ně. Firma Hot Octopuss vyrobila masturbační pomůcku pro pány, která se vůbec nepodobá umělým vagínám nebo jiným pomůckám. Tato se nasadí na penis v erekci nebo bez ní a následně dva motory zajistí silné, oscilační vibrace. Věřte, že toto jste ještě nezažili! Nechybí dálkové ovládání, navíc je hračka voděodolná a na jedno nabití vydrží neuvěřitelné 3 hodiny. Muži, nestyďte se a dopřejte si také netradiční zážitky. Tento hands-free masturbátor může být váš již za 99 dolarů, takže necelých 2250 Kč.

I muži si mohou užívat s erotickými hračkami na dálkové ovládání

BlueMotion od firmy OhMiBod

Hledáte nějakou diskrétní hračku, kterou byste si mohli vzít do společnosti a nikdo by neměl ani tušení? Pak jste ji našli. BlueMotion je placatý vibrátor, který se zasune do spodního prádla. Ženy, přemýšlely jste někdy nad tím, jak si zpříjemnit mytí násobí nebo vysávání? Tohle je to, co vám s tím pomůže. Ovládá se přes mobilní aplikaci, kterou si můžete stáhnout do mobilu buď vy a nastavit si tak vibrace podle vlastních preferencí, nebo si ji může stáhnout váš partner a dráždit vás na dálku. Vibrace se dokonce přizpůsobí i hudbě, kterou pustíte. Zní to skoro jako něco z budoucnosti, že? Ale vy si to můžete vychutnávat již dnes, potřebovat k tomu budete 99 dolarů (necelých 2250 Kč). 

Vibrátor od firmy Weyes

Tento velmi zvláštně vypadající vibrátor vám dopřeje interní i externí stimulaci a jeho ovládání je stylizováno do zlatého vybroušeného kolečka, takže vypadá velmi luxusně. Nechybí možnost nabíjení a 7 vibračních programů. Navíc za něj nedáte celou výplatu, stojí pouze 27 dolarů, takže 610 Kč. Jestli ale hledáte ještě něco o fous levnějšího, zaměřte se na další vibrátor.

Vibrátor od firmy Paloqueth

Pokud se vám nelíbí, že většina vibrátorů na dálkové ovládání je určena k interní stimulaci, nemusíte zoufat, protože zde vám nabízíme i jeden výhradně ke stimulaci klitorisu. Tato hračka se nesmírně snadno schová do spodního prádla a zároveň má výstupek, který se u klitorisu dostane na to nejlepší místo a způsobí tak nesmírně velké orgasmy. Pomůže tomu i 9 vibračních módů, voděodolnost a možnost nabíjení. Cena vás mile překvapí, zakoupíte ho za 25,69 dolarů, to v přepočtu dělá 580 Kč.

Erotických hraček a pomůcek na dálkové ovládání existuje na trhu ještě mnohem více a nemusí se jednat pouze o klasické vibrátory, ale jak jsme zmínili, i masturbační pomůcky pro muže, nebo třeba kroužky na penis a moho dalších. Všechny tyto pomůcky můžete využívat jak sami, tak i s partnerem. A jak víte, ve dvou se to lépe táhne, a tak určitě stojí za to, abyste to vyzkoušeli i ve dvou. Pokud nemáte v současné době s kým, najděte si partnera nebo partnerku na sex na online erotické seznamce.

[Lil]

Zdroj:

https://www.babeland.com

https://www.lovehoney.com

https://www.lelo.com

https://www.amazon.com

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.