Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Objevte tajemství skvělé mužské masturbace a stimulace klitorisu

2.červen 2022
Objevte tajemství skvělé mužské masturbace a stimulace klitorisu

Kdo by nechtěl znát nějaké tajemství? Jsou záhadná, odhalí vám něco, o čem většina lidí nemá ani ponětí. A objevit sexuální tajemství, které vám prozradí, jak co nejkvalitněji uspokojit sám sebe, se rozhodně vyplatí! Tak čtěte dál, ať můžete patřit mezi těch pár vyvolených.

Muži

Většina mužů se naučí masturbovat co nejrychleji a nejtišeji. Koneckonců, když jste testosteronem nabitý puberťák, musíte zkrátka počítat s tím, že vaši rodiče nebo sourozenci mohou kdykoliv vejít dovnitř a vyrušit vás v tuto intimní chvilku.

"A nejde jen o strach z toho, že vás někdo přistihne při onanování - v mladším věku je kolem sexuálního potěšení také spousta studu," říká Dr. Uchenna Ossai, sexuální poradkyně a zakladatelka YouSeeLogic, online platformy pro sexuální vzdělávání. "Jen málo lidem bylo řečeno, že masturbace je přirozená a je to vynikající způsob, jak se dozvědět více o svém sexuálním potěšení," říká.

"Tyto tajnůstkářské, rychlé a zběsilé masturbační návyky se mohou přenést i do dospělosti," říká Emily Morse, odbornice na sex a moderátorka populárního podcastu Sex s Emily. "Spousta mužů tento proces uspěchá a nikdy nepřemýšlí o tom, jak by si mohli okořenit svůj sexuální život," říká.

Pokud si ho honíte stejným způsobem už od puberty, možná je na čase vyzkoušet nové erotické hračky, zapojit prostatu, nebo to dokonce dělat s partnerkou. Vyzkoušejte těchto 12 masturbačních tipů a technik, až se příště budete chtít vyspat sami se sebou, a připravte se na to, že vám bude dobře - opravdu dobře.

Změňte polohu, ve které masturbujete

Pravděpodobně už léta masturbujete ve stejné poloze, tak ji zkuste změnit. "Pokud stojíte, zkuste si lehnout na záda. Pokud rádi sedíte, stoupněte si," říká doktorka Ossai. "Změna polohy může zlepšit klidový tonus svalů pánevního dna, což může pomoci zlepšit průtok krve do penisu." Změna polohy při masturbaci vám tedy nebude dělat dobře jen proto, že to bude něco nového, ale může také zvýšit sílu vaší erekce.

Masturbujte po cvičení

Cítíte se někdy po cvičení opravdu hodně nadržení? Má to svůj důvod. Při cvičení se vám uvolňují hormony, včetně adrenalinu a dopaminu alias takzvané "hormony dobré nálady". Dr. Ossai dodává, že je po cvičení výborné masturbovat, protože endorfiny jsou poměrně na vysoké úrovni, průtok krve skvělý a svaly pánevního dna zcela uvolněné.

Neignorujte perineum

"Perineum je oblast mezi penisem a konečníkem. Je plná nervových zakončení a velmi citlivá, takže poskytnout jí trochu vibrací může být často opravdu příjemné," říká sex expertka společnosti LELO a profesorka lidské sexuality na newyorské univerzitě Dr. Zhana Vrangal.

Zkuste si na perineum přitisknout vibrační erotickou hračku a zároveň si druhou rukou hladit penis. Vrangal doporučuje buď LELO Lily 2, nebo LELO Smart Wand. Podle ní to určitě poskytne jiný druh orgasmu. Na trhu jsou také masážní pomůcky na prostatu, které stimulují perineum.

Používáte-li stejnou techniku masturbace, zkuste to jinak

Použijte Fleshlight (nebo jiný masturbační návlek)

Erotické hračky nejsou jen pro ženy. Pro majitele penisu Morse doporučuje Fleshlight, populární masturbační návlek, který si nasadíte na nádobíčko a simulujete tak pocit skutečného vaginálního nebo análního sexu. Můžete si k němu dokonce dokoupit příslušenství, abyste měli volné obě ruce. Až skončíte se zábavou, nezapomeňte Fleshlight řádně vyčistit!

Používejte vibrátor

Vibrátory jsou tradičně určeny pro ženy, což dává smysl vzhledem k tomu, že většina z nich potřebuje nějakou formu vnější stimulace klitorisu, aby dosáhla vyvrcholení při penetračním sexu. V posledních letech se však rozšířily vibrační erotické hračky určené pro muže, protože, upřímně řečeno, vibrace mohou být velmi příjemné i pro jejich intimní partie. Jedna studie z roku 2012 zjistila, že 44 % heterosexuálních mužů si někdy v životě užilo zážitek z použití vibrátoru, takže se nestyďte některé z těchto hraček vyzkoušet.

Zařaďte anální hrátky

"Mnoho mužů, zejména těch, kteří se identifikují jako heterosexuálové, pravidelně vynechává obrovský zdroj rozkoše: svůj zadek," říká Vrangal. "Zadečky (všech pohlaví) mají obrovské množství nervových zakončení a jejich stimulace může být opravdu příjemná. Pokud máte prostatu, na kterou můžete tímto způsobem (nepřímo) dosáhnout, může být taková anální stimulace doslova ohromující."

Jak tedy do své příští masturbace vnést trochu hrátek se zadečkem? Vrangal doporučuje použít ruku nebo hračku na masáž prostaty. Doporučuje hračku LOKI Wave, která má pěknou dlouhou rukojeť, kterou můžete držet jednou rukou, zatímco druhou se hladíte, a vlnový pohyb vnitřní vibrační části přesně zasahuje prostatu.

Nasaďte si kroužek na penis

Kroužek na penis je erotická pomůcka ve tvaru prstýnku, která obepíná dolní část penisu (a někdy také varlata), zastavuje v něm průtok krve a tím posiluje erekci. Kroužky na penis se často objevují v rozhovorech o tom, jak vydržet déle při sexu s partnerkou, ale není důvod, proč nevyužít jejich výhod i při sólovém sexu. Když už mluvíme o výhodách: Někteří muži tvrdí, že jim kroužky na penis kromě tvrdší a dlouhotrvající erekce přinášejí i silnější orgasmy.

Změňte úchop a rychlost hlazení

Slyšeli jste někdy o "smrtícím stisku"? Pokud se vám při sexu s partnerkou nedaří dosáhnout orgasmu, může to být tím, že při masturbaci svíráte penis příliš silně a hladíte ho moc rychle.

"Takového množství tlaku stisku a rychlosti tahu obvykle nelze s partnerkou dosáhnout, a proto mají tito muži potíže s orgasmem," říká Vrangal. "Abyste tomu předešli, měňte pravidelně stisk a rychlost hlazení, abyste si zvykli na ejakulaci za různých podmínek."

Nebojte se při masturbaci zapojit i anální hrátky

Vyzkoušejte edging

Pětiminutová rychlá masturbace je praktická, a proto vhodná pro většinu dní. Ale pokud máte trochu času navíc, zkuste "edging" (nazývaný také metoda stop-and-start). Ten vám může pomoci dosáhnout intenzivnějších orgasmů. Masturbujte až na hranici ejakulace a pak si dejte krátkou přestávku - jen tolik času, aby vaše erekce trochu změkla. Pak začněte celý proces znovu. Udělejte to třikrát nebo čtyřikrát před orgasmem a pak zažijete hlubší a silnější ejakulaci.

Vyměňte si ruce

Pravděpodobně jste už vyzkoušeli zapojit do svého sólového aktu i nedominantní ruku. Možná jste se dokonce pokoušeli o bájnou "cizí ruku" - sedět na své ruce, dokud neznecitliví, a pak s její pomocí simulovat pocit, že vás dělá někdo jiný. Morse však radí používat opačnou ruku kreativnějším způsobem.

Otočte ruku tak, aby klouzala po penisu ukazováčkem napřed, a při hlazení s ní otáčejte. Můžete také zkusit držet penis jednou rukou u břicha a přitom rychle klouzat několika prsty nahoru a dolů po spodní straně penisu. Stejně jako střídání poloh při sexu může i střídání neznámých manévrů oběma rukama zažehnat nudu.

Zapojte i své koule

Ve varlatech je téměř tolik sexuálně specifických nervových zakončení jako v penisu. Nezanedbávejte je! I když individuální preference a citlivost hrají velkou roli v tom, co si užijete a co ne, mnoho mužů objevilo nevyužitý zdroj stimulace a intenzivnější orgasmy tak, že před ejakulací rytmicky stahují varlata. "Někteří muži dokonce penis úplně ignorují, když se blíží k závěru svých hrátek," říká Morse.

Masturbace s partnerem

Masturbace zahrnuje sexuální uspokojování, ale neznamená to, že ji musíte provozovat sami v místnosti za zamčenými dveřmi. Masturbace po boku partnera může být intimním zážitkem - nemluvě o snadné a sexy variantě pro chvíle, kdy jste oba příliš unavení na to, abyste dělali něco náročného. Navíc pozorování toho, jak se váš partner dotýká vlastního těla, může být skvělým způsobem, jak zjistit, co přesně má v posteli rád, a naopak.

Ženy

"Klitoris je jedinečný. Ve skutečnosti neexistuje jeden standardní typ stimulace, který by fungoval pro všechny ženy," říká Vanessa Marin, sexuální terapeutka a tvůrkyně online kurzu orgasmu pro ženy Finishing School. A vzhledem k tomu, že bez hrátek s klitorisem není orgasmus pro mnoho žen vůbec na pořadu dne, je zjistit, co vás dráždí, docela důležité.

"Obecně se většina žen dělí na dva tábory: ty, které preferují přímou stimulaci klitorisu, a ty, které dávají přednost jeho nepřímé stimulaci," říká Marin. Abyste zjistili, který druh stimulace má vaše tělo rádo, doporučuje začít dvěma různými metodami: "Nejprve zkuste kroužit kolem klitorisu špičkou prstu, aniž byste se ho přímo dotýkala. Pokud chcete větší stimulaci, kružte těsněji, až se začnete dotýkat samotného klitorisu."

Jakmile si stanovíte základní hranice příjemných dotyků, můžete být kreativní. Zde je šest nových způsobů, jak stimulovat klitoris, které vás možná ještě nenapadly.

Experimentujte s různými doteky

Může být lákavé zaměřit se jen na klitoris a začít ho hladit, ale to nemusí být to pravé. Zkuste nejprve budovat pocit. "Pokud máte ráda přímou stimulaci, zkuste hladit po povrchu klitorisu šikmo," navrhuje Marin. Pokud dáváte přednost nepřímé stimulaci, zkuste hladit spíše strany klitorisu a vrchní část klitorisu než klitoris samotný. Pokud obvykle používáte jen jeden prst, změňte to a použijte dva, tři nebo dokonce čtyři prsty. Experimentujte s různými rychlostmi a uvidíte, co vám bude vyhovovat.

Dopřejte si rozkoš různými doteky

Používejte tlak

Lehký dotek se vám může zdát nejlepší, ale místo pouhého hlazení si zkuste pohrát s tlakem: Zkuste klitoris stisknout, jemně uchopit kůži na obou stranách mezi palcem a ukazováčkem. Jakmile zjistíte, jaká míra tlaku vám dělá dobře, zkuste manipulovat s kůží pohybem ruky nahoru a dolů - tak trochu jako honění klitorisu.

Vyzkoušejte edging

Stejně jako u mužů, i u žen se dá pocit orgasmu zintenzivnit pomocí metody zvané edging. Vyžaduje to však cvik: Musíte znát své tělo natolik dobře, abyste dokázaly rozpoznat, jak blízko jste orgasmu a jak dlouho ještě můžete pokračovat, než se stáhnete. Než se do toho pustíte s partnerem, vyzkoušejte to nejprve o samotě: začněte pomalu a rozkoš budujte lehkými doteky kolem klitorisu. Zapojte meditativní, jógové dýchání, které vám umožní zrychlit tempo. Jakmile ucítíte, že se blížíte k vyvrcholení, přejděte z rytmu, který vás k němu přivádí, na jiný: pulzování místo hlazení, levá ruka místo pravé, jeden prst místo dvou, široké kruhy místo diagonály. Drážděte se, dokud se už nebudete moci držet zpátky.

Vyzkoušejte novou erotickou hračku

Erotické hračky jsou samozřejmě spolehlivým způsobem, jak se vzrušit, nicméně většina čtenářů bude pravděpodobně nejlépe znát penetrační modely inspirované rabbit vibrátorem nebo třeba ikonickou hračkou Magic Wand od Hitachi. Pro společné hrátky s partnerem ale můžete zapojit i něco menšího.

"Ve většině poloh můžete mezi nohy vmáčknout erotickou hračku, která vám bude stimulovat klitoris," říká Marin. "Doporučuji můj oblíbený vibrátor Minna Life Limon. Využívá technologii stisku, takže čím silněji ho stisknete, tím silněji vibruje. Je intuitivnější než mnoho jiných vibrátorů."

Nebo si vyberte hands-free vibrátor, jako například Eva od Dame Products, který je navržen tak, aby během sexu zůstal umístěn na klitorisu. Pro sólo hrátky je určen třeba vibrátor Satisfyer Pro, který napodobuje Erotické hračky, které simulují orální sex.

Zapojte předměty z domácnosti

Nechcete utrácet za erotické hračky? Možná přehodnoťte některé z věcí, které se vám jen tak povalují po domě. "Mnoho žen masturbuje tak, že se tře o polštáře, ručníky, kartáče na vlasy nebo dálkové ovladače od televize," říká Marin. Jen nezapomeňte myslet i na hygienu.

Uzpůsobte si sexuální polohy

Některé sexuální polohy fungují pro stimulaci klitorisu lépe než jiné, ale obecně platí, že jakákoli situace, při níž se klitoris tře o jinou část těla, spíše umožní ženě orgasmus než jiné. Například třením o stehno nebo stydkou kost partnera.

"Když jste při souloži nahoře, nechte partnera, aby si držel palec vzpřímeně u pánve. Chtějte, aby ho měl přímo pod vaším klitorisem. Když se budete pohybovat, bude se klitoris třít o jeho palec," navrhuje Marin. Pokud ale dáváte přednost polohám, při kterých je klitoris na očích, jako je například poloha na pejska, dotýkejte se sama sebe. "Tak málo žen to skutečně dělá," stýská si Marin.

Je vědecky dokázané, že orgasmus přináší lidem radostné pocity. A bude to platit, když si budete tuto intimní chvilku užívat o samotě, ale i s mužem či ženou.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.