Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Nudný sex? Už nikdy!

26.listopad 2017
Nudný sex? Už nikdy!

Delší vztahy mají krom spousty výhod také jednu nevýhodu. Sex časem začne být nudný, stereotypní a nezáživný. Tedy pouze v případě, že s tím nebudete něco dělat! A jak na to? To vám dnes povíme.

V jednom z posledních článků jsme se zmínili, že pro oživení sexuálního života můžete vyzkoušet například pole dance. Ten je totiž naprosto skvělým způsobem, jak si vztah oživit po sexuální stránce. Ale nejen díky němu můžete dosáhnout zlepšení ve vašem sexuálním životě. Dnes vám dáme několik praktických rad "do života", které vám pomohou dostat se v sexu na další level. Nevěříte? Zkuste to!

Nejprve si ale musíte uvědomit, že svůj společný sexuální život opravdu chcete někam posunout a především jak konkrétně. Musíte totiž partnerovi nabídnout již nějaký návrh vašich tužeb, snů nebo fantazií. Nejprve ze všeho byste se tedy měli zamyslet nad tím, co by mohlo váš sexuální život zlepšit.

Rozhovor s partnerem

Říkání partnerovi, že chcete vyzkoušet něco nového v sexu, může být stresující bez ohledu na to, jak je váš vztah fantastický. Dokonce i když už máte skvělou komunikaci a otevřenost ohledně sexu, může to vyvolat strach z úsudku a trapné situace. Pokud ve svém vztahu o sexu obvykle nemluvíte, váš náhlý zájem může ve vašem partnerovi vyvolat otázky, které mu možná budou vrtat hlavou. Bude přemýšlet nad tím, odkud přicházejí tyto vaše "nové" myšlenky. 

Páry, které udržují svůj sexuální život v průběhu času vzrušující, vědí, jaká je hodnota toho, když necháte partnerovi čas a prostor na otázky a odpovědi ohledně sexuálních témat, tužeb a snů, které se neustále mění. Berou tyto konverzace jako příležitost se partnerovi otevřít, společně zkoumat a bavit se.

Pokud uvažujete o prvním rozhovoru, existuje vždy možnost, že se můžete setkat nejen s nadšením a zájmem, ale možná i s váháním, neochotou nebo dokonce s odhodlaným odmítáním konverzace a diskuze o nové sexuální touze. Pokud se setkáte s méně nadšenou reakcí, netlačte na řešení problému. Nezapomeňte, že je to právo vašeho partnera zpracovávat své pocity, a to i tehdy, když máte pocit, že byste si tento nový sexuální objev vyzkoušeli co nejdříve. Než vašemu partnerovi vyznáte vaše nejniternější sexuální touhy, přemýšlejte o tom, jak mu můžete tuto věc představit tak, aby se váš partner cítil bezpečně a neohrožen. Přemýšlejte o věcech, které můžete říct, abyste ho povzbudili, aby vás slyšel, a požádejte ho, aby odložil úsudek a reakce, dokud nedosáhnete konečného vysvětlení sexuální touhy a toho, proč je pro vás důležitá.

Nabídněte chválu za dobré věci

Jen proto, že byste rádi s partnerem vyzkoušeli nové věci, neznamená to, že by vás již předtím neuspokojoval. Znamená to jednoduše jen to, že chcete vaše sexuální hrátky posunout na další úroveň potěšení zlepšením toho, co už děláte. Chvalte váš současný sexuální život, abyste se ujistili, že váš partner rozumí, že to je zlepšení, o němž mluvíte, ne nutně jeho napravení (i když i tak byste to mohli cítit).

Vyhněte se negativní zpětné vazbě během sexu

Nic nemůže zkazit náladu více, než říct vašemu partnerovi, co se vám nelíbí, když on zrovna dělá něco, čím se vás snaží uspokojit. Nejen, že to zkazí náladu, donutí ho to zastavit se, ale může to dokonce skončit až ublížením jeho citů, v nejhorším případě byste mohli zůstat sami. Ani po sexu nemůžeme toto téma ke konverzaci doporučit, protože po sexu a především pak po orgasmu má člověk vychýlené hormony a může být přecitlivělý. Promluvte si o tom v klidu, ne při sexu, ale třeba při konverzaci o nových touhách. Nebo o tom nemluvte vůbec a nahraďte to tak něčím, co se vám bude líbit - zlepšete to!

Vyberte uvolněné prostředí

Pro tuto konverzaci si nevybírejte ložnici. Ložnice je útočiště, místo klidu, relaxace a spánku, ne hlubokých rozhovorů. Zvažte rozhovor nad příjemnou večeří nebo procházkou v parku, který je pro vás oba neutrální a pohodlný. Někde v domácnosti také můžete, ale nezapomeňte, že je pro vašeho partnera snadnější porazit stažení se do ulity, když je kam utéct.

I takto spokojeně může vypadat sexuální život s vaším partnerem 

Připomeňte partnerovi, že jste zranitelní

Pamatujte si, že vztahy jsou o důvěře, sdílení a budování důvěrného pouta. Měli byste být schopni sdílet své touhy se svým partnerem a cítit při tom pouze to, že jste milovaní a podporovaní. Možná vašemu partnerovi pomůže si uvědomit, že se cítíte zranitelní, díky těmto nejhlubším touhám. Zaměřte se na jeho reakci. 

Zapojte multimédia

Lidé se bojí neznámého nebo toho, čemu plně nerozumí. Vizuální pomůcka vám může pomoci komunikovat a pomáhat uvolnit strach vašeho partnera. Pokud bude moci skutečně vidět, o čem mluvíte, může to pomoci maximalizovat jeho zvědavost a vzrušení. Sledujte společně film nebo přečtěte scénu z erotického románu, který ilustruje vaši touhu a použije jej jako výchozí bod pro diskusi.

Zdůrazněte zábavu při zkoušení nových věcí v posteli

Pozitivně přesvědčte svého partnera tím, že mu řeknete, jakou zábavu ve dvou si užijete díky zkoumání a zkoušení něčeho nového. Všichni máme rádi nové věci. Přemýšlejte o vašem sexuálním zkoumání jako o lovu. Cenou je konečný orgasmus.

Vysvětlete, jaký to bude mít přínos pro váš vztah

Vždy, když děláme něco, co si opravdu vychutnáváme, rozpumpuje se dopamin, který proudí po celém našem těle. Když je uvolněn, vyvolává pocity potěšení a uspokojení. Pak se spojí s oxytocinem, který je znám také jako hormon lásky a který se také produkuje během sexu. Ten vytváří pocity důvěry, citové intimity, relaxace, připoutanosti a spokojenosti mezi lidmi. Upokojuje ducha a zvedá náladu, čímž se snižuje strach a úzkost.

Užívejte alkohol a drogy s rozvahou

Nechcete skončit tak, že řeknete něco, čeho budete litovat, jenom proto, že jste si dali pár panáků tequily. Koktejly snižují naše zábrany, ale mohou také změnit důležité a smysluplné milující konverzace na něco úplně jiného. Možná by to nakonec dopadlo zahozením všeho, o co jste se tak dlouho snažili, nezájmem celé věci nebo ještě hůř, mohli byste říct některou z těchto vět nebo jim podobné: "Ty jsi byl/a vždycky špatný milenec (milenka), nikdy jsi mě neuspokojil/a!" nebo "Stejně jsem to všechno celou dobu jenom hrál/a!" Ne, tohle opravdu nechcete, aby se stalo. Tak opatrně s těmito látkami.

Komunikujte laskavě

Buďte podporující a ne arogantní. Neklaďte partnerovi nic za vinu a netlačte na něj. Nepokládejte partnerovi nic za vinu ani na něj nevyvíjejte tlak, protože to jen způsobí větší stres a napětí, což nakonec zhorší situaci. Myslete na to, že toto všechno se nedostalo do tohoto bodu přes noc, a proto se to ani přes noc nemůže změnit k lepšímu. Je to proces, který bude chvíli trvat, ale ten výsledek za tu cestu stojí!

Sdílení vašich sexuálních tužeb vás může nejen posílit díky nově nalezené důvěře jak v ložnici, tak i mimo ni, ale může také vytvořit bezkonkurenční úroveň intimity mezi vámi a vaším partnerem. Vaše ochota prozkoumat společně vaše sexuální touhy vás může vzít do vzrušujícího nového místa, vzdáleného od vašeho starého, nudného sexuálního scénáře. Ať už jste žena nebo muž, rozhodně byste se měli pokusit se nudného scénáře zbavit a zkusit nějaký nový a lepší. Časem pak třeba ani ten starý nebude tak nudný, když to nebude pořád jenom o něm.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.