Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Jaké sexuální polohy jsou ideální pro introverty?

24.listopad 2017
Jaké sexuální polohy jsou ideální pro introverty?

Jací jsou introverti v posteli, to jsme si řekli v jednom z našich minulých článků. Dnes se zaměříme na sexuální polohy ideální pro ty stydlivější jedince.

Osobnosti lidí se dělí do dvou typů: introverti a extroverti. Existuje ještě jeden typ - ambivert, což je v podstatě takový extrovertní introvert. Takový člověk má rysy obou osobností. O něm se ale dnes bavit nebudeme, vraťme se proto zpět k introvertům a extrovertům. Každý jistě víte, kdo jsou extroverti. Často jsou to velmi hlasité, komunikativní, společenské, sebevědomé a vůdčí osobnosti. Extrovertové dělají to, co chtějí, říkají, co chtějí, a obvykle se nestarají o to, co si o nich lidé myslí.

Introverti naproti tomu jsou úplným opakem extrovertů. Zdají se být stydlivější než extroverti, ve skutečnosti jsou však trochu méně sdílní, mírnější, klidnější, uvolnění a drží se víc zpátky. Jen málokdy uslyšíte introverta říct, co se mu honí hlavou, narozdíl od extrovertů, kteří řeknou cokoliv a kdykoliv chtějí.

Každý z nás se sám definuje buď jako introvert nebo extrovert a tuto skutečnost využíváme k tomu, abychom vysvětlili naši osobnost jednodušším způsobem. Oba typy osobnosti jsou naprosto odlišné a mají kontrastní přístup téměř ke všemu, který se v mnoha směrech liší.

Kromě obvyklých osobnostních rysů existuje mezi introvertem a extrovertem další rozdíl, kterým je jejich výkon v ložnici. Extroverti jsou považováni za sprostější a mnohem divočejší, zatímco introverty si každý představí spíše jako plaché a zdrženlivé jedince, pokud jde o sex. Opravdu tomu ale tak je?

Introverti nemusejí být nutně stydliví, neměli bychom tedy nikdy předpokládat, že nejsou v ložnici stejně divocí jako jejich hlasitější protějšci. Jen proto, že introverti působí nesměle v sociálních situacích, neznamená, že za zavřenými dveřmi ložnice se chovají naprosto stejně. Více k tomuto tématu si můžete přečíst v tomto článku.

Jaké polohy mohou stydliví introverti vyzkoušet?

Většina lidí má tendenci se nadměrně pyšnit svým výkonem v posteli, pokud ale mají pocit, že dělají něco špatně, může jim spadnout hřebínek a trochu je to odradit. Jestliže jste introvert a jste trochu stydlivý, nedovolte, aby vám to bránilo ve vášnivých hrátkách v posteli! Nemusíte se vůbec stydět, i když na tom není nic špatného. Existuje spousta věcí, které můžete udělat, abyste se alespoň pokusili dostat ze své ulity a ukázat svému partnerovi, co všechno ve vás je - zejména během sexu.

Samozřejmě neexistují konkrétní sexuální polohy ani pro introverty, ani pro extroverty. Co se každému líbí, je věc individuální. Kdokoli, dokonce i extroverti, mohou tyto polohy vyzkoušet, pokud se jim zalíbí. Ale jste-li vcelku plachý introvert, máme pro vás seznam sexuálních poloh, které vám pomohou pomoci přistupovat k sexu se svým partnerem trochu jiným způsobem.

Misionářská poloha

Klasická poloha, která bývá mnohdy podceňována či považována za nudnou. Nikdy však nezklame a svůj účel splní, obzvlášť když hledáte něco uvnitř své komfortní zóny. Proto jste-li poněkud stydlivý introvert, je tato poloha pro vás vhodná.

Poloha na pejska

Každý jistě tuto polohu zná. Ideální pro introverty je proto, že při této poloze nemusíte čelit svému partnerovi, a přesto máte možnost prozkoumávat svou perverznější stránku.

Poloha lžiček

Při této poloze partneři leží na boku, žena se nachází před mužem, svá záda má přitisknutá k jeho přední straně. Zkrátka se jedná o takovou tulící polohu, která je vhodná nejen pro introverty, kteří se trochu stydí, ale i pro dny, kdy se vám skoro nic nechce a nejraději byste je strávili v posteli se svým partnerem. U této polohy je to obdobné jako u polohy na pejska. Nemusíte čelit svému partnerovi a užijete si krásný sex v této intimnější a přítulnější poloze.

Sexuální polohy ideální pro introverty

Vzájemná masturbace

Toto sice není poloha, ale vyplatí se to zmínit. Pokud chcete prozkoumávat tělo svého partnera, vzájemná masturbace je pro vás ideální. Umožňuje vám otevřít diskusi o tom, co se vám líbí nebo nelíbí, bez toho nepříjemného pocitu, který by vzestal ze vzájemného zírání na sebe.

Žena nahoře

Při této poloze nemusíte být nikterak divocí, pokud samozřejmě nechcete. Zároveň také nemusíte tomu druhému čelit, když nechcete, a co navíc, žena může převzít na chvíli kontrolu a lépe v této poloze dosáhnout orgasmu.

Tváří v tvář

Takovéto polohy jsou zábavnější a divočejší. Může vás trochu vytáhnout z vaší komfortní zóny, ale není to zas tak zlé. Je to také docela relaxační a více intimní, když si vzájemně budete hledět do očí.

Nůžky

Tato poloha není složitá. Při této poloze žena leží pohodlně na zádech vedle svého partnera, který leží na boku čelem k ní. Žena přehodí jednu nohu zpět přes mužovu pokrčenou paži a druhou nohou proklouzne mezi jeho nohy. Muž zvedne horní část svého těla a soustředí svou váhu na paží ohnutou v lokti, kterou se opírá o postel a druhou rukou může hladit ňadra své partnerky, zatímco jednu nohu má umístěnou mezi jejíma nohama. Ze začátku může být pro introverta trochu nepříjemné být takhle blízko, ale nakonec se to vyplatí.

Žena v předklonu

Tuto polohu můžete zaujmout naprosto kdekoliv. Ohnout se můžete třeba na podlaze, na posteli, přes gauč... Možnosti jsou nekonečné! Muž bude mít možnost dotýkat se partnerky ve všech správných místech.

Dobré roztažení

Je to stejné, jako když je žena nahoře s výjimkou toho, že má nohy široce roztažené.

Magický náboj

Už jen název této polohy zní napínavě. Jedná se o obdobu misionářské polohy, u které si žena trochu protáhne nohy. Muž se na nich přidržuje, zatímco přiráží.

Brusič orgánů

Při této poloze má žena nohy opět doširoka roztažené s výjimkou toho, že muž je nahoře. Brusič organů vám poskytne velmi hlubokou penetraci. Při této poloze se skvěle stimuluje klitoris.

Jste introvert a nemáte s kým polohy vyzkoušet? Seznamování je pro introverty jednodušší a ideálnější na seznamkách, zkuste se proto seznámit s někým u nás.

[rox]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.