Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Naučte se stimulovat ta správná místa na mužském těle – 2. díl

17.říjen 2023
Naučte se stimulovat ta správná místa na mužském těle – 2. díl

Nažhavte svého partnera stimulací na těch správných místech! I v dnešním druhém díle vám přiblížíme netradiční místa na těle, která by vám při předehře neměla být cizí, a poradíme způsoby, kterými stimulaci na konkrétní části těla provést co nejefektivněji.

Pokud jste zmeškali první díl článku o stimulaci mužského těla, určitě si ho přečtěte. Najdete v něm 20 skvělých míst, které byste neměli přehlížet, ale naopak se jim začít věnovat. Teď už si ale představíme dalších 21 zajímavých částí mužského těla, jejichž stimulace dovede vašeho partnera do stavu příjemného vzrušení.

Stimulace těchto míst muže nažhaví!

Spodní část nohou

Spodní části chodidel bývá při masáži nohou a pedikúře věnováno nejvíce pozornosti, a to z dobrého důvodu. "Tato oblast je pokryta tlakovými body a vzrušivými zónami, což z plosek nohou dělá velmi oblíbené místo k dotýkání bez ohledu na jejich pohlaví nebo sexuální preference," vysvětluje Barrett.

Vyzkoušejte tohle: Barrett upozorňuje, že i když je toto místo velmi sexy, může také velmi lechtat, takže se raději vyhněte rychlým lehkým pohybům. "Chcete, aby sténali, ne aby se chichotali. Proto místo toho používejte jemné, pomalé a rovnoměrné tahy špičkami prstů," navrhuje Barrett. Zkuste měnit tlak, aby se krev pěkně rozproudila.

Nohy obecně

Pokud jde o erotogenní zóny, nohy se rozhodně nachází na prvních příčkách. Kromě toho, že je to prostě příjemné, existuje důvod, proč jsou reflexní masáže tak oblíbené: "Na chodidlech se nachází mnoho nervových zakončení," říká sexuální terapeutka Rhoda Lipscomb, PhD. Což z nich samozřejmě dělá skvělou oblast pro stimulaci.

Vyzkoušejte tohle: Nebojte se, nemusíte být fetišisté na nohy, abyste to zvládli. "Začněte masážním olejem a masírujte partnerovi chodidla," říká Lipscomb. Věnujte pozornost všem oblastem, o kterých jsme se zmínili (prsty na nohou, mezi prsty, klenba, Achillova šlacha), a také polštářku paty a vnějšímu okraji chodidla, abyste dosáhli celoplošné euforie. A pokud k tomu chcete přidat i jazyk a polibky, udělejte to.

Spodní část Achillovy šlachy

Ano, to místo, které se vždycky rozedře, když se projdete v nových botech! "Mezi patou a kotníkem se nachází tlakový bod o velikosti špičky prstu, který skrývá obrovský potenciál vášně," říká Laura Norman, autorka knihy Feet First. "Tento bod je spojen s pohlavními orgány a jeho stisknutím se uvolňuje energie, což vyvolává pocity rozkoše," vysvětluje.

Vyzkoušejte tohle: V poloze obrácené kovbojky uchopte partnerova chodidla a pulzujte tento tlakový bod v rytmu svých přírazů. Vyzkoušejte to těsně předtím, než se váš protějšek chystá vyvrcholit, abyste mu opravdu vyrazili dech.

Prostata

Nejpodceňovanější část těla muže. "Prostata je obrovská erotogenní zóna," říká Lipscomb. "Pokud je správně stimulována, může vašemu partnerovi přinést intenzivní potěšení." Představte si ji jako klitoris vašeho partnera - je to jeho nejcitlivější místo.

Vyzkoušejte tohle: Pro začátek přejíždějte nalubrikovaným prstem kolem partnerova análního otvoru. Tato stimulace sama o sobě může stačit, ale pokud je pro víc (a jakmile se svaly stihnou uvolnit), zasuňte ukazováček asi dva centimetry dovnitř - tam byste měli cítit prostatu. "Ohněte prst směrem nahoru k břichu a pohlaďte ji," říká Lipscomb.

Mužské tělo nabízí spoustu možností stimulace

Jeho představivost

Dobře, možná to není hmatatelná věc, které se můžete dotknout, ale věřte, že stimulovat partnerovu mysl rozhodně lze a je to zatraceně sexy. "Nechte mu nějaký čas na zvážení vašich doteků – než vaše prsty dorazí na jeho kůži," říká Nelson. Dokonalé dráždění.

Vyzkoušejte tohle: Nelson říká: "Zašeptejte mu do ucha a řekněte jim, co všechno se chystáte udělat, aniž byste se dotkli jediného chloupku na jeho těle." Nevíte, co říct? Prostě předstírejte, že si píšete sextujete, akorát to řekněte v reálu.

Zadek

"Váš partner zde bude mimořádně citlivý," říká sexuoložka z Good Vibrations Carol Queen, PhD. "Plácání do jeho půlek, byť jen lehké, mají tendenci stimulovat celou oblast." Představte si to jako pomalé vibrace, které proudí vnitřnostmi vašeho partnera.

Vyzkoušejte tohle: Pokud je váš partner přístupný malým hrátkám s plácáním, je super to zkusit, když je na vás v jakékoli variantě misionáře. Stiskněte mu zadeček, když se trefí do správného místa, nebo mu dejte rychlý výprask, pokud se vám to oběma líbí. "Nebojte se ho tam chytit nebo pohladit," říká Queen.

Philtrum

Sexuoložka Jess O'Reilly, PhD, vysvětluje, že philtrum - tedy malá rýha nad rty - je už dlouho považováno za erotogenní zónu. "Samotné slovo 'philtrum' se překládá z latinského výrazu pro nápoj lásky," dodává.

Vyzkoušejte tohle: O'Reilly navrhuje, abyste philtrum stimulovali velmi jemným polibkem na tuto oblast těsně předtím, než jazykem sjedete do rýhy a setkáte se s jeho horním rtem.

Raphe

O'Reilly vysvětluje, že raphe je dělící čára, která probíhá středem mužského genitálu. Tato linie vede od konečníku ke špičce penisu (přes perineum, šourek a samotný penis).

Vyzkoušejte tohle: O'Reilly navrhuje, abyste tuto čáru sledovali jazykem. Abyste se posunuli ještě o krok dál, navrhuje zapojit lubrikovaný bullet vibrátor, kterým také budete následovat tuto linii, zatímco budete s vibrátorem střídat dýchání, lízání a sání této oblasti.

Spodní ret

Harris říká, že rty obecně jsou jednou z nejcitlivějších částí těla. Při líbání nespěchejte - existuje důvod, proč vás okusování a změny tlaku mohou při správném provedení přivést až k orgasmu.

Vyzkoušejte tohle: Harris navrhuje okusovat spodní ret a případně se pokusit o silnější kousnutí (pokud se zdá, že je k tomu partner nakloněný). "Pocity přechodu od něžného polibku k několika kousnutím vašeho partnera překvapí a vzruší jeho mozek."

Vyzkoušejte citlivost partnerova těla od hlavy k patě

Véčko

"Kromě toho, že jsou tyto vyrýsované břišní svaly žhavé a pěkné na pohled, je tato oblast ve tvaru V ohniskem rozkoše," vysvětluje klinická sexuoložka a psychoterapeutka Kristie Overstreet, PhD. Nejenže je vzrušující, že váš partner má vstupenku do první řady a může sledovat, jak ho stimulujete, ale je to také snadná zastávka k opravdu velkému vzrušení před orálním sexem.

Vyzkoušejte tohle: Nechte partnera ležet na zádech, zatímco vy si na něj lehnete obkročmo. Začněte od jeho pupíku a prsty a nehty sledujte čáru dolů a zastavte se předtím, než zasáhnete jeho rozkrok. Poté pokračujte a jazykem obkreslete tvar písmene V od jeho boků až těsně nad jeho penis. Opakujte to podle potřeby a protahujte, abyste ho opravdu podráždili.

Vnější strana spodního rtu

Znáte to místo mezi spodním rtem a bradou (blíže spodnímu rtu), které vás často naštve? Ano, to, ze kterého vždycky vyrazí jeden chloupek. To je erotogenní zóna! Certifikovaná sexuální pedagožka Lou Paget, autorka knihy The Big O, říká, že tato malá, jemná křivka je ve skutečnosti plná extra citlivých nervových receptorů.

Vyzkoušejte tohle: Až se budete příště líbat, nasajte partnerův spodní ret do úst a špičkou jazyka pohlaďte tuto oblast pod rty. "Tento pohyb dráždivým způsobem stimuluje celou erotogenní zónu, což vašeho partnera přivede na pokraj erotičnosti," říká Paget. "A tím, že jeho spodní ret zůstane uvnitř vašeho, tento pocit ještě znásobíte. Budete mít pocit, jako by z úst vystřelovaly elektrické proudy přímo do jeho údu."

Přední část krku

Vsadím se, že jste nikdy nepřemýšleli o ohryzku svého partnera jako o erotogenní zóně, že? "Ve skutečnosti tuto sexy oblast není radno při stimulaci těla vynechávat, zejména proto, že přitažlivost ohryzku pramení z toho, že štítná žláza (těsně pod ohryzkem) je podle staré čínské medicíny úzce spojena s pohlavními orgány," říká reflexolog Mantak Chia, autor knihy Sexuální reflexologie.

Vyzkoušejte tohle: Nechte partnera ležet na zádech a lehce mu sajte ohryzek. Jazyk mějte plochý a lehký a nevyvíjejte příliš velký tlak. Jednoduše masírujte tuto oblast širokými krouživými pohyby, abyste se ujistili, že jste zasáhli správný bod štítné žlázy.

Bradavky

I když jsou všechny bradavky v zásadě stejné, muži mohou pociťovat větší citlivost bradavek, protože obvykle nejsou tak zvyklí na to, že se jich někdo dotýká. "Pro mnoho mužů jsou jejich bradavky neprobádaným územím - erotogenní zónou, se kterou ještě neexperimentovali," vysvětluje klinická sexuoložka Patti Britton, PhD, autorka knihy The Complete Idiot's Guide to Sensual Massage.

Vyzkoušejte tohle: Britton navrhuje, abyste si partnera položili na záda a pomalu ho olizovali od jeho dvorce směrem dovnitř (jako zmrzlinový kornout), ale nikdy se nedotýkali jazykem její bradavky. Přibližujte se k ní stále víc, dokud jazykem nepřejedete přes bradavku a pak ji jemně kousněte. Pokud chcete něco opravdu extra, můžete předtím cucat kostku ledu pro větší prožitek.

Perineum

Perineum - což je kousek kůže, který se nachází mezi varlaty a konečníkem - se nachází přímo nad prostatou. A celá tato oblast má velkou orgasmickou sílu. Tracey Cox, autorka knihy Supersex, říká, že několik jemných doteků v této oblasti přivede vašeho partnera na pokraj.

Vyzkoušejte tohle: Přitiskněte klouby prstů jemně na toto místo a začněte ho masírovat. Přesně ve chvíli, kdy se váš partner chystá k orgasmu, zatlačte klouby trochu hlouběji, abyste "ohňostroj" prodloužili.

Penis

Tento pohlavní orgán je pro muže přirozeně velkou součástí sexu. A i když jste možná zvládli typické honění a kouření, zkuste si to okořenit něčím naprosto neprobádaným, jako je obrácená práce s prsty.

Vyzkoušejte tohle: Udělejte kolem partnerova penisu dva těsné kroužky palcem a ukazováčkem (jako když chcete udělat kolečko) a naskládejte je na sebe uprostřed jeho penisu. Kroužky otáčejte v opačných směrech, přičemž jednou rukou pohybujte od středu k vrcholu a druhou rukou od středu ke spodní části penisu, oběma rukama současně. Je to trochu jako známé hlazení se po hlavě a zároveň si zkusit třít dokola břicho, ale pokud zvládnete "vášnivé točení", jak tomu Cox říká, partner vám poděkuje. Nezapomeňte ale použít lubrikant!

Drážděte muže doteky, líbáním, sáním či kousáním

Špička penisu

Špička, jakožto nejcitlivější část penisu, může být nevyzpytatelnou oblastí, kterou je třeba zvládnout. Doktorka Barbara Keesling, autorka knihy The Good Girl's Guide to Bad Girl Sex, říká, že může být složité dosáhnout správné úrovně tlaku, aby se váš partner dostal do extáze a neucuknul kvůli smyslovému přetížení.

Vyzkoušejte tohle: Udělejte svému partnerovi rtěnkový orál - tedy přitiskněte své zavřené, ale uvolněné rty na špičku jeho penisu, jako byste nanášeli rtěnku. Držte jeho penis prsty, ale ne v pěsti (vyhněte se tomu, abyste ho drželi jako mikrofon). Keesling navrhuje střídat pocity tím, že trochu pootevřete ústa a budete špičku penisu mezi nimi třít.

Šev varlat

Víte, že ponožky mají vždycky nějaký šev? No, penis vašeho partnera má jeden, který odděluje varlata, díky němuž se z nich nestane jedno velké varle. Cox říká, že je to na nervy bohatá pěšinka rozkoše, která vede shora dolů podél šourku a je značně nedoceněná.

Vyzkoušejte tohle: V jedné ruce držte partnerovy koule, zatímco první dva prsty druhé ruky jemně zatlačte do horní části záhybu (blízko místa, kde se varlata spojují s kořenem penisu). Poté sledujte prsty směrem dolů, dokud nedosáhnete spodní části šourku. Nezapomeňte být jemní!

Uzdička

Zdička je malý kousek kůže pod špičkou penisu, spojuje ji s tělem penisu. Často se přehlíží, ale Britton říká, že na tomto místě se nachází svazek nervů, které při dotyku spustí úžasnou řetězovou reakci vzrušení.

Vyzkoušejte tohle: Až budete příště poskytovat partnerovi orální sex, přidržujte mu penis jednou rukou a přitom se opravdu věnujte jeho špičce. Pokaždé, když jazykem obkroužíte uzdičku, několikrát ji ztuhlým jazykem přejeďte a pak se uvolněte a vraťte se k lízání špičky.

Dolní část zad

Pokud hledáte způsob, jak OPRAVDU vzrušit svého partnera, aniž byste mu sundali kalhoty, nehledejte dál. Jak vysvětluje Overstreet, pudendální nerv, který stimuluje všechny oblasti třísel, se nachází právě zde, v dolní části páteře.

Vyzkoušejte tohle: Požádejte partnera, aby si lehl na břicho, sundal si tričko a ruce měl podél těla. Horký tip: Nechte mu kalhoty, ale stáhněte je o pár centimetrů dolů, abyste dosáhli dráždivého zážitku. Lehce mu přejeďte prsty po spodní části zad a zastavte se, než narazíte na půlku zadku.

Ušní lalůčky

O uších jsme už mluvili, ale ušní lalůček, jakožto velmi citlivá část ucha, si zaslouží vlastní odstavec. Jen si představte, jak jste nervózní, když vám někdo šeptá do ucha! Nyní tento pocit posuňte na další úroveň a zapojte do něj okusování ušních lalůčků a multitasking pod pasem.

Vyzkoušejte tohle: Overstreet doporučuje líbat partnera přes rameno, na krk a přestat těsně před tím, než se dostanete k uchu. Udělejte to na obě strany, protože asymetrie se nenosí. Když se začne opravdu kroutit, začněte ho líbat na ušní lalůčky a pak si pohrajte s jemným okusováním, jazykem atd. Pokud chcete začít mluvit sprostě, teď je ten správný čas. Ale pozor: Škádlení tohoto místa používejte pouze v případě, že chcete rychlovku, protože málokdo vydrží dlouho v posteli, když jsou zapojeny ušní lalůčky.

Celé jeho tělo

Možná jste si všimli, že jsme zde pokryli skoro celé tělo, a to z dobrého důvodu! "Každá část vašeho těla může být spouštěčem vzrušení, když víte, jak se naučit věnovat mu pozornost," říká Rowett. "Co kdybyste o celém svém těle uvažovali jako o erotickém orgánu, kde je každé nervové zakončení napojeno na rozkoš?" Opět platí, že ne každému se bude líbit, když se ho někdo dotýká na všech místech, ale otevřít svou mysl sexuálnímu potenciálu doslova každého čtverečního centimetru těchto našich těl je skvělý způsob, jak přijmout a prozkoumat veškerou rozkoš, kterou tato těla nabízejí.

Vyzkoušejte tohle: Jděte na to pomalu a opravdu si uvědomte smyslnost toho všeho. "Ať už se rozhodnete zaměřit na jakoukoli část těla, nezapomeňte, že muži potřebují a užívají si dráždění stejně jako ženy, takže mu opravdu dopřejte pastvu pro jeho smysly," říká Rowett. Chcete být kreativní? Neomezujte se jen na ruce a jazyk. Rowett navrhuje, abyste vše zpestřili zapojením dalších stimulačních předmětů a materiálů, jako jsou peříčka, erotické hračky nebo experimentování s teplotními hrátkami. Nezapomeňte, že jde především o zkoumání.

Seznamte se s mužem a experimentujte spolu s různými druhy rozkoše.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.