Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Muži, masturbujte, co to jde! - 2. díl

25.červenec 2018
Muži, masturbujte, co to jde! - 2. díl

V předešlém díle článku jste se mohli dozvědět tipy, které vám pomohli si masturbaci nějak zpříjemnit a zpestřit. Dnes se budeme věnovat pozitivním účinkům sebeuspokojování a zapomenout nesmíme ani na erotické hračky, které přitom můžete použít.

Začneme erotickými hračkami, které v posledních desetiletích hýbou světem. Pokud nevěříte, že i při masturbaci můžete nějaké používat, dnes se o tom přesvědčíte. 

Otevřete se hračkám

Prvním krokem pravděpodobně bude to, že se přestanete stydět a otevřete svou mysl i takovým praktikám, které nezahrnují pouze vaše nebo cizí tělo. Pak si budete moci vybírat, kterým způsobem se zrovna dnes chcete uspokojit. A člověk chce mít vždy na výběr. Proto se podívejte, zda vám některá z následujících erotických hraček nepadne do oka, i když vzhledově většinou zrovna pěkně nevypadají. Spíše tedy přemýšlejte o tom, co by si o nich myslelo vaše tělo. Zažijete něco úplně jiného, než doposud. Většinu z nich pak můžete se svou partnerkou používat při předehře.

Co takhle umělá vagína?

Klasika, která se v posledních letech vylepšuje do dokonalosti. Ačkoliv vypadají trochu zvláštně, váš penis si je zamiluje. Uvnitř najdete sametově hebký materiál, ve kterém se váš penis bude cítit jako... no jako ve skutečné vagíně. Navíc si můžete vybrat z mnoha různých druhů, jak jistě víte, každá vagína je jiná, a proto těch umělých musí být hodně, aby se uspokojila poptávka. Chcete si to rozdat s vaší oblíbenou pornohvězdou? Není problém, mnoho z nich má svou umělou vagínu již v prodeji. 

Nebo hands-free masturbační hračky?

Ještě větší vymoženost než umělá vagína. Tohle vás naprosto dostane. Jste líní nebo si chcete od klasické masturbace za pomocí ruky oddychnout? Také žádný problém, dnes už se to dá vyřešit. Stačí, když si pořídíte hračičku, která to všechno odmaká za vás. Jedna z nich se jmenuje Master-Bot Automatic Stroker. Můžete si zvolit z mnoha různých variant nastavení a zažít tak několikrát poprvé s touto hračkou. A kdo ještě využije takovouto vymoženost? Například lidé, kteří nemohou plnohodnotně využívat své zápěstí, trpí syndromem karpálního tunelu, problémy s pohyblivostí ruky nebo s těsným stiskem.

Ani anální kolík není špatný

Rozhodně neplatí, že by si s análním kolíkem měli užívat pouze gayové. Zvolí ho každý, kdo chce zažít slatné pocity ze stimulace prostaty, o které jsme se zmiňovali již v minulém díle. Pro začátek můžete zvolit nějaký menší. Je dobré, když kolík vibruje, čímž prostatu stimuluje. A ještě lepší je, když je na dálkové ovládání a vy si můžete pohodlně nastavit intenzitu vibrací v jakékoliv poloze. Zda přitom budete provádět i klasickou manuální masturbaci, to je jen na vás.

Pomůcka na masáž prostaty vám může pomoci

Ještě jedním typem pomůckek můžete stimulovat prostatu, a tím jsou speciální pomůcky určení k masáži prostaty. Některé jsou k dispozici také na dálkové ovládání a tím pádem velmi pohodlné. Tyto pomůcky, na rozdíl od análních kolíků, stimulují prostatu i z venku. Můžete prožít o to slastnější pocity.

Nemusíte si pomáhat pouze rukou, k dispozici je mnoho erotických hraček určených pro mužskou masturbaci

Na konci po sobě ukliďte

Podle průzkumů pouze 57 % mužů po použití umyje své erotické hračky. To je alarmující zjištění! Muži, pro své vlastní dobro byste si měli udělat tu minutku na to, abyste hračku po použití řádně umyli. Pokud to neuděláte, můžete při dalším použití získat krásnou vyrážku nebo kvasinkovou infekci. A jestli sdílíte své erotické hračky i se svými partnerkami, pak hrozí dokonce riziko pohlavně přenosných onemocnění. Nevystavujte se zbytečně riziku. Jestliže přesně nevíte, jak se o hračky starat po hygienické stránce, přečtěte si náš článek Jak udržovat své erotické pomůcky čisté. A nemusíme asi zmiňovat to, že byste měli po skončení uspokojování uklidit i zbytek, třeba vše, co se vám povedlo jakkoliv zamazat...

Pozitivní dopady masturbace

Konečně se dostáváme k tomu, co vás asi nejvíce zajímalo. Čím si můžu při masturbování prospět? Může mít nějaký dobrý efekt na mé tělo? To víte, že může! A hned několik!

Snížíte pravděpodobnost rakoviny prostaty

Studie z roku 2004 zjistila, že muži, kteří ejakulují aespoň 21krát do měsíce sníží riziko rakoviny prostaty o 33 % oproti mužům, kteří ejakulují pouze 4-7krát. V roce 2016 pak následovala další studie se stejnou skupinou mužů a zjistilo se, že ti, kteří ejakulovali 8-12krát za měsíc, snížili riziko o 10 %. 

Nemusíte se bát erektilní dysfunkce nebo inkontinence

Jak stárnete, tak se snižuje tonus vašich svalů, a to i tam dole. Pravidelný sex nebo masturbace pomáhá vašim svalům pánevního dna, čímž se snižuje riziko erektilní dysfunkce a inkontinence. Jak to probíhá jsme popisovali v prvním díle - svaly se díky prokrvení zásobují kyslíkem, což je pro tyto hladké svaly potřebné. Pro dobré výsledky masturbujte minimálně 3krát týdně.

Při sexu vydržíte déle a zlepší se váš sexuální život

Někdy muž nevydrží dlouho při sexu zkrátka jen proto, že nemá dostatek praxe, ať už při styku s partnerem nebo solo. Pravidelná masturbace tuto dobu výraně prodlouží. Pokud si chcete být jistí, masturbujte hodinu před tím, než vyrazíte se ženou na rande, budete to mít lépe pod kontrolou. Sami si změřte, jak dlouho vám momentálně trvá dosáhnout orgasmu. Jestliže vám to trvá dvě minuty, zkuste příště, aby vám to zabralo tři minuty. Popřípadě si můžete změřit, jak se mění čas mezi jednotlivými masturbacemi, které provádíte za sebou. Údajně muž zvládne danou dobu za měsíc zdvojnásobit. Zkuste a uvidíte. Za dva měsíce už byste mohli být na pěkném čísle.

I obecně můžete díky sebeuspokojování zlepšit svůj sexuální život, nejen délkou výdrže. Budete vědět, co se vám líbí, kde chcete, aby se vás partnerka dotýkala. Navíc pokud budete zkoumat své tělo a jeho sexuální odpovědi, bude se vám o tom lépe komunikovat s partnerem, čímž můžete dosáhnout mnohem lepšího sexu. A kdo by nechtěl lepší, kvalitnější sex?

Trénování výdrže můžete zkoušet i při sledování porna. O to těžší to bude.

Nakopne vaši imunitu

Ejakulace zvyšuje hladinu kortizolu v krvi. Ačkoliv má kortizol špatnou reputaci, protože se o něm říká, že je to stresový hormon, v malých dávkách pomáhá regulovat a udržovat funkci imunitního systému. "Masturbace poskytuje to správné prostředí pro posílení imunitního systému," říká Jennifer Landa, specialistka na hormonální terapii. Malá studie z roku 2004 zase tvrdí, že muž, který si užíval sebeuspokojení, má po 45 minutách od této chvíle zvýšený počet bílých krvinek. Až přijde chřipkové období, víte, co máte dělat.

Budete veselejší a uvolníte se od stresu

Zároveň se díky masturbaci a orgasmu produkují i jiné hormony, jako jsou dopamin, serotonin a oxytocin, které jsou spojené spíše s dobrou náladou. Orgasmus je největším zdrojem zvýšení dopaminu, pokud budeme posuzovat nedrogové zdroje. Stejně tak se po orgasmu skvěle uvolníte jak po stránce psychické, tak fyzické. Uvolňování stresu a svalového napětí zpomaluje centrální nervový systém a může také stimulovat testosteron. Snažte se vyhýbat stresu, protože ten pro vaše zdraví není vůbec dobrý. A pokud to nejde a už ve stresu jste, pokuste se ho co nejvíce vypudit ze svého těla, třeba právě masturbací.

Bude se vám dobře spát

Jestliže se potýkáte s nespavostí, jako mnoho lidí v dnešní době, pravděpodobně už jste zkusili mnoho rad od byliných čajů až po léky. Možná to jediné, co potřebujete, je jen pořádné sebeuspokojení. Masturbace zlepšuje emocionální a psychologické zdraví, což má na spánek kladný účinek. Mnoho mužů to potvrzuje. Podle Národní spánkové nadace (National Sleep Foundation) se při dosažení orgasmu zvyšuje hladina i estrogenů, což je hormon, který mimo jiné prohlubuje váš regenerační REM spánek.

Bolesti hlavy ustoupí

Masturbace asi nebude to první, co půjdete udělat, když vás začne bolet hlava. Příště to ale zkuste. Obzvláště pokud trpíte migrénou. Studie z roku 2013 totiž ukazuje, že se tato bolest dá snížit díky orgasmu. Pozitivní účinky zaznamenala 1/3 účastníků, jiná studie uvádí zlepšení dokonce u 60 % pacientů. 

Co už je moc?

Vidíte, že uspokojování se opravdu vyplatí. Tolik zdraví prospěšných účinků má máloco a pokud něco ano, rozhodně to není tak příjemné jako orgasmus. Takže váš doživotní úkol je jasný: postarejte se o to, abyste masturbovali minimálně 3krát týdně, ještě lépe 21krát do měsíce. Dávejte ale pozor, aby se z toho nestala závislost. To poznáte tak, že vám začne až moc zasahovat do vašeho života. Přicházíte pozdě do práce? Nebo do ní dokonce nedorazíte vůbec? Vyhýbáte se reálným vztahům? Lžete svým přátelům a rodině? A to vše kvůli tomu, abyste se mohli uspokojit? Pak máte problém a bude to chtít buď silnou vůli nebo pomoc odborníka. Prvním krokem ale bude si tento problém vůbec přiznat a pro některé i tento zdánlivě jednoduchý úkol může být pekelně těžký.

Nic se nemá přehánět, tak na to myslete. Věříme ale, že naprostá většina lidí se udrží v normálních mezích a zároveň si masturbací dokáže dostatečně zpříjemnit život. A až vás přestane bavit si život zpříjemňovat pouze sám, navštivte erotickou seznamkuzaregistrujte se a poznejte ženu, která vám s dosahováním orgasmů ráda pomůže. 

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.