Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Je dobrý nápad dávat své nahé fotky na internet?

21.květen 2017
Je dobrý nápad dávat své nahé fotky na internet?

Když si vytvoříte profil na erotické seznamce, máte možnost si přidat i erotickou fotografii. Někteří stráví mnoho času přemýšlením, zda si ji na profil vložit, či ne. Dáme vám pár rad, díky kterým bude vaše rozhodování o něco jednodušší.

Záleží na rozhodnutí každého, zda si onu erotickou fotku přidá, plynou z toho jisté výhody, ale jako každá věc, nese to s sebou i negativa. A stejně tak to chodí i u jiných stránek, na které si můžete nahrávat erotické fotografie, nejedná se pouze o seznamky. Nahrát nebo zůstat raději v anonymitě? Poslat někomu erotickou fotku, když si o ni napíše?

Když se o tomto tématu budete s někým bavit, bude vám tvrdit, že takové fotky na internet rozhodně nepatří a že oni sami by něco takového nikdy neudělali. Přitom ale opravdu mnoho lidí posílá přes internet nebo mobilní aplikace nějaké sexy fotky lidem, se kterými flirtují, aniž by většinou věděli, jak s nimi dotyčný naloží. Mohou se v podstatě vždy objevit na internetu a nikdo s tím pak už nic neudělá. Abyste se vyhnuli nějakým trapným situacím, jako že vás najde někdo z rodiny (nebo třeba váš zaměstnavatel) nahého kdekoliv na internetu, dodržujte pár jednoduchých pravidel.

Nefoťte si na erotické fotce obličej

Je to v podstatě jednoduché. Ať už fotku posíláte nebo ji nahráváte sami na internet, nikdy by vám neměl na oné fotce jít vidět obličej. Nikdy nevíte, kdo si vaší fotku stáhne a vloží ji na jiné internetové stránky a pak se právě může stát již zmíněný trapas. Navíc na naší seznamce si můžete vložit i fotku profilovou, na které obličej vidět jde, a tak si vás každý uživatel může představit v celé vaší kráse. Fígl je v tom, že obličej i tělo jsou na dvou odlišných fotkách a pokud by se náhodou stalo, že by na internet někdo vložil vaši erotickou fotografii bez vašeho obličeje, nikdo už nepozná, že se jedná právě o vás (tedy pokud se vyvarujete i dalších věcí zmíněných dále). Ale je také nutné podotknout, že je opravdu velmi nepravděpodobné, že by toto někdo udělal. Možnost tu ale je. Stejně si ale může kdokoliv cokoliv dělat s vašimi fotkami na sociálních sítích a řešíte to nějak? Jestliže ano, jste jedni z mála.

Schovejte osobní detaily

A to může zahrnovat spoustu různých věcí. Nejčastěji se jedná o tetování, u kterých by mělo platit, že jsou jedinečná a tudíž jde podle nich člověk velmi dobře rozeznat. Jestli vaše tetování zdobí ruku nebo nohu, jednoduše ji do záběru nedávejte. Na ostatních místech je můžete zkusit překrýt vhodným kouskem oblečení nebo pokud se řadíte mezi ty, kteří si rozumí s různými editory fotek, můžete si zkusit tetování v programu vyretušovat. 

Stejně tak jestliže máte i jinak zkrášlené tělo, například piercingy, vyplatí se je vyretušovat. Mohou se objevit i specifické jizvy, mateřská znaménka nebo pihy, které by vás mohly prozradit.  Také pokud se vaše vlasy vyznačují nějakou zajímavostí, třeba barvou nebo délkou, také je raději schovejte. 

Další kapitolou je focení se ve svém bytě. Samozřejmě, že se nepůjdete fotit ven ani ke kamarádovi. Uzpůsobte ale specifika svého bytu tak, aby na fotce nejlépe nebyla viditelná. Máte v ložnici křiklavě růžovou zeď s bílými puntíky? Rozhodně si na focení vyberte jinou místnost. Vlastníte nějaké exotické zvíře? Tak by nemělo být součástí záběru. Vyhráli jste v nějakém sportu a vaši skříňku zdobí nespočet pohárů? Také se s nimi na erotické fotce raději nechlubte. Na těch byste se měli chlubit s něčím úplně jiným...

I takovýto vzor na dveřích nemá každý a mohli byste díky němu být odhaleni

Zapomeňte na focení detailů

Tentokrát se nejedná o případ, kdy by vás kvůli detailu mohl někdo poznat, spíše jde o radu, díky které neodradíte spoustu lidí. Prostě a jednoduše - fotka vyfocená zblízka s mnoha detaily nevypadá hezky a člověka to spíše vyděsí, když na něj nečekaně bafne přirození přes celý monitor. Samozřejmě jsou lidé, kterým se takovéto detaily líbí, ale ty si o takovou fotografii rádi napíší a vy jim ji můžete poslat v soukromě v průběhu vaší další koverzace. Vyfoťte si raději celé tělo nebo třeba i jen intimní partie, ale z dostatečné vzdálenosti

Dávejte pozor na přezdívku

Chcete-li se vyvarovat toho, že vás najde někdo známý nebo rodina, nevolte na internetových stránkách, na které vkládáte své erotické fotky, stejnou přezdívku, kterou používáte všude jinde, například na emailu, sociálních sítích nebo v běžném životě. Raději vymyslete něco úplně originálního, bez náznaku vašeho pravého jména či přezdívky. 

Proč si erotickou fotku přidat?

I když se možná zpočátku trochu stydíte, váháte, zda si nějakou sexy fotku na internet nahrát, měli byste to udělat, a to z mnoha důvodů.

Jestliže si přidáte erotickou fotografii na svůj profil na erotické seznamce, rozhodně tím zvýšíte své šance najít si vhodnou partii pro vaše hrátky, intimnosti, vlastně cokoliv, co budete oba chtít. Budete mít tu záruku, že se druhému líbíte, popřípadě ho i vzrušujete. A když se on bude líbit vám, tak už vám nic nebrání, abyste si splnili vaše sny. 

Budete díky tomu i "oslavovat" vaše tělo. Buďte rádi za to, jaké tělo vám bylo dáno do vínku a radujte se z něho. Díky erotické fotce budete dávat najevo, že jste s ním spokojení a bude z vás čišit sebevědomí (alespoň v porovnání s někým, kdo fotku mít nebude). Na nahém těle není nic špatného a kdo říká, že ano, asi má sám problém s tím svým.

Vzrušíte nejednoho člověka opačného pohlaví. Nehledě na to, zda jste hubení nebo trochu při těle, někomu se líbí to a druhému zase ono. Média do nás sice tlačí fotky (někdy až příliš) hubených modelek a modelů, ale každý, kdo žije v "reálném" světě, ví, že toto realita není a většina lidí už s tím začíná prudce nesouhlasit. Volají po reálných ženách a mužích. Tak proč byste jim nemohli vyhovět svým tělem právě vy? Zkuste to a uvidíte, že se rozhodně dočkáte kladných ohlasů.

Tak co, dáte si na svůj profil erotickou fotku? Jednoznačně to doporučujeme, pokud budete dodržovat výše uvedené body. A pokud svůj profil na erotické seznamce ještě nemáte, zaregistrujte se a poznávejte nové lidi.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.