Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Jak vyfotit své (pánské) intimní partie, aby to ženu zaujalo?

13.březen 2017
Jak vyfotit své (pánské) intimní partie, aby to ženu zaujalo?

Muži jsou oproti ženám mnohem méně stydliví, takže když dojde na výměnu erotických fotografií, většinou se moc nezdráhají. Ale stojí vždy výsledek za to? Dáme vám pár tipů, aby vaše erotická fotka vypadala co nejlépe a žena ji opravdu ocenila.

Někteří muži možná ani nepřemýšlí o tom, zda by fotka jejich přirození měla být vyfocena nějak zvláštně. Zkrátka ho vycvaknou, jak se jim to zrovna hodí a pošlou, víc neřeší. Když ale žena fotku uvidí, dává na první dojem. A to pak na ní může být opravdu macek a stejně nebude úplně nadšená... Nemusíte mít foťák za třicet tisíc, ani nemusíte být profesionální fotografové, abyste dokázali vyfotit fotku, ze které žena dostane pomyšlení...

Buďme upřímní - ano, penis je velmi důležitá součást mužského těla, hlavně kvůli reprodukci a také ženskému uspokojení, ale jeho vzhled není úplně světoborný. Žena sice může ocenit jeho velikost, ale jinak se tam nic zvláštního nenajde. Takže musíte udělat ještě pár věcí okolo, aby žena byla příjemně překvapena

Zeptejte se jí

Jestliže už se rozhodnete, že chcete nějaké ženě takovou fotografii poslat, zeptejte se jí nejprve, zda o ni vůbec stojí. To je velmi důležité. Většinou pokud ženě znenadání přijde fotografie penisu od cizího (nebo skoro cizího) muže, označí ho za úchyla. Může nastat ale více situací - žena sedí v práci, neví, kde jí hlava stojí a najednou - penis. I kdyby byl od jejího partnera, její myšlenky se budou pohybovat asi někde mezi "To mu přeskočilo?" a "Proč proboha?". Vykolejí jí to, přestane se soustředit na práci a nakonec na vás bude akorát naštvaná. To nechcete riskovat. Nehledě na další možnou situaci, kdy zaslanou fotografii může vidět i jiná osoba a trapas je na světě!

Vážně, penisy jsou úžasné a ženy je mají rády, ale vyvarujte se takovýchto překvapení. Nejdříve alespoň nenápadně zjistěte, co žena v tu chvíli dělá, zda je sama a pak se zeptejte, jestli by měla zájem o vaši erotickou fotografii. Řekne-li ano, můžete pokračovat dalším bodem. Pokud řekne ne, tak jí hlavně fotku nevnucujte ani neposílejte z trucu. 

Oblečte se

Samozřejmě nemusíte mít na sobě sako, když chcete ženě ukázat svůj ztopořený penis. Ale určitě neuškodí vybrat ty lepší trenky ze svého šatníku (ne nějaké, které máte už "sto let" a jsou seprané, otrhané a vytahané) a hlavně, aby byly čisté. To je pro případ, kdy fotíte penis "schovaný" pod trenkami

Jestliže ale chcete, aby byl vidět, tak si dejte pozor na trenky u kotníků nebo ledabyle shrnuté jen tolik, abyste ho mohli vytáhnout. Nepůsobí to pěkně. Dejte ženě pocit, že jste si s tím dali opravdu práci a nevyfotili to během sekundy při sledování porna.

Někdo se stydí se úplně svléknout a vyfotit

Zvažte správný úhel

Opravdu, ale opravdu to zvažte! Vyfocený penis z nesprávného úhlu může vypadat jako naštvaný útočící mimozemšťan... A ne, nikdo nechce vidět takovou fotku. Najděte úhel, který bude vašemu penisu lichotit. 

Potřeba bude také něco, čím fotografii vyfotíte. Dnešní mobily naštěstí už mají celkem dobré fotoaparáty, takže s ním byste neměli udělat chybu. Jestliže ale vlastníte mobil s fotoaparátem 2Mpx, raději se na focení vykašlete. Fotky v příšerné kvalitě nestojí za nic. Také raději využijte denního světla, jelikož večer při svitu lampičky také dobré fotky neuděláte. Minimálně budete mít na fotce nepřirozenou barvu. 

A ještě jedna důležitá věc - nefoťte si, prosím, ochablý penis. Vážně, proč by to nějakou ženu zajímalo?

Ukliďte si

Možná si říkáte, že je na té fotce důležitý ten penis, proto nikoho nebude zajímat nic jiného, ale opak je pravdou. Jestliže na fotce bude penis a za ním spousta nepořádku, bude to naopak ten nepořádek, který ženu zaujme (a to nemusí být maniak na uklízení). Prozrazuje to něco o vaší osobnosti a také o tom, že jste si s fotkou nedali vůbec žádnou práci. Penis je hvězda, nechte ho zazářit! A ne talíře se zbytky jídla, odpadky a kupu špinavého prádla.

Upravte se

O oblečení bylo již řečeno dost, teď je na řadě úprava vašich intimních partií. Líbilo by se vám, kdyby vám žena poslala fotografii, na které jí lezou chlupy z kalhotek? Nezní to moc sexy, že? Už je to zkrátka příliš a svědčí to o neupravenosti. Nemusíte být vyholený do hladka i střižené na krátko nebo maličko povyrostlé chloupky vypadají dobře a ženě to dá jasný signál, že věnujete nějaký čas úpravě sám sebe. A jako bonus můžete brát to, že oholené partie znamenají opticky větší penis. Naprosto logické, když jinak se to nejdůležitější skrývá v chomáčích neprobádané buše... A snad nemusím zmiňovat, že by penis měl být čistý...

Po vyfocení

Někteří lidé mají tendenci upravovat každou fotku v nějakém programu. Není sice od věci občas trochu přidat kontrast nebo fotku přisvětlit, pokud je potřeba. Ale fotky, kde má muž vyretušované břicho nebo samotné přirození jsou přehnané a až úsměvné. Speciální rámečky také vynechte. Nejste-li profíci, i zamlžení za vámi bude pořád vypadat jen jako pokus o skrytí nepořádku. Jestliže je fotografie opravdu velká, zmenšete jí, detail přes celou obrazovku žena nepotřebuje, naopak by ji to mohlo po rozkliknutí dost vyděsit. Na druhou stranu najdou se ale i profíci, kteří své fotky zmenšují na miniaturní velikost, kde má penis - hlavní aktér této fotky - velikost jednoho milimetru. 

Až budete splňovat všechny tyto body, pošlete fotku. Sice nepočítejte s tím, že se za vámi žena hned připlazí po kolenou, ale i to se může stát. Pěkná fotka dělá divy

Jestliže chcete ženy zaujmout, dejte si takovou erotickou fotografii na váš profil na sex seznamce, tam určitě nikoho nepohorší, ba naopak!

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.