Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Jak přinést to nejlepší orální uspokojení svému partnerovi

31.leden 2017
Jak přinést to nejlepší orální uspokojení svému partnerovi

Dnes přinášíme rady ženám, jak nejlépe orálně uspokojit své partnery. Neexistuje sice nějaký univerzální návod, ale zato existují různé rady a tipy, jak své dosavadní metody vylepšit, čemu se vyhnout a co naopak přidat. Navíc v dalším navazujícím článku získáte praktické rady pro deep throat, abyste svého partnera mohly oslnit i touto praktikou.

Orální sex milují jak ženy, tak muži, o tom není pochyb. Je hodně intimní, silně smyslný a nemusíte si nutně sundat všechno oblečení, když si ho chcete užít. Může být součástí předehry nebo jen jako akt samotný. Ne vždy se dá ale považovat za uspokojivý a většinou je problém právě v technice provedení (tedy když nebereme v potaz ostatní vyrušující vlivy). 

Orálního uspokojení muž dosáhne díky více věcem, než jen tomu, že dáte pusu okolo jeho penisu. Potřebujete zapojit rty, jazyk, prsty, oči, hlas a hlavně mozek (prosím, pro jejich a možná i vaše dobro, ne zuby, i když se to v tom výčtu nabízí...). Jak a co přesně dělat a čím se řídit?

Netrapte se tím, když nejste v náladě

V dřívějších dobách se orální sex považoval za něco, co chtějí jen zkažení muži a ještě zkaženější ženy jim to dopřejí. Naštěstí se věci změnily, a tak je dnes orální sex zařazen do sexuálního života skoro každého z nás. Skoro, protože i dnes samozřejmě existují lidé, kteří tuto metodu odsuzují nebo odmítají provádět z jakéhokoliv důvodu. 

Ale i tak ne každý má vždy náladu zrovna na tyto hrátky. A není nic horšího, než když muž pozná, že se vám do toho nechce, je to takové utahané a o ničem. Raději buďte ke svému partnerovi upřímné a příjemně ho překvapte samy od sebe někdy jindy...

Vaše ústa mohou udělat milion věcí, které vaše vagína ne

Takže byste toho měly řádně využít. Orál rozhodně není jenom o sání a soustředění se na to, jak asi vypadá jeho penis ve vašich ústech. Vy si diktujete veškeré podmínky, můžete dělat v podstatě, co chcete. Co třeba vyzkoušet na jednu minutu nadšené houpání hlavou, následované lízáním jeho chlouby od zhora až dolů a pak sladké polibky kolem dokola... Určitě to ocení.

Deep throat není všechno

Narvat si do pusy dlouhý párek vám možná problém nedělá, ale jakmile přijde na scénu penis, je vám tak nějak úzko. Buď svého chlapa smiřte s tím, že se to dít nebude (ne každý na to má žaludek) nebo si počkejte na naše rady uveřejněné v dalším článku, které vám pomohou předejít dávivému reflexu a rychlému zavření vašich úst.

Stereotyp vede ke "genitálnímu nezájmu"

Zkrátka musíte své techniky obměňovat a nedělat pořád to samé, stejně dlouho a ve stejném pořadí. Muž (nebo jeho penis?) to očekává, ví, co se bude dít a nebude se ani namáhat, aby to s ním nějak výrazně hnulo. Za to když ho překvapíte a vyzkoušíte alespoň jednu novou věc, hned uvidíte výsledky.

Poznejte jeho penis

Protože je to více než jen kus masa. Na jeho konci se nachází více nervových zakončení než kde jinde. Takže rozhodně nevynechejte dráždění špičky a také nezapomeňte na koule, tedy varlata. Lehce je hlaďte a držte, pocítíte jejich váhu, bude to vzrušovat jak vás, tak jeho.

Dopřejte svému muži skvělý orální sex

Poznejte i zbytek jeho těla

Každý máme více než jen jednu erotogenní zónu. Takže si můžete na jednu stranu odpočinout, na druhou stranu užít zábavu při jejím hledání a třetí strana? No přeci partnerovo uspokojení, překvapení a nadšení. Zkuste nenápadně dráždit jeho řitní otvor. Z počátku může být překvapený, jestliže jste to předtím ještě nezkoušely, ale chlapům se to opravdu líbí. Nebo můžete třít svoje tváře o vnitřní stranu jeho stehen. Za vyzkoušení také stojí jemně lízat dráhu mezi pupíkem a intimními partiemi.

Drážděte ho tím, jak moc je nadržený

Upřímně, muže můžete více dostat jedním mrknutím oka, než neustálým pohybem hlavu nahoru a dolů... Zapomeňte na všechny ty žvásty o tom, jak muži nemají rádi předehru a pěkně ho drážděte a vzrušujte, jen ať se na samotný akt pěkně těší! Muži vás vidí celkem dobře, co děláte a rozhodně se rádi podívají na celou akci, tak se předveďte... Když se pak dostanete k tomu, na co čeká, je už tak vzrušený, že samým blahem zapadne do gauče tak hluboko, že po skončení v něm (v gauči samozřejmě) najdete nějaké zapomenuté drobné a dálkový ovladač.

Mluvte s ním

Samozřejmě, že ne s plnou pusou, ale když ho budete pomalu honit a mezitím mu říkat, jak skvěle chutná a jak se těšíte, až si to ním rozdáte nebo až vyvrcholí a všechny ty věci okolo, určitě ho to přivede do většího varu. Také se ho můžete zepat, co by ocenil, kdybyste udělaly jako další krok, ale neptejte se pořád. Jen mu dejte trochu pocit, že vás má také trochu pod kontrolou. 

Nestěžujte si, že mu to trvá moc dlouho

Asi každý muž by měl vědět, že značná většina žen nedosáhne orgasmu pomocí penetrace a není to způsobeno tím, že by muž byl v posteli špatný. A stejně je to i u mužů. Žena nemusí být v kouření špatná a i tak se mu nemusí podařit ihned ejakulovat. Hodně žen si totiž myslí, že si s "ním" budou dvě minuty hrát a bude konec. A když se tak nestane, jsou z toho nervózní a myslí si, že je něco špatně. Prohodí o tom nějaké to slovo nebo dají jinak najevo, že mu to moc trvá a to muži k vyvrcholení vůbec nepřispěje, ba naopak. 

Řekněte mu, kam to chcete

Dobře, nadpis zní asi trochu uhozeně, ale vezměte si to takhle - jste na začátku vašeho vztahu nebo prožíváte sex na jednu noc. A muž zkrátka netuší, kam chcete, aby vypustil své semeno, kam to nesnášíte nebo máte rádi. Ulehčete mu tuto situaci a vyhněte se zbytečnému obviňování, že to máte ve vlasech nebo že v puse se vám to nelíbí...

Ne každá žena má v sobě vlohy pro orální sex, tak snad těmto ženám naše rady pomohou a využijí je v praxi. Další praktické rady a zlepšení svých zkušeností můžete načerpat v dalším článku Jak na deep throat. A hledáte-li partnera, kterému byste chtěli pěkný orálek dopřát, zaregistrujte se na sex seznamku a hledejte...

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.