Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Co by si muži přáli, aby jim ženy dělaly s jejich kulkami?

25.srpen 2016
Co by si muži přáli, aby jim ženy dělaly s jejich kulkami?

Kulky, varlata, koule, pytel. Je jedno jak je pojmenujete, ale každý ví, o co jde. Občas se někteří stydí říct, co se jim v sexu líbí. Tady je rozhovor se 7 muži, kteří se nebojí zodpovědět všetečné otázky!

Ženy občas nevědí, jak k varlatům přistupovat, protože samy žádná nemají. Některé považují za hraní si s nimi bolestivé mačkání nebo štípání. Proč? Protože zkrátka vůbec netuší, jaký je to pocit, stejně jako nikdo bez klitorisu nemůže poznat, jaká rozkoš spočívá v ženském orgasmu. A tak jako každou ženu přivede k orgasmu něco jiného, i každý muž preferuje jiné hraní s jejich varlaty.

Navíc ženám vůbec nepomáhá, že muži nejsou při komunikaci se ženami specifičtí. Neřeknou přesně, co se jim líbí, řeknou "Hraj si s nimi...", ale neřeknou jak. A pro ženy je opravdu trapné se v polovině sexu zeptat "Jak? Myslíš je jemně hladit? Nebo je nějak uchopit? Lízat je? Jak?!" Tohle zkazí veškerou atmosféru.

Aby se vám tohle nestalo a nemuseli jste si kazit pěkný sex otázkami, jsou zde upřímné odpovědi 7 mužů týkající se jejich nejchoulostivějšího místa.

Co se vám líbí, když vám vaše partnerka dělá s varlaty?

Karel (32): "Upřímně, já si na to moc nepotrpím. Přijde mi divné, aby se jich někdo dotýkal a ještě ke všemu jsou hodně citlivá, takže nenechám nikoho zbytečně se jich dotýkat."

Dominik (27): "Zřídka se k tomu dostaneme, ale jsem rád, když se do sexu hraní s nimi zapojí. Musí se ale velmi opatrně, je to hodně citlivá oblast a potřebuje jemné doteky."

Lukáš (25): "Jako hezké věci? Je to pro každého odlišné, ženy by měly především číst řeč partnerova těla. Nemyslím si ale, že by to měly automaticky vyloučit, možná zjistí, že je to právě to, co se jejich mužům líbí."

Jan (40): "Když to dělá jemně, pokud vůbec. Jemná masáž jazykem ale nebolí nikdy."

Martin (37): "Držení, tahání a lízání."

Radek (24): "Líbí se mi jemné hlazení, zatímco mě žena kouří nebo dělá rukou. Nesmí to ale přehánět. Nepotřebují tolik pozornosti, možná jen občas, zatímco dělá jiné věci."

Michal (28): "Držení a hlazení jsou dobré. Líbí se mi, když mi je jen tak popadne. Lízání, líbání a sání mám také rád."

Jmenujte jednu věc, kterou chcete, aby ženy věděly o koulích...

Karel (32): "Jenom to, jak extrémně citlivé jsou. I sebemenší kopanec může muži zalít oko slzami."

Dominik (27): "Ano, těžko se s nimi manipuluje, vypadají strašně a jsou to v podstatě jen pytle plné semen... Ale jsou to křehké duše. Trochu o nich přemýšlejte jako o bradavkách - do sexu je nemusíte zapojovat, ale s trochou něžného a ohleduplného dotyku z toho může být zajímavá zkušenost."

Lukáš (25): "Podle mých zkušeností, někteří lidé to prostě rádi mají a někteří to zase nesnášejí. Nic mezi tím není. Moje rada zní prozkoumávat. Zkoumat, co a zda se to partnerovi líbí. A nezkoušet jít dál dolů, pokud si o to někdo vyloženě neřekne."

Jan (40): "Starejte se o koule jako by byly ze skla. Jsou velmi citlivé. A ano - ta levá může viset níž, než ta pravá."

Martin (37): "Přál bych si, aby ženy věděly, jaký to je pocit, mít koule - většinu času tam prostě jen tak visí a nikdo si jich nevšímá. Jsou sice křehké, ale rozhodně to není důvod, aby se s nimi nedalo manipulovat!"

Radek (24): "Jsou velmi citlivé, takže buďte opatrné. Sice z nich muži neposkytnete moc uspokojení, ale to určitě neznamená, že by měly být opomíjeny! Pokračování do nižších partií může být samo o sobě dost vzrušující."

Michal (28): "Jsou extrémně citlivé, ale svým vlastním způsobem. Všichni muži si jistě pamatují, když je kamarád nakopl do koulí, když byli děti... Ne, nebylo to přehánění. Je to jako šílená bolest v žaludku!"

koule, varlata

Co byste rozhodně nechtěli, aby vám partnerka dělala s vašimi kulkami?

Karel (32): "Takové to náhlé popadnutí. Člověk se hrozně lekne. Jakýkoliv druh tlaku, kromě lehkého zmáčknutí, bude pravděpodobně bolet a vyvolá nedobrovolné kopnutí."

Dominik (27): "Já moc nejsem na sání koulí. Chápu, že se to někomu může líbit, ale děkuji, není to nic pro mě."

Lukáš (25): "Myslím si, že jsou dost citlivé, takže nějaké poplácávání a podobné věci, tahání například, by se měly vyloučit. Pokud se to samozřejmě partnerovi nelíbí. Prostě ať si ženy s nimi hrají hezky."

Jan (40): "Nechovejte se k nim, jako by jste byli v pornu. Muži v pornu možná mají rádi silné sání, ale nic se nemá přehánět."

Martin (37): "Ženy by koule neměly tahat nebo kousat. A prosím, neplácejte přes ně - to se stává častěji, než si myslíte!"

Radek (24): "Nechtěl bych, aby je mačkala. Znovu opakuji, jsou velmi citlivé."

Michal (28): "Aby je bila, kousala a mačkala."

A konečně, máte nějaký nezapomenutelný zážitek, kdy někdo dělal něco naprosto dokonalého s vašimi koulemi?

Karel (32): "Nic neobyčejného, ale když je poprvé partnerka přidala při kouření, bylo to velmi vzrušující. Předtím jsem to ani nějak nebral v úvahu, ale trochu orální pozornosti neuškodí."

Dominik (27): "Co musím přiznat, že bylo opravdu dobré, bylo, když už jsem skoro vyvrcholil a ona je jemně stiskla, ale ne moc, spíš párkrát jemně zmáčkla, když... no víte, druhou rukou dopomáhala..."

Lukáš (25): "Mně se to líbí, mám spoustu takových zkušeností. Myslím, že můžete říct, kdy se to holce líbí taky. A kdy je zase nad míru jasné, že se jí to nelíbí. Kluci nejsou lhostejní k tomu, co jejich partnerky cítí, jak se často říká. Takže jestli se vám to nelíbí, držte se v bezprostřední blízkosti jiné oblasti, protože je očividné, že se snažíte. A my to vidíme a snažíme se být zdvořilí a oceňujeme vaši snahu. Ale není to pro nás vzrušující... Toť vše."

Jan (40): "Popravdě, asi vlastně nemám. Nejsem nějaký extra fanoušek dotýkání se varlat, ale lízání následované jemným sáním je vždy vítané."

Martin (37): "Moje ex-přítelkyně dokázala objet moje koule jazykem, zatímco mě kouřila. Také je intenzivně masírovala při sexu. Je z toho jasné, že jí ty koule zajímaly mnohem víc než mě samotného."

Radek (24): "Když mě na nich partnerka jemně lechtala jazykem a lehce je nasávala. Hlavní myšlenkou je být jemný, ale zároveň jim věnovat nějakou pozornost. A nejlepší je, když se to dělá jazykem."

Michal (28): "Sání během honění."

Tak to bylo zajímavé. Děkuji za rozhovor.

Je vidět, že když jde o varlata, muži v tom nejsou za jedno. Všichni se ale víceméně shodli na tom, co se jim nelíbí. Každému se pak ale líbí něco jiného, proto je lepší se svým partnerem komunikovat a dávat si jasně najevo, co nám přináší dobrý požitek a co třeba už bolest. Ženy by pak ve zkoušení měly být extrémně opatrné a jemné. 

Kulky mohou přinést hodně potěšení, teď jen, s kým ho zažít? Co takhle najít někoho na sex seznamce?

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.