Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Jaké to bylo, když jsem měla sex znovu po 7 letech

23.listopad 2016
Jaké to bylo, když jsem měla sex znovu po 7 letech

Umíte si vůbec představit, jaké by to bylo, kdybyste byli 7 let bez sexu? Pro většinu lidí je již tento fakt nepředstavitelný. A co pak teprve "první" sex po takové době. Je to jako poprvé? Dá se zapomenout "jak na to"? Tereza nám popíše svůj příběh...

Oblíbená aktivita? Sex

Když jsem studovala na vysoké škole, byla jsem vždy ta, která jako první zkoušela různé věci a to i včetně sexu. O panenství jsem ze všech svých kamarádek přišla jako první a pokud někdo potřeboval radu ohledně vztahů, vždy přišel za mnou. Asi jsem byla i trochu víc zvědavá než ostatní holky a také více sebevědomá a odvážná, co se mého vzhledu týče. A vzhledem k tomu, že jsem byla malá, blonďatá a temperamentní, nikdy jsem neměla nouzi o pozornost opačného pohlaví (a v několika málo případech dokonce stejného pohlaví).

Našla jsem si dlouhodobého přítele, jmenoval se Honza. Vzali jsme se hned po ukončení vysoké školy a v počátku našeho manželství jsme byli opravdu velmi sexuálně aktivní. Vstávali jsme brzy, abychom stihli ranní sex před prací a nebývalo výjimkou, že jsem ho navštívila odpoledne v práci a rozdali jsme si to za zavřenými dveřmi. Věci se ale dramaticky změnili po našem prvním dítěti. Hodně jsem přibrala a ztratila zájem o sex. Byla jsem hodně vyčerpaná a navíc zaslepená miminkovskou láskou. Náš intimní život s Honzou bylo to poslední, na co jsem myslela.

Krach manželství

O další dvě děti později, takže o 10 let, z nás byla sice milující skvělá rodina, ale sex se ze vzrušující každodenní aktivity změnil v něco, co možná bylo jednou za měsíc a i tak jsem si to vůbec neužívala... Posledních pár let našeho manželství jsme se sexu vzdali v podstatě úplně. Rozuměli jsme si, byli jsme dobří rodiče, ale také jsme byli spíše kamarádi než milenci. Sdíleli jsme spolu jednu postel, ale ta sloužila jenom ke spaní a ne k milování.

Manželství skončilo bez nějakých větších hádek nebo rozepří. Zůstali jsme přáteli, oba jsme chtěli to nejlepší pro naše děti, ale už jsme zkrátka nebyli pár. Z počátku jsem se cítila trochu smutná, že bude Honza vídat jiné ženy, ale nakonec to překonal pocit úlevy. To každodenní očekávání sexu zmizelo. Lépe jsem díky tomu spala a byla jsem v klidu sama se sebou.

Zkouška seznamování

Po nějaké době mě kamarádky přesvědčily, ať zkusím nějakou online seznamku. Dala jsem na jejich rady, ale vzhledem k tomu, že jsem už nebyla zběhlá ani v "normálním" seznamování a o online jsem nevěděla už vůbec nic, moc mi to nevyšlo. Místo toho, abych se s muži nejdříve trochu seznámila přes ten internet, když mi byl vzhledově sympatický, rovnou jsem na schůzku kývla. Na ní jsem pak ale zjistila, že ten člověk není vůbec takový, jako jsem si ho představovala. A to se mi stalo třikrát, než mi došlo, že asi něco dělám špatně. Po posledním obzvláště hrozném rande jsem smazala svůj profil, protože mi došlo, že krom toho, že jsem ze seznamování trochu vypadla, bude chyba asi i někde jinde. A to v tom, že jsem se vlastně vůbec seznámit nechtěla.

Sex po dlouhé době může být krásný zážitek

Čas pro sebe

Začala jsem tedy měnit svůj život, věnovala jsem se více sobě, začala jsem hodně vařit, chodit běhat a užívat si aktivity, které jsem dělala před dětmi, například psaní. Dokonce jsem se i zapsala do kurzu tvůrčího psaní, na čímž jsem přemýšlela již několik let, ale nikdy jsem na to neměla odvahu. První hodinu kurzu jsem seděla v místnosti plné žen. Měla jsem z toho zvlášní pocit, že zde nebude žádná "mužská energie". Pak vešel do třídy Pavel, učitel. Byl pěkný, vysoký, robustní. Bylo mu okolo 30 let, spíše méně než více, ale mluvil jako starší muž. Do jeho povídání o spisovatelích jsem se ohromně vžila a byla jsem přímo unešená jen tím, jak mluvil.

Nečekaná nabídka

Jednou odpoledne na kávě jsme probírali povídku, kterou jsem napsala. V tom se Pavel natáhl přes stůl, dal ruku na zadní stranu mého krku a políbil mě. Přímo uprostřed té kavárny! Bylo to jako by někdo do mého těla seslal stovky voltů. Řekl, že bychom se měli odebrat do jeho bytu, který byl (asi náhodou) jen ulici od kavárny. Nejdříve jsem nesouhlasila. Ne, že bych nechtěla, ale ráno jsem si neoholila nohy, tak se mi moc nechtělo... Navíc to byly týdny, možná měsíce od mojí poslední pedikúry a moje ochlubení intimních partií připomínalo spíše divoký a nezkrotný les. Ani nevím, jestli by byl schopný najít mojí vagínu! Vždyť ani já jsem vlastně nevěděla, jestli ještě nějakou mám!...

Když se mě ale zeptal, proč nechci jít, odpověděla jsem (popravdě), že už jsem to dlouho nedělala. Jeho pohled mi naznačoval, že on si myslí, že to jsou týdny nebo měsíce. Ale omyl. V tu dobu už to bylo 7 let. Někomu by to mohlo připadat bláznivé, divné, ale bylo to tak. "To je v pohodě," řekl Pavel, když už jsme spolu vyrazili směrem k jeho bytu. "Vezmeme to pomalu." I když moje tělo bylo nadšené, moje hlava a myšlenky vyšilovaly. Je to jako jezdit na kole? Budu vědět, co mám dělat? Bude mi jeho výbava vůbec "sedět"?

Mé "poprvé"

Došli jsme do Pavlova bytu a já jsem se hned zavřela v koupelně, abych se na to trochu psychicky připravila. "Noco, je atraktivní? Je!" říkala jsem si. A byla jsem dost stará na to, abych věděla, že takové příležitosti, jako že na mě ve vedlější místnosti čeká krásný, mladý spisovatel a těší se, až mě uspokojí, se nestávají moc často. Když si to vezmu zpětně, jsem ráda, že jsem neměla moc času se na tuhle chvíli (sex po dlouhé době) připravit. Neustále bych o tom musela přemýšlet, jaké to asi bude, jestli se neztrapním, jestli to ještě umím, jaké všechny možné situace mohou nastat a tak dále, asi to každý zná. Ale přišlo to tak zničehonic, že jsem na to neměla čas. 

Otevřela jsem dveře od koupelny a v místnosti už stál Pavel bez trička a byla dobře vidět boule na jeho kalhotech, kterou jsem cítila již pod stolem v kavárně. Jako bych se najednou ocitla na vysoké škole v době, kdy sex byl něco úžasného, vzrušujícího a nového. A i v tento moment to bylo pro mě znovu nové. Pomalu jsme to vůbec nevzali. Všechno, co si pamatuji, je doslova šíleně rychlé sundání všeho oblečení a jak mě ohnul přes gauč. Sex na konci mého manželství byl bolestivý a nepříjemný. Tohle se s tím nedalo srovnat. Uvědomila jsem si, že rozdíl tkvěl především v tom, jak moc jsem byla s Pavlem vzrušená.

Ponaučení?

Ačkoliv náš vztah s Pavlem byl jenom flirt, naučil mě pár věcí. Že se cítím dobře, když jsem sama sebou a že jsem opravdu dobrá v sexu. Nevím, proč jsem o sobě tak dlouho pochybovala. Dneska už mám pěkný aktivní sexuální život na svobodnou matku tří dětí. Navíc vibrátor a lubrikant se staly nepostradatelnou součástí mého života. Poslední věc, co bych ráda zmínila: nejlepší věc na té době bez sexu je, když se konečně ukončí a vy si vzpomenete, jak neuvěřitelně úžasný může sex být.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.