Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

10 problémů žen vlastnících vibrátor

21.listopad 2016
10 problémů žen vlastnících vibrátor

Vlastnění různých věcí přináší i různé problémy. Erotické hračky obecně přitahují zapeklité situace nebo i netradiční otázky, které si kladete. Zjistěte, jaké to jsou, popřípadě i jak je řešit!

Mít doma (nejlépe v blízkosti své postele) vibrátor je úžasné. Tyto bzučící věcičky vám pomáhají při obdobích bez partnera, ale také díky nim nezažijete s partnerem stereotyp. Existuje jich mnoho druhů, různé tvary, materiály, zkrátka je z čeho vybírat. 

Spoléhat se na vibrátor ve všech ohledech ale není úplně nejlepší nápad. Mohou mu například zrovna v tom nejlepším dojít baterie a může se stát mnoho dalších věcí, které každý hrdý majitel vibrátoru buď už zažil nebo teprve zažije.

Nakupování prvního vibrátoru je děsivé

Nakupování vibrátoru chce poprvé většinou trochu odvahy, jedná se přecijen o trochu choulostivější nákup než v obchodě s potravinami. Člověk v podstatě netuší, do čeho jde a co ho bude čekat. Stydlivější (nebo línější) typy se většinou rozhodnou pro pořízení hračky přes internet, což je sice trochu lepší v tom, že se na Vás nikdo nekouká, nikoho nepotkáte, ale na druhou stranu vám ani nikdo nepomůže s výběrem a můžete doufat, že vám balík nedorazí pěkným eroticky laděným autíčkem (i když to se pravděpodobně stává jen ve filmech). Velké erotické internetové obchody si zakládají na tom, aby jejich krabice byla diskrétní a přepravovaná obyčejnou přepravní službou. 

Jestliže chcete poradit nebo si vibrátor chcete nejprve prohlédnout či osahat, rozhodnete se pro kamenný obchod. Tam ale v hlavě vyvstanou pro změnu otázky podobné těmto: Nebude si nikdo říkat, proč si to tak dlouho prohlížím? Nebude mě prodavač soudit podle toho, co si vyberu? Stojí tato pěkná růžová věcička opravdu za ty nehorázné peníze? Nemusíte mít ale strach. Obzvláště ve větších městech se do stejného obchodu, kde se právě nacházíte, dostanou stovky lidí, kteří jsou na tom stejně jako vy. Práce prodavače v takovém obchodě se sice může zdát zvláštní, ale věřte tomu, že oni neřeší, jestli si kupujete vibrátor růžový nebo černý, velký nebo malý a jakého tvaru.

Modlíte se, aby váš vibrátor byl opravdu voděodolný

Hrátky ve vodě, klidně i jen ve vaně, jsou rozhodně příjemným zážitkem pro všechny zúčastněné (i kdybyste to měli být jen vy a váš vibrátor). Zábava ale končí ve chvíli, kdy přijdete na to, že váš "voděodolný" vibrátor jaksi ztratil svou funkčnost a "utopil se". Je dosti pravděpodobné, že levnější modely nebudou tak voděodolné jako ty dražší. Nejlepší řešení? Poradit se s prodavačem - mnohdy buď mají sami zkušenosti a navíc zároveň ví, co lidé chodí reklamovat (tudíž co si nekoupit). Dobře také uděláte, když si o konkrétním modelu přečtete nějaké recenze na internetu.

Když vás navštíví kamarád/ka a váš vibrátor není ve své skrýši

Kdo by nemiloval užívání si pěkných chvilek třeba v obýváku nebo v již zmíněné koupelně... Ale když se pak (nezvaně) objeví někdo v místnosti, kde na poličce leží vibrátor... Je to trochu trapas. Měla bych si z toho udělat srandu? Všiml si toho? Měla bych ho NENÁPADNĚ někam uklidit? Nejlepší pravděpodobně bude hrát klidnou a doufat, že si toho obřího svítivě růžového vibrátoru na černé poličce přímo ve výhledu na televizi nikdo nevšiml...

Nejméně vhodná doba na vybití baterií

Pravděpodobně je jasné, o jakou nejnevhodnější dobu se jedná. Už se blížíte ke krásnému velkému orgasmu... A najednou vibrátor utichne. Co teď? Zkusit ruce? Hledat co je jiného po ruce? Nechat to být a dokončit to, ačkoliv jsou baterie vybité? Většinou to atmosféru stejně tak jako tak zkazí, takže je po všem.

Užíváte si rádi s erotickými hračkami?

Zjištění, že váš vibrátor je lepší než váš přítel

Toto by asi žádného muže nepotěšilo. Ale občas se stane, že zjistíte, že váš malý vibrující kamarád vás dostane tam, kam chcete mnohem lépe, než váš součastný přítel. Ačkoliv v takovou chvíli pravděpodobně budete přemýšlet, jestli jste dole náhodou "neznecitlivěla", o dost pravděpodobnější možností bude, že je zkrátka špatný v posteli.

Vybrat to správné nastavení? Peklo!

Bzz bzz bzz nebo bzzzzzzz bzzzzzzz? Toť otázka! V jednu chvíli se více hodí toto, o sekundu později už zase něco jiného. Jen jestli váš orgasmus vydrží takhle dlouho čekat...

Jen ještě chvíli vydržet...

Máte-li svého vibrujícího parťáka už několik měsíců a stal-li se opravdu oblíbeným, můžete si všimnout, že se začnete těšit, až konečně budete mít možnost spolu být sami. Je to stejné jako se slintajícími psy u jevu, který I. P. Pavlov nazval jako klasické podmiňování. Víte, že díky němu zažijete pěkné chvíle a dost pravděpodobně i dosáhnete orgasmu. A tak už se třesete nedočkavostí a cítíte blažený pocit, jen co ho vezmete do ruky.

Vibrátor při sexu

V jednu chvíli vám dojde, že TRVÁTE na použití vibrátoru při sexu a váš přítel kvůli tomu může pěkně vyšilovat. Dejte mu najevo, že u vás najdou místo oba dva a že s ním nemusí v ničem soupeřit. A také jdou koupit různé pomůcky i mužům...

Jeho hlasitost vás stresuje

Moc rády byste použili vibrátor ve sprše, ale váš přítel sedí právě přímo před koupelnou nebo jste odjely na víkend k rodičům a vzaly svého mazlíka s sebou... Chcete té touze odolat ale nejde to. Je opravdu tak hlasitý, jako se mi zdá? Na tuto otázku není jednoznačná odpověď, avšak jedna rada by byla. Mějte po ruce i elektrický strojek na holení a máte se hned na co vymluvit!

Ta správná náhrada

Po těch nádherných nocích i dnech jednou musí přijít konec. Když váš vibrátor "zemře" (uvibruje se k smrti), nepochybně nebudete na nic čekat a hned hledat nějakého nástupce. Některé ženy z toho dokonce tak šílí, že by nejraději použili i svůj elektrický kartáček na zuby. Dnes se ale nacházíme v moderní době a není tak problém zajet do většího města, kde mají obchody otevřeno i přes víkend, popř. sednout k internetu a hledat prodejce s nejrychlejším dodáním. Dost pravděpodobně ale zjistíte, že váš model již neprodávají. V hlavě se rojí opět spousty otázek. Vzhledem k tomu, že už to nebude to obávané první nakupování vibrátoru, doporučuji zajít do kamenného obchodu a zeptat se prodavače, zda se neprodává nějaký podobný model tomu, se kterým jste byly doposud spokojené.

Různých otázek týkajících se vibrátorů máte plnou hlavu, ale ty vteřiny pochyb nebo přemýšlení stojí za ty nádherné (a delší) chvilky potěšení. Nebo snad ne?!

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.