Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Jaké největší chyby dělají ženy při orálním sexu? Muži nám to prozradili!

19.září 2017
Jaké největší chyby dělají ženy při orálním sexu? Muži nám to prozradili!

Orální sex milují muži i ženy, ale většinou jen pokud jsou v pozici toho, komu se ho dostává. Protože pokud jste vy ten, v našem případě ta, která ho provádí, chce to umět zvládat techniku. Jak tedy správně orálně uspokojit muže?

Mnoho (nejen) žen má za to, že orální sex se dá přirovnat k pizze - pořád je lepší, když je nějaký, i když ne moc dobrý, než když není žádný. To ale není tak úplně pravda. I když muži kouření, jak se krásně česky říká, milují, existují různé chyby, které ženy při něm často dělají a nemálokdy to ani není bez bolesti. Protože bolest, pokud není chtěná, nemá v sexu co dělat. Takový zážitek se pak nedá popsat jako příjemný.

V první řadě tedy vyloučíme jakékoliv kousání nebo mačkání, protože to jednoznačně bolest způsobuje. A ne, není to ani sranda. Další věcí, kterou muži nesnáší, je, když přestanete v půlce. Vám by to určitě také nebylo příjemné! Tak projevte trochu empatie a dejte do toho trochu nadšení. Protože součástí potěšení člověka je to, že na vás jde vidět, že vás to baví. Navíc muži milují koukat se na ženu, jak ho kouří, takže byste jim měli tento požitek dopřát. Nikdo se nechce koukat na otrávený obličej ženy, která to dělá z donucení.

Tohle ale nejsou veškeré rady, které potřebujete vědět k tomu, abyste dokázaly poskytnout kvalitní orální sex. Musíte k tomu také vědět, co dělat s rukama, že byste ho neměli přerušovat mluvením nebo používat zuby. Abyste se ale samy přesvědčily o tom, že si to jen nevymýšlíme, zeptali jsme se několika mužů na otázku: "Co jsou nejhorší věci, které může udělat žena při orálním sexu? Co úplně zkazí náladu?" A přinášíme vám jejich odpovědi.

Odpovědi mužů:

Používání zubů

"Je to jednoduché. Rozhodně nás do něj nekousejte a ani ho přehnaně nemačkejte." Vyhýbejte se jakékoliv bolesti, kterou byste mohly způsobit, pokud nejste dopředu domluveni jinak. Obzvláště tedy, pokud se jedná o jeho penis nebo varlata.

Mít suchou pusu

"Pokud má dívka moc malá ústa, může se ho dotýkat zubama, což není příjemné. Taky když má sucho v puse, tak je to hrozné, musí mít ústa mokrá. No a taky by při tom měla používat ruce a dokončit to, co začala." Sucho v ústech můžete mít z nervozity. Odbourejte ji, není proč se stresovat! Vezměte si raději k sobě skleničku s vodou a před začátkem se napijte. Také se může stát, že jste vypily moc alkoholu a suchá ústa jsou následkem. Nepřehánějte to s alkoholem, opilé stejně moc dobré výkony nepodáte.

Přehnané všímání si uretry

"Všechno, co zahrnuje uretru (močovou trubici), je rozhodně to nejhorší!" Možná se to některým mužům líbí, nemůžete to ale brát jako samozřejmost. Pokud máte stálého partnera, zjistěte, zda by se mu taková praktika líbila, jestli jde o sex na jednu noc, tak tímto způsobem moc neexperimentujte.

Mluvení k penisu jako k dítěti

"Já si myslím, že hrozná kuřba by byla, kdyby mi k němu mluvila jako k dítěti. Jo, to by bylo určitě to nejhorší." Takhle mluvit můžete ke svému miminu nebo domácímu mazlíčkovi. Jen to raději netahejte do postele. Nikomu se to nelíbí, věřte tomu, i když vám to možná může připadat roztomilé.

Dávivý reflex

"Jestliže si ho do pusy nedokáže dát dost daleko nebo se často dáví, tak to je totální zabiják atmosféry. A pokud dělá věci jako prapodivné lízání koulí, tak si o ní myslím, že buď četla moc magazínů nebo je to nějaká děvka." Nemusíte atmosféru zabíjet dávivým reflexem, protože i to se dá naučit. Jeden z návodů najdete v našem článku Jak na deep throat. Pokud se chcete obecně zlepšit v praktikování orálního sexu, přečtěte si článek Jak přinést to nejlepší orální uspokojení svému partnerovi.

Po přečtení článku se můžete vrhnout na svého přítele...

Nepoužívání rukou

"Když žena používá zuby a/nebo nepoužívá ruce společně s pusou, moc se mi to nelíbí." Kouření je sice především o ústech a jazyku, ale ruce by neměly zahálet. Stejně byste pořádně nevěděly, kam s nimi, tak je zapojte! Někteří mají rádi dotýkání varlat, jiní ruční a jazykovou práci spojenou do jedné, jiní chtějí stimulovat bradavky. Zeptejte se vašeho partnera, co by si přál on.

Nedokončení toho, co začala

"Když mě ženská nedodělá, je to děsný. Není nic horšího, než modrý koule. No a pokud má špatnej dávivej reflex, tak je to taky blbý." Již jsme to zmiňovali na začátku článku. Když něco začnete, opravdu byste to měly i dodělat. Jak by se líbilo vám, kdyby vám muž dopřával orální sex a najednou by přestal? Minimálně byste byly asi hodně naštvané...

Je bez nadšení

"Neukáže-li žena žádné nadšení, tak to naprosto celé zkazí. Prostě jí to musí bavit." Jestliže vás orální sex nebaví, raději ho nedělejte, není dobré se k něčemu nutit. Můžete se ale naučit ho milovat. Přestaňte se bát, najděte své sebevědomí a ukažte muži jeho nejlepší orální zážitek v životě a uvidíte, že vás to bavit začne. Kdo by nechtěl dělat muži radost, že?

Žádání o závazek uprostřed kouření

"Když se mě jednou zeptala holka uprostřed kouření na to, kam vede náš vztah a co z toho bude, hned jsem věděl, že je to ten nejhorší orální sex." Lepší je nemluvit u orálního sexu vůbec. A už vůbec ne o vážných věcech, o tom si můžete promluvit později.

Dávání najevo své nezkušenosti

"Myslím si, že každou praxí se získávají zkušenosti a není na tom nic špatného, když je člověk nezkušený. Když to ale žena moc dává najevo a je sama sebou nejistá, nebude to pěkný zážitek." Nedávejte svou nejistotu z nezkušenosti moc najevo, nejlépe vůbec. Již několikrát jsme upozorňovali na to, že muži mají rádi sebevědomé ženy. Muž může vědět, že nemáte zkušenosti a vězte, že naprosté většině to vadit nebude. Když se ale budete třást a budou se vám klepat ruce a každých 5 sekund se budete ptát, zda to děláte správně, nebude z toho moc nadšený. 

V zájmu sebe i mužů byste se měly zmíněným chybám vyvarovat. Vždy je ale nejlepší upřímná komunikace, takže pokud chcete vědět, co se druhému líbí nebo naopak nelíbí, zeptejte se ho. Možná se bude zpočátku ostýchat, ale vysvětlete mu, že k tomu není důvod. Může mu to přinést jenom více potěšení a o tom život přeci je. Užívat si můžete i díky online erotické seznamce, kde se můžete seznámit jak s muži, tak se ženami a zažít pak mnohá postelová dobrodružství.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.