Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Jaké děsivé zážitky s erotickými pomůckami se lidem staly?

3.leden 2019
Jaké děsivé zážitky s erotickými pomůckami se lidem staly?

Stalo se vám někdy něco nepředvídatelného nebo dokonce hrozivého, když jste při sexu používali erotické pomůcky? V tom případě nejste jediní, mnoha lidem se přihodil takový nepříjemný zážitek. V dnešním příběhu si o nich můžete přečíst.

Erotické pomůcky často dělají to, co by dělat měly - pomáhají lidem dosáhnout při sexu maximálního uspokojení. Bohužel ne vždycky se to povede a zážitek, který by měl být krásný a uspokojující, se rázem stane noční můrou. Někdy za to může nedbalé používání pomůcek a hygienické návyky, u některých případů se však nedá předvídat, že by se mohlo stát něco, co se vymyká normě. Následně si můžete přečíst několik skutečných příběhů, ze kterých si můžete vzít ponaučení pro své budoucí hrátky s erotickými pomůckami.

Když se zasekne a nejde sundat kroužek na penis...

Při výběru toho správného kroužku na penis je vždy potřeba dbát na to, abyste si vybrali správnou velikost. Pravděpodobnost, že se kroužek zasekne je sice nízká, když však zvolíte nesprávnou velikost, může se vám stát něco podobného, jako páru v následujícím příběhu. "Muž, se kterým jsem randila, koupil pro nás oba vibrační kroužek na penis. Jeho penis byl masivní. Po úžasném sexu si chtěl kroužek sundat, ale byl zaseknutý. Vůbec nešel sundat! Zkusili jsme použít krém, pořád to ale nešlo a jeho penis začal fialovět z nedostatku cirkulace krve. Naštěstí mi důvěřoval, když jsem vzala nůžky, abych kroužek mohla rozstřihnout. Můžu říct, že kroužek na penis už nikdy nepoužije."

Anální kolík zasunutý příliš hluboko

Občas se může stát, že se při sexu erotická pomůcka dostane mnohem dál, než jste chtěli a potřebovali. Existuje mnoho případů, kdy museli zasáhnout doktoři a vytahovat z lidí erotické pomůcky, které se zasekly tam, kde neměly. Pár v následujícím příběhu si naštěstí poradil po svém i bez lékařské pomoci. "Já a můj bývalý partner jsme použili anální kolík, když jsme hlídali kočku a dům. Když jsem byla v poloze na pejska, můj přítel do mě kolík zatlačil, bohužel se trefil až moc hluboko (pomůcka byla malá, jednalo se totiž o začátečnický anální kolík). Musela jsem potom jít na toaletu a vytlačit ho. Naštěstí jsme s bývalým přítelem byli v klidu a dokonce jsme se tomu zasmáli, když jsem seděla na toaletě a tlačila."

Kupovat levné pomůcky se nevyplácí

Dobrá kvalita je důležitá u každého výrobku, včetně erotických pomůcek. Když si kupujete erotickou pomůcku, kvalita je jedna z věcí, kterou byste neměli podcenit a raději si trochu připlatit, než si koupit nějakou levnou cetku, se kterou byste si toho moc neužili a spíš na to doplatili podobně jako pár v tomto příběhu. "Můj manžel a já jsme si pořídili sáček s erotickými pomůckami z místního sex shopu, ve kterém bylo vibrující vajíčko, které se ovládalo pomocí dálkového ovladače. Použili jsme ho několikrát, ale byla to jedna z těch levnějších pomůcek. Když jsme si jednou užívali, pocítila jsem takové štípnutí, které neustávalo. Pak najednou zničehonic mnou projel šok, protože jeden z drátů byl roztřepený a odkrytý. Doslova mi dal elektrickou ránu ve vagíně. Netřeba říkat, že jsme poté pomůcku už nepoužili a hodili rovnou do koše."

Kupujte pouze kvalitní erotické pomůcky, abyste se vyhnuli případným potížím při používání

Občas se může stát menší "nehoda"

Sex není vždy dokonalý, někdy se může stát něco, za co byste se nejraději samou hanbou propadli do země. Jedné takové situaci čelil i pár z následujícího příběhu. "S přítelem jsme si vždycky užívali vanilkový sex, vyjma několika nocí, kdy jsme zkusili roleplay. Pak asi před rokem jsem se rozhodla koupit nějaké hračky (vibrační kroužek na penis a anální kolík), abychom se mohli trochu pobavit. Nikdy jsem neměla ráda praktiky zahrnující zadek, ale můj přítel to miluje, tak mu vždycky ráda vyhovím. Užili jsme si skvělý sex, hráli si s hračkami, a když nastal čas na na umytí, vytáhla jsem kolík a pokadila se. Bylo to všude. Na mě, na posteli a polštářích, na podlaze... Přítel úplně zezelenal a vyběhl z naší ložnice. Teď se tomu smějeme."

Takové věci se občas při sexu stávají. Pamatujte, že když se vám stane něco podobného, nic si z toho nedělejte a klidně se tomu i zasmějte jako tento pár.

Netradiční pomůcky mohou člověka dostat do trapné situace stejně jako ty klasické

Pomůcky, které nevypadají jako klasická dilda, vibrátory ve tvaru penisu či umělé vagíny, se mohou ztratit, i když je budete mít přímo na očích. Jednoduše splynou s okolím a nikdo nemusí tušit, že se jedná o erotické pomůcky. Mohou vás však i dostat do trochu prekérní situace, když je někdo vezme do ruky. Takovou situaci zažila i jednadvacetiletá dívka z následujícího příběhu.

"Když jsem si zhruba před rokem pořídila svůj první vibrátor, vybrala jsem si pěkný mini vibrátor ve tvaru rtěnky, která byla vskutku nenápadná. V té době jsem žila se svými rodiči a dvěma mladšími sestrami, které si rády půjčovaly můj make-up. Jednoho dne, když jsem si uklízela svůj pokoj, uklidila jsem vibrátor do zásuvky, kde jsem měla veškerý starý make-up, který už jsem nepoužívala. Byl to opravdu špatný nápad, protože jedna z mých mladších sester se rozhodla, že zásuvku prohledá a copak nenašla? Rtěnku, kterou nikdy předtím neviděla! 'To je ale pěkná rtěnka!' řekla, když ji otevřela. Pak si uvědomila, že to není obyčejná rtěnka. Bylo to tak trapné! Už si nikdy nekoupím další vibrátor ve tvaru rtěnky, i kdyby byl ten nejhezčí na světě!"

Část pomůcky se oddělila a zůstala ve vagíně

Příběhů, kdy se někomu zasekla erotická pomůcka (nebo její část) tam, kde neměla, existuje mnoho. I v následujícím příběhu musel pár řešit tuto situaci. "Jednou jsem se svým tehdejším partnerem a používala vibrátor. Byl to ten typ vibrátoru, u kterého kovová část vibruje a mohla se zasunout na gumovou část, kterou jste si pak mohli nasadit na prst a použít při sexu. Zatímco mě partner prstil s touto pomůckou, kovová oválná část vyklouzla z gumové části a zůstala uvnitř mé vagíny. Jakmile jsem si uvědomila, co se stalo, zpanikařila jsem a zaťala všechny mé pánevní svaly, což všechno jen zhoršilo a vytažení nebylo vůbec jednoduché. Naštěstí asi po 10 minutách partner pomůcku nakonec vylovil. Bylo to tak ponižující!"

To bychom měli. Podobných příběhů, ať už hrozivých nebo trapných, existuje opravdu mnoho. Není možné je zde zahrnout úplně všechny. Snad si z těchto příběhů něco odnesete do budoucna pro případ, kdyby se vám při sexu stalo něco podobného. V takovém případě zachovejte klid a chladnou hlavu, když to bude vážné, a pokud to nebude úplně vážné a spíše trochu trapné, vůbec se tím netrapte a zasmějte se tomu. Aspoň budete mít co vyprávět svým přátelům nebo případně novým partnerům.

Nemáte partnera, se kterým byste si mohli užívat sex? Zkuste porozhlédnout na sex seznamce, zda vám někdo nepadne do oka.

[rox]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.