Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Mýty o kroužcích na penis

13.prosinec 2018
Mýty o kroužcích na penis

Erotické hračky nejsou pouze pro ženy! I muži si mohou užít jejich výhod. Například kroužky na penis jsou skvělé a dokáží muži naprosto změnit zážitek ze sexu. Oplývají ale mnoha mýty, díky kterým možná tuto hračku zkusit nechcete. Je to ale škoda, protože tyto mýty nejsou založeny na pravdivých informacích. Zjistěte pravdu!

Mýty zasahují do mnoha oblastí našeho života. V tom sexuálním jich asi najdeme nejvíce. Možná je to tím, že sex byl, je a pravděpodobně vždy bude alespoň trochu tabu, a tak se lehce šíří věci, které nejsou vůbec založeny na pravdě. Na takových domněnkách je založeno i spoustu mýtů o kroužcích na penis, jejichž pověst díky tomu trpí. Mnoho lidí vůbec netuší, k čemu tato hračka slouží a jak s ní zacházet, jiní zase tvrdí, že se jedná o pomůcku pouze pro muže s erektilní dysfunkcí. Kde je pravda? Dnes vám vyvrátíme všechny mýty, které o této mužské hračce kolují. Pak sami budete moci zvážit, zda byste sobě nebo svému partnerovi kroužek na penis pořídili.

K čemu kroužek na penis slouží?

Je důležité, abyste si ujasnili, k čemu tato erotická hračka slouží. Kroužek na penis je kulatá pomůcka, která se umístí na kořen penisu nebo na šourek a slouží k zadržení krve v dané části těla. Mužům usnadňuje udržení erekce. "Pro muže s erektilní dysfunkcí tyto kroužky slouží k zadržení krve v penisu, což jim umožňuje zůstat déle v erekci," vysvětluje Dr. Brian Steixner, MD, vedoucí urologie v Atlanticare Regional Medical Center v New Jersey. Dříve se kroužky na penis používaly při léčbě erektilní dysfunkce, ale od té doby, co jsou na trhu Viagra a jiné produkty, již se tak hojně nepoužívají. "Teď už jsou muži, kteří používají kroužek na penis, zdraví, jen chtějí, aby jejich erekce vydržela déle," říká Brandon Bartling, sexuální pedagog a manažer sex shopu Pleasure Chest v New Yorku.

Mýtus č. 1 - Slouží pouze pro muže s erektilní dysfunkcí

Začneme něčím, co už jsme nakousli. Setkáváme se s názorem: "Kroužky na penis jsou jenom pro starší/staré muže, kteří trpí erektilní dysfunkcí, já ho nepotřebuji." Na to by se dalo úplně jednoduše odpovědět - také nepotřebujete na dortu šlehačku nebo krém, ale o kolik lepší to bude, když je tam mít budete? Takže i když tuto erotickou pomůcku nepotřebujete, stále si můžete sex vylepšit tak, že bude váš penis tvrdší a vydržíte déle, což je výhra jak pro vás, tak pro vaši partnerku.

Steve Callow, zakladatel společnosti erotických hraček Perfect Fit, připodobňuje kroužek na penis k atletickému vybavení: "Můžu dělat shyby bez bandáží na zápěstí, ale s ní jich udělám o 25 % víc. Rád říkám těmto kroužkům výbava pro sexuální atlety. Možná technicky kroužek nepotřebujete, ale určitě to vylepší váš výkon v posteli."

Mýtus č. 2 - Nejsou potřebné a jsou otravné

Existuje názor, že kroužky na penis jsou nepotřebné a nedělají nic moc pro potěšení ženy. Někteří říkají: "Jsou moc rozptylující, rušivé a k ničemu." Ne každý kroužek je jen nudný kroužek. Některé jsou vibrační a některé dokonce mají prodloužení, které také vibruje a dokáže uspokojit ženu a může být dokonce až 7,5 cm dlouhé. Poskytuje ženě klitorální stimulaci v průběhu styku. Navíc můžete některé kroužky nasadit tak, aby jsou zachyceny i okolo šourku a toto prodloužení může i vibrovat, a tak si mohou příjemné pocity užívat oba. Podívejte se na následující fotografii, abyste měli představu, jak takový kroužek s prodlouženími funguje.

Kroužek na penis s prodloužením na varlata i klitoris

Mýtus č. 3 - Jsou jen pro úchyly

Je pravda, že tato erotická pomůcka se často používá při BDSM. To ale neznamená, že by ji nemohli používat i jiní lidé, nebo dokonce to, že by lidé, kteří se oddávají BDSM hrátkám, byli nějací úchylové. Některé názory zní: "Jsou jenom pro úchyly, chlapy s fetišem a gaye." Bartling říká, že kroužky na penis ale získávají svou popularitu a jsou čím dál více oblíbené. Kupují si je úplně normální a běžní muži. "My v Pleasure Chest říkáme, že je to divné nebo úchylné jenom poprvé," říká Bartling. Callow dodává, že většina prodaných kroužků na penis jde do rukou heterosexuálním mužům, resp. do obchodů jim určených. "Myslím si, že je to tím, že se doba i názory posunuly, lidé jsou mnohem otevřenější v otázce sexu a erotických hraček a nejedná se už o takové tabu, jako to bývalo dříve."

Mýtus č. 4 - Zachytí se o ochlupení

Někteří muži naprosto odmítají použít kroužek na penis a mají k tomu jen jeden důvod: "Bojím se, že mi to vytrhá všechno pubické ochlupení." Toho se ale nemusíte bát, stačí zakoupit vhodné kroužky. Vyberte si takové, které jsou vyrobeny z měkkého a jemného silikonu, popř. zvolte kovový kroužek a bude mnohem méně pravděpodobné, že se něco takového stane. "Naše kroužky stříkáme jemným silikonovým sprejem, tudíž netahají chlupy, a navíc jsou z druhé strany ploché, takže se při styku nikam neposouvají," říká Bartling. Ale nejjednodušší řešení bude pravděpodobně se na intimních partiích oholit a vyzkoušet to poprvé takto. Pokud chlupy na intimních místech chcete mít, můžete si je nechat znovu narůst a zkoušet to s různou délkou postupně. Mezitím se také naučíte s kroužkem správně zacházet.

Mýtus č. 5 - Mohou se na penisu zaseknout

Upřímně? Může se to stát, ale je to nepravděpodobné. Může se to stát v případě, že zvolíte moc malý průměr kroužku, když je penis ochablý, a jakmile se dostane do erekce, zůstane tam zaseknutý. Proto je velmi, velmi důležité, abyste našli velikost, která vám bude opravdu sedět. Existují značky, které svým zákazníkům dávají na výběr z 9 různých velikostí. Měli byste se proto nejdřív trochu pověnovat měření a matematice. Přinášíme vám proto návod, jak co nejlépe vybrat správnou velikost.

Většina kroužků na penis má uvedenou velikost jeho průměru. Abyste si spočítali průměr vašeho penisu, musíte si vzít krejčovský metr nebo provázek a omotat ho kolem kořene penisu nebo okolo penisu a varlat (podle toho, jaký kroužek si chcete pořídit). Provázek poté přiložíte k pravítku, abyste zjistili délku. Tuto hodnotu vydělte π, takže hodnotou 3,14. Nezapomeňte, že musíte penis vždy měřit v erekci! To je velmi důležité!

Kroužků na penis existuje mnoho druhů, stačí si vybrat

Jestliže se vám zdá, že to dá hodně práce nebo nemůžete najít vhodnou velikost, zkuste kroužek, jehož velikost se dá nastavit. "Doporučuji kroužek s nastavitelnou velikostí všem začátečníkům a všem mužům, kteří z toho mají strach nebo obavy. Existují v mnoha různých stylech a druzích, určitě si vyberete," doporučuje Bartling.

Ještě existuje jedna možnost, kdy se vám může stát, že se kroužek na vašem penisu zasekne - když s ním usnete. "Potkal jsem staršího muže, který s kroužkem usnul. Když se vzbudil, zjistil, že vše okolo kroužku je nateklé a červené a nemohl ho sundat. Museli jsme ho rozříznout," vypráví Dr. Brian Steixner. Samozřejmě řezali kroužek a ne penis, ale i tak je to velmi nepříjemná představa, proto si dávejte dobrý pozor.

Mýtus č. 6 - Poškodí kůži

"Bojím se, že mi kroužek na penis poškodí kůži." Tak zní některé obavy mužů. Nemusíte se ale bát, se správným kroužkem se vám to nestane. Ale to neznamená, že se to stát nemůže, přetěte si další příběh Dr. Steixnera: "Měl jsem pacienta, který používal místo kroužku na penis dětský bryndák. Měl ho na penisu po dobu několika dní! Když přišel, jeho penis byl červený a zanícený, kůže byla dole, protože si tak odřízl zásobování penisu krví na několik dní." Z toho plyne jedno velké ponaučení - vždy si vybírejte kvalitní erotické pomůcky a vyhýbejte se těm, které si vyrobíte doma a mohly by nějak poškodit vaše zdraví.

Mýtus č. 7 - Díky nim vám penis odpadne

Opět věc, která je velmi vysoce nepravděpodobná, ale možná. Nikoliv ale při správném používání, kvalitním kroužku a správně zvolené velikosti. "Teoreticky pokud bude penis trýzněný dlouhodobým nošením (několik dní v kuse) nebo velmi těsným kroužkem, může se stát, že budete mít doživotní následky," říká Steixner. "Díky tlaku příliš těsného kroužku zabráníte průtoku krve, ale také bude tlačit na všechny struktury penisu (kůže, tuk, močová trubice). Díky tomu mohou některé buňky zemřít, když ho tam necháte moc dlouho."

Takže co z toho všeho plyne? Jestliže chcete experimentovat s kroužkem na penis, měli byste:

  1. Vybrat správnou velikost
  2. Používat ho pouze krátkodobě, ideálně pouze 20-30 minut během sexu
  3. NIKDY s ním neusnout

To by vás mělo zachránit od všeho, čemu se rozhodně chcete při používání této pomůcky vyhnout. Teď už víte, že nejsou pouze pro staré muže, kteří mají erektilní dysfunkci, a může s nimi experimentovat kdokoliv a dokonce některé druhy budou mít prospěch i pro ženy. Pokud nechcete experimentovat sami, porozhlédněte se po nějaké ženě na erotické seznamce.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.