Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Jak vyfotit sexy fotku pánských intimních partií?

2.únor 2023
Jak vyfotit sexy fotku pánských intimních partií?

Udělat dobrou intimní fotku může být nervy drásající záležitost. Především muži by si měli dávat záležet na tom, jak bude jejich chlouba na fotce vypadat. Chcete ženy přece ohromit, ne odradit. Tak čtěte pozorně náš článek a řiďte se radami, jak vyfotit tu nejlepší fotku svého přirození.

Poslat někomu fotku svého penisu samozřejmě vyžaduje špetku odvahy a vždycky existuje možnost, že reakce nebude úplně pozitivní. Co když na ni neudělá dojem? Nebo ještě hůř, co když se tomu vysměje a ukáže to svým kamarádkám? Klíčem k tomu, abyste se těmto obávaným scénářům vyhnuli, je samozřejmě trochu přemýšlet, než se do focení intimní fotky pustíte. Musíte totiž fotku svého penisu, tzv. dick pic, nejen dobře pořídit, ale také ji poslat ve správný čas.

Jak postupovat, když chcete poslat sexy foto svého penisu?

Ale popořadě: zasílání nevyžádaných nahých fotek může být považováno za formu sexuálního obtěžování - a v některých státech je skutečně trestným činem a je trestné. Ve skutečnosti by vám zaslání nevyžádané fotografie vašeho nádobíčka mohlo vynést vysokou pokutu (v některých státech Ameriky až 500 dolarů). Nehledě na právní otázky, studie z roku 2020 zjistila, že polovina žen tvrdí, že se cítí zneváženy nebo znechuceny, když dostanou nevyžádaný dick pic. To není zrovna cílem, že? Za předpokladu, že se snažíte někoho vzrušit - ne urazit nebo znechutit -, odborníci radí, že prvním krokem je získat od příjemce souhlas s tím, že vůbec chce vidět vaše intimní partie.

Andrew Mioch, sexuální kouč, autor knihy The Best She Ever Had a zakladatel společnosti Sexual Quantum Leap, radí počkat, dokud nedojde k nějakému sexuálnímu napětí prostřednictvím textové zprávy nebo v reálném životě - tak nebude mít žena pocit, že na ni nějak naléháte.

Můžete to vyzkoušet tím, že řeknete něco jako: "Jsem tak vzrušený, když přemýšlím o tom, co bych ti chtěl udělat... Chceš to vidět?" navrhuje Suzannah Weiss, certifikovaná sexuální pedagožka a rezidentní sexuoložka značky produktů pro potěšení Biird. Případně doporučuje poslat oblečenou fotku a zeptat se: "Chceš vědět, co mám pod tím?".

"Je to dobrý způsob, jak otevřít komunikační kanály, aby vám příjemkyně dala zelenou - nebo ne," říká Ashera DeRosa, licencovaná manželská a rodinná terapeutka, která se specializuje na sexuální terapii. "Je důležité číst mezi řádky. Pokud reaguje s něčím menším než nadšením, neposílejte ji."

A když máte pochybnosti, vždycky se můžete jednoduše zeptat: "Hele, můžu ti poslat něco nemravného?"

Navzdory všeobecnému přesvědčení může být pohled na penis vzrušující - ale jen pokud je dobře vyfotografován. Proto se inspirujte od odborníků, kteří dali několik klíčových rad, jež byste měli mít na paměti, až budete vytahovat fotoaparát a... no, však víte.

Jak vyfotit dick pic?

Uvolněte se

Posílat někomu fotku své zuřící erekce je najednou riskantní krok. Proto doktorka Treena Orchard, která se zabývá výzkumem sexuality, navrhuje, abyste se vyfotili v různých stavech vzrušení - jinými slovy, abyste napodobili, jak by váš penis vypadal při sexuálním aktu.

"Představte si fotky penisu jako postavy v erotickém scénáři, který sdílíte se svými partnery," říká. "Jaký příběh chcete vyprávět?"

Weiss doporučuje zarámovat fotky penisů jako striptýz. Příjemce můžete například trochu rozehřát tím, že mu pošlete fotku své boule přes kalhoty. DeRosa navrhuje, abyste před předvedením nádobíčka vyfotili ruku, jak se plíží po spodním prádle.

"Jemnost se podceňuje," dodává Kimberly Jackson, certifikovaná sexuální terapeutka a licencovaná klinická sociální pracovnice v soukromé praxi. "Někdy je silueta vzrušení stejně dobrá, ne-li lepší, než úplná nahota. Nejenže je méně riskantní, ale také ponechává více prostoru pro představivost."

Jak říká rčení: Vždycky je nechte chtít víc.

Nezahrnujte do toho svůj obličej

"Pamatujte si: žádný obličej, žádný případ," říká Ashley Cobb, sexpertka společnosti Lovehoney. "To vás ochrání před trapasem, pokud fotka nakonec unikne na internet - nemluvě o tom, že je slušná šance, že osoba na druhém konci telefonu ukáže fotku vašeho přirození svým přátelům. Neměli by, ale bůh ví, že se to stává."

Vyfoťte kromě penisu i jiné části těla, nezahrnujte ale obličej

Ale neukazujte jen svůj penis

"Stejně jako citát, i dick pic potřebuje kontext," říká Sofiya Alexandra, spolumoderátorka pořadu Private Parts Unknown. "Ukažte jí břišní svaly, trup a trochu zadku." To může také pomoci dát do souvislosti, jak velký je váš penis ve skutečnosti. Možná si myslíte, že je lepší, aby váš penis vypadal obrovsky, ale pokud to uděláte a váš penis je průměrný, nebo dokonce menší než průměrný, může mít žena pocit, že jste zkreslili pravdu. (Mimochodem, na tom, že je váš penis menší než průměr, není nic špatného - jen nikdo neocení falešnou reklamu!)

"Záleží na vás, zda se pochlubíte vypnutým hrudníkem nebo svalnatým stehnem, ale dejte příjemkyni čas od času k nahlédnutí i něco jiného než svůj penis," říká Mioch. "Pomůže to udržet její pozornost na vaší fotce déle."

Hrajte si s úhly

"Buďte kreativní, pokud jde o úhly, a prozkoumejte takové, které jsou spíše o škádlení a svádění než super explicitní," říká Kenneth Play, mezinárodní sexuální pedagog, sexuální hacker a tvůrce série Sex Hacker Pro. "Zejména ženy mají rády spíše svůdné úhly než to, že se k vašemu klenotu dostanou do těsné blízkosti."

Přemýšlejte o osvětlení

"Zvolte nějaké teplé a lichotivé osvětlení," říká Courtney Kocak, spolumoderátorka pořadu Private Parts Unknown. "Nic vás neodradí víc než penis v zářivkovém světle v koupelně. Proč je zelený? Nemá nějakou nemoc? Dick Pic nemá vypadat jako záznamy z vaší poslední lékařské prohlídky," říká.

A v podobném duchu nikdo nechce vidět slabě osvětleného pindíka. Takže se ujistěte, že je váš penis vidět jasně - v celé jeho kráse.

Nefoťte ho na záchodě

Zaprvé, osvětlení v koupelně je málokdy romantické - často je oslepující zářivka nebo tlumené a žluté. Za druhé, "záchody nejsou vzrušující," říká Play.

Proveďte nějakou úpravu

Nežijeme v 80. letech - houští nejsou moderní. Udělejte si tam dole pořádek. Nemusíte ho holit úplně dohola, ale stačí ho pěkně zastřihnout. "Udělejte si čas a připravte nádobíčko na fotografování," říká Play. "Velmi se to cení."

Když už mluvíme o hygieně - pokud držíte ptáka v ruce, možná byste se měli ujistit, že vaše nehty vypadají čistě. Pokud budou vypadat zanedbaně, může to podle Alexandry příjemkyně považovat za špatné znamení, že je to dole také nic moc.

Ukliďte si ložnici

Jak upozorňuje Mioch, žádný partner se nebude moci soustředit na váš penis, když v pozadí budou hromady starých krabic od pizzy a špinavého prádla.

"Při hodnocení penisů na OnlyFans vidím poměrně dost zanedbaných postelí a pokojů a musím říct, že to opravdu ubírá na sexappealu," říká Kocak. "I když se dívám na nádherného ptáka, část mého já si říká: 'Fuj, v takové posteli bych nikdy nechtěl mít sex'."

Protože o takovou atmosféru se nesnažíte, věnujte pět minut úklidu. "Věřte mi, že udělat předtím rychlý úklid stojí za to!" Kocak říká.

Přemýšlejte o načasování

"Poslat fotku ptáka v nevhodnou dobu může být trapné pro všechny," říká Cobb. Řekněme, že je uprostřed pracovní schůzky, kde má telefon připojený k obrazovce. Nepravděpodobná situace, ale bylo by naprosto hrozné, kdybyste zrovna v tu chvílí poslali svoji intimní fotku. "Pokud si nejste jisti, co vaše partnerka dělá, napište prosté 'Ahoj, nemáš čas? Chci ti něco ukázat ;)', abyste si ověřili, jestli je vhodná doba," říká Cobb.

A v neposlední řadě - bavte se!

I když byste tomu měli věnovat čas, neměli byste to přehánět. Posílání sexy fotek je stejně tak pro vás jako pro druhou stranu, takže pokud si neužíváte proces jejich pořizování a všechno to koketní škádlení, které s tím souvisí, pak pro vás posílání fotek svých intimních partií nemusí být to pravé.

Až se vám podaří si vyfotit skvělou fotku svých intimních partií, nezapomeňte ji nahrát jako erotickou fotku na svém profilu na sex seznamce!

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.