Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Jak udělat ženě masáž, která povede ke skvělému orgasmu

31.srpen 2017
Jak udělat ženě masáž, která povede ke skvělému orgasmu

Každý muž, který by chtěl umět potěšit ženu, by si měl přečíst tento návod, jak udělat ženě takovou masáž, která ji dovede k pěkně divokému orgasmu. Možná díky tomu zažije nejlepší noc svého života...

Jestliže chcete nadmíru potěšit a zároveň uspokojit ženu, už nemusíte hledat žádné další praktiky, polohy a triky, jak to udělat, protože ten nejlepší tip vám dáme právě teď. 

Každý má rád sex, ale dynamika smyslné masáže je něco úplně jiného. Je to všechno o tom, že vše přijímá od vás. Ať už se jedná o výročí, rande nebo jen "normální" úterní večer, neexistuje nic jiného, co by v ní zanechalo takový pocit, že je ctěna, opečovávána, milována a zároveň pěkně vzrušená. I když jste třeba nikdy žádnou erotickou masáž ještě nezkoušeli, když budete následovat naše tipy, jak na to, bude mít po této masáži nezapomenutelné zážitky.

Mějte na paměti, že jen velmi málo žen někdy získalo tento druh oddané, zdravě smyslné pozornosti, která je ve své podstatě přínosná a uctivá. V závislosti na ženě a jejích minulých zkušenostech může být neuvěřitelně uzdravující. Je docela běžné, že v průběhu masáže uvolní emoce a začne například plakat. Což je naprosto v pořádku. Udržujte klid, dělejte pauzy, milujte ji a masírujte.

Zde je způsob, jak dát ženě smyslnou masáž tak, aby si ji co nejvíce užila:

Nachystejte prostředí

Většina žen tíhne k tomu, vnímat hodně atmosféru a celkové souvislosti. Aby mohla být schopna se zcela vnitřně uvolnit, vnější prostředí musí přispívat k tomuto jejímu uvolnění.

  • Ujistěte se, že místnost je dobře uklizená a čistá (prádlo je složeno a odloženo, čisté povrchy).
  • Používejte pouze svíčky, ne žárovky, ani jiný druh světla.
  • Zapalte vonné tyčinky s jemnou vůní.
  • Umístěte na zem nebo do postele měkké přikrývky a polštáře.
  • Přehrávejte jemnou, relaxační, ambientní hudbu (nature inspired ambient).
  • Odstraňte veškeré rozptýlení a ujistěte se, že jste vypnuli všechna pípnutí veškeré elektroniky, popřípadě tuto elektroniku odstraňte z místnosti.

Připravte si olej

Použijte přírodní, čistý olej, jelikož jím nebudete ženu masírovat pouze zvenčí, ale i uvnitř. Mým osobním favoritem je kokosový olej, který je přírodní, pouze s přírodní příjemnou vůní a bez jakýchkoliv konzervantů a jiných chemických přísad. Dejte do misky na okraj postele několik polévkových lžic tohoto oleje. Pokud chcete trochu změnit jeho vůni, můžete přidat i nějaký přírodní esenciální olej, nicméně čistá kokosová vůně je opravdu příjemná. Také byste se měli přesvědčit, že teplota oleje je příjemná na pokožku, abyste ženu nepolekali. Jestliže je olej pokojové teploty nebo chladnější, třete před položením na tělo 5 - 10 sekund ruce o sebe, abyste vytvořili příjemnou teplotu. Chcete, aby vše bylo příjemné a uklidňující. Poslední věc, kterou chcete, je, aby se lekala vašich doteků nebo se třásla zimou.

Dopřejte své partnerce erotickou masáž

Používejte lehké, jemné doteky

Klíčové slovo pro vás je "smyslné". Smyslnost je o provokaci, stimulaci a trénování smyslů. Neděláte to, abyste se zaměřovali na hluboko uložené tkáně, abyste vyřešili chronickou bolest kolene nebo léčili její skoliózu. Vaším úkolem je přinést každý kousek její pozornosti k jejímu tělu a k místu, kde se s ním dotýkají vaše ruce. Buďte progresivní, co se týče tlaku a intenzity. Čím lehčí a delší budou vaše pohyby rukou, tím smyslnější masáž bude. Pokud potřebujete nějakou pomoc, abyste udrželi rytmus, zkuste si představovat, že se vše děje zpomaleně nebo jako kdyby žena spala a vy jste se ji snažili nevzbudit. Pokud opravdu při masáži usne, je to v pořádku a nemusíte si dělat těžkou hlavu z toho, že by jí to třeba nebavilo. Neberte si to osobně a neurážejte se. Jen to znamená, že je tak moc uvolněná, což je skvělé, odvedli jste dobrou práci.

Začněte dlouhými, jemnými tahy celými dlaněmi po jejích zádech směrem nahoru a zpět dolů po jejích rukou. Používejte při tom vlnění, abyste její nervová zakončení drželi nabuzená (můžete i různě vířit a vlnit vašima rukama po celém jejím těle tak, že nebude předvídat váš další pohyb a místo, kde se jí dotknete). Budete si díky tomu i zlepšovat své palpační schopnosti (palpace zjišťuje napětí a problémové oblasti pomocí prstů a jejich tlaku na kůži). Pokud najdete nějaké zatuhlé místo, zkuste se mu věnovat trochu více pomocí hlubokých a opakovaných pohybů. Na toto místo použijte zpevněné prsty nebo loket, vše ovšem jemně a opatrně. Buďte s touto technikou velmi opatrní. Může to být šíleně uspokojující, ale i intenzivní a bolestivé. Dělejte to velmi, velmi pomalu, a poslouchejte její dýchání, abyste zjistili, jak se v tu chvíli cítí.

Komunikujte

Jednou za čas zkontrolujte, jak jste na tom s tlakem na její tělo, aby jí to nebylo nepříjemné. Některé části jsou více, některé méně citlivé než ty ostatní, takže možná bude chtít, abyste změnili vaše doteky odpovídajícím způsobem tak, aby jí to bylo co nejvíce příjemné. Zeptejte se jí, zda jsou nějaké oblasti, které si říkají o to, aby se jim věnovala větší pozornost. Toto nejenže exponenciálně zvýší její uspokojení, ale také vás to naučí, co se jí opravdu líbí a zanechá vás to celkově více sebevědomé, protože ona je teď spokojená a můžete za to vy a nikdo jiný.

Vygradujte situaci

Mějte na paměti, že pointa smyslné masáže je obrovské škádlení od počátečních nejjemnějších doteků na zádech až po úplnou manuální stimulaci jejích intimních partií. S nikým nezávodíte. Chcete budovat napětí a očekávání. Jak postupujete, namažte ji olejem na prsou a kolem stehen, ale nezastavujte se tam a věnujte dostatek času jejím zřetelějším erotogenním zónám

Začněte hlavou, pokračujte krkem, rukama, dlaněmi, nohama, zadkem a chodidly. Pak ji otočte a pokračujte břichem, prsy, vnitřními stehny a konečně genitáliemi

Když se dostanete k vagíně, pracujte na ní zvenčí, vrstvu po vrstvě. Dejte tomu dostatek času, tolik, kolik jste jí ještě nikdy nevěnovali. Lehce zdvihněte záhyby na stehnech na obou stranách. Pokud jste nevěděli, klitoris není jen malá žárovka v horní části vaginálního otvoru, ale je tvarována spíše jako vidlice a je tudíž na obou stranách. Zdvihněte a jemně tahejte za stydké pysky. Laskejte všechno. Nikam nespěchejte. Když se dostanete dovnitř vagíny, použijte stejnou filosofii lehkých a jemných doteků a obzvláště se zaměřte na bod G, který najdete na prvních několika centimetrech horní stěny vagíny. Sledujte její dech a postupně podle něho zvyšujte intenzitu a rychlost. Opakujte to tak dlouho, jak vás to bude oba bavit a budete si to užívat. 

Pak už záleží jen na vás, jak budete dále pokračovat. Někdy je nejlepší sex úplně vynechat. Učiníte tak tuto zkušenost ještě jedinečnější tím, že se bude jednat pouze čistě o její uspokojení, bude vám za to ještě vděčnější. Ale jestliže bude vyloženě sex vyžadovat, tak proč jí její přání nesplnit?

Pamatujte na to, že si na celou tuto záležitost musíte vynahradit dostatek času a že byste měli udělat vše pro to, aby vás nikdo nevyrušoval (a to ani vaše děti, ani domácí mazlíčci). Seznámit se ženou, které byste mohli takovouto smyslnou erotickou masáž dopřát, se můžete na erotické seznamce.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.