Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Jak správně vyprstit ženu?

11.srpen 2022
Jak správně vyprstit ženu?

Prstění může být pro ženy velmi příjemné, ať už je součástí předehry, nebo hlavního aktu - pokud je dobře provedeno. Špatná stimulace prsty je nejen opravdu nepříjemná, ale může být i neuvěřitelně bolestivá! Naštěstí pokud si nastudujete anatomii vulvy a budete se svou partnerkou komunikovat, můžete techniku prstění zlepšit.

Nejprve si ujasněme, co přesně prstění je. Prstění může znamenat jakoukoli formu "ruční" stimulace partnerčiných genitálií (uvnitř i zvenčí), ale když většina lidí mluví o prstění, má na mysli vaginální stimulaci pomocí prstů. Existuje spousta způsobů, jak můžete stimulovat partnerčinu vagínu, ale podle sexuálního pedagoga Tucka Malloye jsou prsty tím nejlepším nástrojem.

"Mnoho z nás má větší kontrolu nad tím, jak používat prsty, než hračku nebo penis," vysvětluje Malloy. "Jsou plné nervových zakončení, díky čemuž velmi dobře cítíte, kde se co nachází, a dotýkáte se vulvy specifickými způsoby." Každá vulva je jedinečná a neexistuje žádná univerzální metoda. Přesto existuje několik univerzálních tipů, které by vám mohly pomoci vzít partnerovo potěšení doslova do vlastních rukou.

Jak říká sexuální pedagožka Luna Matatas: "Prsty jsou erotické hračky, které máme vždy u sebe." A je to tak. Tak je využijte! Přinášíme vám návod, jak se v prstění zlepšit.

Musíte vědět, kam míříte

Začněme krátkou lekcí anatomie. Vulvu tvoří stydké pysky, vnitřní stydké pysky, vnější stydké pysky, klitoris, poševní vchod a perineum. Všechny tyto oblasti jsou citlivé na dotek, ale existuje několik center rozkoše, která obzvláště dobře reagují na stimulaci rukou: klitoris a bod G.

Klitoris má přibližně 8 000 nervových zakončení, což je zhruba dvojnásobek co v penisu, a je pravděpodobně větší, než si myslíte. Většina lidí zná drobný hrbolek v horní části vulvy (to je žalud klitorisu), ale většina klitorisu je ve skutečnosti pod kůží. Celá struktura se táhne po stranách vulvy a zasahuje až pět centimetrů dovnitř těla. Klitoris můžete stimulovat zevně hlazením "žaludu" nebo jemným tlakem na vulvu, nebo jej můžete stimulovat zevnitř pochvy nalezením bodu G.

Podle úvodníku z roku 2022 publikovaného v časopise Sexual Medicine Reviews Journal je bod G centrem rozkoše, kde se setkává pět různých struktur: klitoridální krura, klitoridální bulbus, periuretrální žlázy, močová trubice a přední stěna pochvy. Tato oblast se nachází asi dva centimetry uvnitř pochvy na přední straně poševní stěny. Bod G své partnerky můžete najít tak, že v okamžiku, kdy je vaše partnerka vzrušená, do něj vložíte jeden nebo dva prsty a stočíte je směrem k přední části partnerčina těla (k bříšku). Pokud ucítíte hrbol nebo houbovitou strukturu, jste na správném místě!

Klitoris a bod G jsou nejznámějšími ženskými centry rozkoše, ale tělo každého člověka je jedinečné. Vaše partnerka může nejlépe reagovat na hlubokou penetraci, nepřímou stimulaci klitorisu, stimulaci bradavek nebo něco jiného. Nejlepší způsob, jak najít její citlivá místa, je věnovat pozornost jejím fyzickým a slovním signálům.

Teď, když už znáte cestu k partnerčině vulvě a vagíně, jste připraveni začít s prstěním!

Naučte se, jak správně vyprstit svoji partnerku

Jak přivést ženu k orgasmu pomocí prstů?

Udržujte čistotu

Nikdo nechce mít ve vagíně koření z brambůrek! Než začnete partnerku prstit, umyjte si ruce. "Vagína má svůj vlastní bakteriální ekosystém," vysvětluje Matatas. "Chceme co nejlépe omezit výskyt vnějších bakterií." Ujistěte se, že máte ostříhané a zapilované nehty, abyste jí nezpůsobili řezné rány nebo odřeniny.

Zeptejte se partnerky, co se jí líbí

"Vždy je prospěšné začít sexuální akt tím, že si promluvíte o svých specifických přáních nebo omezeních," říká Malloy. Dokonce i v kontextu dlouhodobého vztahu může tělo vašeho partnera v různých dnech toužit po různých pocitech.

Nezapomínejte také na komunikaci během sexu. "Řekněte partnerce, že oceníte zpětnou vazbu, a dejte najevo své nadšení z toho, že můžete zjistit, jak bude její tělo reagovat," říká Matatas.

Je to také skvělá příležitost zkontrolovat s partnerkou postupy bezpečného sexu. Pokud je prstění jediným sexuálním aktem v nabídce, riziko šíření nebo nákazy pohlavně přenosnou chorobou je sice nízké, ale není nulové. Pokud máte více partnerů, pokud jeden z vás žije s chronickou pohlavně přenosnou chorobou nebo pokud už je to nějaký čas, co byl některý z vás testován na pohlavně přenosné choroby, používání latexových nebo nitrilových rukavic zajistí co nejbezpečnější zážitek.

Nejprve partnerku nažhavte

Když začnete partnerce ihned stimulovat klitoris nebo vagínu, může jí to odradit. "Pro spoustu lidí je to trochu šok," říká Malloy. Než se pustíte do práce, věnujte chvíli líbání a hlazení partnerky. Čím více bude vaše partnerka vzrušená, tím citlivější bude její vulva.

Používejte lubrikant

Partnerčina vagína bude pravděpodobně při vzrušení vlhká, ale trocha lubrikace navíc může prstění zpříjemnit. "Lubrikant uvnitř i vně může snížit tření, což snižuje napětí na kůži vulvy a vaginální tkáň," říká Matatas.

Studie z roku 2011 zjistila, že kromě toho, že používání lubrikantu usnadňuje penetraci, ve skutečnosti zvyšuje sexuální potěšení žen. Jen se před nanášením nezapomeňte poradit s partnerkou o jejích preferencích ohledně lubrikantů a alergiích na konkrétní složky.

Vnímejte reakce své partnerky a komunikujte

Nezapomeňte, že pokud vaše partnerka potřebuje lubrikaci, neznamená to, že ji vy nebo váš společný sex nevzrušujete. Léky, hormonální nerovnováha, menopauza, stres a dehydratace mohou snižovat přirozenou lubrikaci pochvy. Lidé s vulvou, kteří podstoupili operaci změny pohlaví, mohou produkovat velmi málo lubrikace nebo vůbec žádnou. Lidé s napjatými svaly pánevního dna nebo poševními jizvami mohou navíc zjistit, že průnik je bez další lubrikace bolestivý. Některá těla prostě potřebují trochu pomoci, aby pro ně byly intimní hrátky příjemné, a na tom není nic špatného.

Začněte pomalu

Než zasunete prsty do partnerčiny vagíny, zaměřte se na její klitoris a vulvu. Samozřejmě můžete použít ústa, pokud má vaše partnerka ráda orální sex, ale prsty mohou nabídnout trochu větší všestrannost.

"Prsty jsou hbité - můžete se dostat do štěrbin, například po stranách klitorisu a stydkých pysků, a můžete opravdu snadno upravovat tlak a rychlost," říká Matatas.

Jemně hladit partnerčiny stydké pysky, kroužit prstem kolem klitorisu, nebo poskytnout přímou stimulaci klitorisu, pokud partnerka touží po intenzivních pocitech. Můžete ji také nechat se třít o vaši dlaň nebo stehno a zapojit tak části klitorisu, které probíhají po obou stranách vulvy.

Stimulujte její bod G

Jakmile je vaše partnerka připravena na vaginální penetraci, buďte jemní a začněte lehce jedním prstem. Abyste dosáhli partnerčina bodu G, stačí zasunout prst asi na dva centimetry.

"Začněte s pomalým zasouváním jednoho prstu, přičemž bříška prstů třete podél přední stěny pochvy směrem k pupíku," říká Matatas. Nahmatejte tkáň, která je houbovitá a pevná. Jakmile jste ve správné oblasti, Malloy doporučuje přitlačit prst směrem k partnerčině stydké kosti pohybem "pojď sem". Pokud o to partnerka požádá, přidejte větší tlak, rychlost nebo více prstů, případně zkuste jemné přirážení.

Důsledná stimulace bodu G by mohla usnadnit squirting, ke kterému dochází, když ženy uvolňují tekutinu močovou trubicí. Pokud už má vaše partnerka se squirtingem zkušenosti nebo ho chce vyzkoušet, hoďte pod sebe ručník a jděte do toho. A nezapomeňte - není to moč!

Jděte hlouběji

Některá těla dávají přednost lehké stimulaci, ale pokud vaše partnerka touží po plnějším pocitu, použijte nejdelší prsty k hlubšímu přirážení. Hlubší průnik by mohl stimulovat partnerčin přední fornix neboli bod A, erotogenní zónu asi čtyři až šest centimetrů uvnitř pochvy na přední straně poševní stěny.

Přiveďte partnerku k orgasmu stimulací rukou

Chcete-li najít partnerčin bod A, posuňte prsty několik centimetrů za bod G a jemně přitlačte na různé části její poševní stěny. Pokud vaše partnerka fyzicky nebo slovně reaguje slastí, když stimulujete určitou oblast, zůstaňte na místě a pokračujte! Pokud se vám nedaří najít partnerčina vnitřní centra rozkoše, Matatas doporučuje držet prsty v klidu, zatímco partnerka proti nim přiráží.

Pokud má vaše partnerka ráda velký tlak a obvod, můžete zkusit zasunout celou ruku. "Fisting může úspěšně stimulovat mnoho různých citlivých oblastí vaginálního kanálu najednou, což vede k intenzivnímu potěšení celého těla," říká Malloy.

Pokud chce vaše partnerka vyzkoušet fisting, ujistěte se, že je dostatečně nažhavená, a použijte hodně lubrikantu. Stiskněte všechny prsty k sobě do tvaru "kachničky" a pomalu je zasuňte do partnerčiny vagíny. Je důležité, abyste po celou dobu s partnerkou komunikovali a přestali, jakmile ji něco zabolí. Pokud se vám podaří zasunout pouze prsty, je to v pořádku! Partnerčino tělo vám ukáže, na co má, a přidaný obvod čtyř nebo pěti prstů může být vše, co potřebuje. Pokud jste schopni zasunout ruku za klouby, můžete ji pak opatrně zatnout v pěst. Nechte partnerku, aby přirážela proti vaší pěsti, nebo jemně pohybujte zápěstím, abyste zajistili rytmický tlak proti přední části poševní stěny.

Až bude partnerka připravena fisting ukončit, roztáhněte prsty a pomalu ruku vyjměte, zatímco partnerka pomocí svalů pánevního dna pomůže vaši ruku vytlačit.

Kombinace dráždění prsty s jinými formami stimulace

Pro mnoho žen je prstění nejlepší v kombinaci s jinými formami stimulace. Studie z roku 2017 publikovaná v časopise Sex and Marital Therapy totiž zjistila, že pouze 18 % žen dokáže dosáhnout orgasmu pouze vaginální penetrací.

"Mnoha ženám se během prstění líbí orální stimulace vulvy nebo análního otvoru," říká Matatas. "Zapojení blízkých citlivých míst může zvýšit intenzitu pocitů a úroveň vzrušení." Matatas také doporučuje spojit prstění s líbáním, anální penetrací, hrou s bradavkami, sprostou mluvou nebo erotickými hračkami, které mohou poskytnout stimulaci klitorisu nebo análu.

Při praktikování manuální stimulace nezapomeňte, že může chvíli trvat, než najdete konkrétní formy stimulace, které vaší partnerce vyhovují. "Existuje mnoho způsobů, jak stimulovat vagínu prsty," říká Malloy. "Pokračujte v objevování a zkoušení nových věcí."

Existuje mnoho technik pro stimulaci erotogenních zón ženy. Zvolte tu, která vaší partnerce udělá radost a přinese největší uspokojení.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.