Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Jak správně orálně uspokojit ženu?

25.srpen 2022
Jak správně orálně uspokojit ženu?

Orální sex, cunnilingus, lízání: ať už tomu říkáte jakkoli, orální uspokojování ženy může být dokonalou cestou k velkému orgasmu vaší partnerky. Víte ale, jak na něj?

Ve skutečnosti je orální sex všeobecně známý jako nejspolehlivější způsob, jak přivést ženu k orgasmu. Studie z roku 2017 publikovaná v časopise Sex and Marital Therapy zjistila, že pouze 18 % žen dokáže dosáhnout orgasmu pouhou penetrací. Zbytek potřebuje k vyvrcholení stimulaci klitorisu, a to staví orální sex do popředí. Studie z roku 2019 navíc zjistila, že páry, které poskytují a přijímají orální sex, udržují dlouhodobě šťastnější a sexuálně aktivnější vztahy.

Kde je problém? Mnoho mužů neví, co tam dole vlastně dělat. Pokud stále děláte abecedu jazykem a myslíte si, jak to děláte správně, pak je čas naučit se v orálním sexu nové techniky.

Naštěstí existuje spousta způsobů, jak zlepšit techniku orálního sexu, a komunikace s partnerkou může mít velký význam. Máme pro vás všechny informace potvrzené odborníky, které potřebujete k tomu, abyste se v této intimní oblasti zlepšili - od zapojení hraček přes zkoušení různých poloh až po používání jazyka jedinečnými způsoby. Toto jsou nejlepší tipy pro orální sex, až se příště budete chystat uspokojit svou partnerku pusou.

Tipy, jak dobře vylízat ženu

Ujistěte se, že se vaše partnerka cítí pohodlně

I když je orální sex pro spoustu lidí příjemný, ne každá žena chce mít partnerovu tvář mezi nohama. Nemusí se jim líbit pocit orálního sexu nebo je představa, že by měly orální sex přijímat, může zneklidňovat. Mnoho kultur ženám říká, že jejich genitálie jsou "špinavé" a že vulva musí vypadat určitým způsobem, a tato sdělení se mohou dostat do hlavy vaší partnerky.

"Některé ženy se stydí za vůni, chuť a vzhled své vulvy a některým je nepříjemné, že je na ně upřena veškerá pozornost," vysvětluje sexuální pedagožka Erica Smith.

Pokud vaše partnerka říká, že orální sex nepřipadá v úvahu, pak nepřipadá v úvahu. Existuje spousta jiných způsobů, jak si můžete užívat těla toho druhého. Pokud však vaše partnerka chce vyzkoušet orální sex, ale je nervózní z toho, že se budete přibližovat k jejím genitáliím, nabídněte jí pár povzbudivých slov. "Hlasitě vyjadřujte uznání partnerčině tělu - včetně její chuti," říká Smith.

Vzrušte svou partnerku

Místo toho, abyste se jako olympijský plavec vrhli po hlavě do vulvy, zvolte svůdné zahřívání. Začněte polibky na krk. Pak se přesuňte na břicho, vnitřní stranu stehen a okolí vulvy. Jazykem přejíždějte kolem bradavek. Pokud má vaše partnerka ráda perverznější hrátky, zkuste nějaké oplzlé řeči, výprask nebo hraní rolí - cokoli, co ji dostane do nálady.

Očekávání vám oběma může pomoci vžít se do svých těl a cítit se při tomto společném zážitku dobře. Ať už je vaše setkání s cunnilingem jakkoli nezávazné, sex, který spolu prožíváte, si zaslouží úctu a respekt.

Zaujměte polohu

Existuje spousta sexuálních poloh pro poskytování a přijímání orálního sexu, ale některé jsou lepší než jiné. "Ať si žena lehne na záda na postel nebo gauč a trochu se nakloní ke kraji - pak může muž klečet na podlaze," navrhuje Smith. Když si pod kolena dáte polštář nebo srolovanou podložku na jógu, může být tato poloha o něco pohodlnější. Partnerčiny nohy si přehoďte přes ramena, abyste měli snadnější přístup k jejímu klitorisu. Některé ženy dávají přednost tomu, že si stoupnou a opřou se o zeď, zatímco jejich partner klečí před nimi. A samozřejmě existuje i "queening" neboli sezení na obličeji.

Než se vrhnete na partnerčin klitoris, nejprve ji vzrušte

"Pro ženu může být také pohodlné a opravdu příjemné sedět na partnerově tváři - zejména pokud se může předklonit a opřít se o čelo," říká Smith. Tato poloha je skvělá i pro muže, protože si můžete lehnout na záda a užívat si partnerčino potěšení s minimálním zatížením krku.

Ať už si vyberete jakoukoli polohu, ujistěte se, že v ní vydržíte delší dobu - křeč v ramenou by mohla uspokojování zastavit.

Zpočátku se věnujte větší ploše

Nejděte rovnou na klitoris! Místo toho se zpočátku rozhodněte pro široký, jemný tlak. Kenneth Play, mezinárodně uznávaný sexpert, doporučuje používat nejprve plochu jazyka a místo jazyka pohybovat hlavou. Tím se vytvoří větší povrchová plocha, což je pro většinu žen zpočátku lepší pocit.

Měli byste trochu znát anatomii ženského těla

Než začnete partnerčin klitoris olizovat jako lízátko, ujistěte se, že jste na správném místě.

"Klitoris je ve skutečnosti mnohem větší struktura, než jakou vidíme navenek," říká Smith. Většina klitorisu se nachází pod kůží. Má tvar vidlicové kosti a jeho dvě části se táhnou po stranách vulvy. Možná si všimnete, že vulva vaší partnerky během sexu zduří - to proto, že klitoris je plný erektilní tkáně, která se zvětšuje v reakci na vzrušení.

Když mluvíme o "nalezení klitorisu", máme většinou na mysli klitoris, malý citlivý uzlík na vrcholu vulvy, kde se stýkají vnitřní stydké pysky. Pokud nemůžete najít partnerčin klitoris očima, můžete ho najít jazykem. Pokud se stále cítíte ztraceni, požádejte partnerku, aby vás navedla.

Na začátku zlehka

Když začínáte s orálním sexem, platí, že zlehka je to lepší. Tato oblast je citlivá - klitoris má asi 8 000 nervových zakončení!- takže na to nejděte moc tvrdě. Můžete dokonce začít nepřímou stimulací a lízat kolem klitorisu v kruzích. Klitoris a vulva obvykle vyžadují různé míry přitlačení, pokud jde o doteky a lízání, takže věnujte pozornost slovním a fyzickým pokynům své partnerky.

"Když začnete lehčeji, můžete tlak stupňovat podle toho, jak roste její vzrušení, ale pokud máte pochybnosti, vždy nejdříve přejděte k lehčímu," říká Lucy Rowett, sexuální koučka a klinická sexuoložka.

Používejte jen špičku

Pokud má vaše partnerka ráda cílenější, přesněji zaměřené potěšení, doporučuje Play při orálních hrátkách používat špičku jazyka. "Špička jazyka může vyvinout cílenější tlak a pohyb, zejména jakmile se žena víc vzruší. Nezapomeňte věnovat pozornost hmatovým vjemům jazyka, abyste se ujistili, že skutečně olizujete klitoris a ne jen tak někde okolo. Je to častější problém, než si myslíte."

Zůstaňte tam dole tak dlouho, jak to bude potřeba

Jednou z hlavních věcí, která brání ženám dosáhnout orgasmu při orálním sexu, je strach, že jim to "trvá příliš dlouho" nebo že jsou "sobecké". To znamená, že od vás budou potřebovat hodně povzbuzování.

Věnujte se intimním partiím své partnerky tak dlouho, jak jen bude třeba

"Dejte jí najevo, že tam budete tak dlouho, jak to bude potřeba, že jde jen o její potěšení a že na ní není vyvíjen žádný tlak, aby se udělala," říká Rowett.

Zeptejte se partnerky, co při orálním sexu chce

Projevení zájmu o to, co vaší partnerce přináší potěšení, je velmi vzrušující. Tělo každého člověka je jiné a lidé si užívají stimulaci různými způsoby. Zeptejte se partnerky, co chce, abyste jí dělali. Pokud si není jistá, zkuste se jí dotýkat různými způsoby a povzbuďte ji, aby vám řekla, co je jí příjemné.

Určitě se tak dá vést jiskřivý dirty talk. Jde o to, že neumíte číst myšlenky. Zeptejte se a pak udělejte přesně to, co vám řekne. Dodržování pokynů ukazuje, že aktivně nasloucháte. Pokud si nejste jisti, kde začít, zde je několik příkladů, jak si při orálním sexu vyžádat zpětnou vazbu:

  • "Chceš, abych to udělal silněji, nebo jemněji?"
  • "Líbí se ti, když dělám jazykem X?"
  • "Nevadilo by ti, kdybych do tebe strčil prsty?"
  • "Chceš, abych pokračoval?"

Použijte prsty

Zatímco lížete partnerčin klitoris, použijte dlaň k tlaku na zbytek vulvy (tím stimulujete celé tělo klitorisu) nebo jemně zatlačte těsně nad její stydkou kost, abyste jí poskytli malý tlak na bod G z vnější strany těla.

Pokud má vaše partnerka ráda vaginální stimulaci, pronikněte do pochvy jedním nebo dvěma prsty. Vaší partnerce se může líbit přirážení, pohyb "pojď sem" nebo soustavný tlak na přední část poševní stěny. Prst můžete zasunout i do zadních vrátek - tedy pokud to má ráda. Jen mějte na paměti, že při análních hrátkách musíte používat lubrikant.

Přihoďte nějaké hračky

Ústa a prsty jsou úžasné, ale nemusí to být jediné nástroje ve vaší výbavě. Zařazení vibrátorů a dalších erotických hraček může celý zážitek ještě zintenzivnit. Zkuste jazykem objíždět klitoris, zatímco do partnerčiny vagíny zasunete vibrátor nebo vibrátor na bod G. Můžete také nechat partnerku nosit anální kolík, abyste stimulovali i anální otvor. Pokud se jí nelíbí anální penetrace, ale je otevřená jiným typům hrátek se zadečkem, použijte vibrátor ke stimulaci análního otvoru a perinea, zatímco jazykem budete stimulovat klitoris.

Pokud jste vibrátor na partnerku ještě nikdy nepoužili, požádejte ji, aby vám nejprve ukázala, jak ho ráda používá.

Na konec si nechte sání klitorisu

Slyšeli jste už o přístroji Womanizer nebo Satisfyer? Tyto sací hračky na klitoris používají kombinaci sání a vzduchu k obemknutí okolo klitorisu a simulují orální sex. Jsou nesmírně populární - což je důvod, proč může být dobrý nápad napodobit tento pocit vlastními ústy.

Zapojte k orálnímu uspokojování i své ruce či erotické hračky

A pokud vás napadne přidat sací erotickou hračku, zatímco pro penetraci použijete ruce nebo jazyk, jděte do toho!

Věnujte pozornost řeči těla své partnerky

Pokud vám partnerka tlačí vulvu do obličeje a sténá, můžete si být docela jistí, že to, co děláte, funguje. Pokud se odtahuje nebo mlčí, zkuste něco jiného. A ještě jednou, pokud si nejste jisti, zda je vaše technika to, co partnerčino tělo potřebuje - ptejte se.

Doufejme, že vaše partnerka bude reagovat sténáním a nadšenou zpětnou vazbou. "Některé ženy se však stydí a za vydávání zvuků se stydí," říká Smith. "Pokud máte pochybnosti, zeptejte se!"

Užijte si to!

Při cunnilingu jde především o potěšení partnerky, ale to neznamená, že si nemůžete sami také užívat. A pokud vaše partnerka pozná, že vás to baví, může to pro ni být ještě žhavější zážitek!

"Stejně jako je mnohem žhavější, když je na partnerovi vidět, že si orál skutečně užívá, když dáte najevo, že vás to baví a je to opravdové, na technice tolik nezáleží," říká Rowett.

Tipy na orální sex od samotných žen

Abychom vám poskytli ještě více tipů, přinášíme vám několik šťavnatých rad o prvotřídním cunnilingu od žen, které orální sex rádi přijímají:

♥ "Dělejte to, čemu říkám technika zipu: Lízejte od štěrbiny vaginálního otvoru nahoru ke klitorisu a pak zpět dolů. Jako když zapínáš zip." - Jane, 30 let

♥ "Jednou jsem byla s klukem, který mi bez legrace okusoval klitoris. Jako by byl lidské struhadlo na sýr. Tohle nikdy nedělej!" - Gabby, 31 let

♥ "Nezapomeň na vagínu! Když dělám kroužky na klitorisu, ráda si do ní zasouvám i vibrátor na bod G. Vždycky se mi to líbí. Pak ho nakloním nahoru, abych zasáhla bod G." - Shae, 30 let

♥ "Při používání vibrátoru na klitoris mi strč ukazováček do análu a palec do vagíny. Pokud tě anální průnik nebaví, můžeš ho jen třít kolem dokola. Je to neuvěřitelný pocit." - Grace, 26 let

♥ "Když mi někdo líže klitoris tak, jak to mám ráda, většinou ho chytnu za hlavu a boky mu vmáčknu do obličeje, abych ještě víc přitlačila. Myslím, že to není ani tak tip, jako spíš znamení, že se mi opravdu líbí, co tam dole děláš." - Brit, 27 let

♥ "Nikdy jsem neměla ráda zahřívací lubrikanty, ale strčit kostku ledu do vagíny před lízáním klitorisu je ÚŽASNÉ." - Nicki, 37 let

♥ "Zůstaň důsledný. Vždycky mi někdo olizuje klitoris, stydké pysky nebo cokoli jiného a pořád se pohybuje. To mi nedává dost času na to, abych si něco užila. Pokud něco funguje, dělej to dál." - Rosie, 23 let

Muži už ví, jak dopřát nádherný orální sex ženám. Ale ženy, víte, jak dopřát to samé mužům? Mrkněte na náš předchozí článek o správných technikách pro orální uspokojení muže!

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.