Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Jak namasírovat partnera

17.červen 2021
Jak namasírovat partnera

Partnerská masáž může být skvělým způsobem, jak si utužit vztah, prohloubit intimitu, ale také úžasnou předehrou. Jak to udělat, aby vás masáž potěšila a třeba i nažhavila oba dva?

Nemáte nějak poslední dobou náladu na intimnosti? I když se necítíte zrovna sexy, může vám pomoci několik jednoduchých věcí.

Hračky jsou samozřejmě oblíbenou možností, stejně jako oblékání, ale v poslední době se velmi podceňuje síla doteků - a masáž může být příjemným způsobem, jak se uvolnit a intimně se (opět) sblížit se svým partnerem. Možná jste takovou masáž vždycky chtěli zkusit, ale nevěděli jste, kde začít. Nebo jste to možná už zkoušeli a nedostalo se vám od vaší druhé polovičky takové pochvaly, v jakou jste doufali...

Masérka a členka Therapy Directory Rosemary Tarrant se podělí o to, jak provést dobrou (a bezpečnou) masáž doma, takže nebudete muset chodit na za žádnými maséry. Vysvětluje, že méně je někdy více, obzvlášť v případě masáže, kterou provádíte sami doma.

"Páry mohou při masáži zažít hlubší spojení a zdůrazňuji, že nejlepší je postupovat 'pomalu a jistě'," říká Rosemary.

Zde jsou její tipy pro blahodárnou a bezpečnou masáž:

Stanovte si časový limit masáže

"Důležité je dohodnout se na délce trvání masáže. Masér nemusí být zvyklý masírovat, a protože se při masáži používají svaly paží, zápěstí a prstů, je třeba zajistit, aby nedocházelo k nadměrnému zatěžování," říká Rosemary.

Pro začátek doporučuje 15-20 minut. Pak se můžete vyměnit.

Zajistěte si správné prostředí

Ztlumení světel může být velmi užitečné pro nastolení té správné atmosféry. Dále je důležité, aby bylo v místnosti teplo, protože pomáhá uvolnit svaly. Další věc, kterou je třeba zvážit, je prostor, kde se masáž budete provádět, což bude pravděpodobně na lůžku.

Rosemary říká: "Je důležité, aby měl masírovaný hlavu rovně, když leží obličejem dolů, aby svaly zůstaly co nejvíce uvolněné, takže položení polštáře pod hrudník a dalšího pod čelo mu může umožnit dýchat."

Dávejte pozor na tlak a sílu

"Tlak je opravdu důležitý, nemá být tak lehký, aby působil lechtivě, avšak ani příliš velký, ten způsobí stažení svalů a nepomůže," dodává Rosemary. Když použijete jen lehký tlak, člověku sice neublížíte, ale nebude to mít ten správný efekt. Velkým tlakem však můžete partnerovi způsobit zranění. "Překročení prahu bolesti nad sedm z deseti není prospěšné. Sledujte, co váš partner říká nebo předvádí svým tělem a řiďte se podle toho. Zatínání rukou v pěst, pohybující se chodidla nebo nohy mohou být známkou nepohodlí, proto se raději partnera zeptejte."

Dejte pozor na tlak a sílu, kterými partnera masírujete, vždy se ujistěte, že se mu masáž líbí

Po celou dobu masáže spolu komunikujte

Rosemary dodává, že pokud příjemce dává zpětnou vazbu, že se mu to, co děláte, líbí, pak tam prostě zůstaňte.

Nemusíte namasírovat celé tělo najednou, takže poslouchejte, co vám partner říká. Zároveň byste rozhodně neměli na jedné části těla trávit dlouhou dobu důkladnou, hlubokou masáží s velkým tlakem, protože by mohlo dojít k zánětu tkáně. Snažte se proto pracovat na obou stranách těla (levé i pravé).

Použijte olej

Olej vám pomůže, aby šla masáž jako po másle (tedy po oleji). Při jeho nanášení si dejte trochu do dlaně (zhruba o průměru 2,5 cm) a rozetřete ho do obou rukou - na dlaně i hřbety. Také se ujistěte, že jste si sundali prsteny nebo šperky, které by se mohly zachytit nebo být masírované osobě nepříjemné.

Naučte se různé způsoby masírování

Jako první jsou na řadě tzv. "effleurage", což jsou podle Rosemary dlouhé, pomalé, klouzavé tahy, které se často používají k nanášení oleje na pokožku, ale jsou také blahodárné, snové a navozují spánek - takže je dobré je provádět nejen na začátku, ale i na konci.

Druhé jsou známé jako "petrissage", což jsou podle Rosemary hlubší, hnětoucí tahy, při nichž se kůže a svaly zvedají od kostí, což je báječné pro oblasti, jako jsou ramena, boční strany paží, stehna nebo měkké tkáně pod žebry a nad pánví - v bederní oblasti. Zdůrazňuje však, že byste neměli masírovat páteř nebo obratle, protože masírovat chcete svalovou tkáň, nikoliv kosti.

V úvahu je třeba vzít také krouživé pohyby. Rosemary dodává: "Pokud to vaše držení těla dovoluje, pak používejte malé krouživé pohyby pod týlem (lebeční kost v zadní části hlavy), po obou stranách páteře a v měkkých tkáních. To uvolní spoustu napětí a provádí se to pomalu a rytmicky - je to opravdu nádherné."

Zakončete správným způsobem

Masáž zakončete těmi krásnými dlouhými tahy "effleurage" a pak nechte ruce na několik okamžiků na těle zklidnit, než je zvednete a přikryjete oblast těla, na které jste pracovali. Po masáži je vhodné vypít větší množství vody, aby se odplavily toxiny, které se při ní daly do pohybu.

Partnera na úžasnou a smyslnou masáž najdete na naší online seznamce, stačí se zaregistrovat.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.