Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Masáž s překvapením

20.červenec 2019
Masáž s překvapením

Znali se už dlouho a byli spolu velmi dobří kamarádi, jednoho dne mezi řečí si ona postěžovala, že jí bolí záda a on jí navrhl masáž. Domluvili se, že se sejdou u ní doma a on jí masáž udělá. Když přišli k ní domů, zeptala se ho, jestli nechce uvařit nejdříve kávu a on přikývl.

Oba dva si uvědomovali, že to pro ně bude něco zvláštního a nezvyklého, oba dva cítili zvláštní napětí svého těla. Ona uvařila kávu a nabídla mu kousek buchty, co jí zbyla v troubě. Začali se bavit a popíjet kávu. Měli se pořád o čem bavit, a tak čas rychle utíkal. On se na ní podíval a řekl jí "Co ta masáž? Pořád když spolu mluvíme, tak si stěžuješ na bolesti zad a najednou se k tomu nemáš..." Ona mu odpověděla "A co si mám sundat?" "No sundej si tričko a podprsenku, když tě bolí záda," on na to. "Neboj nebudu se dívat." a odešel z  místnosti. "Až budeš ležet, tak zavolej." Koukal se z okna a čekal, až mu řekne, že už může.

Zavolala na něj a on vešel do místnosti. Ležela na břiše a na sobě měla jen rifle, ruce měla složené pod hlavou a čekala na dotek jeho dlaní. Nabral si na prsty krém a nanesl ho na její záda. "Ne, to strašně studí, nejdříve si krém zahřej v dlaních." Začal ji prsty masírovat záda a dál se bavili, ona však po chvilce přestala mluvit a soustředila se na tlak jeho prstů a dlaní. Cítila, jak občas přitlačil a pak se jí jen zlehka dotýkal. Masíroval její záda a aby jí mohl masírovat i krk, musel si stoupnout před ní. Zvedla hlavu a podívala se mu přímo do rozkroku. "Promiň musel jsem se přemístit, abych ti mohl namasírovat krk." "Jo, v pohodě, pokračuj" ona na to. Chvíli jí masíroval krk a pak se zase přesunul k jejím zádům a pokračoval v masáži. Nabral si další várku krému na prsty a nanesl ho na její záda. Vykřikla ještě jednou.

Začal jí masírovat v kříži a pozorně zkoumal její reakce. Občas mu ruce sklouzly ze zad až na obliny jejích ňader, vždy řekl "Promiň, to ten krém, jak mi po něm kloužou prsty." "Jo, v pohodě," ona na to. Najednou někdo zazvonil, rychle se zvedl a otočil se, aby se mohla zvednout a jít otevřít. Slyšel, jak se baví s nějakou ženou a čekal, až se vrátí. Přišla zpátky do pokoje a na sobě měla mikinu zapnutou až úplně ke krku. Mikina krásně zvýrazňovala její nádherně velká prsa. Přistoupil k ní a rozepnul zip mikiny. "Co chceš dělat?" zeptala se ho a on jí bez jakékoliv odpovědi sklonil svoji hlavu a políbil její ňadro. V puse cítil chuť krému. Lehce se zachvěla a on jí sundal mikinu, z jejího těla a položil ji zpátky na postel, aby mohl pokračovat v masáži.

Erotická povídka Masáž s překvapením

Po chvilce masáže jí lehce stáhl rifle z jejího zadečku, aby je neměla mastné. Ona se nadzvedla a sama si rozepnula zip a tím mu dala najevo, aby jí rifle úplně sundal. Když sunul rifle z jejího těla, zjistil, že nemá žádné kalhotky na sobě, trochu ho to udivilo, ale ona mu řekla, že ráda chodí naostro. Jediné, co si nechala na sobě, byly krásně barevně pruhované ponožky. Jeho ruce klouzaly po zádech a pomaličku se přesunovaly na její zadeček. Začal s jeho masáží, prsty mu po kůži samy klouzaly až na její studánku. Věděl, že teď už nechce přestat a začal ji schválně dráždit. Pod prsty cítil, jak se mu celá otevírá, avšak chtěl jí ještě chvilku trápit, a tak jí nabídl, že ji provede masáž ňader a bříška. "Copak, to se taky masíruje?" zeptala se ho. "No samozřejmě, že ano," on na to. Nabral si krém na prsty a nanesl ho na bradavky, začala na něho křičet, že je to moc studené.

Začal masírovat její bradavky a cítil jak se začínají zvětšovat a tvrdnout pod jeho doteky. Sklonil své rty k jejím ňadrům a začal je líbat a přejíždět jazykem po bradavkách, rukou klouzal do jejích klína a začal hladit její studánku. Když vsunul prst do jejího vchodu cítil, jak je šíleně mokrá, jako by byla malá přehradní nádrž, která hrozí přetečením. Dráždil jazykem její bradavky, které byly nádherně veliké, uvědomil si, že nikdy takhle velké bradavky ještě neviděl. Její tělo se celé chvělo a on už ji nechtěl déle trápit a začal líbat její tělo směrem k její studánce. Ona dala nohy od sebe a on se zabořil svými ústy mezi její nohy a začal plnými doušky hltat její sladký nektar.

Jazykem kroužil kolem zduřelého poštěváčku a neustále ho dráždil špičkou svého jazyka. Její vzdechy se rozlévaly po celé místnosti a vybízely ho k ještě větší aktivitě. Podebral její nohy, aby se mu krásně celá otevřela a on ji mohl lízat pěkně celou její zmáčenou studánku. Chvíli ji lízal jen tak lehce, jako kdyby se jí motýl dotýkal svými křídly a potom jeho dotek zesílil a takhle se to opakovalo pořád dokola. Ona byla na pokraji svého výbuchu a prosila ho, aby do ní vstoupil a pořádně ji pomiloval, on však řekl, že ještě není vhodná chvíle a ať se soustředí na svoji rozkoš. Začal dráždit jazykem její růžičku a ta se pod dotekem jazyka začala otevírat. Její reakce ho překvapila, vůbec netušil, že je to její nejcitlivější místo, které jí při dráždění poskytuje největší rozkoš. Zmítala sebou ze strany na stranu a zvolna se blížila na svůj vrchol. Byla plně v moci jeho jazyka a oddávala se rozkoši. Narážela se zadečkem na jeho jazyk a cítila, že se blíží její vyvrcholení. Orgasmus ji zasáhl v několika vlnách za sebou a on ji zvolna dráždil jazykem, takže ji neustále zaplavoval orgasmus za orgasmem. "Prosím, už ne, nech mne chvilku odpočinout," poprosila ho a on se záhadným úsměvem na rtech poslech.

Váš nový partner ze sex seznamky by vám určitě masáž rád udělal, není na co čekat, seznamte se!

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.