Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Jak jsem byla na holistické masáži vagíny - samotná masáž

20.září 2016
Jak jsem byla na holistické masáži vagíny - samotná masáž

V předchozím díle článku jsme se věnovali úvodu joni masáže. Rozhodla se ji vyzkoušet dívka, která tento příběh naprosto bez studu a otevřeně vypráví. Poznejte jejím prostřednictvím tajemství této výjimečné masáže, kterou jen tak někde nezažijete...

Abyste správně pochopili, co je u joni masáže důležité, doporučujeme vám si přečíst předchozí díl. Jestliže jste tak již učinili, pokračujte směle se čtením dál, navazujeme tam, kde jsme skončili...

Čas na masáž

Ležela jsem na břiše, přes záda jsem měla přehozený sarong. Masér mě začal masírovat, začal od vrcholku hlavy a skončil až na mých prstech na nohou. Nejprve masíroval přes sarong, a pak, jak stále pokračoval, odkrýval kousek po kousku, dokud ho nezvedl úplně celý. Pak ho přeložil a přehodil přes celé mé tělo. Přišlo mi, jako by moje tělo od hlavy až k patám pokrýval závoj, který mé tělo hladil. V průběhu masáže jsem se musela koncetrovat na dýchání, jak jsem již popsala v minulém díle. Správné dýchání a zůstat v přítomnosti - to bylo mým úkolem.

Může se to zdát jako jednoduchý úkol, ale ve skutečnosti to tak vůbec nebylo, byla to docela výzva. "Neboj se a nech emoce vyjít ven. Přijmi je, když budeš cítit, že se blíží." říkal. Jelikož jsem se cítila moc dobře, moje mysl začala cestovat na stejně pěkné místo. Neustále jsem si tedy musela připomínat, že musí zůstat v přítomnosti a nesmí bloudit. 

Cítila jsem každičký bohyb jeho prstů. Cítila jsem jejich jemné tření, jak cestovaly všude po těle. Občas jsem na své kůži pocítila teplý proud tekutiny - byl to olej, který byl nádherně příjemný a měl úžasnou teplotu. Nedá se to popsat slovy. Skoro jsem chvílemi pochybovala, že na mě ten olej vylívá, spíše se mi zdálo, jako by se tam jen tak objevil z nitra mého těla a volně tekl pod jeho prsty. Společně s tím jsem také cítila studený sprej. Úplně jsem se ale zapomněla zeptat, co to bylo, protože moje mysl byla plná jiných myšlenek.

V tuto chvíli jsem byla požádána, abych se přetočila na záda. Můj oblíbený typ masáže je masáž hrudníku/prsou, takže tohle pro mě bylo čisté potěšení. Takové potěšení, že jsem skoro zapomněla, že mě někdo masíruje, jen jsem si užívala všechny ty nádherné pocity, které mi v tu chvíli mé tělo přinášelo.

Poté se mě zeptal, jestli může začít s masáží mojí joni (vagíny). Dala jsem mu svůj souhlas a on začal. Masáž začala spousty a spousty laskavými doteky vnějšku a mazlením. Všude kolem mojí joni proudila velká spousta oleje. Nikdy jsem nepoužívala olej jako lubrikant, tudíž jsem dostala trochu strach, když ho použil i dovnitř. Nechala jsem ale obavy ustoupit, protože jsem musela zpátky "do přítomnosti". Nikdy jsem neměla šneka ve vagíně, a tak nevím, jestli jeho prsty měly vzbudit ten dojem, nebo co tou větou, že si budu připadat jako se šnekem ve vagíně, vlastně myslel.

Překvapilo mě, jak dobře jsem se cítila. Vůbec jsem nepřemýšlela nad tím, že cizí člověk, kterého jsem před několika málo hodinami ještě vůbec neznala, najednou dává prsty do mé joni a nad tím, jestli je v tom nějaký sexuální podtext nebo ne. Nejsem někdo, kdo by nechal někoho cizího do sebe strkat jeho prsty, navíc je to nehygienické, krom jiného jsou třeba špinavé... Ale musela jsem to všechno nechat být...

Moje soustředění se prohlubovalo a náhle jsem ve své mysli uviděla tvář někoho známého. Bylo mi s ní příjemně, tak jsem její "zjevení" přijmula do své mysli. Všechno se náhle dramaticky zintenzivňovalo. Cítila jsem, že se otevírám a energie roste a roste a...

masáž vagíny

Bum!

Jeden z nejsilnějších orgasmů, které jsem kdy měla, byl na světě. Energie tohoto orgasmu ale byla něco, co jsem ještě nikdy předtím nepocítila - byl to spíše orgasmus energie než potěšení. Samozřejmě v něm bylo i potěšení, ale bylo odlišné od toho, které zažiji z pouhého sexuálního styku. Orgasmus putoval z mého nitra k mým rukám, nohám a hlavě. Většina té energie šla do rukou a dlaní. Připadalo mi, jako by mé ruce měly explodovat a stát se z nich tisíce maličkých kousků nebo jako by z mých prstů měly za chvíli střílet blesky a byla jsem touto energií ohromena. Začal se mých rukou dotýkat. Moje ruce jsou velmi citlivé, takže jsem se musela hodně kontrolovat, abych opravdu neexplodovala. Měla jsem všechno přijímat, ale tohle už bylo trochu moc...

Teď se mi hlavou honilo spoustu věcí, můj dech byl přerývaný, plakala jsem, nekontrolovatelně jsem se třásla a sevřela jsem pěsti, jako už bych žádné doteky nechtěla. A to byl ten okamžik, kdy se energie změnila. Byl dobrý důvod k tomu, abych byla jen a pouze v přítomnosti po celou dobu masáže. V tu chvíli jsem si to neuvědomovala, ale když masáž skončila, promluvili jsme si o tom. 

Po vyvrcholení masáž pokračovala a já jsem se snažila uklidnit jak sebe, tak své dýchání. Chvíli byla masáž více intenzivní, ale pak zničehonic změnil pohyby rukou. Do té doby byly jemné a jako by hledaly každičké trauma, které potřebovalo uvolnit. Nové pohyby byly stále jemné, jen rychlejší a trochu víc tlačil. Zničehonic mi to přišlo hrozně sexuální. Jeho ruce do mě začly pronikat, jako když milenec intenzivně prstí mojí vagínu a snaží se mě dohnat ke squirtu nebo k orgasmu. Když jsem se mu s tím později svěřila, říkal, že se snažil nechat vytéct mou Amritu, protože jsem se čím dál tím víc "zavírala".

Prý jsem s ním bojovala

Údajně mám v sobě opravdu hodně této tekutiny a on se jen snažil ji uvolnit. Cítil, že jsem se ji snažila nějak vytlačit, ale vše, čeho jsem dosáhla, byl maličký výstřik. Blokovala jsem své tělo, aby se plně otevřelo. Moje zeď se znovu postavila a nic už mi nepřipadalo stejné jako na začátku, takže jsem se rozhodla sezení ukončit.

I tak sezení trvalo přes šest hodin, v tu chvíli jsem si to ani neuvědomovala a pak už mi to bylo jedno. Cítila jsem se úplně vyčerpaná a nemohla jsem se pohnout. Nemohla jsem svou mysl dostat zpátky do přítomnosti. V nějakém bodě jsem prostě ztratila soustředění a zapomněla jsem na lásku a péči, které mi byly dávány. Moje joni se necítila dobře z toho množství tlaku a pobízení.

Když masáž skončila, řekl, že bych měla chvíli v klidu ležet a odešel z pokoje. Měl pravdu, doslova jsem se nemohla hnout. Ležela jsem na zádech a snažila si urovnat myšlenky v hlavě a rozebírala jsem sama se sebou to, co jsem právě zažila. Když jsem s ním pak mluvila o tom zvratu asi v polovině sezení, vysvětlil mi, že jsem mu plně nedůvěřovala a nedokázala jsem se plně otevřít. Říkal, že jsem byla nervózní, protože jsem si nikdy od cizince nenechala masírovat svou joni - že prý je to běžné. 

Byla jsem upozorněna, že během následujících pár dní mohu pocítit velké vlny emocí. Ale při jakýchkoliv otázkách prý nemusím váhat mu napsat. Když jsem posléze přemýšlela o tom, co řekl o mých problémech s důvěrou k němu, uvědomila jsem si, že měl pravdu. Také říkal, že je to normální u lidí na první masáži tohoto typu. Možná půjdu někdy na tuhle masáž znovu, ale jen tehdy, až se budu moci úplně otevřít a plně důvěřovat. On je opravdu úžasný - plný lásky a pomáhá lidem se otevřít a najít jejich štěstí.

Tady vidíte, jak "nechat si to udělat" od cizího člověka, přiměje člověka přemýšlet úplně jinak... Pokud máte možnost joni masáž zažít, rozhodně neváhejte. I když se to napoprvé nemusí povést dle vašich představ, otevře vám to mysl na celý život.

Už se chystáte na joni masáž? Muži samozřejmě joni masáž asi nevyzkouší, ale za to ve větších městech jako jsou Praha, Brno, Ostrava nebo Plzeň mohou vyzkoušet Vajra masáž nebo Lingam masáž.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.