Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Jak jsem byla na holistické masáži vagíny - úvod sezení

13.září 2016
Jak jsem byla na holistické masáži vagíny - úvod sezení

Byli jste někdy na holistické masáži vagíny? Že netušíte, co to je? Poznejte to v příběhu slečny, která vás zasvětí do své vlastní zkušenosti s touto netradiční masáží...

Očividně platí, že "stříkající nebi plačící vagína je šťastná vagína", alespoň to a mnohem víc jsem se naučila, zatímco mi přes šest hodin nějaký cizinec dráždil mojí joni... A dal mi do ní "šneka".

Yoni je sanskrtské slovo pro vagínu, v českém přepisu joni. Joni masáž označuje duchovní a léčebnou masáž, která se praktikuje, jak sami říkají, kvůli léčení a posílení žen již po tisíce let v Indii a Číně.

Muž středního věku, kterého jsem potkala při vstupu, byl ten, který mi později dělal masáž. Říkal, že cílem tantrické masáže je otevřít ženskou joni a nechat vytéct amritu. Amrita je ženská ejakulace, která podle něj obsahuje pocity smutku, bolesti a potěšení. Kam jsem se to proboha dostala?...

Vysvětlení

Vysvětlil mi, že stříkající nebo tekoucí vagíně říká plačící vagína. Je to stejné, jako když pláčete, akorát to má jistou výhodu - uvolní se i ty emoce, které lidé často dusí v sobě. Informoval mě, že pro začátek masáže musí použít mnoho lubrikačního gelu a možná mi to bude připadat, jako kdybych ve své joni měla šneka. Mé tělo se pak "otevře" a uvolní nastřádané emoce, které mi znemožnovaly využít veškerý můj potencionál k dosažení potěšení a k osobnímu úspěchu. Také jsem byla varována, že mohou vyplout na povrch nějaká traumata z minulosti.

Na těle i ve vagíně jsou místa, která zadržují různá traumata a v průběhu masáže, když se jich dotkne, se mohu cítit smutná, brečet, mít strach, orgasmus nebo cítit bolest. Mým úkolem bylo toto všechno přijmout, aby se emoce mohly uvolnit. Požádal mě, abych komunikovala, kdybych cítila bolest, takže mi i nakonec přišlo, že je vše pod kontrolou.

Dále mě požádal, abych zaťala ruce v pěst a hlasitě křičela bolestí, když se mi něco nebude líbit. Naopak kdyby se mi něco líbilo, tak mám hlasitě vzdychat. Odpoutáním se od traumat můžete plně uvolnit všechen svůj energetický potenciál do světa. Když se budete zaměřovat jen na to negativní ve vašem životě, bude vás to držet od úplného odpoutání se a přijetí tohoto světa a úžasných lidí, míst a věcí v něm.

Zneklidňoval mě fakt, že nějaký muž strká své prsty do mé joni. Ale ne proto, že by to byl muž a ne žena, ale proto, že úroveň těchto dotyků a intimita samotná je něco, co se zdráhám dělat s novým partnerem, natož s cizím člověkem. Ale on měl hezké hnědé oči plné laskavosti a něžné povahy. A byla to jeho práce už po desetiletí. 

masáž

Příprava na masáž

Vysvětlování skončilo a byl čas na masáž. Před ní jsem ale měla udělat několik cviků, abych připravila svoje tělo na takový zážitek. Byla jsem požádána, abych v průběhu sezení myslela na tři věci, ale zároveň jsem musela udržet svou mysl v přítomnosti. Tři věci, které jsem měla dodržovat:

  1. Dýchání - Nadechnout se nosem a vydechnout ústy. Toto dýchání mi pomůže zůstat soustředěná v daném okamžiku a lépe přijmu to, co přijde. Toto dýchání také uvolní čelist, ve které se může hromadit stres.
  2. Dělání hluku - Vydávat hluboké a hlasité hrdelní zvuky. Když ucítím bolest, zakřičím bolestí a když mi to bude příjemné, zakřičím potěšením. Křik pomáhá otevřít krk a tak "uvolnit molekuly".
  3. Pohyb - Čím víc se mé tělo bude hýbat, tím více šťávy se vytvoří a bude pro "molekuly" snažší ze mě vyjít. 

Poté, co jsem se vysprchovala, dostala jsem sarong (pruh látky), abych se do něj zabalila, i když jen na chvilku. Posadila jsem se do tureckého sedu na matraci uprostřed slabě osvětleného pokoje a dívala se do jeho očí.

"Okay, v klidu, to zvládnu..." pomyslela jsem si. Akorát to se snadněji řekne, než udělá. No a pak přišel na řadu pohyb. Skákala jsem, tančila, poskakovala a kroutila se a okolo 10 minut poslouchala z reproduktorů bubny a uklidňující hlas, dokud jsem nebyla bez dechu. Poté hudbu ztišil a na začátek masáže pustil něco klidnějšího...

Pokračovali jsme ve cvičení - abychom se duševně propojili. Koukali jsme si navzájem do očí a požádal mě, abych přijala a pocítila jeho lásku, kterou mi dával a on zase přijal tu mou. "Odstraň svoji zeď." řekl. "Všichni je máme, abychom se chránili před nepříjemnostmi života." Představila jsem si, jak mu odhaluji svou duši a puštím ho dovnitř. Bylo to stejně divné jako by mě o to požádal kdokoliv jiný.

Líbila se mi ta hluboká propojenost našich očí. Viděla jsem v jeho očích ty nejpodivnější věci - třeba šťastné slůně hrající a válející se v bahně... Byl velmi šťastný, vyzařovala z něj pokojná energie.

Tohle všechno byl ale jenom začátek, příprava na masáž, ale samotná masáž začala až pak... Jak probíhala se dozvíte v dalším díle článku.

Nabídky joni masáží můžete většinou najít ve větších městech jako je Praha, Brno, Ostrava nebo Plzeň.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.