Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Jak dosáhnout silnějších erekcí

11.květen 2018
Jak dosáhnout silnějších erekcí

Penis je velmi temperamentní součástí těla mužů. Má tendenci být příliš nadšený pro své vlastní dobro. Reaguje špatně na zakázané prostředky. Občas se postaví do pozoru v nevhodnou dobu, zatímco když jej nejvíce potřebujete, je to skoro, jako kdyby neexistoval. Může to být docela frustrující. Víte, jak se tomu vyhnout a podpořit své erekce?

Většina mužů si uvědomuje, že jejich penis pravděpodobně nezaboduje pokaždé. Podle studie zveřejněné v časopise American Journal of Medicine 85 % mužů ve věku od 20 do 39 let tvrdí, že "vždy" nebo "téměř vždy" mohou dostat a udržet si erekci, což znamená, že 15 % mužů má problémy s tím, aby se jim postavil. Stejná studie zjistila, že u mužů ve věku 40 až 59 let pouze 20 % z nich uvedlo, že většinou se jim podaří dostat erekci dostatečnou pro sex.

Ačkoli možná nebudete nikdy schopni předpovědět, jak se váš penis bude chovat se 100% přesností, existují způsoby, kterými se můžete ujistit, že když přijde čas na sex, vaše erekce budou zdravé a silné.

Začněte pravidelně cvičit

Pokud náhodou pravidelně nenavštěvujete fitness centrum, abyste si zacvičili, nebo neprovozujete nějaký jiný sport, pak je na čase s tím začít a pořádně se zapotit. Podle doktora Ryana Berglunda, urologa na Clevelandské klinice, je krevní oběh klíčem ke zdravé erekci. Co může povzbudit krevní oběh lépe než cvičení? Nejenže se udržíte ve skvělé fyzické kondici, vaše tělo bude produkovat oxid dusnatý, který pomáhá udržovat erekci.

Běh může být skvělý, nicméně jízda na kole ne, proto byste se kolu měli vyhnout. Jsou to právě cyklisté, kteří tráví dlouhou dobu na sedadlech svých kol, je tedy velmi pravděpodobné, že cyklisté mohou mít více potíží s erektilní dysfunkcí. Těsné krátké šortky také vůbec nepomáhají.

Přestaňte kouřit

Ve studii provedené na univerzitě v Kentucky vědci zjistili, že když byli muži požádáni, aby ohodnotili svůj sexuální život na stupnici od 1 do 10, ti, kteří kouřili, jej průměrně hodnotili kolem 5, zatímco nekuřáci hodnotili 9. Jedním z důvodů je, že kouření je známou příčinou impotence a existují určité důkazy, že kouření ovlivňuje pevnost a velikost erekce. V jedné studii výzkumníci zjistili, že penisy kuřáků jsou menší než ty, které patří nekuřákům.

Kromě poškození krevních cév může kouření způsobit poškození samotné penilní tkáně, které zabraňuje natažení penisu a způsobuje jej méně pružným. Existuje lepší důvod, proč přestat kouřit? Posuďte sami.

Pijte kávu

Věcí, které jsou pro vaši erekci horší než kouření, je skutečně málo, káva mezi ně však nepatří. Naopak vám může s erekcí pomoci. Studie z University of Texas Health Science Center v Houstonu zjistila, že u mužů, kteří konzumovali kofein rovnající se 2-3 šálkům kávy denně, existovala menší pravděpodobnost, že budou spíš trpět erektilní dysfunkcí než ti, kteří dávají přednost nápojům bez kofeinu.

Povzbuďte nejen sebe konzumací kávy, ale i své erekce

Zvažte vasektomii

Pokud jste skončili s produkcí potomků (nebo jste si jistý, že nechcete děti), zvažte investování do trvalé renovace své "továrny na spermie".

Riziko selhání antikoncepce může být velkým zdrojem úzkosti některých mužů, obzvláště těch, kteří v minulosti zažili obdobnou katastrofu nebo planý poplach. Tato úzkost může následně vést k problémům s erekcí - a způsobit stejný zlomyslný kruh, díky kterému úzkost z výkonu kazí náladu na sex. Ale pokud nejsou spermie, riziko těhotenství je více než nepatrné. Správně provedená vasektomie má míru účinnosti 99,9 %.

Buďte věrní

Je docela běžné, že zadaní muži, kteří si najdou bokovku, přestanou mít erekce. Je to tak běžné, že se lékaři, kteří léčí erektilní dysfunkci, často ptají svých pacientů, jestli mají nějaký sex bokem. Pokud o tom vaše partnerka neví, neschvaluje či se žádným způsobem neúčastní vašeho nového sexuálního života, pak se musíte alespoň trochu cítit provinile, když jste s ní. Vina se může proměnit v úzkost, a to může způsobovat problémy s erekcí.

Pozor na diabetes

Kromě pobytu v klášteře je diabetes tou nejrychlejší cestou k životnímu celibátu. Ve skutečnosti více než 50 % všech mužů s cukrovkou je impotentní. Nemoc postihuje penis dvěma způsoby. Zrychluje proces arteriální nemoci a zpomaluje přenos podnětů podél nervů v celém těle.

Dbejte na své zdraví. Buďte opatrní při kontrole hladiny cukru v krvi (poraďte se s lékařem o nejlepších metodách). Muži, kteří jsou nedbalí při řízení hladiny cukru, mají o 70 % více problémů s erekcemi než ti, kteří se o to starají.

Při sexu to berte zvolna

Jeden příliš prudký příraz je vše, co potřebujete ke zlomení prodloužené "erektilní komory", která se táhne po délce vašeho penisu.

Úplné zlomení vyžaduje operaci do 24 hodin, aby se zabránilo vnitřnímu krvácení a snížilo se riziko trvalého poškození. Částečná trhlina není tak závažná, ale může způsobit problémy později. Tkáň se při hojení zjizví, ztrácí se tak pružnost - což vede k zakřivení, bolesti a nakonec impotenci. Podle některých odhadů podobný zážitek má za sebou více než třetina impotentních mužů.

Chcete-li se chránit a vyhnout se podobnému zážitku, buďte opatrní, když je žena při sexu nahoře. V tomto případě je velmi pravděpodobné, že dojde ke škodě.

Dopřejte si hodně spánku

Váš penis potřebuje spánek stejně jako zbytek vašeho těla. Každou noc, když spíte, máte 3 až 5 hodin dlouhé erekce. Možná jste si tohoto jevu všimli, když jste naposledy museli ve 4:00 na záchod. Tyto erekce neexistují jen proto, aby byl život zajímavý pro vašeho partnera. Pracují na dobití penisu - vyživují jej dobře okysličenou krví.

Teoreticky, čím více nočních erekcí máte, tím pružnější bude vaše erektilní tkáň. A to může pomáhat udržet erekce silné, čím jste starší.

Hledáte sex partnera? Zkuste se podívat na sex seznamku, jestli vám tam nepadne někdo do oka!

[rox]

Zdroj: https://www.menshealth.com

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.