Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Erotické podniky tak trochu jinak

8.říjen 2017
Erotické podniky tak trochu jinak

Jejich barva je červená, jejich mottem je vášeň. Jsou zde padlé ženy mající na sobě ne víc než pár šňůrek, kterými zvedají u mužů "chtíč". Existují ale místa, kde nemají jenom spoustu temných koutů pro ještě temnější poklesky. Mají něco, z čeho většina chlapů šílí, a to sex oblečený do výjimečnosti.

Prý je prostutice nejstarším řemeslem lidstva. Jenže dnes už často lidem obyčejný sex nestačí. Musí být jiný, netradiční, něčím mimořádný. Většinou vyhrává luxusní "zboží". Ale existují podniky, které našly jinou díru na trhu sexuálních služeb. Tady máme nejnetradičtější noční kluby světa.

Alien Cathous

Kde: u Las Vegas, USA

Otevření: v roce 2012

Začalo to zahlédnutím talíře na obloze, pak kontaktem s mimozemskou bytostí, poté přišlo blízké setkání třetího druhu. A teď? Teď sdílejí pozemšťané s ufony erotické zážitky. Legendární americký "bordelbaron" Dennis Hof jednoho dne vyhlásil do světa, že 90 kilometrů severozápadně od Las Vegas brzy otevře unikátní výjimečný a tak trochu mimozemský klub pro pány - Alien Cathous (Mimozemský dům koček). Strhl hotovou mánii.

Ženské druhy z celého vesmíru

Týdny se hlásily desítky žen z celého světa, které chtěly být "holkami z jiného světa". A pak se měsíce těšily stovky mužů, kteří si chtěli splnit dávný sen - milovat se s mimozemšťankou. Představte si seriál Star Trek se všemi jeho potvorami z jiných galaxií, převedený na Zemi do postelí Dennise Hofa. Na velkém prostoru uprostřed pouště v zemi písku je extrémní eskalace všemožných ženských druhů, ráj sci-fi milovníků. Pokoje jsou prostorné, s mimozemskou tématikou.

Dennis Hof se rozhodl šokovat sexem se ženami ve všemožných maskách. Nevada je jediným státem USA, kde je prostituce legální. V odlehlých končinách pracuje přibližně 300 prostitutek. Pro našince je to jiný svět, trochu rychlý, trochu drahý. Průměrná cena za 15 minutový sex se pohybuje kolem 200 dolarů. Pochopitelně se dají sehnat i levnější. Statistiky říkají, že jedna nevadská prostitutka ročně obslouží v průměru 694 kunčaftů.

Nana Entertainment Plaza

Kde: Bangkok, Thajsko

Otevřen: 2005

Cena: dohodou, třeba za 200 Kč

Jediný vstup do klubu směřuje ze západu a právě na klientelu z téhle světové strany se Nana Entertainment Plaza orientuje. Čtvercová budova v thajském Bangkoku se vytahuje do 3. patra. Je od podlahy ke stropu natřískaná erotikou a 40 bary. V Thajsku se obřímu klubu neřekne jinak než "Disneyland pro dospělé".

Pozor na ladyboys

Ze začátku malá šílenost pro turisty, 100 thajských bahtů odpovídá 60 korunám, go-go tanečnice řádí u tyče a "ladyboys" se říká transsexuálům. Vstoupit sem může jen muž starší 20 let. Červeň z lucerniček mu ozáří obličej, v očích mu zajiskří. Nejdřív to vezme přízemím do zdejšího nejoblíbenějšího baru "Posedlost". Ladyboys se tu na zákazníky nevrhají, loví je svůdností. Mimochodem, všechny, tedy všichni transsexuálové si nechají říkat "Sluníčko".

Pokračuje se do dalšího patra. Bar "Duha 4" je natřískan go-go tanečnicemi v minšatičkách a hemží se to tu taky udivenými Japonci. Tohle doma nemají, a když ano, tak příšerně drahé. Prý stojí za to navštívit bar "Pokušení", který je umístění naproti. Jde o další z pěti ladyboys podniků. Obsluha je k nerozeznání od žen, ale pořád to jsou muži.

Sex je na domluvě

Z každého baru přímo srší erotika. V každém jsou striptýzová pódia. Většina tanečnic a barmanek jsou prostitutky. Stačí složit tzv. barfine (několik set bahtů) a tím vyplatit barmanku z práce, pak je jen vaše. Člověk často naráží na "mamasan" - starší ženy koučující mladší, i tak ale má Nana jakousi mimořádnou výhodu. Obchod mezi zákazníkem a tanečnicí je jen na domluvě. Pevné taxy za sex nejsou. Smlouvá se, může jít o 200 bahtů nebo taky daleko o víc. Nana Plaza je v podstatě obrovský obchoďák se sexem, kde se vybírá ze stovek žen anebo předělaných mužů.

Thajská plastická chirurgie dokáže divy, stejně jako Bangkok s klubem Nana.

Pascha

Pascha

Kde: Kolín nad Rýnem, Německo

Otevřen: 1972

Cena: 60 eur/30 minut (1500 Kč)

Je znám jeden příběh a pravdivý. Na začátku je obyčejná sázka dvou žen, 19leté a 29leté. V roce 2005 pověsí na internet inzerát, že každému muži zaplatí 50 eur za sex. Cílem je zjistit, která z nich za 11 hodin stihne víc partnerů. Pronajmou si dva pokoje a pak začnou. Vítězka známa není. Nicméně dohromady zvládnou 115 mužů, dalších 1700 musejí odmítnout. Sázka je navíc připraví o 140 000 prázdninových korun.

Platí si daň z rozkoše

Tenhle maraton se uskuteční v "megabordelu" Pascha v Kolíně nad Rýnem, největším nevěstinci v Evropě a dost možná i na světě. 12patrová budova se 126 pokoji zabírá plochu 9000 m2. To odpovídá pražskému Staroměstskému náměstí. Výjimečností je víc, pracuje tu zhruba 120 prostitutek, které si samy pronajímají pokoje, a sice za 180 eur denně. Částka zahrnuje nejen poplatek za pokoje, ale také jídlo, lékařskou péči a taky 20eurovou daň kolínským úřadům. Co si vydělají navíc, to mají. Že si na sebe nemohou vydělat? Ale mohou...

Paschou během 24 hodin projde přibližně 1000 zákazníků.

Logo na celý život

Samotný výběr prostitutek připomíná tržnici. Po zaplacení vstupu už může zákazník lovit v patrech, kde se mu ženy vystavují. O ochranu se stará 80 vyhazovačů. Senioři nad 66 let mají odpoledne ceny poloviční. V roce 2008 přišla Pascha s akcí, že když si zákazník nechá na ruku vytetovat logo klubu, má doživotní vstup zdarma. Nabídku využilo 40 mužů. Ze 120 prostitutek je asi 30 % Němek.

Daily Planet

Kde: Melbourne, Austrálie

Otevřen: 1975

Cena: od 180 australských dolarů za 30 minut

Název totožný s novinami, kam píše třeba Superman, má ještě jeden význam. Daily Planet prý platí za největší a nejluxusnější nonstop klub na jižní polokouli. Zařízení v australském Melbourne má však daleko víc výjimečností. Organizace australského průmyslu pro dospělé uděluje Daily Planet cenu za nejlepší "bordel" v zemi už od roku 2005. Je to jediný podnik svého druhu, kam se chodí bavit nejen muži, ale i ženy. Zatímco za několika stěnami je připravených 18 luxusních pokojů, tak před nimi se zákazník může vyřádit třeba na kulečníku, painballu nebo jukeboxech. Daily Planet je navíc první nevěstinec na světě, který byl obchodovatelný na burze.

Darovací listina

Zákazníkům je k dispozici 70 žen, každá za 90 australských dolarů. Jenže abyste s ní mohli jít na pokoj, zaplatíte dalších 90 dolarů. Půlhodinka tak v součtu vyjde na 3400 korun. Hodina je výhodnější, dámský poplatek je 130 dolarů a pokoj přijde na 120. Daily Planet sází na věrnost. Tedy ne na tu citovou, ale na věrnostní program. Po devíti návštěvách dostane věrný zákazník desátou soulož zdarma. Samozřejmostí je dárkový poukaz pro známé. Tohle všechno evidentně funguje, Daily Planet ročně vydělává 2 000 000 dolarů.

Daily Planet

Prasečí chlívek

Půl roku fungoval jeden z nejneobvyklejších nevěstinců na světě. Byl v malé rybářské vesničce Tandžung Sipat v Malajsii. Výjimečnost spočívala v tom, že byl maskovaný coby prasečí chlívek. Místním ženám se nepozdávalo, že jejich muži tak často a bez důvodu do chlívku chodí. Záhadu nahlásily. Po policejním zátahu se ukázalo, že uvnitř bylo 20 boxů, každý s lůžkem a ventilátorem.

K zákazníkům patřili hlavně místní Číňané, ale i muslimové. Ti se zpravidla vyhýbají všemu nečistému, špinavému. Všemu, co souvisí se zvířaty, zvláště prasaty. Úřady rozdaly jenom pár pokut a nic víc.

Sladká Francie

Ve Francii se formálně nesmí nabízet sex od roku 1960. Nevěstince se netolerují, stejně jako pouliční "pracovnice". Přesto podle odhadů nabízí sexuální služby kolem 20 000 mužů a žen. V Lyonu můžete souložit v bílých dodávkách. Pokud jsou dveře otevřené, jste vítáni. Dodávkami se tvůrci inspirují v minulosti. Za 2. světové války, ve válce o Indočínu nebo v Alžírsku fungovaly pro francouzskou armádu pojízdné autobusy plné souložnic.

Dnes se odhaduje, že průměrný denní výdělek francouzské prostitutky je 500 eur, jiná etnika si vydělávají kolem 200 až 300 eur.

Neradi chodíte do "bordelů"? Tak nemusíte, seznamte se na online erotické seznamce, jednodušší už to být pro vás nemůže.

Zdroj: http://www.dailyplanet.sex/

[ivi]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.