Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Erotická masáž v Tokiu: nezapomenutelný zážitek

11.duben 2023
Erotická masáž v Tokiu: nezapomenutelný zážitek

Toužíte se přenést do vzrušujícího Tokia, konkrétně do míst, kde je ženská slast na prvním místě? V tomto článku vám své zážitky bude vyprávět spoluautorka podcastu Private Parts Unknown, Courtney Kocak.

Za oknem hotelu byl úplněk, dole v hale byla moje nejlepší kamarádka a nějaký cizí muž mě dělal vibrátorem. Ne, tohle nebyla fantazie - tohle byl můj skutečný život. Nejeli jsme do Tokia s úmyslem stát se sexuálními turistkami, ale přesně to se stalo.

O třicet minut dříve jsem spěchala výtahem a chodbou na schůzku se svým erotickým masérem. Když jsem se blížila ke dveřím našeho hotelového pokoje, přivítal mě dvacetiletý Japonec s bezchybnou pletí a v ruce držel dárkovou tašku.

Vyměnili jsme si pozdravy v jazyce toho druhého a pak jsme s chichotáním vešli dovnitř. Byla jsem trochu opilá a elektrizovaná očekáváním, které mi proudilo tělem. Nervozita ve mně bublala, když jsem šmátrala po kartě s klíčem.

Jak jsem se dostala sem - na pokraj své první erotické masáže?

V únoru 2020, na prahu jisté globální pandemie, jsme se s mou nejlepší kamarádkou vydali do japonského Tokia kvůli našemu komediálně-sexuálně-cestovatelskému podcastu Private Parts Unknown. Na konci našeho posledního rozhovoru před touto cestou s Hiroko Imai, velmi pohodovou třicetiletou místní reportérkou a producentkou, jsme nevinně položily naši standardní závěrečnou otázku: "Ještě něco?". (Mimochodem, je to nejlepší a nejpodceňovanější otázka všech dob, a to, co se stalo potom, je důkazem proč.)

Očekávali jsme, že odpoví třeba doporučením na výlet nebo nějakým bláznivým anime dezertem. Ale Hiroko řekla: "Jediná věc, kterou bych chtěla, abyste zkusili, je mužský prostitut." (Ehm, abych to upřesnila: "prostitutem" měla na mysli erotické maséry, kteří se nezabývají "zasouváním" a místo toho poskytují služby jako líbání, lízání a prstění - pokud byste hledali techničtější definici). Vedla pracovní rozhovor s jedním z nejlepších erotických masérů a zdálo se, že naznačuje, že byla v pokušení s touto zkušeností experimentovat, ale nikdy to neudělala. Myslím, že byla nadšená z toho, že jsme se staly pokusnými králíky.

Podívejte se na video, ve kterém najdete rozhovor s jedním z nejlepších tokijských erotických masérů. Je v japonštině s anglickými titulky.

Zpočátku jsme se smály, i když na záznamu je slyšet, že nás návrh rychle zaujal.

Na začátku rozhovoru Hiroko popsala úrovně sexuální a intimní práce v Japonsku, od falešného přítele nebo falešné přítelkyně, které jsou k dispozici v klubech pro hostesky a hostitele, až po Soaplandy, které mají nejblíže k nevěstincům amerického typu. Hiroko vysvětlila, že o úroveň níže než Soaplands je služba zvaná "delivery health", což je v podstatě něco jako Dámejídlo pro dámy, které si chtějí užít. Řekla nám, že tisíce chlapů se účastní konkurzu na práci v jedné z těchto agentur, něco jako American Idol pro gigoly. Ti, kteří byli přijati, byli speciálně vyškoleni v technikách prstění, které ženy dráždí bez penetrace. (Ano, Tokio je opravdu kouzelné místo.)

Vtipné je, že když nám Hiroko o této službě poprvé vyprávěla, představoval jsem si v duchu klientelu z řad starších žen. Sama sebe jsem jako potenciální zákaznici neviděla. Ale když nám navrhla, abychom to zkusily, připadalo mi to jako výzva v tom nejlepším slova smyslu.

Mám monogamní, dlouhodobý vztah - teď je to můj snoubenec, ale v té době byl mým přítelem, se kterým jsem žila - takže jsem potřebovala svolení. Cítila jsem se povzbuzená svou věrohodnou výmluvou: byla jsem přece v Tokiu, abych dělala výzkum pro svůj sexuální podcast! Nechtěla jsem platit za dálkový hovor, navíc jsem mu chtěla dát čas na rozmyšlenou, a tak jsem mu poslala textovku: "Ahoj, zlato! Někdo, s kým jsme dělali rozhovor, nám doporučil erotickou masáž (bez sexu samozřejmě!), ale nejdřív jsem se tě chtěla zeptat, jestli ti to nevadí. Dej mi vědět. :*"

Nervózní a vzrušená, motýlci mi tančili v žaludku, zatímco jsem čekala na odpověď. Ale nemusela jsem čekat dlouho. O čtyři minuty později mi odpověděl: "Lol, jo, bez problémů. :*"

Spadla mi čelist. Taková úžasná odpověď! Kupodivu mě to přimělo vzít si ho. Můj přítel vždycky vypadal, že by byl dobrý manžel, ale tohle byl rozhodující moment, který vážně posílil jeho potenciál životního partnera.

Se kamarádkou jsme šly s Hiroko do japonské restaurace, kde nám na pozdější večer objednala maséry. Ten můj měl na webových stránkách u jména korunku, což znamenalo, že je špičkový poskytovatel, a já se nemohla dočkat, až zjistím, jaké to je v praxi. Při večeři jsme probírali naše "předmasážové" plány, což nás zavedlo do několika barů v Šindžuku a nakonec jsme se ocitli v sadomasochistickém klubu v Ginze, kde jsme úplně ztratili pojem o čase díky velmi pozorným hosteskám, které nikdy nenechaly naše sklenice prázdné. Čas pěkně letí, když se rozehříváte na erotickou masáž.

Vzali jsme si taxík a spěchali zpátky do hotelu. Spěchala jsem výtahem a chodbou za svým erotickým masérem. To očekávání bylo divoké!

Jakmile jsme došli k posteli v mém hotelovém pokoji, chvíli jsem tam jen mlčky stála. Nikdy předtím jsem to nedělala, a tak jsem se zkusila zeptat, jak to celé funguje. Ale kromě pozdravu jsme neměli moc společných slov. Následovalo trapné chichotání, když jsem vytáhla telefon a otevřela překladač Google, abych to vyťukala: "Tohle jsem ještě nikdy nedělala. Ukaž mi, co mám dělat."

Odtud se mě ujal a odvedl mě do sprchy - jak je prý zvykem, obě strany se předtím (a někdy i potom) osprchují. Zatímco se střídal, zjistila jsem, že nenápadná dárková taška byla naložena arzenálem sexuálních hraček, které teď byly pečlivě položeny na posteli spolu s lahvičkou masážního oleje a lahvičkou lubrikantu.

Po jeho sprše konečně nastal čas na hlavní událost. Naolejoval mě, když jsem ležela obličejem dolů na posteli, udělal mi velmi krátkou masáž olejem a pak přešel k erotické části. Poznala jsem některé z odborných technik prstění, motýlího líbání a sání, o kterých se zmínila Hiroko. Pak přešel k vibrátorům a projížděl několik různých možností ze své tašky triků. Masérovi stál, což jsem brala jako kompliment. Ale jako profesionál se soustředil na mě. Bylo vzrušující mít cizí ruce na svém těle. Připadala jsem si, jako bych žila ve své fantazii.

Lákal by vás podobný erotický zážitek?

Během samotné masáže jsem se neudělala. Paradoxně jsem byla příliš vzrušená. Místo toho jsem cítila sexy euforii, která začala s prvním dotykem maséra a trvala ještě dlouho poté, co jsem přistála zpátky v Los Angeles a vrátila se do běžného života. Stálo to za těch 11 000 jenů (tehdy něco přes 100 dolarů).

Obvykle se s mou nejlepší kamarádkou na konci našich společných cest nevyhnutelně pohádáme. Ale tento výlet byl jiný - po šťastném konci není místo pro negativitu! Druhý den jsme cestou na letiště doslova proskakovaly Tokiem. Byly jsme bez sebe, sotva jsme mohly uvěřit našemu štěstí a vykřikovali jsme: "To bylo tak skvělé! Ještě nikdy jsem neměla pocit, že moje potěšení mělo takovou prioritu!"

Doporučila bych kamarádce masáž se šťastným koncem? Milionkrát ano. Dělali jsme si legraci, že bychom mohly začít vést zájezdy do Tokia, aby to mohlo vyzkoušet více žen.

Byl to zážitek, který mě změnil na několika úrovních. Brát své sexuální uspokojení vážněji - doslova jako by to byla práce - mě jako ženu velmi posílilo. Takto naše kultura obvykle orientovaná není. Považujeme za samozřejmé, že muži touží po rozkoši a zaslouží si ji, ale nemáme tendenci nechat ženám stejnou sexuální kupní sílu. A můj bože, jak obrovsky mě to vzrušuje!

Byl to jiný druh uvolnění, než jaký mi přináší typická romantická výměna, a rozšířilo to mou mysl o aspekty otevřených vztahů, o kterých jsem předtím neuvažovala. Byla jsem ohromená tím, jak skvěle mi můj přítel umožnil tuto zkušenost uvnitř našeho dosud monogamního vztahu. Pomohlo mi to uvědomit si, že takovéto úlety mohou dodat dlouhodobému vztahu trochu pikantnosti, aniž by se musel stát plně poly.

V letadle domů jsem byla tak nadržená, stísněná na ekonomickém sedadle na mezinárodním letu, že jsem se snažila tajně sledovat porno na svém telefonu. Byl to scénář trojky: pár, který si v Amsterdamu najal sexuální pracovnici. Sedla jsem si rozkročmo na hranu sedadla a prudle se na ni zhoupla. Pár čínských školáků přes uličku vyprskl smíchy. Šli po mně, smáli se mi a ukazovali mě svým kamarádům, ale ani to nedokázalo zastavit moje tření. Byla jsem tak vzrušená.

Bylo zřejmé, že co se stane v Tokiu, nemusí nutně zůstat v Tokiu - ta extraerotická euforie byla trvalým černým pasažérem. Jakmile mě můj přítel vyzvedl z letiště v L.A., zasypala jsem ho polibky. V autě jsem se ho nemohla přestat dotýkat, a když jsme přijeli domů, nemohla jsem se dočkat, až z něj strhnu oblečení a budu s ním souložit. Oba jsme dost zaneprázdnění a před cestou jsme se dostali do určité rutiny, kdy jsme si na sex nedělali moc času, ale má cesta nás oba oživila.

Stačí říct, že jsem byla spokojená zákaznice a nemůžu se dočkat, až se do Tokia vrátím. Mezitím je škoda, že erotické masáže pro ženy jsou v Americe hůře dostupné - i když možná je to jen otázka naučení se žargonu. Několik měsíců po návratu z cesty jsme dělali rozhovor se spisovatelkou a aktivistkou za sexuální práci Selenou Stripper, která nám řekla, že podobné služby najdete v Los Angeles pod názvem "masáž yoni". Hmm... možná je načase, abych se zeptala svého přítele, jestli bych mohla udělat nějaký další "průzkum".

Pokud je pro vás Tokio daleko, můžete vyzkoušet zmíněnou masáž Yoni, kterou provádí maséři i u nás v České republice.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.