Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Erotická hračka ve stylu AK-47

14.prosinec 2017
Erotická hračka ve stylu AK-47

Dnes si opět představíme jednu z netradičních erotických hraček. Tato bude ve stylu AK-47. Přijde vám to zvláštní? Ano, tato hračka opravdu nemá s tradičními dildy nic společného! Pojďte se podívat, v čem je tak speciální.

AK-47 zná každý muž a asi i téměř každá žena. Je to zbraň jinak zvaná kalašnikov. A jeden muž, který se sám označuje za závislého na sexu, se rozhodl tuto zbraň převést do erotické hračky. Zdá se vám to ujeté? Ono to totiž trochu ujeté je, ještě když si uvědomíte, jak to vlastně celé funguje. Ale netradiční věci lidi přitahují, proto se dnes zaměříme i na tuto netradiční hračku, o které si některé ženy mohou myslet, že je vlastně proti nim. 

AK Orgy Heaven

Celé jméno této hračky je AK Orgy Heaven, což v podstatě znamená AK nebe orgií. Ale názvy erotických hraček často vídáme podobně zvláštní. Ještě se k ní váže přívlastek "Men's Sex Toy for Her" - pánská erotická hračka pro ni, takže se vlastně dovídáte, že tato hračka je sice určena pro ženy, ale zároveň i pro muže. To je pozitivní, protože hraček, které potěší oba z páru zároveň, není nikdy dost. Sám "vynálezce" o ní říká, že je to nejdeviantnější erotická hračka, která byla kdy vyrobena. Prý váží úplně stejně jako klasický kalašnikov a obsahuje hlaveň, spoušť, zásobník a vnitřní komponenty, abyste se co nejvíce cítili tak, jako kdybyste drželi opravdovou zbraň. No a navíc tam najdete i dildo. Materiál je stejný jako u jiných erotických hraček - tělu bezpečný plast (tělo hračky) a prémiový silikon (dildo). Hračku pohání baterie, kterou můžete nabíjet, a to dokonce i přes USB kabel. 

Tělo zbraně i dildo samotné vibruje, především proto, aby se muž cítil tak, jako by opravdu ze zbraně střílel. Myšlenka toho je podle vynálezce taková, že chce vytvořit pocit síly mezi vašima rukama. Místo toho, aby z hlavně vycházely kulky, vychází z něj dildo. Když se nad tím zamyslíte, zní to vlastně celkem vtipně. A navíc to i vtipně vypadá. 

Plánek AK Orgy Heaven

Od koho a proč?

Tuto hračku vymyslel člověk, který se zahaluje pod tajemnou roušku. Říká si MDFK®, což značí anglickou zkratku pro motherf**ker (což asi každý ví, že je ne zrovna lichotivé označení pro osobu), jinak si říká Jon a je mu skoro 30 let. Tento člověk nejprve navrhoval obuv, ale když si uvědomil, že je závislý na sexu, přeorientoval se do oblasti, která je tabu, podle jeho slov. "Začal jsem designoval loga a trička, když mi bylo 15. Vždycky jsem byl posedlý sexem, hrou se slovy a narážkami," říká Jon. "Uvědomil jsem si, že jsem závislý na sexu, když jsem nemohl myslet na nic jiného než na sex a ženy. Dokonce i když jsem si měl vybrat podnikání, tak každá myšlenka a koncept se soustředil na tohle téma." Jon chce přinést radost, vzrušení, něco nového a především nějakou OPRAVDOVOU hračku pro muže.

Jon tvrdí, že ho inspirovalo k vytvoření AK Orgy heaven to, že si nikdy sám žádnou erotickou hračku nekoupil. Připadaly mu totiž nudné. Tak se rozhodl, že vyrobí jednu která bude souviset i s jeho dalším zájmem - zbraněmi

Byl to dobrý nápad?

Někteří lidé, kteří se dozvěděli o této hračce, si trhají vlasy hrůzou a vzteky. Nechápou, jak někdo v dnešní době, kdy ozbrojení teroristé zabíjejí lidi po celém světě, může někdo vymyslet hračku, která vypadá jako zbraň a zasouvat ji ženám do těla. Jde především o to, jak se na to budete dívat. Podporovat násilí, terorismus a podobné věci rozhodně není v pořádku. Neznamená to ale, že kdokoliv si takovou hračku pořídí, hned tyto věci podporuje. Někteří lidé mají rádi vtípky a dokážou se nad takové věci povznést. Někomu to může zkrátka připadat vtipné, dát partnerce takový dárek. A ono když si pak budou oba užívat, asi jim bude i docela jedno, jak. Musí mít hlavně stejný smysl pro humor a nesmí být přecitlivělí. 

Na internetu hned začaly probíhat diskuze. Je to jako u všeho, někteří jsou pro, někteří proti. Stanovte si názor sami. Někteří si dokonce mysleli, že si někdo tuto věc pouze vymyslel proto, aby strhl lavinu komentářů a hádky na internetu nebo že chtěl zkrátka svých 15 minut slávy. Nicméně zatím to vypadá, že to tak není a se svým nápadem to myslí vážně.

Lidé nejvíce odsuzují tu myšlenku, že se zbraň dává k ženským intimním partiím nebo prostě k ženě a že vysouvání dilda v podstatě imituje střílení, takže to je, jako by do ženy stříleli. Ano, když se to vezme z tohoto úhlu pohledu, tak je to opravdu morbidní zábava. Jon přiznává, že má trochu obavy ohledně propojování násilí a sexu, ale považuje to za důležitý start konverzace. "Musel jsem o tom celý měsíc meditovat, než jsem se rozhodl poslouchat můj vnitřní hlas," říká Jon. "Věřím, že jedním z hlavních důvodů, proč jsem přijal toto povolání, je přinést nové světlo kolektivnímu vědomí o tom, co je špatné a co je správné. Spojte dva protiklady, abyste provokovali a vytvářeli pevné debaty o mylné představě, o které se bavíme."

Líbí se vám hračka ve stylu AK-47?

Kdo takovou hračku ocení?

Jak již bylo napsáno, takovou erotickou hračku neocení rozhodně každý. Nejvíce si ji asi budou kupovat lidé jen ze srandy, jako vtipný dárek nebo pro vyzkoušení něčeho nového. Je tu ale ještě jedna skupina lidí, které by hračka mohla teoreticky udělat radost. Někteří muži si rádi, jak já říkám, hrají na vojáčky. Pobíhají po lese v maskáčovém oblečení, maskují se jako keře, střílí na sebe paintballovými pistolkami. Někteří jsou do toho opravdu hodně zapálení. Myslím, že takové muže by možná tato hračka mohla i vzrušovat.

Dále by hračku mohli ocenit hráči střílečkových her. Sám Jon o svém vynálezu říká: "Je navržena tak, aby si gentlemani mohli hrát, zatímco si ženy budou užívat, víte jak."

Největší problém této hračky

Tato erotická hračka má ale jeden zásadní problém. Nelze si ji koupit. Projekt hračky dal Jon na crowdfundingovou stránku IndieGoGo, kde chtěl nasbírat 100 000 dolarů, aby začal s výrobou. Stránka ale tento projekt smazala kvůli násilí. Nicméně stejně měl Jon na hračku vyděláno pouze 2 dolary. Asi nikdo nesdílel jeho nadšení pro zbraně. To ale neznamená, že to nezkusí znovu na nějaké jiné stránce anebo že s výrobou opravdu nezačne jen tak, na vlastní pěst. Třeba se jednou takové hračky opravdu dočkáme a budeme si ji moci objednat.

Do té doby vám nezbývá nic jiného než čekat nebo si mezitím vybrat jinou erotickou hračku, která vás zaujme. Zkuste nahlédnout do naší kategorie Erotické pomůcky, zda vám nějaká nepadne do oka, nebo navštivte nějaké větší město, jako třeba Prahu nebo Ostravu a mrkněte se do nějakého sexshopu, co zajímavého mají v nabídce.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.