Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Dogging a sex na veřejnosti v létě frčí

7.srpen 2018
Dogging a sex na veřejnosti v létě frčí

Léto a sex - to je kombinace, kterou jen tak něco nepřekoná. Mnoho lidí má léto spojené právě s flirtováním, letními láskami a samozřejmě také letním sexem. V tomto období se také pravidelně rozmáhá sex na veřejnosti...

Vztahu léta a sexu jsme věnovali pozornost již ve článku Proč jste v létě nadrženější. Pokud jste ho přehlédli, doporučujeme si ho přečíst, protože dnešní článek na něj bude (i když velmi volně) navazovat. Nárůst touhy v létě je způsoben mnoha faktory a má to celé velkou spojitost se sexem na veřejnosti

Nejen, že platí to, že když je vedro, tak občas děláme bláznivé věci. Stejně tak když máme dovolenou a konečně nemusíme na práci ani pomyslet, naše mysl si odlehčí. Ale navíc se nabízí spoustu možností, jak sex na veřejnosti provést, protože veřejnost se většinou nachází venku a venku je skvělé počasí! V zimě by vám to dalo mnohem více práce, pokud byste se nezašili do kabinky v obchodě nebo na záchody v baru, což jsou asi jediná místa, kde si to v zimě na veřejnosti můžete užívat. Teď je to ale jiné, navíc vám věc velmi usnadňuje fakt, že ani muži, ani ženy toho na sobě zrovna moc nemají, a tak se nemusíte trápit svlékáním mnoha vrstev oblečení. 

Sex na veřejnosti není vždy stejný

Jsou páry, které si jednou za čas nebo třeba i pouze jednou v životě užijí rychlovku na veřejnosti. Většinou jde o souhru náhod, především vášně, relativně dobře vybraného místa, chutě a touhy. Není na tom nic špatného. Například Angličanů si takovou rychlovku na veřejnosti užívá 43 %. Do sexu na veřejnosti můžeme zařadit i sex v autě, který může být na veřejnosti více, či méně, podle toho, jak vám to samotným vyhovuje. Sex v autě si užívá ještě více Angličanů, dokonce 49 %. A věřte, že ani v Česku se tato čísla nijak výrazně neliší, možná sexu v autě si Angličané užívají o trochu více, protože je u nich horší počasí, a proto se musí někam schovat.

Existují ale i páry, které se drží pevně názvu sex na veřejnosti, a proto provozují tzv. dogging. To vypadá tak, že si pár užívá sexu na osamoceném nebo napůl osamoceném prostranství a dává tak ostatním lidem možnost se na ně dívat. Dokonce mohou diváky i povzbuzovat, aby se také připojili. Ani jeden z takového páru není stydlín, protože člověk, který se stydí, by toho asi nebyl schopen (alespoň ne ve střízlivém stavu). Slovo dogging vzniklo z anglického "jít na procházku se psem", což říkali muži svým manželkám, že jdou udělat, ale místo toho šli buď do hospody nebo se dívat na jiné páry, jak mají sex. Nezahrnuje to sex se psy ani polohu na pejska (i když tu teoreticky může). 

Jak vypadá dogging?

Dogging má spojitost s voyeurismem (sledování lidí majících sex), exhibicionismem, cuckoldingem (když se muž dívá, jak má jeho partnerka sex s jiným mužem), výměnou partnerů a jiným různým sdílením partnerů. Obvykle můžete takové lidi a páry najít na odlehlejších parkovištích, u lesů, v temných, tichých uličkách a parcích po setmění, když je méně pravděpodobné, že se bude tolik lidí ochomýtat okolo. Můžete se zapojit jako pár a mít sex před "publikem", vyměnit si partnera s jiným párem nebo přijít jako jednotlivec a užít si s dalším jednotlivcem. 

Chtěli byste zažít dogging?

Jak se lidé doggingu účastní?

Někteří lidé odpovídají na pozvánky na sociálních médiích (z k tomu určených stránek na těchto mediích), díky kterým se dozví, na kterých přesných místech se budou nacházet páry a jednotlivci, kteří mají zájem o dogging. Zahrnuje to trochu víc plánovaní, než se opít a užít si v uličce za hospodou jen proto, že jste oba tak nadržení, že už byste to "nestihli" domů. Nevíme, kolik lidí je přesně v České republice v doggingu aktivních. Víme ale, že na internetu najdete páry i jednotlivce, kteří se o dogging zajímají, provozují ho, hledají nová místa a nové lidi. 

Jak je to s legálností?

Naplánovat si takový sraz a oddávat se sexu je sice krásné, musíte ale také myslet na důsledky, které toto chování může mít. Zaprvé se rozhodně vyhněte místům, v jejichž blízkosti se nachází škola nebo školka, dále také místům kulturně historickým nebo pietním. Pokud byste si užívali na těchto místech, dopustili jste se trestného činu výtržnosti, za který můžete být potrestáni odnětím svobody až na 2 roky. Jestliže si chcete užívat v parku po setmění, pak si dejte pozor, aby to nepohoršovalo 3 a více osob, v takovém případě byste se totiž dopustili přestupku proti veřejnému pořádku a mohli dostat pokutu až 5 tisíc Kč. Také si dejte pozor na rušení nočního klidu, za které můžete dostat další pokutu.

Velkou součásti doggingu je sex v autě. V takovém případě si musíte dát pozor opět na parkování u zařízení jako jsou škola a školka, v takovém případě se opět můžete dopouštět veřejného pohoršení. Dále záleží na tom, jak moc jde do auta vidět - ve dne více než v noci, skrz skla bez ztmavujících fólií více než s nimi a podobně. Pokud budete ale na nějakém odlehlém místě a budete si užívat v autě, ničeho nelegálního se nedopouštíte. I tak vám ale policisté mohou zaklepat na okénko, a to z toho důvodu, že musí prověřit, zda se nejedná o znásilnění. Pokuty nebo něčeho horšího se ale obávat nemusíte.

Jak popisují své zkušenosti s doggingem lidé?

Dogging má několik nepsaných pravidel. Jedním z nich je například to, že byste měli dorazit o pár minut dříve, protože nikdo nečeká rád. Stejně tak byste nikdy neměli dělat automaticky něco, co by druhému páru nebo jednotlivci mohlo být nepříjemné. Jestliže nejste vyloženě domluvení, že se budete navzájem dotýkat nebo že si dokonce vyměníte partnery apod., nedělejte to. Vždy se raději předem zeptejte. Další zajímavosti ze světa doggingu vám přiblíží několik lidí, kteří již mají nějaké zkušenosti.

Pěkně se nastavte, aby měli voyeuristé co nejlepší výhled...

Ian: "Dogging mi způsobuje velké vzrušení díky tomu, že mě lidé sledují a já jsem zároveň uspokojován. Ještě více zábavy přidává této situaci to, když muži nebo ženy, kteří se na mě dívají, přitom masturbují."

Rory: "Nemůžete jen přijít k autu a nakouknout dovnitř, to už se moc blíží stalkingu. ... Věnujte pozornost tomu, zda se vás koukají. Znamení, podle kterého rozhodně poznáte, že jste vítáni, je zablikání. Když budete za autem, uvidíte zablikat brzdová světla, která obecně znamenají, že pár chce, abyste se na ně koukali nebo se k nim přidali. Když budete stát před autem, zablikají na vás předními světly. Občas se stává, že polonahá žena vyjde z auta a pokyne mužům, že se mohou jít dívat nebo se přidat, ale to se moc často nestává."

Erin: "Zkusila jsem dogging asi kvůli tomu, že se mi líbí, když se na mě lidé dívají, a ráda mám sex na veřejnosti. Bylo to pro mě vzrušující a riskantní dělat to v autě. Jeli jsme obhlédnout několik parkovišť po okolí, kde by bylo pár aut, ale žádné rodiny s dětmi. Na prvním takovém bylo opravdu mrtvo, takže jsme se jen chvilku líbali a pak jsme to zabalili a jeli dál. Podruhé jsme zaparkovali v odlehlé, travnaté oblasti a já jsem si okamžitě sundala vršek a začala líbat svého partnera. Klečela jsem na sedadle spolujezdce tváří směrem k zadní straně auta a on najednou zvedl celou mojí sukni až nad pas a stáhl mi kalhotky, aby mě mohl prstit. Ani jsem si nevšimla, že přistoupili tři muži, dokud nestáli přímo vedle mého okénka.

Celé auto se našimi aktivitami velmi zamlžilo, tak partner trochu stáhnul okénka, takže se mužům zlepšil výhled. Kouřila jsem ho a on mi lízal anál, a to všechno před nimi. Naklonila jsem se dopředu, dala hlavu dolů a dala zadek co nejvíc ven, aby měli přehled o tom, co se zrovna děje. Všichni z nich masturbovali. Bylo to hodně žhavé dělat všechno tohle za denního světla. Jediným trochu znepokojivým okamžikem bylo, když se jeden chlap pokoušel položit ruku na otevřené okénko, aby se mě dotknul, ale můj partner mu jasně řekl, že dotýkání není dovoleno. Už to znovu nezkusil. Nebyla jsem dost statečná na to, abych vystoupila z auta, ale možná už příště budu!"

Láká vás dogging? Pak si od lidí, kteří s touto aktivitou již mají nějaké zkušenosti, zjistěte více informací a pusťte se do hledání komunity blízko vašeho města. Takové lidi můžete najít i na sex seznamce. Pamatujte ale na to, že byste se měli vyhnout veřejnému pohoršení a především pak spáchání trestného činu. Návod na to je jednoduchý - vybírejte si ta správná místa. Provedení už bude o trochu horší, ale metodou "pokus-omyl" snad najdete ta nejvhodnější.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.