Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Doctor Screw: Zažijte vzrušující dobrodružství i bez cestování časem

29.listopad 2018
Doctor Screw: Zažijte vzrušující dobrodružství i bez cestování časem

Blíží se nám Vánoce a mnoho lidí touto dobou buď ještě vymýšlí a kupují dárky nebo je už mají dávno nakoupené. Patříte mezi ty první a nevíte, co byste letos měli dát partnerovi? Máme pro vás tip na erotický dárek, který byste mu měli předat v soukromí vaší ložnice.

Kolekce erotických pomůcek Doctor Screw od společnosti Geeky Sex Toys, která se spezializuje ve výrobě erotických pomůcek, jež jsou inspirovány slavnými filmy, seriály, komiksy, apod., možná není úplně pro každého a bude oceněna především fanoušky Doctora Who neboli Pána času. Pokud jste četli některý z našich předchozích článků jako například DickPool, Game of Moans, Indulgers, Pokémoani, Star Toys, Orgasmy Galaxie či halloweenské erotické pomůcky, pak možná některé pomůcky inspirované popkulturními tématy znáte. Geeky Sex Toys kromě toho, že se věnují popkulturním tématům, si také skvěle pohrávají s jednotlivými názvy svých kolekcí a samotných erotických pomůcek, Doctor Screw není výjimkou. Všechny názvy jsou vskutku kreativní, skládající se ze slovních hříček se sexuálním podtextem.

Pojďme si nyní rozebrat název kolekce Doctor Screw. Velmi se podobá originálnímu názvu seriálu Doctor Who. Slovo "screw" v angličtině má několik významů, například šroub, šrobouvat, napálit někoho, šoustat, souložit, nás především zajímají poslední dvě slova, která se týkají sexu. Název se tedy dá přeložit jako "Doktor šoustání" nebo alternativně "Pán šoustání" podle českého názvu, ani jeden však v češtině nezní moc vábně.

Těm z vás, kteří neznají britský seriál, ve zkratce povíme, o co jde. Jedná se o nejdéle běžící seriál, který popisuje dobrodružství humanoidního mimozemšťana jménem Doctor, který cestuje časem a prostorem na své lodi TARDIS, která zvenčí vypadá jako modrá britská policejní telefonní budka a uvnitř je mnohem větší, než vypadá. Na svoje cesty často bere své přátele z planety Země, kteří Doctorovi dělají společnost, ale také zkoumají vesmír a čas a pomáhají Doctorovi řešit problémy a napravovat škody, na které na svých cestách narazí.

Nyní přejdeme k erotickým pomůckám kolekce Doctor Screw. Jaké pomůcky tato kolekce obsahuje?

Sonic Vibrator

Název si tento vibrátor vysloužil podle sonického šroubováku, jež Doctor v seriálu používá k různým věcem jako naříklad analyzování a skenování všeho možného, ale také odemykání zámků. To samé můžete udělat i vy s pomocí Sonic Vibrator, se kterým můžete odemknout brány rozkoše. Vibrátor je vyrobený ze zdravotně nezávadného silikonu platinové barvy. Má dobíjecí náboj, který pomůcku může rozvibrovat v různých variacích (3 rychlosti a 7 různých vzorů vibrací). Celková délka vibrátoru je 22,9 cm a obvod se rovná 10 cm. V případě, že vás tato pomůcka zaujala, můžete si ji u výrobce zakoupit za cenu 130 dolarů (2962 Kč).

Sonic Vibrator z kolekce erotických pomůcek Doctor Screw

Dildek

Jste-li diváky seriálu Doctor Who neboli Pána času, může vám název Dildek připomínat Daleky, kteří jsou upravenou mimozemskou rasou a nejhoršími nepřáteli Doctora, kteří chtěli všechny vyhladit. Erotická pomůcka připomíná Daleky nejen svým názvem, ale také vzhledem. Dalekové dříve bývali lidé, ti však byli zmutováni a radikálně změněni vědcem Davrosem. V seriálu svým vzhledem připomínají menší chobotnici s viditelným okem a velkým mozkem. Tohoto tvora skrývá a chrání důmyslný stroj. Erotická pomůcka byla inspirována konstrukcí tohoto stroje. Nemusíte mít obavy, Dildek narozdíl od Daleků nepronese robotickým hlasem slavnou výhružnou hlášku "Vyhladit!" (v originále "Exterminate!"). Hlavní náplní erotické pomůcky je vaše uspokojení a o to se také postará.

Erotická pomůcka Dildek z kolekce Doctor Screw

Dildo je ručně vyrobené ze zdravotně nezávadného a voděodolného silikonu. Vyrábí se s přísavkou ve 2 barvách (černá a zlatá) a 2 velikostech (malá a velká). Rozměry malého dilda: délka, kterou lze zasunout měří 14,6 cm, obvod v nejmenším bodě 10,8 cm a v nejširším bodě měří 15,2 cm. Rozměry většího dilda jsou: délka, kterou můžete zasunout činí 17,8 cm, obvod v nejmenším bodě se rovná 13,3 cm a v nejširším bodě 19,7 cm. Dildo si v případě zájmu můžete pořídit za sexy cenu 69 dolarů (v přepočtu 1572 Kč).

TardAss Paddle

Líbí se vám trochu drsnější sex? Pak vás možná zaujme tato pomůcka se zajímavým názvem, který je slovní hříčkou pro TARDIS a zadek (ass), tudíž vystihuje jak svoji funkci, tak i svůj vzhled. Plácačka je ručně vyrobená ze zdravotně nezávadného, voděodolného silikonu v modré barvě. Část pomůcky, jež se používá pro výprask, má tvar britské policejní telefonní budky neboli TARDIS. Celková velikost pomůcky činí 27,9 cm a šířka 7,6 cm. Zakoupit ji lze za cenu 50 dolarů (1139 Kč).

Erotická pomůcka TardAss Paddle z kolekce Doctor Screw

The Who Package

Nepleťte si tento název s britskou rockovou kapelou The Who, ti s tímto balíčkem nemají nic společného. The Who Package je balíček všech výše zmíněných pomůcek, který si můžete zakoupit, pokud vás zaujaly všechny pomůcky a nechcete si je kupovat jednotlivě. Nákup balíčku je i cenově výhodnější o 50 dolarů, tedy o cenu plácačky. Cena balíčku činí 199 dolarů, tedy 4530 Kč.

Nezaujaly vás dnešní pomůcky a vy stále dumáte nad tím, co byste mohli partnerovi koupit k Vánocům? Nechte se inspirovat našimi dalšími články v kategorii o erotických pomůckách. Něco si určitě vyberete.

Nemáte partnera a trápí vás samota? Pokud si již nechcete užívat intimní chvilky sami, zkuste se zaregistrovat a s někým se seznámit na naší sex seznamce.

[rox]

Zdroj: https://geekysextoys.com

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.