Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

DickPool: erotické pomůcky pro milovníky Deadpoola

6.září 2018
DickPool: erotické pomůcky pro milovníky Deadpoola

Před několika měsíci vyšel film Deadpool 2 a kromě toho společnost Geeky Sex Toys vydala i tématické erotické pomůcky. V dnešním článku si představíme tuto kolekci pomůcek, na které by sám Deadpool byl určitě velmi pyšný.

Těm z vás, kteří nikdy neslyšeli o Deadpoolovi a tudíž neví, kdo to je, prozradíme o koho se ve skutečnosti jedná. Deadpool je fiktivní postava z Marvel Comics, který si vysloužil přezdívku Držkatý žoldák (Merc with a Mouth), neboť v mnoha prekérních situacích si často provokativně utahuje ze svých protivníků. Kromě toho také boří čtvrtou stěnu (rozebírá své myšlenky přímo s diváky či čtenáři) a libuje si ve slovních hříčkách, sexuálních narážkách a popkulturních odkazech.

Ve slovních hříčkách si libují i výrobci společnosti Geeky Sex Toys, kteří přišli s nápadem na pomůcky DickPool. Pokud jste četli některý z našich předchozích článků o pomůckách od této společnosti (například Game of Moans, Indulgers, Pokémoan, Star Toys, Orgasmy Galaxie), pak možná víte o čem mluvíme. Jestliže jste žádný z těchto článků nečetli, tak dnes zjistíte, co tím vlastně myslíme. Nápovědu už vám poskytnul název DickPool. Jistě jste si všimli, že se zcela neshoduje se jménem antihrdiny. Slovo "Dead" bylo nahrazeno slovem "Dick", což je v angličtině vulgární výraz pro mužské genitálie. Nepochybně by si tento název obíbil i Wade Wilson neboli Deadpool a neodpustil by si i menší vtípek.

Jaké pomůcky nabízí kolekce DickPool od Geeky Sex Toys?

DickPool a.k.a Wang Wilson dildo

Ručně vyrobené dildo je vypracované velmi detailně. Barevně i vzorově (švy) připomíná Deadpoolův červenočerný, kožený kostým. Dildo je vyrobené z voděodolného silikonu a je středně ohebné. Společnost na svých stránkách bohužel neuvádí velikost, pouze váhu, která číní 305 g. Název DickPool a.k.a Wang Wilson je opět slovní hříčkou, ke které by měl co říct i Deadpool. Slovo "wang" je slangový výraz pro penis. Jestliže vás tato pomůcka zaujala, můžete si ji od výrobce koupit za sexy cenu 69 dolarů, což je v přepočtu zhruba 1534 Kč.

DickPool a.k.a Wang Wilson dildo

Silikonový roubík DickPool

Milovníci BDSM zpozorněte, neboť tato kolekce zahrnuje roubík a za chvilku se také dostaneme k celé sadě přímo pro vás. Roubík je vyrobený z voděodolného, hypoalergenního, nezapáchajícího a neochuceného silikonu a pásek s 10 dírkami, který lze nastavit na libovolnou velikost mezi 42 a 60 cm, je vyroben z nepravé kůže. Silikonová část měří v průměru 14 cm. Tato pomůcka by jistě umlčela i Držkatého žoldáka z komiksů. Roubík je opět proveden v červenočerné barvě ve znaku Deadpoola. Pokud vás tato pomůcka zaujala, můžete ji mít doma za cenu 50 dolarů (zhruba 1112 Kč).

9dílná bondage sada DickPool

Jestliže byste měli zájem o víc BDSM pomůcek, může být tato sada pro vás to pravé. Kromě zmíněného roubíku zde naleznete dalších 8 pomůcek - pouta na kotníky a zápěstí, obojek, vodítko, bičík, provaz na svazování, spojovací kříž na pouta, masku na oči a peříčko na škádlení. Vše je opět v barvách červené a černé, které nejsou pouze barvy Deadpoolova obleku, ale také se hodně používají v oblasti erotiky.

9dílná bondage sada DickPool

Pojďme si nyní jednotlivé pomůcky rozebrat trochu více dopodrobna. Začneme s pouty, které jsou vyrobeny z nepravé kůže. Velikost je díky 5 dírkám nastavitelná mezi 19 a 28 cm. Pouta se dají spojit řetízky o velikosti 13 cm nebo pomocí spojovacího kříže do kozelce. Jsou také pro bezpečnost vybavevy svorkami k rychlému odepnutí.

Jako další pomůcku, kterou si podrobněji představíme je obojek s vodítkem. Obojek lze dle potřeby libovolně nastavit mezi 34 a 42 cm. Vodítko je dlouhé 51 cm a můžete jej v případě nouze snadno a rychle odepnout.

Jako poslední si povíme rozměry bičíku. Celková délka činí 46 cm, z toho 15 cm měří rukojeť. Třásně jsou vyrobeny z nepravé kůže.

Máte-li rádi BDSM hrátky a Deadpoola, zvažte koupi této zajímavé sady. Pokud se rozhodnete, že si ji koupíte, zaplatíte za celý tento komplet erotických BDSM pomůcek 160 dolarů, v přepočtu tedy 3558 Kč.

Ať už s pomůckami nebo ne, erotické hrátky bývají mnohem zábavnější ve dvou. Jestliže jste sami a nemáte sex partnera, zkuste se zaregistrovat na naší sex seznamce a s někým se seznámit!

[rox]

Zdroj: https://geekysextoys.com

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.