Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Cviky, které zároveň využijete v posteli

2.srpen 2017
Cviky, které zároveň využijete v posteli

Kdo by nechtěl zabít dvě mouchy jednou ranou? Co si zacvičit, udělat něco pro své zdraví a pro svůj vzhled a zároveň si u toho užívat? Myslíte, že to nejde? Ale jde! Přiučte se!

Cvičení, posilování a všechny podobné aktivity jsou neodmyslitelnou součástí našeho života. Ne tak, že bychom všichni aktivně cvičili, ta druhá polovina alespoň myslí na to, že by cvičit měla (ale všechny ty výmluvy jsou zkrátka silnější). Ale každý po nějakém to cvičení je na sebe pyšný, že vynaložil to úsilí a čas na to, udělat něco pro sebe. Cviky, které vám tady ale představíme, pro vás budou více než obyčejné cvičení.

Fitness trenéři, sexuologové i hvězdy z filmů pro dospělé potvrzují, že různé cviky mají rozhodně vliv na to, jací jste v posteli. Nebo tedy abychom to upřesnili - když budete cvičit a posilovat, budete v posteli o mnoho lepší! A piště si, že když to říkají experti ze všech tří těchto oblastí, tak to musí být pravda. Pozitivní vlivy to na vás samozřejmě nebude mít jenom v posteli, ale i mimo ní. Kdo by se neotočil za krásně vypracovaným tělem?

Je všeobecně známo, že flexibilita (ohebnost) je velmi žádoucím rysem u osoby, se kterou se chcete sexovat. Někdo, kdo ví, jak se ohnout a roztahovat tak, jak jste ani netušili, že je vůbec možné, je pravděpodobně ta nejvíce sexy věc. Takto můžete s druhou osobou asi nejlépe využít své sexuální zkušenosti - zkoušet sex ve všech možných polohách. Ale jak se dostat na takovou úroveň flexibility? No není to samozřejmě jen tak, nepřijde to samo od sebe. Ale když se budete snažit a budete cvičit tyto cviky, které vám tu dnes představíme, můžete této flexibility dosáhnout. 

Když nad tím zapřemýšlíte, tak je to vlastně docela zajímavé. Když cvičíte, tak se potíte a vynaložíte při tom energii, z účelem dosažení nějakého cíle. No není tohle i definice sexu? Tedy krom toho, že u sexu si pravděpodobně užijete více zábavy. Ale co takhle to třeba propojit? Co když cviky proměníte v sexuální polohy? Zkuste tuto myšlenku zrealizovat díky nám, nebudete litovat!

Většina následujících poloh vychází z jógy, při které se tělo nejvíce protahuje a zároveň posiluje. Při sexuálních hrátkách budou v těchto polohách většinou ženy, to ale neznamená, že by je muži nemohli cvičit také! Ba naopak, pokud budou ohební oba z páru, dají se vymyslet ještě zajímavější kousky.

Lying Waist Twist

Cvik, při kterém ležíte na zádech, ruce máte roztažené a jedna noha je mírně pokrčená, zatímco druhá leží na zemi.

"Pokrčenou nohu pokládejte ji vždy na opačnou stranu (pravá noha na levou stranu). Nezapomeňte vždy zapojit břišní svaly, hlavu mějte otočenou na opačnou stranu oproti noze. Tlačte nohy proti podlaze a boky vpřed," říká expertka na fitness Nadia Murdock. 

Tento cvik se může naprosto jednoduše proměnit ve skvělou sexuální polohu, což si každý asi dokáže představit. Oba při tom ležíte na boku, strany byste měli střídat (ať si neprocvíčíte jenom jednu).

Lying Waist Twist

Downward Dog (pozice psa)

"Pokud chcete posílit naposto všchno na vašem těle, jděte do této pozice," doporučuje sexuolog Dr. Jess. 

V této pozici si sice asi sex neužijete (nebo byste alespoň musely mít hodně silné ruce), ale dokážeme si představit, že by se v ní dali odehrávat nějaké orální hrátky... Pak je jen na ženě (nebo muži), zda se na rukou při orgasmu udrží... Pevně doufáme, že ano, jinak by to mohlo být pěkně bolestivé pro oba zúčastněné.

Downward Dog - pozice psa

Feet Over Head

Nejen, že je tento cvik velmi efektivní, ale může být i skvěle předveden ve vaší ložnici.

"Lehněte si na záda, pokrčte kolena a za pomoci břišních svalů hoďte nohy za hlavu tak moc, dokud se vaše nohy nedotknou podlahy. Rozhodně pocítíte, jak si protahujete záda a pokud se pokusíte napnout nohy, tak i ty," říká Murdock.

Zatímco žena bude mít nohy za hlavou, muž od ní může vstoupit v kleče nebo v podřepu. V pozici s nohami za hlavou byste měli vydržet zhruba dva nádechy, pak byste měli dát nohy na zem nebo si alepsoň podepřít boky rukama, podle toho, jak se budete cítit. 

Feet Over Head - nohy za hlavou

Squats (dřepy)

"Ne každý je miluje, ale nedá se popřít, že pokud je děláte pravidelně, nejen, že vám krásně vytvaruje zadek, ale dokonce i usnadní polohu na koníčka a na koníčka obráceně (reverse cowgirl). Nehledě na to, že na vypracovaný zadek bude mnohem hezčí pohled," říká Jessica Drake, tvůrkyně obohacující série erotických vzdělávacích filmů Guide to Wicked Sex.

A má pravdu! Přecijen dřepy a poloha na koníčka mají dost společného.

Squats - dřepy

The Reclined Twist

Ležíte stejně jako v poloze Lying Waist Twist, pouze máte tentokrát pokrčené obě nohy.

"Obě nohy pokládáte vždy společně na jednu stranu. Měly by svírat úhel 90° s horní částí těla, hlavu máte opět otočenou na opačnou stranu," říká Dr. Jess. 

Toto je skvělá poloha pro dobrou penetraci. Muži ve vniknutí v podstatě nic nebrání. Pravděpodobně bude ležet na boku, ale fantazii se meze nekladou, třeba může i přidřepnout.

The Reclined Twist

The Fish (pozice ryby)

Nejen, že se díky této pozici budete cítit dobře, ale také to vypadá opravdu hodně sexy.

"Ležte na zemi na zádech a nohy mějte mírně pokrčené, chodidla na zemi. Zvedněte se na předloktí, které jsou podél vašeho těla. Zatáhněte břicho a prohněte záda směrem nahoru. Vršek hlavy nechte na zemi a bradu směřujte nahoru. Ucítíte protahování hrudníku," říká Murdock. 

I tuto pozici můžete využít při svých sexuálních hrátkách

The Fish - pozice ryby

Reverse Plank

Klasický cvik Plank je celkem známý a ve svých workoutech ho využívá mnoho lidí. Reverse Plank je jeho obdoba, kdy ale necvičíte hlavou k zemi, ale obličejem otočeným vzhůru, tudíž zadkem dolů (reverse = obrácený). Pokud stále netušíte, jak tento cvik provést, koukněte se na obrázek pod tímto textem, který vám napoví. 

Jestliže si chcete v této poloze užívat, vězte, že vaše svaly budou opravdu posilovány! Protože udržet se proti náporu přírazů už chce trochu formy, trénovanosti a odhodlání. Ale vyplatí se to.

Reverse Plank

Seated Spread-Leg Stretch

Tohle sice není poloha, ve které byste mohli zkoušet sex, ale za to vás naprosto suprově protáhne a zvýší vaši flexibilitu o sto procent. Pokud vám flexibilita chybí, než zvládnete dokonale tento cvik, bude to nějakou dobu trvat, ale vytrvejte a protahujte se, co to jde! 

"Když dosáhnete svého limitu, na chvilku se zastavte, počkejte pár hlubokých nádechů a výdechů, naberte energii a natáhněte se pomalu ještě o trochu dále," radí Drake.

Seated Spread-Leg Stretch

Child's Pose (pozice dítěte)

Toto je sice jedna ze základních pozic v józe, která není nějak obtížná, ale to neznamená, že ji neoceníte nebo že nemá efekt. Jenom ten název, prosím, neberte moc v potaz.

"Hluboké proniknutí je možná to, co potřebujete k tomu, abyste mohly prožít svůj orgasmus, ženy. Koneckonců, nejvíce nervových zakončení se nachází právě v poslední třetině vagíny," poučuje Dr. Jess.

A má pravdu. Stačí trochu nadzvednout zadeček a šup, máte ho tam. 

Child's Pose - pozice dítěte

Kdo má rád nudný sex? Nikdo! A také k němu není důvod. Stačí sebrat odvahu a vyzkoušet některé z výše uvedených cviků/poloh. Když zkusíte každý den jednu, máte rozhodně na týden vystaráno (a vsadíme se, že tím to končit nebude). Pokud vás to zaujme, můžete začít chodit na kurzy jógy, které jsou po všech větších městech v republice velmi rozšířené. Třeba si na nich zacvičíte i trochu jinak... Takže ať už jste z Prahy, Plzně, Brna, Ostravy, Českých Budějovic nebo Liberce, určitě nebude nouze o to, užít si spoustu zábavy. 

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.