Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Co nejlepšího může žena podle mužů dělat při sexu?

3.říjen 2018
Co nejlepšího může žena podle mužů dělat při sexu?

Muži, co nejlepšího jste kdy v sexu prožili? Ženy, co myslíte, že se mužům v posteli líbí nejvíce? Dnes zjistíte 27 odpovědí na otázku "Co nejlepšího vaše sexuální partnerka dělala v posteli?" Některé odpovědi jsou jasné, stručné a předvídatelné, některé vás možná trochu zaskočí.

Ať už jste muž nebo žena, vždy byste si se svým partnerem měli promluvit o tom, co se líbí vám, a zeptat se na to, co se líbí jemu. Toto téma byste měli podrobně probírat pravidelně jednou za čas, abyste předešli tomu, že budete opakovat stále dokola věci, které se vašemu partnerovi už nelíbí, nebo tomu, že se váš partner bude stydět se vám svěřit s novým nápadem, co by chtěl v posteli zkusit. Úskalím tohoto problému je to, že každý ocení něco jiného a dokonce i věkem se priority mění a nemůžeme vynechat ani změny v tom, co se nám líbí nebo nelíbí, které jsou ovlivněny naší momentální náladou. Například mnoho lidí, když jsou naštvaní, preferuje divoký a vášnivý sex, protože si dokážou takto vybít svoje negativní pocity, aniž by museli být na někoho nepříjemní nebo brečet. 

I tak ale existují věci, které jsou skvělé a milujeme je skoro vždycky. Jen ne vždy se nám podaří nalézt člověka, který by nám je dokázal splnit. Proto časopis Cosmopolitan trochu zapátral a zeptal se 27 mužů, co bylo to nejlepší, co jim kdy nějaká žena dělala v posteli. Některé odpovědi se opakují, což dokazuje, že se to pravděpodobně líbí většímu množství mužů (rozhodně to ale neznamená, že všem). Jiné odpovědi se objeví poue jednou a možná vás trochu zarazí, ale jak říkáme, každému se líbí něco jiného a každý je jinak odvážný zkoušet různé věci.

Na otázky odpovídali především mladí muži a můžete si říct, že ti ještě nemají mnoho zkušeností, právě ti ale bývají často mnohem víc nadšení a je skvělé sledovat, co jim takovéto pocity způsobuje. Poznávat různé krásné věci, které v sexu můžete dělat, ještě zamlada, je velmi důležité. V opačném případě se může stát, že vám najednou bude 50 a zjistíte, že jste vlastně nezkusili nic víc než misionáře. A to je právě to období, kdy chytne (především muže) druhá míza a hledají si o mnoho mladší milenky, se kterými všechno tohle mohou zkoušet. Jestliže jste mladí, vyzkoušejte ještě dnes večer nějakou novinku, kterou jste v sexu ještě nikdy nezkoušeli, ačkoliv po tom třeba již nějakou dobu toužíte. Určitě nebudete litovat. 

A teď už hurá na odpovědi, které zároveň mohou posloužit i jako inspirace pro ženy, ale i pro muže, pokud teprve hledají a zkoumají své možnosti.

1.

"Polykala."Elliot, 19 let

2.

"Škrábala mi záda." - Max, 18 let

Někdo to má raději s trochou bolesti a škrábání zad je jednou z nejvhodnějších technik. Navíc stopy nikdo neuvidí, pokud se nebudete před nikým svlékat.

3.

"Prostě byla se mnou. To a kouření jsou dvě nejlepší věci."Christian, 20 let

Orální sex oceňuje mnoho mužů, ale zároveň ho mnoho žen odmítá. V jednom z následujících článků se můžete těšit na rady o orálním uspokojování muže.

4.

"Použila šlehačku."David, 22 let

Je vzrušující použít věci, které normálně do ložnice, a co víc, do postele, nepatří. Navíc pokud se jedná o něco tak dobrého jako je šlehačka... Skloubíte výborné s výborným a to není nic jiného než výhra.

5.

"Líbilo se mi, že se mi koukala hluboko do očí a taky to, že se nebála zkusit nic nového."Daniel, 18 let

6.

"Hodně mužů říká, že by do toho nešli, ale dělají chybu, protože to za to opravdu stojí!!! A o čem že je řeč? O rimmingu!"Felix, 20 let

Nevíte, co to je rimming? Slušně i neslušně řečeno je to prostě lízání zadku. A ano, líbí se to jak ženám, tak mužům, a pokud jste právě provedli bezchybnou hygienu, pak na tom není nic špatného. 

7.

"Když mi seděla na obličeji, křičela sprosťárny při sexu a kloktala moje koule."Jackson, 22 let

"Kloktání koulí" je praktika, kterou pravděpodobně moc lidí nezná. V podstatě jde opravdu o to, jako co to zní - žena si vloží do úst partnerova varlata a začne vypouštět vzduch a dělat zvuky, jako když kloktá vodu, akorát s varlaty v ústech. To vytváří pro muže příjemné vibrace. Nicméně pozor na nevolnost, která se může dostavit.

8.

"Odplížila se pryč z pokoje a pak se ve dveřích objevila v pěkném spodním prádle, které jsem jí několik týdnů předtím pochválil. Pak řekla, že dnešní noc bude celá jenom o mně a já jsem nemusel vůbec nic dělat."Richie, 24 let

Pěkné spodní prádlo na ženě dokáží někteří muži obzvláště ocenit. Které kousky mají nejraději? Přečtěte si článek na toto téma a budete mít jasno, čím vylepšit svůj šatník, abyste svého partnera potěšily.

Zavzpomínejte - co nejlepšího jste v sexu prožili?

9.

"Šukání prsama."Elijah, 22 let

Kdo má dostačující velikost, určitě by to měl na partnera vyzkoušet.

10.

"Není nic lepšího než sebevědomá žena, když je nahoře."Ryan, 23 let

Muži zkrátka MILUJÍ sebevědomé ženy!

11.

"Nasyapala mi do nosu chilli koření."Isaac, 21 let

Někdo si přečetl, že má chilli afrodiziakální účinky, hm?

12.

"Celýho mě postříkala šťávou."Benjamin, 22 let

Squirt neumí jen tak každá žena a vědci se stále nemohou shodnout, na čem to záleží, a dokonce ani jaká tekutina ve skutečnosti vystříkne. Někdo říká, že se jedná o ženskou "šťávu", jiný, že se jedná o moč a další zase, že je to kombinace obojího. Těžko říct, ale muži jsou z toho většinou nadšení, protože jim přijde, že odvedli dobrou práci.

13.

"Super tajný sex s mou bývalou přítelkyní, který jsme provozovali na posteli na intru, zatímco její kamarádi spali na zemi pouhých pár desítek cm od nás."Ian, 25 let

Tohle je pěkná zábava i adrenalin. Ale věřte tomu, že většina z kamarádů o tom stejně ví, jenom se to snaží co nejvíc zaspat a dělat, že žádný sex neexistuje. Ale přece nemůžeme být pořád jen svatoušci a ono to kolikrát ani jindy než v takových hloupých situacích nejde, když je vám 16 nebo 17.

14.

"Svázala mě a nějakou chvíli mě škádlila, dokud mě nepropustila a nedovolila mi jít do ní."Andrew, 21 let

Ženy často rády škádlí muže, obzvláště pokud vidí, že jsou moc nadržení. Je to sranda. Nic se ale nemá přehánět.  

15.

"Dělala mi deep throat."Louis, 21 let

Tohle je věc, kterou nezvládne jen tak každá žena "z fleku". Jestliže potřebujete trochu poradit, jak na to, tak si přečtěte náš článek, ve kterém jsme pro vás několik praktických rad sepsali.

16.

"Oblékla si hezké spodní prádlo a pak mi dovolila jít na pejska, zatímco mi říkala, jak moc zlobivá holka byla."Allen, 25 let

17.

"Vykouřila mi ho po sexu a pak to spolkla."Alex, 19 let

Muž to může brát jako symbol oddanosti.

Některé ženy obzvláště rády dělají radost svým partnerům

18.

"Anální sex."Frank, 31 let

Stručná odpověď, ale zato jasná. Anální sex je skvělý, když víte, jak na něj. Jestli máte jakékoliv pochybnosti, přečtěte si náš článek Vše, co jste chtěli vědět o análním sexu - 1. díl a 2. díl.

19.

"Všechno. Je to naprosto úžasná žena. Vždycky mě překvapí něčím novým. Ale zároveň ví, kdy přidat trochu romantiky a jemnosti. Zná mě až moc dobře. Je to úžasné."Eddie, 19 let

Tohle by od muže asi chtěla slyšet každá žena...

20.

"69." - David, 22 let

Poloha, kterou má rádo mnoho mužů a žádná žena. Nebo skoro žádná. Ale aby občas toho svého muže potěšila, tak to přetrpí. 

21.

"Vyprstila mi zadek."Ryan, 22 let

22.

"Jezdila na mně a pak mi řekla, jak moc mě chtěla cítit uvnitř sebe."William, 26 let

Nadržené ženy mají muži moc rádi. 

23.

"Závazala mi oči."Alexander, 20 let

Oči můžete svému partnerovi zavázat různými způsoby - šátkem, kravatou, speciální maskou,... Fantazii se meze nekladou.

24.

"Nejlepší věc, kterou jsem kdy se ženou v posteli zažil, bylo, když se rozhodla zahrát si role play a převlékla se za (ne)poslušnou školačku."Mikey, 26

25.

"Vzbudila mě uprostřed noci a chtěla mít sex."Zach, 19

26.

"Poslední holka, se kterou jsem byl, mě kousla do spodního rtu, trochu se odtáhla, koukla se mi do očí a usmála se. Nebylo nic, co by to mohlo překonat. Vím, že to není nic obrovskýho, ale opravdu to udělalo své."Reid, 19 

27.

"Nemůžu říct jenom jednu věc. Opravdu ne, protože báječné je všechno, co dělá. Když je dole, tak mi dokáže ukázat, že se jí to opravdu líbí, což mě naprosto dostává. Jeden příklad může být třeba to, že mi jezdí prsty ve vlasech a pomalu mě začíná chytat za vlasy čím dál tím víc, jak se přibližuje k vrcholu."Tyler, 19 

A co je vaše nejoblíbenější věc v sexu? Podělejte se o to s uživateli nebo uživatelkami na erotické seznamce a rozpovídejte se o svých představách a touhách. Možná díky tomu budete přemýšlet tak usilovně, že se vám otevřou taje vaší mysli, o kterých jste doposud nevěděli, a zjistíte více nejen o druhých, ale i o sobě, což je velmi důležité.

[Lil]

Zdroj:

https://www.cosmopolitan.com

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.