Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Co dělat, když zůstane erotická hračka zaseknutá uvnitř vagíny

9.listopad 2017
Co dělat, když zůstane erotická hračka zaseknutá uvnitř vagíny

Každý někdy zažije nějakou nepříjemnou situaci, v každé oblasti života se může něco přihodit. I při sexu můžete zažít spoustu situací, na které nadosmrti nezapomenete. Třeba vám může zůstat erotická hračka zaseknutá ve vagíně. Co pak dělat?

Žijeme ve zlaté éře erotických hraček. Mají všechny možné různé velikosti, tvary, od klasických až po ty nejšílenější. Každý si vybere a kdo říká že ne, ten lže. Pokud ještě doma žádnou nemáte nebo vám nějaká zrovna padla do oka, neváhejte s nákupem, užívat si člověk musí a navíc je to skvělé odreagování. Dokud se vám tedy nestane něco nemilého. Když o tom člověk jenom čte, tak se možná i zasměje, ale když se to pak stane v realitě a právě vám, tak už vám to asi moc k smíchu nebude, určitě ne po několika desítkách minut trvajících pokusech o navrácení hračky zpátky. Ano, hračka se zkrátka zasekla nebo "zapadla" dovnitř a nejde ven. Co teď?!

Možná se vám to právě stalo a první, co vás napadlo, bylo vyhledat si na internetu "co dělat, když mám ve vagíně zaseknutou erotickou hračku" a možná i díky tomu jste našli tento článek. Poradíme vám.

Nikam neodejde

Používat erotické hračky do vagíny má jednu nespornou výhodu. Když totiž budete neopatrní při spojení anál + erotická hračka a použijete takovou hračku, která nemá žádnou základnu proti vklouznutí, může se vám dost jednoduše stát, že se hračka najednou objeví uvnitř a bude vám cestovat střevy. Ne sice doslovně, ale je zkrátka fakt, že se nemá kde zastavit. Zato vagína má uvnitř cervix neboli děložní čípek, díky kterému se hračka nepohne nikam dál. Jedná se v podstatě o takovou stěnu, kterou si může žena nahmatat, když zasune prsty dost hluboko. Skoro jako by matka příroda tušila, co se jednou bude dít a chtěla zabránit katastrofě.

Nicméně, i když vám tedy nehrozí, že hračka bude cestovat po vašem těle, i tak byste ji měli co nejrychleji vyjmout, nebo v podstatě cokoliv, co se vám tam objeví. Mohou z toho totiž vzniknout nepříjemné infekce, zápach a výtoky. Toto místo se také nachází blízko močového měchýře a určitě nechcete riskovat protržení. Takže rychle s ní ven. Ale jak?

Pokud můžete, řekněte si o pomoc

Ve dvou jde všechno lépe, říká se. A platí to i u této situace. Jestliže se vám nehoda stala při masturbaci, bude to asi trochu trapnější, ale pokud chcete mít hračku venku a samotným vám to nejde, budete to muset překousnout. Pokud jste si s hračkou hráli s partnerem, požádejte ho, ať se ji pokusí prsty nahmatat a poté vytáhnout. Měl by najít místo, kde se ukrývá. O to samé požádejte i člověka, většinou se jedná o kamarádku nebo spolubydlící, kterého jste požádaly o pomoc

Jestliže hračka stále nejde ven a vy máte nepříjemné pocity, tlačí vás to a nevíte, zda se jedná o prsty, hračku nebo zda potřebujete na záchod, přestaňte s tím, dejte si chvilku pauzu a na ten záchod si zajděte. Po pár minutách to zkuste znovu. 

Když jste sama

Pokud jste na celou věc sama a nemáte poblíž ani žádnou kamarádku, která by vám přišla na pomoc (nebo se ukrutně stydíte), zkuste nejprve hračku vyjmout sama, i když to bude trochu těžší než s pomocí. Sedněte si co nejvzpřímeněji to jde, opřete se o postel nebo o zeď, udělejte si co největší pohodlí a použijte prsty. Pokud to stále nepomáhá, zkuste si sednout do dřepu a tlačte. Díky dřepu vám pomůže gravitace a tlačit musíte tak, jako byste rodily. Poté se uvolněte. Každá žena je v takové situaci ve stresu, ale musíte se co nejvíce uklidnit a nechat vaše svaly pánevního dna naprosto uvolněné. Jen tak můžete dosáhnout úpěchu. Je to v podstatě stejné jako při sexu - když budete upjatá, nepůjde penis dovnitř, stejně tak nepůjde ani hračka ven.

Ujistěte se, že je venku všechno

Pokud se vám konečně podařilo vyjmout hračku z hlubin vašeho těla, rozhodně byste neměly zapomenout zkontrolovat, že je venku vše. I když se většinou všechny hračky vyrábí z jednoho kusu a není, co by se mohlo odlomit, raději hračku vždy prozkoumejte. Obzvláště si pak dejte pozor na baterie, protože ty dokáží být zrádné a ne všechny napadne zkontrolovat, zda se nachází na svém místě. Ty by mohly ve vašem těle napáchat velké škody. I když je všechno toto velmi nepravděpodobné, lepší stokrát zkontrolovat, než pak litovat. 

Erotické hračky by měly mít rošířenou část - základnu

Musíte vědět, kdy to vzdát

Nemá cenu se snažit hračku vyndavat celou noc. Pokud se vám to nepodařilo do několika hodin, i po naprostém uvolnění svalů, opravdu byste měli zvážit možnost dojít na pohotovost. Jinak si totiž můžete přivodit ještě více bolestí tím, že si podráždíte poševní kanál, rozškrábete stěny apod., což zvyšuje risk infekce. Věřte, že se na pohotovostích s tímhle problémem setkávají a i když se nejedná o běžnou zlomeninu ruky, se kterou je tam dnes a denně někdo, i tak vám pomohou. Mohou použít speciální nástroje, ale hlavně bude vše sterilní. Když budete uvolněné a budete to brát s nadhledem, tak se možná i docela pobavíte.

Prevence

Experti vždy doporučují, aby lidé používali především předměty, které jsou k tomu určené, což znamená erotické hračky a ne jídlo nebo jiné, obzvláště malé, předměty. Pokud váš partner používá kroužek na penis, ujistěte se, že má opravdu správnou velikost, protože se jedná o nejčastější erotickou pomůcku, která zůstává uvnitř zaseknutá. Mimochodem, kroužek by také neměl být moc těsný, protože pak by musely věc vyřešit nástroje, které žádný chlap nechce mít poblíž svých genitálií. Nejlepší je použít pomůcku, která má vždy nějaký širší konec, takže nehrozí, že vklouzne dovnitř celá. Tohle pak je naprostou nutností u análních hrátek, kde vám hračka v konečníku může zmizet tak rychle, že si ani nestačíte všimnout.

Otázky v naléhavém případě

Když už je hračka venku, měla bych jít na prohlídku?

Pokud jste hračku vytáhly a neublížily jste si při tom a zároveň se vám to povedlo do několika hodin, mělo by být vše v pořádku. V následujících dnech si dejte pozor na výtok nebo jakýkoliv divný zápach, to by mohlo značit infekci. Erotické hračky by ale měly být vyrobeny z netoxického materiálu.

Bojím se, že se poškrábu. Měla bych se bát?

Ano. Jestliže máte např. dlouhé umělé nehty, rozhodně je lepší vyhledat odbornou pomoc, protože byste si mohly ublížit. Nikdo nestojí dobrovolně o infekce.

Snažím se to najít už hodiny a pořád to nemůžu najít! Pomoc!

Možná to bude znít jako hloupý nápad, ale zkuste se podívat všude okolo sebe, kde jste hračku používaly, mohla vyklouznout a třeba jste si toho nevšimly. Pak si dejte čas, dýchejte v klidu, relaxujte a uklidněte se. Pak můžete zkusit zatlačit, jak bylo popsáno výše. Možná vám to zní jako rada "A zkoušel si to už zapnout a vypnout?", ale věřte, že taková chvilka relaxace dokáže tam dole udělat zázraky.

Je to velké/divného tvaru a bojím se to vytáhnout, abych si neublížila

V tomto případě bude nejlepší to nechat na odbornících. Můžete zajít na pohotovost (v nočních hodinách) nebo ke svému gynekologovi. Hlavně nepanikařte a buďte v klidu, všechno se to v pořádku dostane ven. 

Používejte pouze bezpečné erotické pomůcky a při experimentování buďte opatrní.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.