Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Erotické hračky inspirované mimozemšťany? Jsou k mání!

6.říjen 2017
Erotické hračky inspirované mimozemšťany? Jsou k mání!

Přicházejí věci, o kterých jste si nikdy ani nemysleli, že by mohly být reálné. A možná vás ani nenapadly. Dnes vám přináším jednu opravdu pikantní zajímavost - erotické hračky, které jsou inspirované mimozemšťany. Nevěříte?

Pravděpodobně neznáte nikoho, kdo by doma vlastnil erotickou hračku, která by byla jakkoliv inspirovaná mimozemským životem, stejně jako nikoho, kdo by si doma dělal dobře nějakým "ufounským" chapadlem. Takové hračky jsou ale nyní realitou a možná takové lidi začnete potkávat nebo se jimi stanete vy. Chtěli byste? Láká vás to? Dále se dozvíte, jak Violet Fenn, anglická lifestyle bloggerka, která se zajímá především o sex, tetování, hudbu a mnoho dalšího, dostala nabídku vyzkoušet tyto nevšední erotické hračky. My vám je představíme spolu s jejím zážitkem.

"Když jsem dostala šanci vyzkoušet Brogoth ovipositor (ovipositor = česky kladélko - orgán hmyzu nebo některých druhů ryb na kladení vajíček, v našem případě mimozemšťanů) od králů výrobců netradičních erotických hraček, Primal Hardwere, skočila jsem po tom," říká Violet Fenn. Jejich oficiální stránky můžete nalézt zde, kde si můžete zboží i objednat, když byste měli zájem.

"Trochu mě to sice děsilo, když jsem si představila, že v mé ložnici byl ET v jisté inseminační náladě, ale nakonec mě to celkem fascinovalo," svěřuje se Violet. Zajímá vás, proč inseminační nálada? Protože tenhle Brogoth není obyčejný vibrátor nebo dildo. Jak již bylo zmíněno, je to kladélko, a to v plném slova smyslu! Zkrátka do vás dokážou naklást vajíčko! O tom za chvíli...

Brogoth

Než si začnete užívat

Jak jsme již zmínili, tyto hračky nejsou úplně obyčejné. Nejen, že jsou mimozemské a nakladou do vás vejce, vy si dokonce to mimozemské vejce musíte sami vyrobit! To znamená, že musíte strávit nějaký ten čas v kuchyni, rozpustit želatinu, dát ji do formy (lze sehnat 3 velikosti) a několik hodin čekat. Pokud tohle někdy budete zkoušet doma, tak si raději několikrát přečtěte návod, popř. vyhledejte i video na internetu, ať to nepokazíte. 

"Dvě části formy se mi nechtěly spojit dohromady, takže mi vepřová želatina vytekla na celý stůl. Želatina, se kterou jsem pracovala, rozhodně nebyla vegan-friendly, takže pokud nesnesete zápach vepřového sulcu linoucího se vaší kuchyní, raději vyhledejte nějakou alternativu. Navíc, jak se zdálo, želatina drží doslova na všem. Hodiny jsem jí vybírala z vlasů."

Také byste si měli řádně naplánovat dobu, kdy budete toto celé dělat, stejně jako Violet: "Letní prázdniny mi nepřišly jako vhodná doba na inseminaci mimozemskou civilizací."

Nebuďte v pokušení přidávat do želatiny nějaké další jídlo, i když třeba maliny by se tam vyjímaly krásně. Věřte, že cukr obsažený v ovoci by tam napáchal mnohem více škod než výsledného užitku.

Oficiální instruktážní video vám může přiblížit, jak tuto hračku používat na tvrdém povrchu se zvláštním držátkem na vejce, co jste vyrobili. Pokud jste zvědaví, můžete to hned teď shlédnout (video je omezeno věkem).

Jdete na věc

Až budete odhodlaní tuto erotickou hračku vyzkoušet, rozhodněte se, zda to bude s partnerem nebo bez. Ten totiž může dost pomoci s manipulací, která pro jednotlivce není zrovna jednoduchá (ale rozhodně ne nemožná). Obzvláště, pokud má váš partner rád role play, sci-fi anebo cosplay, tak se mu budou tyto hrátky líbit. Některý by ale mohl také skončit se záchvatem smíchu, takže někdy je lepší to vyzkoušet sám. A co si u toho představovat? To je jen na vás, Violet to vyřešila po svém: "Hledala jsem na internetu nějaké 'mimozemské' porno, kterým bych se dostala do nálady, ale většina z nich se zabývala spíše chapadly než kladélky. Tak jsem si prostě jenom lehla na záda a představovala jsem si svou novou verzi Blízkých setkání třetího druhu."

"Nikdy jsem si to nemyslela, ale musím uznat, že plnit se po domácku vyrobenými želatinovými vejci není vlastně až zas tak špatné. Dělat to jako takové je trochu nepříjemné, mačkat velké mimozemské dildo rukama olepenýma od lubrikantu asi nikdy nebude úplně nejelegantnější operací, nicméně opravdu mi to nepřišlo až zas tak bizarní, jak to zní. Zasunete do sebe Brogoth jako jakékoliv jiné dildo a pak ho mačkáte, abyste do sebe 'nakladli' vejce. Je to stejné jako zdobit dort takovými těmi plnícími sáčky," svěřuje své zkušenosti Violet.

Co s vajíčky?

Nemusíte se bát, že by se vám vajíčka někde v těle zasekla. Sama se začnou velmi rychle rozpouštět. Až je budete ale tlačit ven, pravděpodobně vám to bude připadat, že rodíte slizká vařená vejce. Jedno varování: Neměli byste se do mimozemských hrátek vrhat těsně před odchodem z domu, protože sice můžete mít vaginální svaly nebo svěrač opravdu vycvičené a přesto byste želatinu neudrželi. Nemusíte je v podstatě ani "rodit", když nebudete chtít, i když to je asi tak trochu podstatou této hračky. Můžete je nechat rozpustit, přírodní želatina vašemu tělu nic neudělá a dokonce i vaše povlečení bude po vyprání zase jako nové.

Jestliže se do této aktivity pustíte sami, tak je dost možné, že většinu času strávíte spíše nadávkami nad klouzavými vejci, které ne a ne dostat přes dildo, než výkřiky orgasmu nebo potěšení. "Příště si raději vezmu na pomoc partnera. A ano rozhodně bude nějaké příště - což je něco, co jsem si nikdy nemyslela, že řeknu. Někdy jsou prostě divné věci opravdu dost vzrušující," uzavírá Violet Fenn. S klouzavými vejci vám ale také může pomoci i vychytávka, kterou jste mohli vidět ve videu. Celou hračku můžete používat i na anální hrátky.

Sami vidíte, že jde opravdu o originální sexuální hračku. Napadlo by vás někdy něco takového? A co takhle další hračky na téma mimozemšťanů? Primal Hardwere má ještě nějaké v záloze!

Kladélka (ovipository)

G'lorp

Jedná se o největší kladélko, které si zatím můžete pořídit. Vejdou se do něj pořádná vejce a uspokojí snad každého! Chlubí se celkovou délkou 31 cm, použitelnou délkou 28,5 cm, obvod s vajíčkem uvnitř činí 26 cm, to už je pěkný macek, co? Cena startuje na 160 dolarech.

Bed Bug

Měkké svraštění na stranách tohoto mimozemského hmyzu probudí nejedno vzrušení. Tento model obzvláště dobře pracuje s vychytávkou z videa, na kterém je mimochodem přímo Bed Bug předveden. Jeho celková délka je 17 cm, použitelná délka 14 cm a obvod s vajíčky 20 cm. Cena startuje na 85 dolarech.

Krubera

Další dlouhán, který vás nenechá napokoji a oplodní vás vajíčky. Celková délka - 30,5 cm, použitelná délka - 29 cm a obvod s vejci - 19 cm. Cena startuje na 105 dolarech.

Splorch

Fanoušci xenomorfů mohou zajásat. Je tu i jedna hračka pro ně. Celková délka - 26 cm, použitelná délka - 23,5 cm a obvod s vejci - 20 cm. Cena startuje na 115 dolarech.

Squick

Tito mimozemští červi vyhledávají teplo, aby mohli pokládat svá vajíčka. Na první pohled možná vypadají děsivě, ale až se jejich hrbolky nadzvednou při kladení vajíček, nejeden se vzruší... Jedná se o nejmenší kladélko, klidně vhodné pro začátečníky. Celková délka - 14,5 cm, použitelná délka - 12,7 cm a obvod s vejci - 15 cm. Cena startuje na 60 dolarech.

G'lorp - největší kladélko, porovnání s lahvíSquick - nejmenší kladélko, porovnání s lahví

Chapadla

Další mimozemkosu zajímavou pomůckou, která vás naprosto dostane, jsou chapadla. Mnoho mimozemských potvor, podle scénáristů a spisovatelů, je vybaveno právě chapadly, tak se pořádně připravte na útok! A kam že se vám s nimi dostanou? To je jen na vás, primárně jsou do vagíny, kam si ho doslova "nasoukáte". Rozměry totiž nejsou vůbec malé! Můžete ale zkusit i hrátky s konečníkem. Chapadla jsou vyrobeny k těmto intimním účelům z měkkého, jemného a především kvalitního silikonu.

Shokushu

Koukali jste se poslední dobou na anime nebo hentai? Pokud ano, dávejte dobrý pozor, protože Shokushu by mohlo splnit vaše tajné choutky. S jeho více jak 91,5 cm vás rozhodně nezklame! Cena začíná na 100 dolarech.

Tonguetacle

Odteď si můžete olizovat všechny části těla, na které jste doposud nedosáhli! Jedná se totiž o takové "jazykové chapadlo", jehož tvůrci se opět inspirovali u hentai. Tento jazyk má kompletní sublingvální žlázy a lehce hrbolatou strukturu. Představte si teplý, měkký a hedvábný pocit jazyku zabaleného kolem vašeho penisu nebo jak klouže podél vašeho klitorisu. Také se pyšní délkou přes 91,5 cm. Cena začíná na 130 dolarech.

Petunia

Poslední chapadlo, které vás ale neomotá, nýbrž touží po vašem... proteinu. Ano, je to tak. Chapadla mají různé tvary, velikosti a funkce. A zrovna toto se vyznačuje tím, že se v podstatě jedná o umělou vagínu, ale ne obyčejnou, pěkně mimozemskou. Její strukturovaný krk si muži opravdu zamilují. Petunia je vyrobena z neuvěřitelně pružného, měkkého, platinového silikonu, vyčištění je jednoduché - pouze za použití jemného mýdla a vody a lze ho i dezinfikovat. Snadno se do ní vejde i lahev od piva, takže je opravdu na všechny velikosti vašich chloub. Cena začíná na 90 dolarech.

Shokoku - chapadloPetunia - umělá vagína (chapadlo)

Zaujaly vás tyto mimozemské hračky? Můžete si je pořídit a poté vyzkoušet s někým ze sex seznamky.

[Lil]

Zdroj obrázků:

https://www.primalhardwere.com

Zdroj:

https://www.primalhardwere.com

http://metro.co.uk

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.